تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 421 اولاول ... 252929899100101102103104105106112152202 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 4206

نام تاپيک: تجربه خرید Dell Inspiron N5010

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    منون از زحماتتون و اطلاع رسانیهاتون تو زمینه این لپتاپ
    منم میخوام یه 5010 بگیرم با کانفیگ i5 و میتونم با همه چیش بسازم و بسوزم و هر مشکلی داشته باشه مهم نیست و میشه حلش کرد فقط با یه موضوعش کنار نمیام. اونم مانیتورش هست. آخه شما میفرمایید پس زمینه فیلم ها رو شطرنجی نشون میده !!!!
    آخه این چه وضعشه؟ چرا دل مثل آدم کار نمیکنه؟ یعنی خیلی اوضاعش خرابه ؟
    اصلا یه سوال. مثل همه برندهای دیگه به جز سونی هستش یا وضعش از بقیه خراب تره ؟
    آخه من یه مدت لنوو دستم بود U350 که 13.3 اینچ بود و LCD بود مانیتورش اما هیچ مشکلی نداشته و خیلی خوب فیلم ها رو نشون میداد. قضیه چیه ؟
    مانیتور آخه خیلی مهمه. از گرافیک هم مهمتره. من که اصلا از بازی خوشم نمیاد. من بیشتر واسه کار با نرم افزارهای تخصصی مهندسی برق میخوام بگیرم. برنامه هاش سنگین هستهند. البته نه مثل برنامه های سنگین گرافیکی و چیزی مثل Catia و امثالهم
    ایکاش مانیتورش خوب بود. چون میخوام به جای کامپیوتر رومیزی ازش استفاده کنم و درواقع مثل خر ازش کار بکشم !
    برای کارایی مثل PCB زدن میخوام که فرموده بودید چشم رو اذیت میکنه مانیتورش. هان ؟

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

دوست 5010 رو با چه گارانتی و چند روزه گرفتی ؟ چقدر هم پول دادی ؟
    والا برای خودم نیست ! برای عموم هست !
    گرانتی نداره (یعنی گراانتی معروف نیست ! همون مغازه ای که خریدیم (از بزرگترین فروشنده های سمنان) گفت یکسال گارانتی خودمون) 950 خرید نقدیش بود ! ما 350 دادیم و 10 تا چک 69 هزار تومن ! حدود 1050 در اومد !

3. این کاربر از R@R#M@N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sheytoon001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    منون از زحماتتون و اطلاع رسانیهاتون تو زمینه این لپتاپ
    منم میخوام یه 5010 بگیرم با کانفیگ i5 و میتونم با همه چیش بسازم و بسوزم و هر مشکلی داشته باشه مهم نیست و میشه حلش کرد فقط با یه موضوعش کنار نمیام. اونم مانیتورش هست. آخه شما میفرمایید پس زمینه فیلم ها رو شطرنجی نشون میده !!!!
    آخه این چه وضعشه؟ چرا دل مثل آدم کار نمیکنه؟ یعنی خیلی اوضاعش خرابه ؟
    اصلا یه سوال. مثل همه برندهای دیگه به جز سونی هستش یا وضعش از بقیه خراب تره ؟
    آخه من یه مدت لنوو دستم بود U350 که 13.3 اینچ بود و LCD بود مانیتورش اما هیچ مشکلی نداشته و خیلی خوب فیلم ها رو نشون میداد. قضیه چیه ؟
    مانیتور آخه خیلی مهمه. از گرافیک هم مهمتره. من که اصلا از بازی خوشم نمیاد. من بیشتر واسه کار با نرم افزارهای تخصصی مهندسی برق میخوام بگیرم. برنامه هاش سنگین هستهند. البته نه مثل برنامه های سنگین گرافیکی و چیزی مثل Catia و امثالهم
    ایکاش مانیتورش خوب بود. چون میخوام به جای کامپیوتر رومیزی ازش استفاده کنم و درواقع مثل خر ازش کار بکشم !
    برای کارایی مثل PCB زدن میخوام که فرموده بودید چشم رو اذیت میکنه مانیتورش. هان ؟
    دوست من ما اگه میگیم ضعف این مودل در مانیتورشه منظورمون این نیست که مشکلش خیلی بحرانیه
    ببینید من اولین لپناپیه که خریدم و قبل این lcd هم نداشتم و مانیتور این مدل رو با crt مقایسه کردم اما چند وقت پیش که مانیتور لپتاپ دوستم رو دیدم واقعا برا ما یه سروگردن بالاتر از اون بود
    رنگ ها و وضوح تصویر در 5010 بسیار عالیه و از زاویه مستقیم فوقالعادست ، اون مورد صفحه شطرنجی مربوط به فیلم میشه و ربط چندانی به مانیتور نداره و فیلم های با کیفیت اصلا شطرنجی نمیشن و اونایی هم که کیفیتشون طوری بود که شطرنجی میشدن هم خیلی باید دقت میکردی تا این حالت رو متوجه شی(به سختی یه چشم میومد)
    اما خوب زاویه دیدش از مستقیم خیلی خوبه ولی شاید از حدود 70-80 درجه تصویر یه مقدار تیره بشه که فکر میکنم در خیلی لپ تاپ های دیگه هم همینطوره
    اما یه نظر من شما که به مانیتور لپ تاپ اهمیت زیادی میدین قبل خرید یه نمونه 5010 رو ببینید و مطمئن شید انتظاراتتون رو برآورده میکنه
    در ضمن میگن مانیتورهای چند سری از سونی بهتر از بقیست

5. این کاربر از sheytoon001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

ممنون از جوابتون
    در مورد اذیت کردن چشم چطور ؟
    بدبختی تو این همه پست که تو این تاپیک اومده همه فقط خوره بازی هستند و کسی جدی محک نزده خود لپتاپ رو !!!
    75 درصد از صحبت ها مربوط به کارت گرافیک هستش !!!
    بابا آخه اگه میخواین بازی درست حسابی انجام بدین و حالش رو ببرین چرا لپتاپ میگیرید ؟
    خب یه سیستم دسکتاپ با گرافیک خفن انویدیا بگیرید حالشو ببرید دیگه اینهمه چک و چونه نداره که کدوم گرافیک بهتره و ... !
    من برام خیلی مهمه که چشم رو اذیت نکنه چون برای Ebook خوندن و امثالهم میخوام
    و کار با نرم افزارهای مهندسی برق

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

والا برای خودم نیست ! برای عموم هست !
    گرانتی نداره (یعنی گراانتی معروف نیست ! همون مغازه ای که خریدیم (از بزرگترین فروشنده های سمنان) گفت یکسال گارانتی خودمون) 950 خرید نقدیش بود ! ما 350 دادیم و 10 تا چک 69 هزار تومن ! حدود 1050 در اومد !
    دیروز core i5 full رو گرفتم 980 نقدیش بود کل مبلغ طی 12 قسط 1080 تومان شد با گارانتی طلایی نوین که البته کسی نمی شناختش

داره خودمونی میشه mohsen_rock's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوباره به همه 5010 داران عزیز!!!
    این لپتاپ من چراغ وسطش دائم چشمک کیزنه!
    چراغ سمت راستش هم دائم خاموشه!
    ماله شما هم همینطوره؟!

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ممنون از جوابتون
    در مورد اذیت کردن چشم چطور ؟
    بدبختی تو این همه پست که تو این تاپیک اومده همه فقط خوره بازی هستند و کسی جدی محک نزده خود لپتاپ رو !!!
    75 درصد از صحبت ها مربوط به کارت گرافیک هستش !!!
    بابا آخه اگه میخواین بازی درست حسابی انجام بدین و حالش رو ببرین چرا لپتاپ میگیرید ؟
    خب یه سیستم دسکتاپ با گرافیک خفن انویدیا بگیرید حالشو ببرید دیگه اینهمه چک و چونه نداره که کدوم گرافیک بهتره و ... !
    من برام خیلی مهمه که چشم رو اذیت نکنه چون برای Ebook خوندن و امثالهم میخوام
    و کار با نرم افزارهای مهندسی برق
    از نظر شفافیت بسیار عالیه و از خوندن متون لذت خواهید برد اما!
    نور رو منعکس میکنه بنابراین اگه نوری در پشتتون قرار داشنه باشه دچار مشکل میشید
    در مورد لپتاپ های دیگه نمیدونم موردی هست که انعکاس نور نداشته باشه یا نه
    بنده به شخصه داخل خونه از این نظر هیچ مشکلی نداشتم اما فکر میکنم در فضای باز این قضیه یه مقدار مهمتر میشه
    خوب فکرمیکنم قویترین کامپیوترها اونایی هستن که بازی هارو راحتتر اجرا میکنن برا همین درباره بازی زیاد بحث میشه
    و از طرف دیگه مشخصات دیگه لپتاپ برای بچه ها اینقدر طبیعی و خوب بوده که نیازی به بحث دربارش ندیدن
    همه خوب صرفا برا بازی این لپ تاپ رو نگرفتن ، نمونش خودم که میخواستم مدل بدون گرافیکش(اینتل) رو بگیرم اما گفتم گرافیک داشته یاشه شاید یه جاهایی بدرد بخوره و بعد خرید فهمیدم این کانفیگ خیلی بازیهارو میتونه اجرا کنه
    بازم تاکید میکنم حتما قبل خرید یه نمونه 5010 رو ببینید که مطمئن شید
    من که خیلی ازش راضیم و با اینکه خیلی ازش استفاده میکنم و اصلا چشمم اذیت نمیشه
    این پست رو حتما ببینید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوباره به همه 5010 داران عزیز!!!
    این لپتاپ من چراغ وسطش دائم چشمک کیزنه!
    چراغ سمت راستش هم دائم خاموشه!
    ماله شما هم همینطوره؟!
    چراق وسط برای هارده و با توجه به کارکرد هارد چشمک میزنه و این طبیعیه که چشمک میزنه
    چراق سمت راست مربوط به باطریه و زمانی که شارژ باتری به 10% یا کمتر برسه یا زمانی که باتری کمتر از 100% رو به شارژ میزنی روشن میشه و وقتی شارژ کامل شد خاموش میشه(رنگ این دو حالت فرق میکنه-کهربایی/سفید)
    Last edited by sheytoon001; 04-10-2010 at 21:10.

11. 2 کاربر از sheytoon001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mohsen_rock's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

مرسی سیامک جان!
    راستی ماله من کیبوردش نه عربیه نه فارسی! فقط انگلیسه رو دکمه هاشه!
    این نشون میده از دوبی نیومده!
    __________________________________________________ ________
    راستی یه مشکل خیلی تابلو نداشتن چراغ Caps Lock , Num Lock هستش! نمیتونستن اینارو هم بذارن؟!!!

داره خودمونی میشه sol2n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوستان 5010 یا ایسر 5741G ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •