تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1005 از 1126 اولاول ... 5505905955995100110021003100410051006100710081009101510551105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,041 به 10,050 از 11255

نام تاپيک: ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Eblis 2011

پيش فرض اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر ۹۲ در اوایل بهمن/ ظرفیت پذیرش ۱۳۵۰۰نفر

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : دکتر سلیم بهرامی رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور اظهار داشت: هفته اول بهمن ماه ۹۲ نتایج آزمون کار‌شناسی ارشد فراگیر سال ۹۲ دانشگاه پیام نور اعلام می‌شود و پذیرفته‌شدگان برای بهمن ماه سال جاری به عنوان دانشجوی دانشگاه پیام نور مشغول به تحصیل می‌شوند.

وی گفت: ۱۳۵۰۰نفر در هر دو شیوه “آموزش محور” و “پژوهش محور” پذیرش خواهند شد و داوطلبان نتایج را از طریق سایت سازمان سنجش دنبال کنند.
    وی تصریح کرد: ۱۲۶ رشته گرایش، ۹۰۹۰ رشته محل در ۸۶ شهر کشور میزبان کنکور فراگیر کار‌شناسی ارشد بودند.

آزمون کارشناسی ارشد فراگیر سال ۱۳۹۲ دانشگاه پیام نور در ۲۹ آذرماه در سراسر کشور برگزار گردید.

2. 2 کاربر از M £ H D I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

آخرین مهلت ثبت میان ترم عملی تا چه تاریخی هست؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Eblis 2011

پيش فرض

آخرین مهلت ثبت میان ترم عملی تا چه تاریخی هست؟
    5 بهمن ماه

5. 3 کاربر از M £ H D I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Eblis 2011

پيش فرض تکلیف برگزاری امتحانات دانشگاه پیام نور در ۱۱ دی ۹۲ مشخص شد

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : چند روزی هست که شایعاتی مبنی بر تعطیلی امتحانات پایان ترم و دانشگاه در تاریخ ۱۱ دی ماه ۹۲ که بین دو تعطیلی می باشد ، بین دانشجویان دانشگاه پیام نور مطرح شده است.
    بر اساس این گزارش مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور، مقداد محمودی اظهار داشت: طبق اعلام معاونت آموزش و سنجش با توجه به تعطیلی روزهای سه شنبه و پنج شنبه این هفته به مناسبت ایام آخر دهه صفر شهادت رسول اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) و احتمال اعلام تعطیلی روز چهارشنبه از سوی مراجع ذی صلاح، تمام امتحانات دانشگاه پیام نور در سراسر کشور به قوت خود باقی خواهد بود.

به دلیل سراسری بودن امتحانات دانشگاه پیام نور ، تمامی امتحانات این دانشگاه در تاریخ تعیین شده برگزار می شود و هیچگونه تغییری در برنامه امتحانی وجود ندارد.

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا جدی دارم دیوونه میشم،رشته ای ک میخواستم (مهندسی مدیریت اجرایی)تو تکمیل ظرفیت نیس!منم بنا ب موقعیتم نمیتونم دانشگاه دیگه ای برم،متاسفانه واسه مهر قبول شده بودم اما کم کاری و مشکلات باعث شد نتونم برم،الان خیلی پشیمونم
    یعنی هیچ راهی نیس و باید منتظر کنکور بعدی بمونم؟!

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Eblis 2011

پيش فرض

آقا جدی دارم دیوونه میشم،رشته ای ک میخواستم (مهندسی مدیریت اجرایی)تو تکمیل ظرفیت نیس!منم بنا ب موقعیتم نمیتونم دانشگاه دیگه ای برم،متاسفانه واسه مهر قبول شده بودم اما کم کاری و مشکلات باعث شد نتونم برم،الان خیلی پشیمونم
    بله باید منتظر کنکور آینده باشید.

9. این کاربر از M £ H D I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز smahdis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یکی از دوستان که بدون آزمون قبول شده بود، یک ترم بعد اقدام کرد و با کمال تعجب اداره آموزش گفت اسمش تو سیستم هست و میتونه ثبت نام کنه.

شما هم یه سر اداره آموزش برو، بگو من ترم قبل قبول شده بودم میخواستم بدونم آیا کار تمومه؟ من این رو که گفتم اسم دوستم رو ازم پرسید و بعد گفت مشکلی نیست، اسمش هست و بهشون بگید تا مدارک فیزیکیشون رو بیارن برای تکمیل ثبت نام.

11. 2 کاربر از smahdis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یکی از دوستان که بدون آزمون قبول شده بود، یک ترم بعد اقدام کرد و با کمال تعجب اداره آموزش گفت اسمش تو سیستم هست و میتونه ثبت نام کنه.

شما هم یه سر اداره آموزش برو، بگو من ترم قبل قبول شده بودم میخواستم بدونم آیا کار تمومه؟ من این رو که گفتم اسم دوستم رو ازم پرسید و بعد گفت مشکلی نیست، اسمش هست و بهشون بگید تا مدارک فیزیکیشون رو بیارن برای تکمیل ثبت نام.
    یعنی من شمیرانات قبول شدم برم اونجا یا نه مرکز؟
    من زیاد از پیام نور سر در نمیارم!

آخر فروم باز smahdis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اداره آموزش همونجایی که قبول شدید باید برید. اگه یه شهری غیر از شهر خودتونه، به اداره آموزش دانشگاه قبول شده واحد ثبت نام تلفن بزنید.

14. 2 کاربر از smahdis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminrafael3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام به دوستای گلم یه راهنمایی از شما دوستان میخواستم

الان فصل امتحاناته و من به خاطر شغلم اصلا نرسیدم توی طول ترم بخونم از طرفی هم معدل خیلی برام مهمه میخوام اصلا امتحانات پایان ترم رو ندم.آیا این حذف ترم حساب میشه؟عواقبش واسه ترم بعد چیه؟

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •