تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 753 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113153203603 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 7523

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

پروفشنال faramobile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام دوستان من مودمم لینکسیس 120 و اینم نویزم که خیلی عجیبه مشکل چیه؟

اما با یه مودمه دیگه خیلی خوبه.

2روزم هست که هی نتم قطع و وصل میشه با هردو مودم پشتیبانی هم میگه مشکل از خودتونه لطفا کمک کنید.
    واسه منم همینه - ولی شما باید اینجوری بخونی مثلا 275 همون 27.5 هست ( همونطور که دوست عزیزمون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفتن )

2. این کاربر از faramobile بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اتفاقا همه چیز رو هم عوض کردن از سیم گرفته تا اسپلیتر حتی تلفن و مودم رو هم از هم جدا کردم و حتی سر هر کدوم یه اسپلیتر گزاشتم

راستی من 2روزه ارتقا دادم و از اون موقع این مشکل به وجود اومده.

پس یعنی من مشکل ندارم؟ حس میکردم مشکل از مخابرات ولی انچنان با اعتماد به نفس گفتش نه که من خجالت کشیدم

4. این کاربر از ea.ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Kaiser 2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان

خط من با اینکه رو 9 مگ بسته شده اما در بهترین حالت تا 6.5 مگ رو ساپورت میکنه
    با پشتیبانی هم که حرف زدم گفت ببر سر خط تست بگیر
    اونجا هم بردم وضعیت تغییری نکرد و مشخص شد مشکل از سیم کشی داخلی نیست
    بنابراین به پشتیبانی گفتم به مخابرات درخواست بده خطمو چک کنن یا پورتمو عوض کنن
    علی رغم اینکه پشتیبانی این کارو انجام داد ولی گفت مخابرات به این راحتی ها ترتیب اثر نمیده به این جور موارد نویز داشتن
    گفت من خودم هم باید از مخابرات پیگیری کنم ولی خب از طرفی مشکل من فقط در رابطه با نویز خط مربوط به اینترنت هست نه تلفن و اگه کارمند مخابرات هم بیاد قاعدتاً میگه همه چی سالمه
    به نظر شما من چیکار باید بکنم تا مشکل کیفیت خطم حل بشه؟
    چه جوری از مخابرات پیگیری کنم؟

سپاس فراوان

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

سلام دوستان

خط من با اینکه رو 9 مگ بسته شده اما در بهترین حالت تا 6.5 مگ رو ساپورت میکنه
    با پشتیبانی هم که حرف زدم گفت ببر سر خط تست بگیر
    اونجا هم بردم وضعیت تغییری نکرد و مشخص شد مشکل از سیم کشی داخلی نیست
    بنابراین به پشتیبانی گفتم به مخابرات درخواست بده خطمو چک کنن یا پورتمو عوض کنن
    علی رغم اینکه پشتیبانی این کارو انجام داد ولی گفت مخابرات به این راحتی ها ترتیب اثر نمیده به این جور موارد نویز داشتن
    گفت من خودم هم باید از مخابرات پیگیری کنم ولی خب از طرفی مشکل من فقط در رابطه با نویز خط مربوط به اینترنت هست نه تلفن و اگه کارمند مخابرات هم بیاد قاعدتاً میگه همه چی سالمه
    به نظر شما من چیکار باید بکنم تا مشکل کیفیت خطم حل بشه؟
    چه جوری از مخابرات پیگیری کنم؟

سپاس فراوان
    سلام
    ببین دادش خودت میدونی که مخابراتی ها هیچی حالیشون نمیشه دقیقا میان دم در تست میگیرن میگن بوق داری خوبه پس.
    باید بری سازمان بازرسیشکایت کنی بعدش اگه جواب نگرفتی باید بری سازمان رادییو شکایت کنی که جواب میگری اگه نگرفتی باید بری بازرسی کل کشو
    ولی داداش خودتو خسته نکن اینا چیزی نمیتونن بفهمنن ما خطمون شنود میش با خط همسایمون بهشون گفتیم گفتن باید از مرکز خودشون باید بیان به قول خودشون بچه های کابلی که اونا درست کنن آخر سر نتونستن از ام دی اف درست کنن اومدن از این پورتهایی که رو دیوار نصب هست سیم رو جا به جا کردن.
    حداقلش باید یه 2 ماه پیگیر باشی.
    1- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    2- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    3- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

این نوز چرا اینجوریه

یه مشکل دیگه هم هست وقتی دستگاه تلفن رو به خط وصل میکنم (بدون وصل کردن به مودم) تلفن اصلا کار نمیکنه هیچ صدای بوقی شنیده نمیشه ولی وقتی به مودم وصل میکنم به اینترنت وصل میشه و مشکلی نداره ، از وقتی رانژه فعال شده اینجوری شد تا دیروز تلفن مشکلی نداشت
    در ضمن این وضعیت باعث میشه که پول تلفن براش بیاد یانه بیشتر از این میترسم؟؟

مودم هم d-link dsl-2730u

و خطم بنظرتون چقدر رو میتونه ساپورت کنه؟؟

تصویر:

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

این نوز چرا اینجوریه

یه مشکل دیگه هم هست وقتی دستگاه تلفن رو به خط وصل میکنم (بدون وصل کردن به مودم) تلفن اصلا کار نمیکنه هیچ صدای بوقی شنیده نمیشه ولی وقتی به مودم وصل میکنم به اینترنت وصل میشه و مشکلی نداره ، از وقتی رانژه فعال شده اینجوری شد تا دیروز تلفن مشکلی نداشت

مودم هم d-link dsl-2730u

و خطم بنظرتون چقدر رو میتونه ساپورت کنه؟؟

تصویر:

ببین میخوای تا چقدر خطت بکشه که بهت بگیم ولی الان با اینکه خطت 2 مگ هست نویزت بالا نیست کیفیتت هم خوبه میشه گفت وضعیتت نرماله.خطت تحمل داره دادا نگران نباش

10. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

ببین میخوای تا چقدر خطت بکشه که بهت بگیم ولی الان با اینکه خطت 2 مگ هست نویزت بالا نیست کیفیتت هم خوبه میشه گفت وضعیتت نرماله.خطت تحمل داره دادا نگران نباش
    ممنون عزیز
    همین 2 مگ هم از سرمون زیاده

مودم هم d-link dsl-2730u

فقط در مورد مشکلی تلفن و پول تلفن اشاره شده کسی چیزی میدونه؟
    Last edited by *Forgotten*; 23-11-2013 at 20:42.

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان من تا دیروز از مخابرات اینترنت داشتم بدون هیچ مشکلی، دیروز تخلیه کردم امروز هم خطم برای پارس آنلاین رانژه شد، ولی اینترنت اصلا وصل نمیشه تایم آوت میده انگار تو مودم، چراغ ای دس اس ال روشنه خطم هم روی 9 مگ بسته شده که البته باهر بار ریست روی یه عدد 6 7 5 مگ فیکس میشه، قبلا مقدار SNR ام روی 32 بود الان شده 6 !!! وقتی هم که مودم روشن باشه روی تلفن نویز هست وقتی هم گوشی رو برمیدارم جالبه SNRام میره تا 16 و 17 و خط هم میاد روی 9 مگ فیکس میشه !! نمیدونم این چه مشکلیه من گرفتم زنگم زدم پشتیبانی گفت از مخابراته امشب درست میشه ولی نشد فکر کنم سر کارم گذاشتن. تمام گزینه های ADSL مودم هم چک کردم لینک هم حتی UP نشد فقط روی همون Automatic کار میکنه.

وقتی گوشی رو برمیدارم میتونم با کانکشن کانکت کنم ولی این دفعه Error یوزر و پس میگیرم در صورتی که یوزر و پس کاملا درسته. VPI VCI هم 0 59 وارد شده همونطوری که بهم گفتن من همیشه خودم کانفیگ میکنم مودممو.

خواهش میکنم راهنمایی کنید مشکلم از کجاست در اینکه مخابراته شکی نیست ولی نه اینکه خطم 9 مگ نمیکشه چرا مورد نداره چون تا وقتی رو مخابرات بودم SNRام رو 31 بود که خیلی قویه و تضعیف هم روی 25 . حالا چطور میخوان وضعیت منو درست کنن؟؟

اینم از Status مودم فعلی

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

اینترنتم بزور وصل شد و قطعی هم نداره ولی نویز دارم هنوز رو تلفن طوری که به سختی صدا میره و میاد و همین احتمالا باعث شده SNRام بیاد رو 6 اون وقت همونطور که گفتم گوشی تلفن رو که برمیدارم میاد رو 15 و خط هم با 9 مگ فیکس میشه (خیلی عجیبه) !! مشکل هرچی هست از طرف من نیست صد در صد چون وقتی از مخابرات سرویس داشتم SNR روی 30 بود البته اون موقع خط روی دو مگ بسته شده بود. دیتا ریتم که مدام تو مودم عوض میشه.

فردا هم دوباره به پارس انلاین زنگ میزنم.

به نظر شما مشکل از کجاست؟ میترسم اخرش این پشتیبانی و مخابرات نفهمن من چی میگم و هی بگن مشکل از سیم کشی خونه و هزارتا بهونه الکی بیارن و اخرش این مشکل مهم حل نشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

دوستان یک مورد بگم بعضی مودم ها می بنید max rate نداره Attainable Rate همون max rate هست .

این فاکتور این نشون میده با وضعیت نویز و... حداکثر خط شما می تونه فلان عدد ساپورت کنه .

15. این کاربر از Mr saeed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •