تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 405 اولاول ... 252929899100101102103104105106112152202 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 4050

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

رادیاتور بوتان نسبت به رادیاتورهای آلومنیمی ایرانی دیگر کیفیت بسیار بالای داره.و نسبت به همه رادیاتورهای آلومنیمی کمترین مقدار تولید گاز را داره ، و کمتر هوا میگیره.
    اما به نظر من استفاده از رادیاتور پنلی با کیفیت همیشه در اولویت قرار داره.و خودم به شخصه همیشه رادیاتور پنلی را پیشنهاد میکنم و در صورتی که مشتری از شکل ظاهری این رادیاتورها خوشش نیاد و در اولویت دوم رادیاتور بوتان توصیه میشه.
    و چون در طبقه اول روی پیلوت و سه طرف پنجره قرار دارید. حداقل باید دوتا 20 پره توی پذیرای و اتاقهای تا 10 متر 12 پره، و اگر اتاقهات از 10 متر بیشتر تعداد پره هاتو بیشتر کنید.
    رادیاتور پنلی دوتا 1.40 داخل پذیرای و 3 تا 1 متری داخل اتاقها
    با تشکر از راهنمایی های شما آیا مدل خاصی از رادیاتور پنلی مورد نظر شماست چون تنوع و مارک ها بالاست و اکثرا از کشور ترکیه هستند ؟

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

رادیاتور کرمی یا فرولی ، ویتا، بایکن، ترمو تک یا .... و هر شرکتی که گارانتیش معتبر باشه.
    توی آلومنیمی ها اول بوتان بعد ایران.
    با تشکر از راهنمایی های شما آیا مدل خاصی از رادیاتور پنلی مورد نظر شماست چون تنوع و مارک ها بالاست و اکثرا از کشور ترکیه هستند ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

با سلام
    جناب تعمیرکار پس شما چه پکیجی رو پیشنهاد میدین؟
    من واقعا گیج شدم.برام خیلی مهمه که پکیج خوب بخرم
    لطفا راهنماییم کنید
    Last edited by ahmad reza 66; 28-04-2013 at 14:39.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

با سلام ممنون که وقت میزارید و جواب میدید من دیروز پکیج تاچی برای آپارتمانم خریدم البته ناگفته نماند خودم نمی خوام اونجا زندگی کنم و می خوام تابستون آپارتمان رو بفروشم فروشنده خیلی تعریف کرد و گفت قطعات همه ایتالیایی هست و فقط مونتاژ چینه و چون از آشناهای ما بود من دیگه تحقیق نکردم و خریدمش چون قیمتش هم مناسب تر بود حالا خیلی شک کردم و ناراحت شدم چون درسته برای خودم نیست ولی نمی خوام اون کسی هم که خونم رو می خره ناراضی باشه نمی دونم خیلی مستاصل شدم یعنی برم عوضش کنم با بوتان؟ اگه سریعتر جوابم رو بدید خیلی ممنونتون میشم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

با سلام ممنون که وقت میزارید و جواب میدید من دیروز پکیج تاچی برای آپارتمانم خریدم البته ناگفته نماند خودم نمی خوام اونجا زندگی کنم و می خوام تابستون آپارتمان رو بفروشم فروشنده خیلی تعریف کرد و گفت قطعات همه ایتالیایی هست و فقط مونتاژ چینه و چون از آشناهای ما بود من دیگه تحقیق نکردم و خریدمش چون قیمتش هم مناسب تر بود حالا خیلی شک کردم و ناراحت شدم چون درسته برای خودم نیست ولی نمی خوام اون کسی هم که خونم رو می خره ناراضی باشه نمی دونم خیلی مستاصل شدم یعنی برم عوضش کنم با بوتان؟ اگه سریعتر جوابم رو بدید خیلی ممنونتون میشم.
    سلام
    پکیج تاچی به نظر بنده پکیج خیلی خوبیه نسبت به بقیه پکیجها کمتر خراب میشه و کاربری، نگهداری و تعمیرات ساده ای داره (قطعاتش نمیدونم کجاییه، ولی از بوتان خیلی بی دردسر تر و با کیفیت تره) و به قول خودمون خیلی خوش دسته!.
    تا حالا به خیلیها توصیه کردم تاچی بخرن و همشون هم راضین. مبارکتون باشه خیالت راحت .
    Last edited by alna62; 28-04-2013 at 23:44.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

با سلام alna62 واقعا" ممنون که جوابم رو دادید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با سلام
    بنظرتون برای یک واحد کوچک (54) متری بالای پارکینگ در تهران چه پکیجی و چه مدلی مناسب است؟ آیا بوتان خوبه یا چیز دیگه؟ برام کم صدا بودن و خراب نشدن اهمیت داره چون این واحد دست مستاجره
    با تشکر

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

رهای عزیز
    برای متراژهای زیر 64 متر نصب پکیج دیواری ممنوعه و فقط تحت شرایط خاص می توانید پکیج دیواری نصب کنید.نمایندهای بوتان و فرولی که تو این مورد خیلی حساس هستند و اصلا دستگاه را نصب نمی کنند.بهتره یک سری به نمایندگیهای فروش بزنی و در مورد متراژ منزل و نحوه نصب پکیج ازشون مشورت بگیرید.
    با سلام
    بنظرتون برای یک واحد کوچک (54) متری بالای پارکینگ در تهران چه پکیجی و چه مدلی مناسب است؟ آیا بوتان خوبه یا چیز دیگه؟ برام کم صدا بودن و خراب نشدن اهمیت داره چون این واحد دست مستاجره
    با تشکر

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

آیا مجاز به نصب پکیچ و آب گرم کن گازی با هر مساحت و هر جایی از منزل هستیم؟
    آنچه مسلم است نصب وسایل گازسوز با ظرفیت حرارتی بالا (مثل پکیچ و آبگرم کن دیواری) از محدودیت هایی (بر اساس حجم و مساحت محل نصب آن) برخوردار است، و الزاماً باید به تامین هوای مورد نیاز آن توجه شود.لذا تاکید می شود در نصب این گونه وسایل گازسوز به استانداردهای مربوط و دستورالعمل نصب شرکت تولید کننده توجه کافی شود و بطور کلی در فضاهای کمتر از ۶۰ متر مربع نصب آبگرمکن و پکیچ خطرآفرین است و نصب آن باید با رعایت ضوابط و پیش بینی تهویه مناسب صورت پذیرد.

رهای عزیز
    برای متراژهای زیر 64 متر نصب پکیج دیواری ممنوعه و فقط تحت شرایط خاص می توانید پکیج دیواری نصب کنید.نمایندهای بوتان و فرولی که تو این مورد خیلی حساس هستند و اصلا دستگاه را نصب نمی کنند.بهتره یک سری به نمایندگیهای فروش بزنی و در مورد متراژ منزل و نحوه نصب پکیج ازشون مشورت بگیرید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

آیا شما دفترچه سرویس و نگهداری پکیج ایران رادیاتور را دارید .در این گفتگو آیا در مورد تعمیرات و سرویس پکیج این بحث شده .؟ من که فقط در مورد مارکها و برندهای پکیج مطالب دیدم و از عیب یابی آن خبری نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •