تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 602 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201601 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

پروفشنال hosein ati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

سلام دوستان.
    من یه گوشی sony xperia U گرفتم و بعد از مدت ها که ایپاد داشتم و فروختم هدفون این گوشی در مقایسه با اون هیچیه.حالا میخوام یه دونه هدفون مناسب برای گوشیم بخرم ولی بعد از اینکه یکم توی اینترنت جستوجو کردم فهمیدم شرکت سونی توی گوشی های جدیدش از یه استاندارد جدید استفاده کرده و هدفون های قبلی دیگه روش کار نمیکنن.این قضیه رو تست هم کردم هدفون گوشی نوکیا 5530 رو زدم به گوشیم اصلا نشناخت و هدفون گوشی google nexus s رو هم زدم بهش خیلی کیفیت افتضاحی داشت.حالا از اساتید میخوام بهم کمک کنن و بهم یه هدفون معرفی کنن که روش گوشی منم جواب بده.
    ممنون.
    دوستان لطفا کمک کنید.

داره خودمونی میشه reza021120's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    kermanshah

پيش فرض

سلام دوستانیه هدفونه تو گوشی بهم معرفی کنید توی رنج 90تا 100 تومن برای گوشیم.سبک موسیقی هم راک و متال هست.بیسشم قوی باشه دوست دارم میدونم با هم نمیخونن...دی یه هدفونه ibeats monster توی یکی از فروم ها برای فروش گذاشتن با قیمت85 تومن به نظرتون خوبه؟راستی یکی از دوستان میخاد بره کیش،اونجا ارزون تر نیست؟من یه بار دیگم زحمتتون دادم که برا رفیقم درخاست داده بودم.اگه کمک کنید ممنون میشم.

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

درود .
    دوستان نمایندگی رسمی هدفون های سنهایزر فقط نامداران هست دیگه؟ نمایندگی معتبر قابل اعتماد؟
    بله نامداران نمایندگی سنهایزر هست.

4. این کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

کاملا سلیقه ای هست .بیشتر بیس قوی دوست دارن ولی خوب کسانی هم هستن که کلا از بیس خوششون نمیاد.

6. 2 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دوستان گل یه هدست تا سقف قیمت 50 هزار تومن میشه معرفی کنید؟کیفیت مشتی داشته باشه برا اهنگ و بازی.ممنون
    سلام
    نگفتین فول سایز اشه یا داخل گوشی؟
    برای فول سایز akg k44 و creative hq1400 و pioneer se-m390
    و برای داخل گوشی creative ep830 ,creative ep660 ,panasonic hje 350

8. 3 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام دوستانیه هدفونه تو گوشی بهم معرفی کنید توی رنج 90تا 100 تومن برای گوشیم.سبک موسیقی هم راک و متال هست.بیسشم قوی باشه دوست دارم میدونم با هم نمیخونن...دی یه هدفونه ibeats monster توی یکی از فروم ها برای فروش گذاشتن با قیمت85 تومن به نظرتون خوبه؟راستی یکی از دوستان میخاد بره کیش،اونجا ارزون تر نیست؟من یه بار دیگم زحمتتون دادم که برا رفیقم درخاست داده بودم.اگه کمک کنید ممنون میشم.
    بیتسی که مورد نظرتون هست تقلبیه بجای اون میتونین sennheiser cx271 با بیس قوی رو تهیه کنید.

10. 3 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

کاملا سلیقه ای هست .بیشتر بیس قوی دوست دارن ولی خوب کسانی هم هستن که کلا از بیس خوششون نمیاد.
    پس ep630i بگیرم..ضرر نمیکنم؟ 39 تومن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز.
    من دنبال هدفون درون گوش می گردم. اگر ممکنه راهنمایی کنید.
    قیمت 100 با دامنه 20.
    برای موسیقی پاپ و کلاسیک و راک البته نه هوی متال مثلا در حد اوانسنس.
    klipsch s4 شنیدم خوبه. ولی تاحالا جایی ندیدم. توی ایران گیر میاد؟ اگه آره قیمت چند؟
    اگر هم مدل های دیگه معرفی کنید ممنون میشم.
    دوست ندارم صداش تیز باشه. Ep-830 کریتیو گوش دادم صداشو دوست ندارم. باس تیزی داره.
    Last edited by amirz2ir; 08-09-2012 at 22:03.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض هدفون

سلام

میدونم که اینجا معمولا به مشاوره های با بودجه زیر 100 تومان آنچنان توجهی نمیشه. ولی ممنون میشم من و راهنمایی کنین.

من بعد از یه سال اومدم دارم میبینم که باز هم ep630 رو پیشنهاد میکنن !! یعنی بعد از یه سال هنوز یه هدفون خوب نیومده به جز این ؟؟
    این رو بگم که 2 دفعه هم از شما دوستان راهنمایی گرفتم تا حالا که یکیش همون ep630 رو پیشنهاد کردین و من تا حالا 3 تا ep630 داشتم و این آخری که دیگه پاره شد خوشحال شدم ! چون دیگه خسته شده بودم حسابی میخواستم یه چیز به جز ep630 ep830 بگیرم.
    خوب این از مقدمه ! بریم سر اصل مطلب

ایرفون (تو گوشی) با بودجه 40 تومان
    1- من سبک خاصی گوش نمیدم ولی بیشتر پاپ و در بعضی مواقع خاص! سایکو گوش میکنم . که حالا زیاد مهم نیست .
    2- دوست دارم که هیچ صدایی تو گوشم نباشه و صدای بیرون رو نشنوم. همون مترو و اتوبوس و ...
    3- پلیرم گوشی Htc One S هست که Audio Beats هست کارت صداش و این ep830 حس میکردم کم میاره و حق مطلب رو با این گوشی ادا نمیکنه.

یه پاناسونیک دوستان معرفی کرده بودن چند صفحه پیش از قیافش خوشم اومد . میگم حالا بهتر از ep630 نبود عیب نداره ولی مورد تایید شما دوستان باشه حتما . (مدل تو ایرانش )

**************مهم مهم مهم*******اینجا ایران است**************مهم مهم مهم************************

تمام مشاوره هایی که انجام میشه ارزشش از بین میره وقتی که : این همه تحقیق ریویو وقتی که بری هدفون رو با ذوق و شوق بخری و بعد بفهمی که یه هدفون فیک یا حتی های کپی که یک دهم هدفون اصلی هم روش کارنشده رفته تو پاچت ( حتی از نمایندگی !)
    من حتی یکی از راهنمایی هایی که اینجا واسه هدفون گرفتم با بودجه 150 تومان هدفون SkullKandy بود که واقعا هم هدفون خوبیه ولی یه دونه فیکش رفت تو پاچم که صداش حالم رو بهم زد و بعد از 4 روز خراب شد .

من حاضرم یه هدفون farasoo اصل داشته باشم ولی یه هدفون Beats by Dr. Dre !!! تقلبی (حتی های کپی یا هر چیز دیگه ای ) رو گوش ندم .
    پس خواهشن اگر ممکنه هدفونی رو که پیشنهاد میدین بگین از کجا بخرم که فیک نباشه . چون با این وضعیت افتضاح الان حتی یه نمایندگی ورمیداره هدفون اصل میده یه نمایندگی هدفون تقلبی

اساتید لطفتون رو از بنده حقیر با این بودجه حقیر دریغ نکنید.
    با تشکر

14. این کاربر از mushroomhead بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام

میدونم که اینجا معمولا به مشاوره های با بودجه زیر 100 تومان آنچنان توجهی نمیشه. ولی ممنون میشم من و راهنمایی کنین.

من بعد از یه سال اومدم دارم میبینم که باز هم ep630 رو پیشنهاد میکنن !! یعنی بعد از یه سال هنوز یه هدفون خوب نیومده به جز این ؟؟
    این رو بگم که 2 دفعه هم از شما دوستان راهنمایی گرفتم تا حالا که یکیش همون ep630 رو پیشنهاد کردین و من تا حالا 3 تا ep630 داشتم و این آخری که دیگه پاره شد خوشحال شدم ! چون دیگه خسته شده بودم حسابی میخواستم یه چیز به جز ep630 ep830 بگیرم.
    خوب این از مقدمه ! بریم سر اصل مطلب

ایرفون (تو گوشی) با بودجه 40 تومان
    1- من سبک خاصی گوش نمیدم ولی بیشتر پاپ و در بعضی مواقع خاص! سایکو گوش میکنم . که حالا زیاد مهم نیست .
    2- دوست دارم که هیچ صدایی تو گوشم نباشه و صدای بیرون رو نشنوم. همون مترو و اتوبوس و ...
    3- پلیرم گوشی Htc One S هست که Audio Beats هست کارت صداش و این ep830 حس میکردم کم میاره و حق مطلب رو با این گوشی ادا نمیکنه.

یه پاناسونیک دوستان معرفی کرده بودن چند صفحه پیش از قیافش خوشم اومد . میگم حالا بهتر از ep630 نبود عیب نداره ولی مورد تایید شما دوستان باشه حتما . (مدل تو ایرانش )

**************مهم مهم مهم*******اینجا ایران است**************مهم مهم مهم************************

تمام مشاوره هایی که انجام میشه ارزشش از بین میره وقتی که : این همه تحقیق ریویو وقتی که بری هدفون رو با ذوق و شوق بخری و بعد بفهمی که یه هدفون فیک یا حتی های کپی که یک دهم هدفون اصلی هم روش کارنشده رفته تو پاچت ( حتی از نمایندگی !)
    من حتی یکی از راهنمایی هایی که اینجا واسه هدفون گرفتم با بودجه 150 تومان هدفون SkullKandy بود که واقعا هم هدفون خوبیه ولی یه دونه فیکش رفت تو پاچم که صداش حالم رو بهم زد و بعد از 4 روز خراب شد .

من حاضرم یه هدفون farasoo اصل داشته باشم ولی یه هدفون Beats by Dr. Dre !!! تقلبی (حتی های کپی یا هر چیز دیگه ای ) رو گوش ندم .
    پس خواهشن اگر ممکنه هدفونی رو که پیشنهاد میدین بگین از کجا بخرم که فیک نباشه . چون با این وضعیت افتضاح الان حتی یه نمایندگی ورمیداره هدفون اصل میده یه نمایندگی هدفون تقلبی

اساتید لطفتون رو از بنده حقیر با این بودجه حقیر دریغ نکنید.
    با تشکر
    سلام
    شما میتونین از هدفونهای panasonic hje350 و hje300 و یا از هدفونهای pioneer که البته صداشون رو نشنیدم و یا با کمی افزایش بودجه از هدفونهای audio technica تهیه کنین.
    تمامی هدفونهای نام برده شده در خیابان جمهوری موجود هستن و میتونین قبل خرید تست کنین تا با هدفونی که به صدای مورد علاقتون نزدیک هست رو تهیه کنین.
    در ضمن این هدفونها اورجینال بوده و بهمراه گارانتی عرضه میشن.و خوشبختانه در این رنج قیمت هدفونهای اصل و بدل رو براحتی میشه تشخیص داد هم از ظاهر و هم از صدا.

16. 3 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •