تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1003 از 1319 اولاول ... 350390395399399910001001100210031004100510061007101310531103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,021 به 10,030 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

پروفشنال Iman799's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

بله با مایمو 4x4، ده مگاهرتز از پهنای باند ۸۰۰ و یا ۷۰۰ هم ۱۵۰ میده و ۲۰ مگاهرتز ۳۰۰ مگابیت.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    بحث صرفا آزاد کردن این دو فرکانس توسط صدا و سیما نیست بحث اینجاست که اگر ۳ تجمیع اجرا بشه و یا مایمو ۴×۴ اکثر گوشی های مردم پشتیبانی نمی کنه از این قابلیت ها و صرفا هزینه بیخود به اپراتور تحمیل میشه و بیشترین چیزی هم که برای اپراتور مهم هست همین کم کردن هزینه هاش هست و حتی اگر گوشی ها هم اکثرا پشتیبانی بکنند مکان هایی که ترافیک بالا هست با دو تجمیع که گاها تا ۳۵ هم می رسه تروپوت بالای ۲۰ کاربر دریافت نمی کنه چه برسه به اینکه گوشی های گرون قیمت بگیره و هزینه بیخود بکنه اما همون سرعت تیریجی رو هم نداشته باشه از بابت آنتن دهی و برد هم همانطور که دیدید احتمالا در مکان هایی که نیاز به برد زیاد بوده اپراتور اول و سوم از ۹۰۰ استفاده کردند و جدیدا قراردادی هم اتفاق افتاده که تو استان سیستان و بلوچستان به طور مثال بعضی مکان ها که ایرانسل فورجی نداره می تونن مشترک های ایرانسل به های وب وصل بشن و در قالب پیامک به مشترک های ایرانسل در سیستان اطلاع رسانی شده

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها greatpouya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

بحث صرفا آزاد کردن این دو فرکانس توسط صدا و سیما نیست بحث اینجاست که اگر ۳ تجمیع اجرا بشه و یا مایمو ۴×۴ اکثر گوشی های مردم پشتیبانی نمی کنه از این قابلیت ها و صرفا هزینه بیخود به اپراتور تحمیل میشه و بیشترین چیزی هم که برای اپراتور مهم هست همین کم کردن هزینه هاش هست و حتی اگر گوشی ها هم اکثرا پشتیبانی بکنند مکان هایی که ترافیک بالا هست با دو تجمیع که گاها تا ۳۵ هم می رسه تروپوت بالای ۲۰ کاربر دریافت نمی کنه چه برسه به اینکه گوشی های گرون قیمت بگیره و هزینه بیخود بکنه اما همون سرعت تیریجی رو هم نداشته باشه از بابت آنتن دهی و برد هم همانطور که دیدید احتمالا در مکان هایی که نیاز به برد زیاد بوده اپراتور اول و سوم از ۹۰۰ استفاده کردند و جدیدا قراردادی هم اتفاق افتاده که تو استان سیستان و بلوچستان به طور مثال بعضی مکان ها که ایرانسل فورجی نداره می تونن مشترک های ایرانسل به های وب وصل بشن و در قالب پیامک به مشترک های ایرانسل در سیستان اطلاع رسانی شده

داداش من نمیدونم مشکل شما با باند های پایین چیه، کسی که نمیخواد میتونه استفاده نکنه برادر من

3. این کاربر از greatpouya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

داداش من نمیدونم مشکل شما با باند های پایین چیه، کسی که نمیخواد میتونه استفاده نکنه برادر من

ایشون از هزینه اپراتورها میگن در صورتی که ازاد کردن این دو باند هزینه اپراتورها رو میاره پایین قدرت پوشش و نفوذ باند 800 ده برابر باند 2600 هست و همین خودش یعنی کاهش هزینه اپراتورها. یعنی طرف نمیخاد بیاد هی انتن بزنه و کل جاده ها و روستاها رو هم میبره زیر پوشش اینترنت با ثبات و پر سرعت. خود واعظی گفته بود ازادسازی این دو باند هزینه اپراتورها رو تا 50 درصد کم میکنه برای شبکه فورجی. الان تو ایران شبکه فورجی ب خوبی هنوز پیاده نشده و به تکامل نرسیده.برای بحث گوشی هم گوشی فورجی ک الان دس مردمه حداقل مودم cat4 رو داره و اینکه خود گوشی هرجا بری اتومات میره رو باندی که سرعت و پوشش بهتری داره و الان خیلیا گوشی cat6دارن.الان کل کشورهای اروپایی رو باند 800 و 700 هم دارن ارایه میدن.و حتی کشورای عربی و....

فرستاده شده از E6533ِ من با Tapatalk

5. 3 کاربر از dele_tanha 1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Iman799's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

ایشون از هزینه اپراتورها میگن در صورتی که ازاد کردن این دو باند هزینه اپراتورها رو میاره پایین قدرت پوشش و نفوذ باند 800 ده برابر باند 2600 هست و همین خودش یعنی کاهش هزینه اپراتورها. یعنی طرف نمیخاد بیاد هی انتن بزنه و کل جاده ها و روستاها رو هم میبره زیر پوشش اینترنت با ثبات و پر سرعت. خود واعظی گفته بود ازادسازی این دو باند هزینه اپراتورها رو تا 50 درصد کم میکنه برای شبکه فورجی. الان تو ایران شبکه فورجی ب خوبی هنوز پیاده نشده و به تکامل نرسیده.برای بحث گوشی هم گوشی فورجی ک الان دس مردمه حداقل مودم cat4 رو داره و اینکه خود گوشی هرجا بری اتومات میره رو باندی که سرعت و پوشش بهتری داره و الان خیلیا گوشی cat6دارن.الان کل کشورهای اروپایی رو باند 800 و 700 هم دارن ارایه میدن.و حتی کشورای عربی و....

من برای سه تا تجمیع گفتم هزینه اضافست نه برای جاده.تو جاده الزامی نیست فورجی باشه تو جاده که شاید تو هر یک ساعت یک نفر استفاده بکنه از فورجی اون هم در حد ۲ مگ شاید لازم داشته باشه نیاز نداره فورجی باشه با سرعت ۱۰۰ مگ در نتیجه با همون تیریجی ۹۰۰ هم کارش راه می افته و اشاره هم کردم که همین الانشم برای فورجی از ۹۰۰ استفاده شده تو مناطقی که برد زیاد لازم بوده

اگه نباشه جاش خالی می مونه bigman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

دلیل اختلاف سرعت دانلود موقع استفاده از قی لتر شکن و حالت عادی چی هست ؟؟
    توی حالت عادی سرعت دانلود تا 5 مگابایت میره
    ولی موقع استفاده از قیل تر شکن به سختی تا 300 کیلوبایت !!! میرسه

برای شما هم اینطوره ؟؟

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

دلیل اختلاف سرعت دانلود موقع استفاده از قی لتر شکن و حالت عادی چی هست ؟؟
    توی حالت عادی سرعت دانلود تا 5 مگابایت میره
    ولی موقع استفاده از قیل تر شکن به سختی تا 300 کیلوبایت !!! میرسه

برای شما هم اینطوره ؟؟
    بستگی به فندق شکن شما داره
    من با 2 مدل تست کردم
    یکی اصلا سرعت 100 کیلو هم نمیده ولی اون یکی تقریبا راحت حداکثر سرعت رو میده !
    جفتشم رایگانه

9. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها SAeedBaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    خاک جنوب

پيش فرض

مطمئنا هر بنگاه اقتصادی دنبال منفعت و سود است.
    ازاد سازی فرکانس 800 و قرار دادن این فرکانس ها در اختیار اپراتور ها برای انها بسیار سودمند خواهد بود.(همانطور که دوستمون dele توضیح دادند)
    ایجاد کریر روی فرکانس 800 حتما به معنی تجمیع 3 کریر نیست زیرا تجهیزات نصب شده در حال حاظر هم از فرکانس 800 پشتیبانی کرده و فقط در برخی سایت ها انتن ها نیاز به تغییر دارند(به طور مثال میتوان با تغییرات نرم افزاری کریر باند 2600 را خاموش و کریر 800 را فعال کرد) کما اینکه در حال حاظر هم در نقاطی که ترافیک بالا بوده اپراتور ایرانسل rru دوم نسل 4 رو هم نصب کرده و کریر جدیدی روی 1800 یا 2600 ایجاد کرده است و به راحتی میتوان کریر فرکانس 800 را هم ایجاد کرد.

با اینکه در حاظر ایرانسل فرکانس 800 را در اختیار ندارد اما شما میبیند (بدلیل ضعف در شبکه اینترنت فیکس کشور) ایرانسل تجهیزات جدید رو به منظور ظرفیت سازی و کاهش ترافیک سایت ها نصب میکند. پس در واقع اپراتور ها مجبور به ظرفیت سازی و ایجاد کریر جدید شده اند و مطمئنا از فرکانس 800 استقبال خواهند کرد کما اینکه در حال حاظر هم در حال پیگیری هستند.
    Last edited by SAeedBaa; 23-01-2018 at 22:32.

11. 4 کاربر از SAeedBaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

سیمکارت جدید فعال کنی اینترنت هدیه میدن ؟ البته سیمکارت یوسیم نیست

پروفشنال hassanshaikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوستان دانلود رایگان انگار تا ساعت 9 دیگه نمیشه دانلود کرد و همون 7 شده شبیخون نخورید

14. 3 کاربر از hassanshaikhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

بستگی به فندق شکن شما داره
    من با 2 مدل تست کردم
    یکی اصلا سرعت 100 کیلو هم نمیده ولی اون یکی تقریبا راحت حداکثر سرعت رو میده !
    جفتشم رایگانه
    اونی که حداکثر سرعت رو میده چیه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •