تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 120 اولاول ... 5191979899100101102103104105111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 1191

نام تاپيک: بحث و راهنمايی درباره ی انواع آلات موسيقی (قيمت، کاربرد، آموزشگاه‌ها و ...)

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

خیلی چیزا میشه خرید .
    خیلی از سازای بادی به اضافه ی ویولون و گیتار و خیلی از سازای ایرانی
    شما به کدوم ساز علاقه دارید؟
    من خیلی علاقه دارم به نواختن ساز اما تنها فرصتی که برای اینکار دارم تو گردش ها و کمپینگ هاست
    مثلا وقتی پیک نیک میریم و کمپ میزنیم دورهمی جای یه ساز مناسب خالیه.سازی که در این مواقع حال میده چی میتونه باشه؟

کاربر فعال انجمن موسیقی rh.mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من خیلی علاقه دارم به نواختن ساز اما تنها فرصتی که برای اینکار دارم تو گردش ها و کمپینگ هاست
    مثلا وقتی پیک نیک میریم و کمپ میزنیم دورهمی جای یه ساز مناسب خالیه.سازی که در این مواقع حال میده چی میتونه باشه؟
    به نظر من گیتار توی این مواقع از همه بیشتر حال میده .
    هم حمل کردنش سادس هم صداش خیلی خوب پخش میشه تو همچین جمع هایی
    در مورد مدلش من زیاد اطلاعات ندارم.بقیه دوستان اگه میدونن با این بودجه چه مدلایی میشه خرید لطفا راهنمایی کنن

کـاربـر بـاسـابـقـه Amir Hossein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ذهن فــــــاســــــد محل تحصیل:              ...Wrong Floor

پيش فرض

سلام
    من علاقه وافری به گیتار دارم...
    اما اصلا هیچ جوری نمیتونم کلاس برم
    حالا امکان داره که با سی دی های آموزشی و از این قبیل چیز ها گیتار یاد بگیرم

بودجم هم 150 تومنه
    میشه با این بودجه یه چیز به درد بخور خرید؟
    ممنون
    Last edited by Amir Hossein; 25-04-2012 at 23:32.

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

بودجم هم 150 تومنه
    ممنون
    اگه نمیتونید کلاس برید پس باید بیخیال یادگیری گیتار باشید چون این سی دی های آموزشی هر چقدر هم که خوب باشن بازم به درد نمیخورن.اصولا وقتی یه نفر تو کلاس شرکت میکنه انگیزش برای یادگیری دو برابر میشه چون تجربه یه همچین چیزی رو بهم ثابت کرده.دقیقا مثل زبان انگلیسی میمونه بعضی ها میخوان با نرم افزار و غیره زبان یاد بگیرن اما آخرش دست خالی برمیگردن.
    به نظر من فقط و فقط کلاس رفتن میتونه مفید باشه و وقت خودتون با این مدل سی دی ها تلف نکنید.

در مورد بودجه ای هم که دارید به نظرم این مقدار پول کافی نیست حداقل یک میلیون تومن جور کنید و یه گیتار خوب بگیرید.اینو یکی از دوستانم میگفت که خودش نوازنده گیتاره.

موفق باشی

5. 3 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه مانی 22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیلی دور از تو ...

پيش فرض

اگه نمیتونید کلاس برید پس باید بیخیال یادگیری گیتار باشید چون این سی دی های آموزشی هر چقدر هم که خوب باشن بازم به درد نمیخورن.اصولا وقتی یه نفر تو کلاس شرکت میکنه انگیزش برای یادگیری دو برابر میشه چون تجربه یه همچین چیزی رو بهم ثابت کرده.دقیقا مثل زبان انگلیسی میمونه بعضی ها میخوان با نرم افزار و غیره زبان یاد بگیرن اما آخرش دست خالی برمیگردن.
    به نظر من فقط و فقط کلاس رفتن میتونه مفید باشه و وقت خودتون با این مدل سی دی ها تلف نکنید.

در مورد بودجه ای هم که دارید به نظرم این مقدار پول کافی نیست حداقل یک میلیون تومن جور کنید و یه گیتار خوب بگیرید.اینو یکی از دوستانم میگفت که خودش نوازنده گیتاره.

موفق باشی
    با قسمتی که گفتید باید حتما کلاس برن موافقم .
    کلاس رفتن باعث می شه آدم انگیزه پیدا کنه . ولی تو خونه بشینی و روزی ده ساعتم کار کنی نمی فهمی چقدر پیشرفت کردی و ایرادات کجاست.

اما در مورد ساز ، حداقل یک میلیون برای گیتار خیلی خیلی بالاست.
    برای شروع یه گیتار کلاسیک معمولی هم بگیرن خوبه .
    بعد ها که پیشرفت کردن یه گیتار میلیونی هم بگیرن .

7. این کاربر از مانی 22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داور انجمن موسیقی powerslave's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    The Endless River

پيش فرض

سلام

بودجم هم 150 تومنه
    ممنون

موفق باشی
    در مورد سئوال اول: به هیچ وجه همچین کاری نکن. از روی CD های آموزشی میشه یه چیزایی یاد گرفت ولی در نوازندگی یه مسائلی وجود داره که به هیچ وجه اونطوری نمیتونی یاد بگیری. من برات مثال میزنم. حتی زاویه ای که پیک رو دستت میگیری تاثیر زیادی داره. الان متوجه نمیشی چون اولش ساده هست. وقتی رفتی بالاتر اونوقت ایراد هات یکی یکی تاثیرشون رو نشون میدن. من خودم عادت بدی داشتم که با انگشت شصتم پیک میزدم. 4 ماه طول کشید تا یهو متوجه شدم دیگه این کار اشتباه رو انجام نمیدم. اون رو هم اصلاً نمیدونستم و هیچوقت هم نمیفهمیدم تا اینکه استادم گفت این کار رو نکن. نکته های ریز خیلی خیلی زیاده.
    در مورد کلاس. اگه بودجۀ کافی داری، تک نفره برو کلاس. آموزش گاه های ما آموزشگاه نیستن. 1 ساعت بین 10-15 نفر تقسیم بشه کجا تا اینکه همش مال شما باشه. شما یک نفر پیدا کن که جوان باشه ولی کارش خوب باشه. تا سطح خوبی میتونی پیشش اصولی یاد بگیری. استاد های مسن تر معمولاً گرون تر حساب میکنن.

در مورد ساز: اگه آکوستیک میخوای، میشه با گشتن زیاد ساز در حد خوب پیدا کرد. و میشه دست دوم های خیلی خوبی پیدا کرد به شرطی که یک بلد باهات باشه تا چیز خوبی بگیری. اگه صحبت سر الکتریک هست، بودجت کمه. حد اقل 400 لازم میشه و این کفِ کفش هست. با 400 تومن یه گیتار استارتر میتونی بخری با یه آمپ 10 وات بدون افکت.

یک نصیحت ناشی از تجربه: اگه جایی رفتی و سازی به دلت نچسبید، به حرف فروشنده نخرش. اگه میخری جنس خیلی ارزون نخر. بعضی ها میگن حالا این رو بگیر بعداً عوض میکنی. این اشتباهه. اگه موسیقیث دوست داشته باشی، ساز برات عزیز میشه. یک ساز ناقص و نه چندان دلنشین کمتر عزیز میشه. آکوستیک حتماً کات اوی دار بگیر. از اینا که پائینش یک ربع دایره خالی داره. شما ربات نیستی که همیشه تمرین کنی. گاهی دلت میخواد یه آهنگی رو شبیه سازی کنی ولی اونطوری نمیتونی.
    گیتار آکوستیک رنگ شده به هیچ وجه نخر. فقط جلا خورده که بافت چوبش مشخص باشه. الن نمیفهمی و بعدا تو رزوننس صدا تاثیر زیادی داره. و باز حتماً با یسه نفر که حالیش باشه برو بخر. رفتی خرید، خجالت نکش! اگه یارو رو یکم اذیت کردی (یکم ها!) چپ چپ نگات کرد هل نشی بگی باشه. قشنگ گیتار رو کامل امتحان کن. اگه یه ساز رو امتحان کردی و خوشت اومد، نذار برن برات یدونه همون مارک و مدل رو از تو انبار بیارن!! همونی که امتحان کردی رو بردار. هم الکتریک و هم آکوستیک. برای خرید افکت و آمپ هم حتماً با ساز خودت امتحانشون کن نه با یه گیتار 1 ملیون تومانی. و برای خرید الکتریک هم با همون امپی که بودجت میرسه امتحان کن نه با یه آمپ هایوت 3 ملیونی یا بلک استار 5 ملیونی!!
    باز اگه سئوالی داشتی هستیم.
    Last edited by powerslave; 26-04-2012 at 17:01.

9. 5 کاربر از powerslave بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

در مورد سئوال اول: به هیچ وجه همچین کاری نکن. از روی CD های آموزشی میشه یه چیزایی یاد گرفت ولی در نوازندگی یه مسائلی وجود داره که به هیچ وجه اونطوری نمیتونی یاد بگیری. من برات مثال میزنم. حتی زاویه ای که پیک رو دستت میگیری تاثیر زیادی داره. الان متوجه نمیشی چون اولش ساده هست. وقتی رفتی بالاتر اونوقت ایراد هات یکی یکی تاثیرشون رو نشون میدن. من خودم عادت بدی داشتم که با انگشت شصتم پیک میزدم. 4 ماه طول کشید تا یهو متوجه شدم دیگه این کار اشتباه رو انجام نمیدم. اون رو هم اصلاً نمیدونستم و هیچوقت هم نمیفهمیدم تا اینکه استادم گفت این کار رو نکن. نکته های ریز خیلی خیلی زیاده.
    در مورد کلاس. اگه بودجۀ کافی داری، تک نفره برو کلاس. آموزش گاه های ما آموزشگاه نیستن. 1 ساعت بین 10-15 نفر تقسیم بشه کجا تا اینکه همش مال شما باشه. شما یک نفر پیدا کن که جوان باشه ولی کارش خوب باشه. تا سطح خوبی میتونی پیشش اصولی یاد بگیری. استاد های مسن تر معمولاً گرون تر حساب میکنن.

در مورد ساز: اگه آکوستیک میخوای، میشه با گشتن زیاد ساز در حد خوب پیدا کرد. و میشه دست دوم های خیلی خوبی پیدا کرد به شرطی که یک بلد باهات باشه تا چیز خوبی بگیری. اگه صحبت سر الکتریک هست، بودجت کمه. حد اقل 400 لازم میشه و این کفِ کفش هست. با 400 تومن یه گیتار استارتر میتونی بخری با یه آمپ 10 وات بدون افکت.

یک نصیحت ناشی از تجربه: اگه جایی رفتی و سازی به دلت نچسبید، به حرف فروشنده نخرش. اگه میخری جنس خیلی ارزون نخر. بعضی ها میگن حالا این رو بگیر بعداً عوض میکنی. این اشتباهه. اگه موسیقیث دوست داشته باشی، ساز برات عزیز میشه. یک ساز ناقص و نه چندان دلنشین کمتر عزیز میشه. آکوستیک حتماً کات اوی دار بگیر. از اینا که پائینش یک ربع دایره خالی داره. شما ربات نیستی که همیشه تمرین کنی. گاهی دلت میخواد یه آهنگی رو شبیه سازی کنی ولی اونطوری نمیتونی.
    گیتار آکوستیک رنگ شده به هیچ وجه نخر. فقط جلا خورده که بافت چوبش مشخص باشه. الن نمیفهمی و بعدا تو رزوننس صدا تاثیر زیادی داره. و باز حتماً با یسه نفر که حالیش باشه برو بخر. رفتی خرید، خجالت نکش! اگه یارو رو یکم اذیت کردی (یکم ها!) چپ چپ نگات کرد هل نشی بگی باشه. قشنگ گیتار رو کامل امتحان کن. اگه یه ساز رو امتحان کردی و خوشت اومد، نذار برن برات یدونه همون مارک و مدل رو از تو انبار بیارن!! همونی که امتحان کردی رو بردار. هم الکتریک و هم آکوستیک. برای خرید افکت و آمپ هم حتماً با ساز خودت امتحانشون کن نه با یه گیتار 1 ملیون تومانی. و برای خرید الکتریک هم با همون امپی که بودجت میرسه امتحان کن نه با یه آمپ هایوت 3 ملیونی یا بلک استار 5 ملیونی!!
    باز اگه سئوالی داشتی هستیم.
    البته اینایی که گفتی بیش‌تر برای کسیه که حداقل با گیتار یه آشنایی نسبی داره و می‌تونه ساز خوب رو از بد تشخیص بده ...
    بعید می‌دونم دوستمون در این سطح باشه ...

بهتره دنبال یه کسی بگردید که این کاره باشه و باهاش برید گیتار بخرید ...

+

راستی الان قیمت کلاس خصوصی، به طور میانگین چنده ؟!‌

آخر فروم باز thecrow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

البته اینایی که گفتی بیش‌تر برای کسیه که حداقل با گیتار یه آشنایی نسبی داره و می‌تونه ساز خوب رو از بد تشخیص بده ...

+

آموزشگاه ها دیگه معمولی هاشون ماهی 50 تومن رو می گیرن فکر کنم.

12. این کاربر از thecrow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داور انجمن موسیقی powerslave's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    The Endless River

پيش فرض

+

آره دیگه اگه دقت کنی منم گفتم که باید با یک بلد بری یکسی که بدونه داره چکار میکنه.
    در مورد کلاس و آموزشگاه هم حتماً میدونید که آموزشگاه ها اکثراً هر جلسشون نیم ساعت یا 45 دقیقه هست. جدا از بحث تئوری، من فکر نمیکنم مکان مناسبی برای حوضۀ عملی باشه. آدم وقتی به این وضع فکر میکنه یاد جملۀ معروف کلی دود شمع خوردیم تا به اینجا رسیدیم میفته.
    حد اقل اینطوری که من شنیدم از اموزشگاه ها تعریف خوبی نمیکنن. حالا باز همه جا که یک شکل نیست. شاید باشن جاهایی که زحمت خوبی برای هنر جوهاشون بکشن.

14. این کاربر از powerslave بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

آره دیگه اگه دقت کنی منم گفتم که باید با یک بلد بری یکسی که بدونه داره چکار میکنه.
    آری، اون رو دیدم، اما منظورم بیش‌تر رو بخش "یک نصیحت ناشی از تجربه" بود که خب بیش‌تر به درد کسی می‌خورد که خودش این کاره باشه ...

قیمت کلاس خصوصی هم دارین شما !؟
    یعنی همون تک نفره که گفتی ...

استاد جوون الان چند می‌گیره جلسه‌ای ؟! (چند دقیقه است هر جلسه؟)
    چند جلسه در ماه لازمه ؟! 5-4 جلسه کافیه یا کمه ؟!

و اینکه آیا کسایی که گیتار بلدن، لزوماً استادای خوبی هم هستن یا نه ؟!

مثلاً بین دوستای خودم دو سه نفر هستن که ساز می‌زنن ... اگه ازشون بخوام بهم یاد بدن، ممکنه که مثلاً گیتار رو اشتباه آموزش ببینم ؟!‌

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •