تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910
نمايش نتايج 91 به 98 از 98

نام تاپيک: (: *مقایسه سطح دانشگاه ها * :)

آخر فروم باز Sharim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    A Stairway To Heaven

پيش فرض

خوب بد نیست من هم کلا بگم دانشگاهمون چیه !

دانشگاه اصفهان
    اولین چیزی که در مورد این دانشگاه جلب توجه میکنه ، محیط با صفا و سر سبزشه ! از حق نگذریم خیلی جاهای با حالی داره ،
    دومین چیزس که لازم به ذکره : خراست ، دوربین های مدار بسته و متعلقات... و ارجحیت موقعیتی کادر اداری (مخصوصا حراستی) به دانشجوهاست ، به عبارتی کسی بدبخت تر از دانشجو نیست !!
    اساتیدش 2 دسته ان : 1 : اساتید فوق العاده قوی (در اقلیت) 2 : اساتید خانواده شهید و ایثارگر و بسیجی !! (در قدرت !)

دانشجوها در ترم های اولیه شور و شوقشون بد نیست اما وقتی با محیط دانشگاه بیشتر آشنا میشن ، یخ میزنن !!
    مجیط فوق العاده ای است برای پیشرفت جنابان بسیجی و ...
    دوستانی که از نظر تئوری خیلی قوی باشن هم ااااااای !! کسانی هستن که دستشون رو بگیرن !
    جایی برای فعالیت های فوق برنامه وجود نداره و هیچ امکاناتی هم دانشگاه در این زمینه نمیده !

غذای سلف از نظر ما غیر قابل تحمله ! ولی چند تا از دانشجو های انتقالی رو که دیدم میگفتن بهتر از خیلی از دانشگاه هاست !
    غذای سلف دخترا به دلایلی بهتر از سلف پسراست !

تمام این حرف ها که زدم در مورد دانشگاه علوم پزشکی متفاوته ! اون جا خیلی شرایط بهتره !

--------
    ویرایش : دیدم دوستان از توت گفتن !
    من به این نتیجه رسیدم که خیلی طرفدار داره و فاکتور مهمی در انتخاب دانشگاه محل تحصیله !
    آخه موقعش که میشه ، مردم به خاطرش سر و دست میشکنن ، همه به درختا آویزونن ! امتحانا لغو میشه ، کلاس ها تعطیل میشه ، ماموریم گارد ضد شورش میان ! و ...

Last edited by Sharim; 14-08-2009 at 22:01.

2. 4 کاربر از Sharim بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال گالری عکس attractive_girl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    FaR & AwAy حالت:TiReD

پيش فرض

یعنی واسه ارشد بخوای بخونی میتونی از قبل دانشگاهتو انتخاب کنی؟!؟!
    خب کنکور ارشد هم مثه بقیه کنکوراست دیگه.
    مثلا یه رشته ای رو میخونی مثلا برق هر گرایشی . بعد برای کارشناسیش میتونی یکی دیگه از گرایش هاش رو انتخاب کنی. مثلا برق-گرایش کامپیوتر.
    اونوقت کارشناسی برق داری و کارشناسی ارشد کامپیوتر

4. این کاربر از attractive_girl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت

پيش فرض

چراCLOOP؟
    من فکر می کردم CLOOB
    همون کلوب منظورم بود.سایت کلوب!

مرسی از دوستان.
    شما بگین چه دانشگاه هایی مد نظرتونه منم تا جایی که میتونم اطلاعات درست و دقیقش رو براتون فراهم میکنم

چیزایی که تو تایپک میذارم همشون فیلترینگ و بازبینی میشه بعد قرارش میدم تا نهایت دقیق بودن رو داشته باشه و از حرفای نامربوطه هم جلوگیری بشه

6. 3 کاربر از attractive_girl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    یه جای خوب

پيش فرض

شما بگین چه دانشگاه هایی مد نظرتونه منم تا جایی که میتونم اطلاعات درست و دقیقش رو براتون فراهم میکنم
    خیلی ممنون...
    این روزا از شریف وامیرکبیر خیلی شنیدم...
    علم و صنعت چطوره؟

8. این کاربر از ea_elec بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت

پيش فرض

نظرات برخی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت:

1-علم و صنعت بهترینه چون هم فضای قشنگی داره هم استادای خوبی که برای دانشجو هاشون ارزش قائلن

2-علم وصنعت از همه بهتره ، دانشگاه تهران از هر لحاظ بهترین دانشگاه ایرانه ولی حتی اونم از نظر امكانات كارگاه وآزمایشگاه بهتر از علم وصنعت نیست.محیط علم وصنعت هم بیشتر از شریف و امیركبیر به دانشگاه شبیهه

3-من لیسانس پلی تکنیک بودم. اما به نظرم هیچ جا دانشگاه تهران نمی شه بعدش هم پلی تکنیک.

درسته الان توی علم و صنعت هستم ولی به نظرم سطح علم و صنعت و میزان اهمیتی که به دانشجو و درس خوندن و خلاقیت توی این دانشگاه داده می شه خیلی خیلی پائین.

جالبه، توی علم و صنعت اولین جایی که تعطیل می شه کتابخونه و سایت دانشکده هاست و در تمام تابستان عملا تعطیله و در ماه رمضان هم که دیگه جای خود داره.

سه شنبه دفاع از پایان نامه ی یکی از دوستام توی دانشگاه تهران بود که در سطح کیفی خیلی بالا با حضور چندین استاد از دانشگاه های دیگه برگذار شد. روز چهارشنبه یکی از بچه های علم و صنعت دفاع داشت، جالب اینجاست که استاد راهنما که تشریف نیاورد استاد مشاور هم وسط دفاع اومد و حاضرم قسم بخورم که حتی موضوع پایان نامه رو هم نمی دونست چه برسه به اینکه حتی 1 بار خونده باشه..........

10. 4 کاربر از attractive_girl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز seyyedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

دوستان سلام
    انشگاه تهران : تا حالا توی خود انفورماتیک نرفتم ولی هر دانشکده برای خودش سایت داره (همه رو نمیدونم ولی 2-3 تاشو که خودم چندین روز رفتم و پشت کامپیوترهاش نشستم) که تقریبا هر کدوم پهنایی نزدیک به 40 مگابایت دارن (اگه همه کامیپوترها که نزدیک به 40 تاس پر باشه میشه با سرعت 1 مگابایت دانلود کرد) فعلا نیاز به هیچ مدرکی برای نشستن پشت کامپیوترهاش نیست . بعد از نشستن هم هیچ محدودیت زمانی ای وجود نداره تا اینکه سایت تعطیل بشه .متاسفانه با فایروالی که انفورماتیک گذاشته فقط میشه از emule دانلود کرد و تورنت تعطیله
    نتیجه گیری : تقریبا میشه گفت انفورماتیک دانشگاه تهران بعد از صدا و سیما و چند نهاد امنیتی بیشترین پهنای باند رو در کشور داره که تقریبا بدون هیچ دردسری در دسترس دانشجوهاست
    خداییش اینو درست اومدی
    منم 7 گیگ رو گذاشتم بعد 2 ساعت اومدم تموم بود
    البته من خودم نه دانشجو هستم نه کاره ای
    برادرم اونجا ارشد میخوند منم سوءاستفاده کردم

12. این کاربر از seyyedi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه maziar92142's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    mash

پيش فرض

خوب حالا کسی می تونه از لحاظ ازادیسیاسی دانشگاه ها رو دسته بندی کنه

و از لحاظ پشتیبانی طرح های علمی به خصوص واسه من که همه انتخاب هام معماریه

atractive جان که پیشگام هستند

حـــــرفـه ای Marichka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

لطفا برای مطلع شدن از وضعیت دانشگاه ها، برای دانشگاه مورد نظرتون یا مقایسه ی دو دانشگاه با هم و ... هر مورد یک تاپیک جدا ایجاد بفرمایید.

موفق باشید

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •