تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا وجود موجودات فضایی را قبول دارید؟

راي دهنده
1061. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله,قبول دارم

722 68.05%
  • خیر,قبول ندارم

159 14.99%
  • نمیدانم

180 16.97%
صفحه 103 از 358 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113153203 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 3579

نام تاپيک: بیگانه ها ( فرازمینی ها ) - UFOs ؛ زیست فرازمینی

پروفشنال Shayan Arya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

13

اگه قبول دارید اینقدر کل کل نکنید شاید مجبور باشیم حتی واسه اثبات یوفو وارد بحث های مذهبی و دینی هم بشیم
    اگه واقعا می خواید به نتیجه برسید همه حرف ها رو بشنوید تموم قطعات رو کنار هم بذارید
    اصلا بحث مذهبی با بعضی ها امکانش نیست و انجمن هم ظرفیتش رو نداره
    کسی که میگه UFO ها با اجنه مرتبط هستند و اگر بگی اجنه رو اثبات کن میگه تو قرآن نوشته، من چه جوابی باید بدم؟
    بعضی از دوستان چیزهایی رو میگن که آدم بالای سرش علامت تعجب سبز میشه!

2. این کاربر از Shayan Arya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز BLACK-BLACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

کسی که میگه UFO ها با اجنه مرتبط هستند و اگر بگی اجنه رو اثبات کن میگه تو قرآن نوشته، من چه جوابی باید بدم؟

من نگفتم موجودات فضایی همون جنها هستن اصلا درباره جن هایی که به کرات دیگه سف رمیکنم هم چیزی نگفتم

چون ایه رو به طور دقیق یادم نیست نام نبردم

ولی مفهومش اینه:ایا فکر میکنید که در کرات دیگه موجودات زندگی نمیکنن ؟نه به راستی که موجوداتی زندگی میکنن منتها از دید انسان پنهان هستن و خدا هر موقع که زمانش برسه اونها رو دورهم جمع میکنه

اگه شما حرفی رو که تو قران به این وضوح دربارش گفته شده رو قبول ندارید من به شخصه براتون متاسفم.

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

من نگفتم موجودات فضایی همون جنها هستن اصلا درباره جن هایی که به کرات دیگه سف رمیکنم هم چیزی نگفتم

ولی مفهومش اینه:ایا فکر میکنید که در کرات دیگه موجودات زندگی نمیکنن ؟نه به راستی که موجوداتی زندگی میکنن منتها از دید انسان پنهان هستن و خدا هر موقع که زمانش برسه اونها رو دورهم جمع میکنه

اگه شما حرفی رو که تو قران به این وضوح دربارش گفته شده رو قبول ندارید من به شخصه براتون متاسفم.
    توی قرآن گفته که موجودات فضایی سوار بشقاب میشن میان زمین زمینی ها رو رو میدزدن میبرن ؟؟؟

همین جوری این پست قبلی من رو مطالعه کنید ( اگه زحمت نیست)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
    بار ها این جمله رو گفتن دوستان
    بحث وجود موجودات غیر زمینی از طرف اکثر دانشمندان پذیرفته است. احتمال وجود حیات در دیگر سیارات کیهان بسیار محتمل فرض میشه. طرح هایی مثل جستجوی موجودات هوشمند فضایی (ستی) نمونه ای از طرح هایی که دانشمندان در جستجوی جدی حیات به اون عمل کردن. معادله دریک یه تحلیل کاملا علمی برای رسیدن به یک مقدار عدید از تعداد بیگانگانه.
    اما
    بحث ظروف پرنده فرق داره. بحث دروغ فرق داره. بحث گزارش هایی غلط از طرف ناظرین بدون دانش مناسب و مرتبط فرق داره. (مثل خلبانانی که با سیاره زهره میجنگند و فضانوردانی که زباله های فضایی رو با جنازه موجودات فضایی اشتباه میگیرن و یا زیست شناسانی که وارد حیطه دانش نجوم میشن)
    نکته اینجاست که مغلطه ای به وجود اومده و یک عده با مجموعه ای از توهم توطئه، ترس تکنولوژی، شهرت طلبی و خصوصا نا آگاهی از ویژه گی های تحقیق علمی بشقاب های پرنده رو با امکان وجود موجود بیگانه اشتباه میگیرن و جالب تر از اون اینکه منکرین واقعی بودن بشقاب ها رو منکر وجود زیست فرا زمینی معرفی میکنن.
    من تو نصف پست هام تو این تاپیک اینو نوشتم . فکر کنم فقط خودم میخونمشون

5. 3 کاربر از Babak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

در مورد حرف های دوست عزیزم بابک
    آقا بابک شما چرا اینطور برخورد میکنید واقعآ
    در بحث های علمی باید عقیده قلبی رو کنار گذاشت
    بارها مشاهده کردیم که دانشمندان به خاطر عقیده ی قلبی خودشون به نتایج اشتباه رسیدن
    پس بهتره بی طرف باشیم و به این ترتیب اشتباهات گذشتگان رو تکرار نکنیم
    آقا بابک شما نباید پرونده هایی رو که تایید شده رو زیر سوال ببرین چون این پرونده ها رو همون سیستمی تایید کرده که پرونده ها ی دیگه رو رد میکنه
    سخنم با دوستان دیگه هم همین هست و نه فقط آقا بابک
    در علم زیاده روی جایی نداره و اینکه شما اعتقاد دارید دلیل نمیشه که دیگران هم این نظر رو داشته باشن
    سعید گرامی در علم همه چیز رو میشه زیر سوال برد. این طرفداران شبه علم هستند که از تحلیل دیدگاه شون میرنجن . وگرنه تاریخ علم مملو از نقد دیدگاه های قبلی و رسیدن به داده های جدیده. این شبه علم و مدافعین سر سختشه که با قدرت از هر چیزی که به مذاقش خوش میاد دفاع میکنه. نمونه ایده آلش طرفداران نظریه زمین مرکز هستند که با قدرت از نظریه اشون دفاع میکنن و هیچ دانشمندی هم نتونسته جوابشون رو بده که در غیر این صورت حتما تا حالا اثری ازشون نبود.
    نحوه استدلالشون رو بخونید در این انجمن و شباهتش با استدلال های این تاپیک رو بشمارید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگر به زبانش مسلط نیستسد از گوگل ترانسلیت استفاده کنید.
    نمونه دیگر موجود در این تاپیک هم ماجرای نرفتن به ماه و استدلال های ردش بود که میتونید مطالعه کنید

درباره جملتون که تیره کردم . چرا این پرونده هایی که تایید شدند انقدر راحت درمقابل تحقیق نابود میشن ؟

یک نگاه به نوشته های خودشتون که بدون منبع و ماخذ استدلال میکنید بندازید و ببینید اون کیه که با عقیده قلبی حرف میزنه و در شبه علم زیاده روی میکنه؟

7. 4 کاربر از Babak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

من عموم خلبان باز نشسته سی 130 هست.چند بار از اون شنیدم خلبانا درس آشنایی با ستارگان دارن.حالا اگر طرف خلبان جنگی هم باشه خیلی بعیده که هره را نشناسه.از این گذشته گزارشای زیادی هست که خلبانا گفتند شیئ بسرعت تغییر رنگ میده و این کار از زهره ساخته نیست.
    بعدی اینکه مامورای برج مراقبت که چندین بار شی بزرگ ودیسکی شکلو که بسرعت تغییر مسیر میده را گزارش کردن آیا دروغگو بودن یا همشون مریض بودن؟
    سلام مجدد.
    نه از زهره ساخته نیست اصلا. اما از جو زمین بله.

گودالی متحرک از ماه . تغیرات نوری جو در تصویر ماه.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جو میتونه خورشید رو تبدیل به بشقاب پرنده کنه. شاید زهره رو هم تبدیل کرد به اف 14

جو رنگ ها رو هم تغییر میده . مثل رنگ سبز زیر (غروب خورشید)

در نظر داشته باشید خلبان در هواپیمای در حال حرکت در موقعیت های مختلفی ناظر است و نتیجتا جسمی متحرک میبینه که رنگ و شکل عوض میکنه.
    زهره همیشه در ارتفاع پایین و نزدیک افق دیده میشه . در افقه که نور اجرام سماوی باید از لایه ی قطور تر جو عبور کنه.

برای اطلاعات بیشتر :
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    و
    کد:
    Last edited by Babak; 12-09-2009 at 22:58.

9. 4 کاربر از Babak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سعید گرامی در علم همه چیز رو میشه زیر سوال برد. این طرفداران شبه علم هستند که از تحلیل دیدگاه شون میرنجن . وگرنه تاریخ علم مملو از نقد دیدگاه های قبلی و رسیدن به داده های جدیده. این شبه علم و مدافعین سر سختشه که با قدرت از هر چیزی که به مذاقش خوش میاد دفاع میکنه. نمونه ایده آلش طرفداران نظریه زمین مرکز هستند که با قدرت از نظریه اشون دفاع میکنن و هیچ دانشمندی هم نتونسته جوابشون رو بده که در غیر این صورت حتما تا حالا اثری ازشون نبود.
    نحوه استدلالشون رو بخونید در این انجمن و شباهتش با استدلال های این تاپیک رو بشمارید.
    کد:
    اگر به زبانش مسلط نیستسد از گوگل ترانسلیت استفاده کنید.
    نمونه دیگر موجود در این تاپیک هم ماجرای نرفتن به ماه و استدلال های ردش بود که میتونید مطالعه کنید
    درباره جملتون که تیره کردم . چرا این پرونده هایی که تایید شدند انقدر راحت درمقابل تحقیق نابود میشن ؟
    یک نگاه به نوشته های خودشتون که بدون منبع و ماخذ استدلال میکنید بندازید و ببینید اون کیه که با عقیده قلبی حرف میزنه و در شبه علم زیاده روی میکنه؟
    تشکر بابت راهنماییاتون بابک عزیز
    بله اصلآ طبیعت علم همینه
    ولی اگر اینطور باشه که شما میگید و ما از نظر علمی از دانشمندان ناسا بالاتر باشیم بله درسته و اینکه اگر اینطور باشه که شما میگید هم اصلاعات صحیح و هم اطلاعات غلط رو باید دوباره بررسی کرد
    آیا ما میتونیم این کارو بکنیم؟واصلآ وقت میشه این کارو بکنیم؟
    در مورد مطلبی که گذاشتم(آتلانتیس)اون فقط یه نقل بود که جعلی بودن تصاویرش هم توسط سیمور مشخص شد و اصلآ طبیعت بحث اینه
    من و یا شما یه مطلی میزاریم دیگران نقدش میکنن و این خیلی خوبه
    این جواب رو بدید
    اول قران رو ثابت کنید
    1. در مورد این عکس، به هیچ وجه اونطور که ذکر کردن نبوده و اصلا بنای تاریخی و ساعت باستانی ای در کار نیست ... این یکی از چندین مجسمه ای هستش که توسط یه هنرمند محلی به نام جی. فوتس (اهل جزایر کیمن در دریای کارائیب) ساخته شده و همراه تیمش در زیر آب قرارشون داده تا بعنوان یه جاذبه توریستی عمل کنه و غواص های علاقمند رو به اون ناحیه بکشه (غواصی در این ناحیه، بخاطر مناظر زیرآبی بسیار زیبا، شدیداً رواج داره) ... پایان داستان!!

می تونید برای اطمینان، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این آقا که در مورد ساخت این مجسمه ها توضیح داده رو ببینید ... کلی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم ارائه شده که مراحل ساخت و نصب مجسمه ها رو نشون داده ...و حتی در این مورد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کرده ...

2. این عکس هم که یه ترکیب فوتوشاپی هستش ... ببینید من [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ماهی ها رو که از طریق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صفحه که (مجموعه عکس گله های ماهی) قابل دسترسیه رو در کنار عکس فوتوشاپی گذاشته ام و برای سهولت یه سری خط راهنما هم با رنگ قرمز مشخص کرده ام تا تشخیص الگو راحت بشه ...

[center]

و این مطلبم یه نقل بود
    منظورم مطلبی هست که گذاشتم
    یه سوال
    کسی جریان پازل رو قبول داره یا نه؟؟؟؟؟؟
    اگه قبول دارید اینقدر کل کل نکنید شاید مجبور باشیم حتی واسه اثبات یوفو وارد بحث های مذهبی و دینی هم بشیم
    اگه واقعا می خواید به نتیجه برسید همه حرف ها رو بشنوید تموم قطعات رو کنار هم بذارید
    درسته
    اغتشاش

واقعا این تاپیک دیگه هیچ ربطی به علم نداره و بیشتر تخیلی و خرافی و ... شده!
    به نظر من که این جور باورها اصلا شایسته انسان قرن 21 نیست
    با این شرایط تاپیک رو منتقل کنید به انجمن دیگری که خوانندگان فکر نکنند بحث علمی انجام میشه و اطلاعات مستند هست
    شما خیلی جالبید و قصد دارین بحثو منحرف کنید
    این یک مثال بود تا همه بفهمن منظور منو و اینکه شما اصل قضیه رو ولی کردین و دارین حاشیه پردازی میکنن
    اگر واقعآ میخواید نقد کنید جمله ی بالاییش که اصلآ این مثال هم به خاطر اون آوردم رو نقد کنید و نظرتون رو بگید
    راستی شما هم یک تعریف از علم بزارید
    زیاد سخت نگیر شناختش خیلی اسونه
    خیلی چیزا رو هم هنوز علم هیچ توضیحی براش نداره پس تا زمانی که علم به حد مطلوب برسه نمیشه درباره خیلی از چیزا نظر علمی داد.
    ضمنا من وجود موجودات فضایی رو صد درصد قبول دارم چون در قران صراحتا دربارش ایه اورده
    کاملآ مخالفم
    من که نه چیزی رو قبول دارم و نه اینکه قبول ندارم
    و فکر میکنم در این قضیه هم یوفو ها وجود دارن ولی ماهیتشون مهمه
    آیا اونا رو انسان ها ساختن؟
    آیا اونا خدایی بودن که ما میپرستیم؟
    و....
    .................................................. ...............................................
    اولین انسانی که وارد فضا شد این جمله رو بر زبون اورد
    the god is very big
    Last edited by saiiddz; 13-09-2009 at 04:50.

پروفشنال Shayan Arya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط BLACK-BLACK
    این هم مدرک حرف های من که نباید مسائل مذهبی رو در این موضوع دخالت داد
    چرا؟
    چون دوستان به هیچ وجه حتی حاظر نیستند به اینکه ممکن هست اعتقاداتشون درست نباشه فکر کنند!
    کتاب های مقدس همه ادیان کتاب های مذهبی هستند و باید در مسائل مذهبی به عنوان سند ارائه شوند نه در یک بحث علمی که میشه همه چیز رو زیر سوال برد...
    البته اعتقادات هر کس برای خودش محترم هست

نقل قول نوشته شده توسط saiiddz
    این جواب رو بدید
    اول قران رو ثابت کنید
    شما خیلی جالبید و قصد دارین بحثو منحرف کنید
    این یک مثال بود تا همه بفهمن منظور منو و اینکه شما اصل قضیه رو ولی کردین و دارین حاشیه پردازی میکنن
    اگر واقعآ میخواید نقد کنید جمله ی بالاییش که اصلآ این مثال هم به خاطر اون آوردم رو نقد کنید و نظرتون رو بگید
    راستی شما هم یک تعریف از علم بزارید
    من میخوام بحث رو منحرف کنم یا کسانی که از توطئه و خواب و خیال و کتاب های مذهبی صحبت می کنند؟
    خوب کسانی که فکر می کنند همه جواب هاشون از قبل نوشته شده چه نیازی به بحث دارند؟ همونی که نوشته شده رو قبول کنید و تمام.
    حالا اینکه چرا میخوان اون حرف ها رو اینجا بنویسند تا ما هم قبول کنیم برای من مشخص نیست!؟ (البته باید چشم بسته قبول کنیم، چون کوچترین شکی باعث میشه که برای ما متاسف شوند)

بهتر است کسانی در این بحث وارد شوند که دنبال جواب هستند نه اینکه جواب رو دارند حالا دنبال توجیه به هر قیمتی هستند!

12. 3 کاربر از Shayan Arya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Marichka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

باز هم تشکر می کنم از دوستانی که آگاهانه تاپیک رو در مسیر مناسبش پیش می برن و نگه می دارن.
    فقط برای یادآوری درخواستم این هست که به خصوص عزیزانی که تازه به جمع این تاپیک میان قبل از فعالیت پست اول تاپیک رو مشاهده بفرمایند؛ همونطور که پیشتر توضیح دادم این مساله ی موجودات فضایی هنوز دارای نقاط تاریک خیلی زیادی هست که باعث میشه ذهن به طور خودکار بخواد جاهای خالی رو با موارد نقلی و اثبات نشده از منابع غیر تجربی پر کنه. منتهی از اونجایی که اینجا بخش علمی هست و سعی میشه دلایل تا حد امکان علمی در مباحثات آورده بشه، خواهشم از دوستان این هست که از به میون آوردن بحث های مذهبی یا نقل قولهای غیر علمی و منبع قرار دادن کتب مذهبی به عنوان صحبتهاشون در اینجا اکیدا خودداری بفرمایند.

همونطور که یادآور شده بودم،‌الان ما داریم توی یک راهروی مطلقا تاریک حرکت می کنیم که تنها امکان به دست آوردن اطلاعات برای ما فقط لمس کردن اشیای سر راهمون (تجربه) هست.

ممنونم

14. 4 کاربر از Marichka بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Birjand

پيش فرض

کتاب های مقدس همه ادیان کتاب های مذهبی هستند و باید در مسائل مذهبی به عنوان سند ارائه شوند نه در یک بحث علمی که میشه همه چیز رو زیر سوال برد...
    البته اعتقادات هر کس برای خودش محترم هست
    یادتون نره اینجا هیچ چیزی معتبر نیست حتی قران پس به دنبال یه سند معتبر باشید اگه شما قران رو قبول دارید خیلی ها هم انجیل رو قبول دارن بحث در این نیست که قران درسته یا نه بهترین راه حل اینه که اصلا بحث قران رو به میان نیارید برید دنبال سند و دلیلی که بشه اون رو بررسی کرد و کسی در اون شک نکنه

بذارید یه مثال بزنم
    شما می خواید جن رو ثابت کنید؟
    دنبال قران نرید چون اینجا ممکنه کسی قران رو نتونه سندی برای این موضوع قرار بده
    برید دنبال یه راه دیگه
    مثلا روش های متافیزیکی یا اسنادی که نشون بدن جنها وجود دارن

میدونید چرا نباید بحث های مذهبی رو به میون اورد؟
    چون یه عده با استفاده از عقاید تثبیت شده این مذاهب سندشون رو ثابت می کنن در حالی که یا ممکنه اون عقیده در اون مذهب دروغ و اشتباه باشه یا اینکه مثل قران 1000 تفسیر داشته باشه خدا میدونه اصلا منظوری که ما از قران برداشت کردیم درسته یا نه پس اصلا دنبالش نریم بهتره
    تا بخوایم قران رو ثابت کنیم یوفو زمین رو نابود کرده

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

1.من میخوام بحث رو منحرف کنم یا کسانی که از توطئه و خواب و خیال و کتاب های مذهبی صحبت می کنند؟
    2.خوب کسانی که فکر می کنند همه جواب هاشون از قبل نوشته شده چه نیازی به بحث دارند؟ همونی که نوشته شده رو قبول کنید و تمام.
    3.حالا اینکه چرا میخوان اون حرف ها رو اینجا بنویسند تا ما هم قبول کنیم برای من مشخص نیست!؟ (البته باید چشم بسته قبول کنیم، چون کوچترین شکی باعث میشه که برای ما متاسف شوند)

4.بهتر است کسانی در این بحث وارد شوند که دنبال جواب هستند نه اینکه جواب رو دارند حالا دنبال توجیه به هر قیمتی هستند!
    بازم دارم میگم شما دارین بحث رو منحرف میکننین
    الان تاپیک به جایه اینکه یک بحث درست رو پیش بگیره و مواردی رو بررسی کنه داره کل کل های مارو تماشا میکنه
    1.بله اینم نمونه ای از چیزی که گفتم
    به جای اینکه نقدر کنید و نظر بدید با سوال بحث رو به سمت کل کل میکشونید
    شما هم اگر کمی مطالعه داشتید به این نظریه ها شاید میرسیدید
    خواب و خیال و کتاب های مذهبی؟
    منظورتون رو نفهمیدم؟
    2.الان شما منظورتون چی بود از این؟!
    خیلی گنگه
    اگه منظورتون قران هست
    اگر به خودتون زحمت میدادید و چند صفحه پیش رو مطالعه میکردید
    میدید که فعلآ من به دینی اعتقاد ندارم و اینکه قران یک کتاب معمولی هست و...
    شما بهتره اول طرفتون رو بشناسید و بعد براش جوابی بزارید
    حرفی که زدید چه ربطی به من داشت؟
    3.قرار نیست شما یا فرد دیگری قبول کنه
    من بارها اینو تایپ کردم ولی مثل اینکه دوستان(بیشتر دوستان)از عینک آفتابی استفاده میکنن
    معنی تاپیک هم میشه بحث
    اصلآ ما برای چی اینجاییم؟
    برای اینکه بحث کنیم
    داخل پرانتز هم در مورد من صدق نمیکنه
    4.اینو بهتره یکی به خودتون بگه!
    همنطور که گفتم(یادمه به بابک عزیز گفتم)من مواضعمو اعلام کردم
    لازم نیست دوباره تکرار کنم
    یکم دقت کنید و اون عیکنو بردارید خواهید دید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •