تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 428 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 4277

نام تاپيک: [پشتیبانی] موتور .::UDK Unreal Engine III ::. / آنریل انجین

پروفشنال tovamohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    من یه گذزی هم برای اموزش به خارجی ها زدم . برای یکی از این افراد هم ایمیل فرستادم .
    راستی ببینم این

Waylon Brinck

کیه . اون تویea کارمیکنه؟
    شما اول باید همه این ویدئوها رو کار کنی بعداگه جایی مشکل بود به میل و اینا برسی. آخه شما که هنو ویدئوها رو کار نکردی آموزش اضافه می خوای کار کنی؟

در ضمن طبق پست قبلیت اگه تاپیک رو خونده بودی این سوال رو نمی کردی. حداقل 3-2 تا پست صحبتش بود:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    2 تا پست هم قبلترش هست.

شما یه بار بشین تاپیک رو بخون. بخون، نه اینکه بیای آمار بگیری مثل اون دفعه، اونم غلط.

-------------

برای اون پستت هم نه از انتقاد کسی ناراحت نمی شه ولی یه مورد توش بود که به انتقاد نمی خورد، به علاوه دروغ محض بود. سر اون واقعا ناراحت شدم ازت.

در مورد آموزش هم من یکی که چیز خاصی نمی دم، نه به خاطر دلایل باقی دوستان، مثل آقای بسیج. اوناهم هست ولی اصلش واسه مورد دیگه ایه. قبلا هم گفتم، با توجه به این همه آموزش که برای UDK هست، آموزش هایی که من بدم فقط وقتم رو تلف می کنن، سودی هم ندارن. توقع داری بچه هایی که با اون آموزشا که نقده کار نمی کنن، بیان با آموزشای من که نسیه هست و معلوم نیس چطور از آب دربیاد، کار کنن.

بای.
    Last edited by tovamohammad; 21-06-2010 at 15:13.

آخر فروم باز iload's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد آموزش هم من یکی که چیز خاصی نمی دم، نه به خاطر دلایل باقی دوستان، مثل آقای بسیج. اوناهم هست ولی اصلش واسه مورد دیگه ایه. قبلا هم گفتم، با توجه به این همه آموزش که برای UDK هست، آموزش هایی که من بدم فقط وقتم رو تلف می کنن، سودی هم ندارن. توقع داری بچه هایی که با اون آموزشا که نقده کار نمی کنن، بیان با آموزشای من که نسیه هست و معلوم نیس چطور از آب دربیاد، کار کنن.
    بای.
    سلام

ولی فکر کنم خیلی میتونه مفید باشه ها !

ممنون

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام

ولی فکر کنم خیلی میتونه مفید باشه ها !

ممنون
    سلام

در مورد آموزش الان صحبتی نمی تونم بکنم، بذار سرم خلوت شه، شاید بیام یه سری آموزش بدم. البته شاید.

اگه بیام هم مواردی که تو ویدئوها پوشش داده رو نمیگما. اگه بیام چیزای تخصصی تر مثل Unreal Script یاد می دم. پس در هر صورت باید همگی ویدئو ها رو ببینین کامل.

سلام

آقا محمد در باره Shadow Map Resolution گفتی یا نه ؟ هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم ؟!

ممنون
    علیرضا جان شما که دوباره یه پستو بدون خوندن تشکر زدی:

کد:
    مورد دوموشو بخون.

اون ویدئو رو بگیر کار کن، بعدش اگه هر جاش سوال بود بپرس.

تا بعد.

4. 2 کاربر از tovamohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز iload's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

چرا اون پست رو خوندم ولی اون جا حواسم به درختا و متریاله بود و ندیدم .

حالا بریم تا Eat3D - UDK Lighting And Post Processing بدانلودیم تا بعد .

ممنون

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

امروز یاد گرفتم چطوری matrail بسازم و صحنه سیسنماتیک بسازم چقدر راحت میشه صحنه سینماتیک درست کرد! واقعا دم epic گرم و دم King Of UDK جان (محمد UDK رو می گم)

به محمد جان:
    تا بعد

آخر فروم باز saeed_cpu_full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

سلام دوستان عزيز
    من يه آب درست كردم وقتي تير ميخوره واقعي واكنش نميده شبيه ژله شده اينم عكسش :

چيكار كنم واقعي تر بشه ؟‌
    يه سؤال ديگه : من يه جا خونده بودم با UDK نميشه خروجي EXE گرفت ... اين درسته ؟

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

امروز یاد گرفتم چطوری matrail بسازم و صحنه سیسنماتیک بسازم
    به ما هم یاد میدی؟؟
    راستش من هیچی از متریال نمی دونم

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان سلام

سلام

چرا اون پست رو خوندم ولی اون جا حواسم به درختا و متریاله بود و ندیدم .

حالا بریم تا Eat3D - UDK Lighting And Post Processing بدانلودیم تا بعد .

ممنون
    اوکی. در ضمن اگه گیرت نیمد می تونی از ایران رز بگیری.

امروز یاد گرفتم چطوری matrail بسازم و صحنه سیسنماتیک بسازم چقدر راحت میشه صحنه سینماتیک درست کرد! واقعا دم epic گرم و دم King Of UDK جان (محمد UDK رو می گم)

به محمد جان:
    خوبه. شما با ویدئوهاش استپ بای استپ پیش برو، چیزای خیلی جالبتری هم پیدا می کنی.

به ما هم یاد میدی؟؟
    راستش من هیچی از متریال نمی دونم
    امیررضا جان این گیم میکر یا گیم استودیو نیس که یه نفر بیاد دوتا منو بهت بده، بتونی متریال یاد بگیری. آنریل انجینه ناسلامتی. خیلی گستردس، حتما باید با آموزشاش کار کنی.

برو ایران رز که آدرسشو قبلا بهت دادم، 12 تا ویدئو واسه UDK داره بگیر. اول با ویدئوهای رسمی کار کن، بعد هم سریه Gnomon: UDK. کمتر از 2 هفته می تونی خودت همه اینا رو مقدماتی یاد بگیری.

فعلا.

10. 2 کاربر از tovamohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض Fluid Surface

سلام دوستان عزيز
    من يه آب درست كردم وقتي تير ميخوره واقعي واكنش نميده شبيه ژله شده اينم عكسش :

کد:
    چيكار كنم واقعي تر بشه ؟‌
    يه سؤال ديگه : من يه جا خونده بودم با UDK نميشه خروجي EXE گرفت ... اين درسته ؟
    سلام

خب اول در مورد سوال آخرت:

خیر، غلطه. UDK پکیج خروجی بهت میده. وارد که شدی کار یه ربعه. 8-7 باری تو تاپیک صحبتش شده.

اولا یه وقتی بذار، بشین تاپیکو بخون. ثانیا دیگه می تونی اون سایت که اینو توش خوندی بذاری جزو سایتای درپیت، حالا هرجا می خواد باشه.

خب در مورد سطح مایع:

یعنی شما می خوای بگی داری UDK کار می کنی ولی هنوز ویدئوهای 3DBuzz رو ندیدی؟ اگه اینطوره که دست نگه دار، برو اول ویدئوها رو ببین.

این یه موردو توضیح می دم برات، ولی قبل اینکه سوال دیگه ای بپرسی، حتما ویدئوها رو تموم کن.

Fluid Surface که توی مپت گذاشتی رو انتخاب کن و F4 رو بزن. از قسمت FluidSurfaceActor گزینه ی Fluid Component رو باز کن. حالا باید پروپرتی های قسمت Fluid و FluidDetail رو تنظیم کنی.

حداقل کاری که می کنی، بیا از قسمت Fluid گزینه ی Fluid Damping رو زیاد کن، و Fluid Height Scale و Fluid Travel Speed رو کم کن. از قسمت Fluid Detail هم باید گزینه ی Detail Size رو تنظیم کنی، برای من کم کردنش بهتر جواب داد، خودت تنظیمش کن. اینا حداقل ها بود، واسه اینکه طبیعی در بیاد باید بقیه پروپرتی ها رو هم تو این دو قسمت تنظیم کنی.

از قسمت Fluid Debug هم می تونی برای تنظیم راحت تر کمک بگیری. مثلا Show Detail Normals توی یه تکسچر نرمال های فعلی رو بهت نشون میده.

در کل قبل کار حتما ویدئوها رو تموم کن، این جوری یه سری چیزا که توش نیست رو هم می تونی سریعتر یاد بگیری.

فعلا بای.

12. 2 کاربر از tovamohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه eai's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    کرج-فردیس

پيش فرض

سلام راستش من دارم این تاپیک بلد رو می خونم ولی هنوز صفحه 54 هستم چند تا سوال دارم که اگه به جوابش برسم خیلی ممنون میشم
    یکی اینکه چطور بازی رو سوم شخص بکنم
    دوم اینکه میشه بازی هایی تو مایه GTA ساخت یعنی اینکه تو مپ آزاد باشه ؟(البته فکر کنم بشه)
    مپ شهر کسی داره؟ یه شهر بزرگ مثل همین لیبرتی جی تی ای
    و اینکه میشه بازی ماشینی ساخت ؟
    البته بازم سوال دارم که بعدا میگم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •