تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 1137 اولاول ... 2529298991001011021031041051061121522026021102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

پروفشنال majid.khaledi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

سلام
    کسی cd تستی سراغ داره که ازمون برگزار کنه
    وکنکور ها رو بتونی مجزا امتحان بدی
    کارنامه هم بده و یه رتبه وتراز حدودی بهت بده
    من بیشتر دنبال مورد اخر هستم

گنجینه سنجش رو دیدم
    اون طور که میخوام نیست
    ممنون

2. این کاربر از majid.khaledi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت

پيش فرض

جواب ما رو که ندادین.........

(پست حذف شد این پیغام برای شما به صورت اتوماتیک ارسال شده است از پاسخ به آن خودداری کنید با تشکر تیم مدیریت!)
    شرمنده رفیق
    اینجا انسانی فقط خودتی
    کسی غیر خودت نیست که کمکت کنه

داره خودمونی میشه fnmtebyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    اصفهان

13 ازمون مجازی

سلام
    کسی cd تستی سراغ داره که ازمون برگزار کنه
    وکنکور ها رو بتونی مجزا امتحان بدی
    کارنامه هم بده و یه رتبه وتراز حدودی بهت بده
    من بیشتر دنبال مورد اخر هستم

گنجینه سنجش رو دیدم
    اون طور که میخوام نیست
    ممنون
    سلام.
    راستش من سی دی های مبتکران رو دیدم که تو یه بخشش ازمون مجازی داره.ولی زیاد جالب نیست.
    مطلب بعد این که سایته رمزینه به طور هفتگی یه ازمون خاص رو اینترنتی میگیره که به نظر من بدک نیست.(همه ی سوال های کنکور و سنجش)در ضمن یه کارنامه کوچولو از عملکردت بهت میده.

5. این کاربر از fnmtebyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت

پيش فرض

کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟
    مداد مداده دیگه
    با اون فقط باید گزینه پر کنی
    و به هیچ درد دیگه ای نمیخوره
    مگه چقدر پر کردن یک خونه با مداد عادی وقت میگیره
    اینا همه تو ایجاد حاشیه استادن(موسسات کنکور)
    همه برای فروش بیشتره

7. این کاربر از majid.khaledi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال separate's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    برزخ

پيش فرض

شرمنده رفیق
    اینجا انسانی فقط خودتی
    کسی غیر خودت نیست که کمکت کنه
    آره رفیق به جز خودم کسی کمکم نمیکنه ما به همه کمک میکنیم نوبت به خودمون که رسید...حتی مدیرم اخطار نمیده دلم براشون با اون اخطاراشون تنگولیده بن نکنیا!!!
    Last edited by separate; 15-01-2009 at 21:08.

9. این کاربر از separate بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه andysaeed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

ببین.
    خوشخوان یه برتری نسبت به رمزینه داره اینه که مطالبش و تستهاش خیلی بهتر از رمزینه هست....
    اما خوشخوان مثل رمزینه نیامده که بیاد بگه مثلا در بخش ماتریس مجاورت m*n که m چیه و n چیه،و لزومی ندارد بگه.
    این نشون میده باید پایت بلد باشی تا به سراغ این کتاب بیایین.
    کتاب گسسته رمزینه هرکی بخونه ازش لذت میبره،چون آنقدر رون و راحت توضیح داده که آدم از گسسته فراری نمیشه،ولی متاسفانه یه بدی که خوشخوان داره اینه که در پاسخ تشریخی در بعضی از تستها یا سوالهاش خوب نیست.
    شماها فعلا به مبحث احتمال برسین میفهمین من چی میگم.
    رمزینه خیلی از مقدمات احتمال را توضیح نداده و کسی که بخواد احتمال بخونه باید مقدمات اولیش بلد باشه،تا در حل تست به مشکل نخوره.
    همین رمزینه بخش احتمالش نسبتا خوب توضیح داده ولی دلیلی نمیاره که چرا اینطوری میشه.
    اگر دلیل حل مسائل احتمال را بفهمین هر سوالی جلوتون بزارن میتونین حل کنین،ولی متاسفانه....
    حتی خیلی از نکتهای مهم و کاربردی در بخش ماتریس مجاورت(درخت) در کتاب رمزینه نیستش.و در بقیه بخشهاش صدق میکنه.

من در بخش نظریه اعداد نخوندم و نخواهم نخوند چون ارزش خوندنش را نداره با توجه به زیاد بودن مطالب و تستهاش و فقط 2 تا تست در کنکور میاد که نمیصرفه.

در حالت کلی:
    برتری خوشخوان نسبت به رمزینه:
    1-مطلالب جبر و احتمال آورده.
    2-داشتن تستهای خوب و مفید 2 برابر رمزینه.
    3-داشتن آزمون جمع بندی از سال 75 تا 86 یا 87
    4-نکتهای خوب و مفید و کاربردی، اگر خوشخوان را در کنار رمزینه قرار بدین میفهمین من چی میگم.

برتری رمزینه به خوشخوان:
    1-رون و ساده توضیح دادن.همین.

در کل انتخاب کتاب سلیقه ای هست.
    سلام به همگی
    من گسسته رو رمزینه میخونم...و پارسال هم همین کارو کردم...تقریبا با حرف شما موافقم...رمزینه خیلی دوست داشتنی قابل دلخواه درس میده...و من هم فک میکنم احتمالشو زیاد خوب نگفته..یعنی اصلا چییزی نگفته..من از احتمال هیچی نفهمیدم...
    من از خوشخوان ریاضی 2 رو دارم..و خیلی کسل کننده درس میده..مث کتب دهه 50.. اما خوبه...
    من توی چندتا بخش ضعف دارم ..ایا کتابی پیشنهاد میکنید..ضمنا من با کانون اصلا حال نمیکنم..یعنی با نکته حال نمیکنم!!
    1-فیزیک پیش:اندیشه دارم اما خیلی قدیمیه ..و تستاش زیاده..منم زیاد تست نمیزنم...و در حد همین قدر که دستم پر بشه...کتابی معرفی کنید که در عین سادگی مفهمو و بگه...همین!..یعنی واقع نیازه 300 تست واسه فصل اول ف پ 1 زد
    2-شیمی پ:شیمیم واقعا افتضاحه..همش حفظیه...اخه اینم شد درس..ادبیات خیلی با حال ترشه.البته کنکور 87 فقط پیش 2 رو خووندم روی گاج..با این که مطالبو سطحی فهمیده بودم..29 درصد زدم. و وجدانم راضی نشد....یه کتاب مفهومی بگید...
    3-هندسه پایه:اینو دیگه واقعا نیاز دارم..هندسه مبتکران..اون کتاب قطوره رو دارم..و همچنین 1 و 2 اندیشه..ولی همش تستین..!!خیلی میخواد روش وقت بزاری
    4-دیف 2ف 1و رو رمزینه خوندم..و مشکلی نبود..البته هیچ وقت دیفو بالای 80 نزدم...اگه کتابی بهتره رمزینه سراغ دارید معرفی کنید. دیف 2 ش حالا حالا ها نمیاد...تعریف خوشخوانو و الگوی توسعه رو شنیدم...
    5-زبان:زبانم عجیب عجیبه..قبل از اینکه کلاس مکالمه برم زبان کنکوریم همیشه 90 و 100 بود اما بعد از کلاس رفتن..بیشتر فیلم و موزیک گوش میدم و مطالبه پایه رو اصلا یاد نگرفتم..بیشتر واژه میدونم. یه کتاب کوچیک اما کامل از عواقد پایه تا کنکور..؟
    -.
    .

داره خودمونی میشه andysaeed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من ادبیات گاج رو دارم..خیلی سطحی گفته..خیلی..خیلی..!!!!!..یعنی مفاهیم درس رو توضیح نداده...ادبیات رو چی پیشنهاد میکنید...

آخر فروم باز mohsensoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    روی زمین

پيش فرض

مداد مداده دیگه
    با اون فقط باید گزینه پر کنی
    و به هیچ درد دیگه ای نمیخوره
    مگه چقدر پر کردن یک خونه با مداد عادی وقت میگیره
    اینا همه تو ایجاد حاشیه استادن(موسسات کنکور)
    همه برای فروش بیشتره
    واقعا اينا همش حاشيه ي موسسات كنكور هستش
    ولي عمو كاظم ه حرف قشنگي ميزنه:در كنكور 95% درس خوندن و تنها 5% ساير عوامل نقش دارند.
    حالا در مورد همين مداد يه مطلب از آقاي فولادي(رتبه 1 رياضي 87 )به نقل از وبلاگش ميدارم كه اميدوارم مفيد باشه:

و مشکلات حل می‌شوند…
    چند وقت پیش بود که آگهی‌های یک محصول جدید رو روی در و دیوار و تلویزیون و اینترنت می‌دیدم و اون یک مدادی بود که در عرض سه‌سوت خونه‌های پاسخنامه رو پر می‌کرد.

اولش که دیدم واقعاً از ته دل بی‌صدا خندیدم؛ یه جورایی خارج از فضای کنکور این‌چیزها رو دیدن خنده داره، ولی یه چیز دیگم بود و اون تجربه‌ای بود که از این فضاها داشتم.

نمی‌دونم چرا اینطوری شده، ولی الان اینقدر معلم و کتاب و کلاس و امکانات زیاد شده که بچه‌ها دارن اصل مطلب رو فراموش می‌کنند. همه‌ی زندگی این بچه‌های پشت کنکوری ـ که دارن تجربیات بزرگی رو کسب می‌کنند ـ شده این چیزها که تو فلان مدرسه، لاوازیه شیمی‌ درس می‌ده، این مشاوره سالی ۱۱ تا رتبه ۱ رقمی می‌ده، فلان کس فلان آزمونو می‌داده و این حرفا. بعدشم همش میگن، فلانی رو ببین شیمیش رو کی‌ درس میده، بعد ببین شیمی ما رو کی‌ درس می‌ده؛ با این معلما ۵۰۰۰۰ هم نمی‌شم. مدرسه‌ی ما که تا حالا زیر ۱۰۰۰ نداده، منم روش. منم نمی‌شم. حالا هم که با این مداد از فردا شروع می‌شه: «آره، اصغر بود ۱۰۰۰۰۰۰ می‌شد، رفته مداد [...] خریده الان شده ۲»، «ـ آقا ببخشید، مداد [...] دارین؟ ـ نه پسرم دیروز ۲۰۰۰۰۰ آوردم ولی امروز تموم شده :پی» و یهو دوباره یه جو می‌یفته که بعله، اگه من این رو نداشته باشم ۸ دقیقه از رقیبام عقب میفتم! موفقیت توی این مداده بود و من نمی‌دونستم! همینه؛ انگار همه‌ی مشکلات دانش‌آموزا توی پر کردن گزینه‌ها بوده و هیچ مشکل دیگه‌ای وجود نداشته!

وقتی این مداد رو دیدم، سریع یاد یکی از آزمونام افتادم. من هیچ‌کدوم از آزمونام مثل کنکور نشد؛ ولی توی بهترین آزمون یه اتفاق جالب افتاد:

یادمه که اواخر آذر بود و هوا شدیداً سرد. جمعه بود و آزمون داشتم. صبح از خواب بیدار شدم و یک لیوان چایی و دو سه لقمه نون پنیر خوردم و یک مداد و پاک‌کن و تراش برداشتم و همین‌طوری راه افتادم طرف مدرسه. داشتم شدید یخ می‌زدم! توی مدرسه که رسیدم رفیقم جامدادی پربارم(!) رو دید و گفت: «مجهز اومدیا!» منم یه لبخند زدم و رد شدم. و سر جلسه جالب بود! طول مدادی که داشتم نزدیک به ۴ سانتی‌متر بود! فقط ۴ سانتی‌متر! جوری که وقت حل کردن توی دستم جا نمی‌گرفت و هی در می‌رفت! دو سه بار هم تراشیدنش سر جلسه دیگه پدرم رو در آورد! و چشمتون روز بد نبینه که دیگه با این مداد که ۳ سانت ازش مونده بود چه‌جوری امتحان دادم (یک کم سعی کنید با یک مداد کوچک بنویسید تا منظورم رو درک کنید!) ولی نتیجه‌ی همین آزمون شد بهترین آزمون عمرم البته بعد از کنکور؛ فقط با یک مداد ۴ سانتی‌متری.

دوستان؛ نمی‌خوام بگم امکانات تاثیر نداره، ولی نباید یادمون بره اصل چیز دیگست. اصل تلاش و زحمت و اراده و پشتکار خودمونه. من آدم می‌شناسم با هزینه‌ی میلیونی توی یک درس اون رو صفر مطلق زده. چرا؟ چون خودش رو یادش رفته. حواستون باشه؛ همیشه؛ این خودتونید که نتیجه رو می‌سازید نه معلم، نه مدرسه،‌ نه کلاس و نه مداد . . . تلاش کنید تا موفق شوید.

موفق باشید،
    Last edited by mohsensoft; 15-01-2009 at 22:03.

13. 4 کاربر از mohsensoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

آره خداوکیلی منم دیدم این مدادارو اصلا حال نمیده یه جوریه!!!!

پروفشنال babak_deghat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شــیــر ا ز

پيش فرض

این کتاب سیلورمن چجوره؟سخته؟آسونه؟کامله؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •