تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 447 اولاول ... 252929899100101102103104105106112152202 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 4469

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

آخر فروم باز gamekhor2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

ASUS DSL N-10 الان قیمتش چنده دقیقا؟یجا 89 با گارانتی قیمت دادن.الان TP-Link 8901 G دارم.ارزش داره برم بخرم؟

پروفشنال farhad resalati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    MATRIX

12

ASUS DSL N-10 الان قیمتش چنده دقیقا؟یجا 89 با گارانتی قیمت دادن.الان TP-Link 8901 G دارم.ارزش داره برم بخرم؟
    دوست من دو تا پست عقب تر رو میدیدی من قیمت روز رو تو صحبتام داده بودم هرچند تاپیک قیمت قطعات نیست اما گارانتی اصلی 75 پاساژ ایران

از چه لحاظ ارزش داره ؟ الان مشکلی مگه با 8901 داری؟ اگه برای ساپورت چند طبقه میخواید آره یا تو شبکه میخواید فایل رد و بدل کنید یا فیلم ببینید و بازی کنید آره خب سرعتش بیشتره و کیفیت بالاتر اما اگه مشکلی ندارید و فقط برای منزل خودتون میخوای صبر کن موقعی که مجبور بودی عوضش کن و تکنولوژی روز رو بگیر

---------------------------------------------------------------------------------------------------
    دوستان مودم وایرلس دار چی پیشنهاد میکنید؟

حداقل 2 تا خروجی لن داشته باشه و حتما وایرلس داشته باشه.
    یه فضای 100 متری رو هم بتونه پوشش بده.
    به صورت وایرلس هم حداکثر دو تا دستگاه بهش وصل میشن.
    در کل کار خفنی نمیخوام بکنم.

ممنون میشم یه مدل خوب با قیمت مناسب بهم پیشنهاد بدید.

بستگی به پولتم و کاراییتم داره اما همه سه مورد زیر چهار پورت لن داره و کاملا جواب کارتون رو میده به ترتیب قیمت کمتر نوشتم برات

اینم بگم همه اطلاعات من تئوریک هست و آقا حامد اوستای اینکاره و عملی تست کرده ما داریم درس پس میدیم

TP-LINK TD-8951ND : قیمت روز 56

دارای چهار پورت LAN (شبکه) و تعداد نامحدود پورت WIRELESS
    سرعت 150 مگابیت بر ثانیه و یک آنتن 5dBi
    -LINK DSL-2730U قیمت روز 62

:ASUS DSL N-10 قیمت روز 75

مودم های اولی و دومی در یک حد هستند

اما سومی یعنی ایسوس از لحاظ فرکانس و بردش به مراتب قوی تر هست لطفا جهت تکمیل اطلاعات فنی از این مدل ها پست های چند صفحه اخیر رو بخونید راجع بهش بحث شده
    Last edited by farhad resalati; 21-04-2012 at 12:52.

3. 3 کاربر از farhad resalati بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

حامد عزیز بعلت فیلتر شدن سایت پی سورد!! با کمی تاخیر مجبور شدم بیام یکمی هم با مخابرات منطقه سر پول گرفتن و اجباری کردن نصاب درگیر شدم (این خلاف قانونه) و نهایت خطمو فعال کردن الان فقط لنگ مودم هستم
    از توضیحات جامع و مانعت بسیار ممنونم شما کامل همه چیزو گفتید چه در این پست چه پست های قبل

راستش نگرانی من راجع به N10 بخاطر فقط مدت زمان گارانتیش هست و یکمی پول اضافی چون تقاضا براش زیاده
    اگرچه محصولات Asus همیشه در سطح بالایی هستند و میارزه اما من خیلی کارایی نمیخام ازش

در مورد تی پی لینک درسته من به پشتیبانی از چیپ سری N دقت نکرده بودم

حالا که بحث سری N شد مودم Dlink 2730 هم مشابه هست و چیپست سری N که سرعت بالاتری داره رو پشتیبانی میکنه

من نیاز به آنتن دهی بیش از یک طبقه ندارم و مساحت خونه هم 120 متره آینده هم ممکنه اینجا نباشم

بنظرت هزینه اضافی نیست N10 چون 2730 هم چیپ N هست و 13تومن ارزون تر البته با برد ضعیف تر اما من بیشتر از یک طبقه استفاده ای ندارم (دی لینک 2730 فیمتش 62 تومن پاساژ ایران امروز و n10 قیمتش 75 تومن)
    ایشا... نظر نهایتتو بدی تا فردا از این خط دایل آپ راحت میشم بازم ممنون از راهنماییهات
    متاسفانه این داس دروگر، نمیخواد دست از هیتلراسیون برداره.
    پس با این تفاصیر، خرید دی لینک منطقی تر هست.
    برای این برند به یک نکته بسیار مهم توجه داشته باش. مدلهای دی لینک(سریهای قدیمی) که پسوند u ندارن
    معمولا کمی از لحاظ ثبات اتصال مشکل دارن و قطعی شون بالاست. پس برای خرید دقت داشته باش که مدل
    D Link DSL 2730 U باشه. چون در این سری مشکلات عدم ثبات حل شده و دیگه شاهد قطعی نخواهی بود.
    این هم لینک مدل دقیق با جزییات:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5. 2 کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ئظا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوستان من Asus n10 دارم
    خیلی خوبه فقط یه ایراد کوچیک داره که هر تغییری تو تنظیمات بدی حدود یک دقیق طول میده تا سیوش کنه
    اما در گل عالیه و شیک هم هست
    اون دوستمون که گفت خونشون 120 متر هست و به آنتن دهی زیاد احتیاج نیست باید بدونه که منم تو همین متراژ هستم ولی وقتی تو یه اطاق میرم که دیوایس. بین من و مودم هست افت سیگنال دارم
    در هر حال 20-30 هزار تومن ارزش نداره که بعدا حسرت بخورید

sent from my xperia ray ST18i using tapatalk

7. این کاربر از ئظا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

من با xbox 360 آنلاین بازی میکنم.موقعی که کسی دیگه تو خونه استفاده میکنه از نت افت سرعت و پینگ پیدا میکنم.گفتم شاید با تکنولوژی این مودم وضعیت بهتر بشه.راستی در حالت ppoe چقدر طول میکشه تا مودم به نت وصل بشه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

من با xbox 360 آنلاین بازی میکنم.موقعی که کسی دیگه تو خونه استفاده میکنه از نت افت سرعت و پینگ پیدا میکنم.گفتم شاید با تکنولوژی این مودم وضعیت بهتر بشه.راستی در حالت ppoe چقدر طول میکشه تا مودم به نت وصل بشه؟
    بستگی به برند مودم داره.
    در کل بین 10تا30ثانیه.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

حالا بنظر شما با توجه به کاربردم تعویض کنم مودم رو؟

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

حالا بنظر شما با توجه به کاربردم تعویض کنم مودم رو؟
    برای انلاین بازی کردن، اصولا باید مودمی انتخاب میکردین که از چیپهای سری N پشتیبانی میکرد و پهنای باندی لااقل
    برابر با 150مگابیت داشت. این مودم برای بازی اصلا مناسب نیست و بشدت با چند ارتباط جانبی افت پهنای باند رو
    براتون به همراه خواهد داشت. اگر صرفا برای بازی منظورتون هست، بله عوض بشه بهتره.

پروفشنال farhad resalati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    MATRIX

پيش فرض

QUOTE]

اون دوستمون که گفت خونشون 120 متر هست و به آنتن دهی زیاد احتیاج نیست باید بدونه که منم تو همین متراژ هستم ولی وقتی تو یه اطاق میرم که دیوایس. بین من و مودم هست افت سیگنال دارم
    در هر حال 20-30 هزار تومن ارزش نداره که بعدا حسرت بخورید

sent from my xperia ray ST18i using tapatalk
    دوست عزیز اول آنکه من گفتم نیاز به آنتن دهی بیش از یک طبقه ندارم نگفتم به انت دهی زیاد احتیاج نیست کی از کیفیت بدش میاد!؟ دوم اینکه شکی نیست که n10 تو آنتن دهی بهتره بخاطر اکسس پوینت . هرکی تواناییشو داره بیشتر خرج کنه که کیفیت بهتر و باثبات تری داشته باشه اما اینطورا هم نیست که اون دو مدل دیگه جوابگو نباشه من به ترتیب قیمت و توان مالی نوشتم

همسایه ما طبقه پایین dlink2730 داره نقشه منازلمونم یکی هست و کاملا جوابگو بوده براش . البته نقطه کور منزل مسلما انتن دهی ضعیفتر میشه بهرحال هر ساختمان یه سازه ای داره اگه مشخصات آنتن های سه مدلم ببینی یکیه آنتن 5dBi اما اگه بخوای بگی کدوم کیفیتا بهتره مسلما n10
    حرف شمارو هم رد نمیکنم شاید طوری هست که نیاز باشه یه مودم دو آنته یا سه آنتنه بگیری که خیالت راحت باشه اصلا افت کیفیت نداری بهر حال 20-30 هزار تومن ارزش نداشت یه مودم بهتر بگیری (چشمک شیطونی)
    Last edited by farhad resalati; 19-04-2012 at 18:37.

13. این کاربر از farhad resalati بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.

دوستان نظرتونو در مورد این مودم میدید؟
    Linksys WAG120N Wireless-N Home ADSL2+ Modem Router
    چطوره؟

ممنون.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •