تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 1126 اولاول ... 35393991001011021031041051061071131532036031103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 11255

نام تاپيک: ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

2. 3 کاربر از fandak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

بچه ها كسي نيست در مورد تطبيق واحد كمك كنه

من ميخوام كارشناسي پيوسته it شركت كنم ... چن واحد از دروسي رو كه تو كارداني it خوندم قبول ميكنن ؟

منتظرم ها .......

منم فوق دیپلم کامپیوتر از دانشگاه آزاد داشتم.از دروس تخصصی یکسری درسها هستند که میشه تطبیق زد.اگه دانشگاه آزاد بودی نمره ات باید بالای 12 و دانشگاخه سراسری نمره باید بالای 10 باشه.
    ممکنه 20 تا 30 واحد هم درخواست تطبیق بدی ولی معلوم نیست که چندتاشو قبول کنند.
    از درسهای عمومی هم تربیت بئنی و تنظیم و اخلاق و یکیک دیگه که اسمش یادم نیست رو تطبیق میزنند.
    البته جواب تطبیق من هنوز نیومده.کسی نمیدونه چقدر طول میکشه؟دانشگاه که جواب درست حسابی نمیده.
    آره تموم شد
    من خودم دقیقه 90 یه درس رو اضافه کردم
    من هر وقت میخواستم ریاضی رو بردارم ظرفیتش پر شده بود.الان با اینکه ساعت از 12 گذشته رفتم دیدم هنوز ثبت نام فعاله و ریاضی هم یک جای خالی داره و زود ثبتش کرد.دمشون گرم.

4. 2 کاربر از iman_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ebilove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بوشهر هستم فعلا

پيش فرض

ممنونم از پاسخ دوستان

اگه من بخوام

اونوقت نه کارت ملت داشته باشم نه پارسیان باید چه کار کنم ؟؟؟

ارزومند ارزوهایتان

ابی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

از دوستان یه سوالی دارم اونم اینه که بعد از ثبت نام نهایی شما هم مثل این عکسی که قرار دادم لیست دروس رو دارید یا نه ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال vahid_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    آذربايجان شرقي

5

منم فوق دیپلم کامپیوتر از دانشگاه آزاد داشتم.از دروس تخصصی یکسری درسها هستند که میشه تطبیق زد.اگه دانشگاه آزاد بودی نمره ات باید بالای 12 و دانشگاخه سراسری نمره باید بالای 10 باشه.
    ممکنه 20 تا 30 واحد هم درخواست تطبیق بدی ولی معلوم نیست که چندتاشو قبول کنند.
    از درسهای عمومی هم تربیت بئنی و تنظیم و اخلاق و یکیک دیگه که اسمش یادم نیست رو تطبیق میزنند.
    البته جواب تطبیق من هنوز نیومده.کسی نمیدونه چقدر طول میکشه؟دانشگاه که جواب درست حسابی نمیده.

31:
    ممنون دوست عزيز ...

من علمي - كاربردي پودماني خوندم .... ( كل نمرات من بالاي 12 ) چون قبولي تو دانشگاه علمي كاربردي دوره هاي پودماني بالاي 12

از بچه ها كسي نيست كه جواب درخواست تطبيقش اومده باشه ... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ممنون دوست عزيز ...

من علمي - كاربردي پودماني خوندم .... ( كل نمرات من بالاي 12 ) چون قبولي تو دانشگاه علمي كاربردي دوره هاي پودماني بالاي 12

از بچه ها كسي نيست كه جواب درخواست تطبيقش اومده باشه ... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام
    درخواست دادم اما یه ترم احیانا طول میکشه بیاد ! در ضمن..ظاهرا دروس عمومی رو همه شو قبول میکنن بازم معلوم نیست شاید حرف اون دوستمون که گفتن فقط چندتاشو قبول میکنن درست باشه ولی مسئول آموزش دانشگاه ما چیزی نگفت.

9. این کاربر از !Bikhaneman! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

آخه من 4 سال پیش از دانشگاه آزاد انصراف دادم و رفتم سربازی 2 سال

حالا می خوام باز ادامه بدم و یه مدرکی زپرتی داشته باشم بد نیست

شما میگی یعنی پیام نور خوب نیست واسه ما که بعد از چند سال اومدیم دوباره شروع کنیم از صفر

یا میگی برم دانشگاه آزاد ؟
    نمیگم نیاید..میگم این تصور که درس خوندن تو این دانشگاه راحته رو از مخیله تون بیرون کنید !
    پیام نور که از همون اولش سخت بود الان هم دانشگاه آزاد داره سخت میگیره اما درس خوندن تو آزاد به شانس هم بستگی داره..همونطور که گفتم برخلاف پیام نور، موفقیت تو آزاد برای هر دانشجو متغیره ! و به این عوامل بستگی داره :
    1- استادتون بهتون حال بده یانه
    2- از جزوه امتحان بگیره یا از کتاب !
    3- اهل رشوه باشه یا نه

بنابراین اگه دو نفر با ضریب هوش و درسی یکسان وارد یه رشته و یه درس اما دوتا کلاس با اساتید مختلف بشن، ممکنه یکی پاس کنه یکی نتونه !!!!
    اما سیستم جامع پیام نور بزرگترین مزیتش اینه که شانش همه دانشجوها برای موفقیت یکسانه و در واقع عدالت برقرار میشه.چون دانشجو نه می تونه پاچه خواری کنه نه اگه بچه مایه دار باشه با پولش پاس کنه و نه اینکه خوش شانس باشه و استادش اهل حال باشه !!

اگر به شانس خودتون اطمینان دارید، من آزاد رو پیشنهاد میدم اما اگر واقعا قصد درس خوندن رو دارید پیام نور انتخاب اولتون باشه

11. این کاربر از !Bikhaneman! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

بر و بچ مهلت ثبت نام تموم شد؟
    دوتا بیت مرتبط با حال و روز داریوش :

ای که 50 رفت و در خوابی *** مگر این پنج روزه دریابی (سعدی)

باد آمد و بوی عنبر آورد *** بادام شکوفه بر سر آورد

میذاشتی یهو بعد از عید میومدی..واقعا این خونسردیت تحسین برانگیزه داریوش

آخر فروم باز mohamad23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

هشدار دانشگاه پيام نور به متقاضيان دوره‌هاي فراگير؛
    موسسات غيرمجاز فراگير نمي‌توانند قبولي دانشپذيران را تضمين كنند

دانشگاه پيام نور به متقاضيان آموزش در دوره‌هاي دانش پذيري هشدار داد.
    به گزارش سرويس صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، آموزش در دوره‌هاي دانش پذيري دانشگاه پيام نور فقط از طريق مراكز و واحدهاي دانشگاه پيام نور انجام مي‌شود و اين دانشگاه براي هيچ موسسه يا مركز اموزشي غير مندرج در دفترچه‌ها مجوز ثبت‌نام و آموزش صادر نكرده است.
    بنا به اين گزارش، برخي از موسسات خصوصي و آموزشگاه‌هاي آزاد با تبليغات گسترده خود را مجري برگزاري دوره‌هاي فراگير معرفي كرده و با عناويني چون ورود به دانشگاه دولتي بدون كنكور و غيره سعي در پذيرش داوطلبان ورود به دانشگاه‌ها با هزينه‌هاي بسيار نموده‌اند كه جا دارد به كليه داوطلبان در خصوص ثبت نام در اين موسسات هشدار داده شود، چرا كه اين موسسات از شيوه جديد دوره‌هاي فراگير اطلاع نداشته و نمي‌توانند قبولي دانشپذيران را تضمين كنند.

آخر فروم باز mohamad23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

با آغاز ثبت‌نام آزمون فراگير كارشناسي پيام نور؛
    دكتر توكلي: براي شركت در آزمون شرط معدل وجود ندارد
    داوطلبان فقط مي‌توانند يك كد رشته محل را انتخاب كنند

معاون سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به آغاز مهلت ثبت نام در آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه پيام نور، گفت: براي شركت در دوره كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته فراگير پيام نور، شرط معدل وجود ندارد.
    دكتر حسين توكلي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به ثبت نام در آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته (كارداني به كارشناسي) سال88 دانشگاه پيام نور، گفت: ثبت‌نام اين آزمونها از روز گذشته آغاز شده و تا روز دوشنبه 19 اسفند ادامه خواهد داشت.
    داوطلبان قبل از ثبت نام قطعي، پيش نويس تقاضانامه را پر كنند
    وي با بيان اينكه داوطلبان براي شركت در دوره كارشناسي فراگير ‌بايد كارت اعتباري آبي رنگ را تهيه كرده و داوطلبان متقاضي شركت در دوره‌هاي كارشناسي ناپيوسته فراگير نيز بايد كارت و دفترچه سبز رنگ را دريافت كنند، گفت: از داوطلبان تقاضا مي‌شود كه قبل از ثبت نام قطعي، پيش نويس تقاضانامه را پر كنند.
    داوطلبان فقط مي‌توانند يك كد رشته محل را انتخاب كنند
    وي با اشاره به وجود 22 گروه امتحاني و 54 رشته و گرايش در آزمون كارشناسي فراگير پيام نور، گفت: داوطلبان فقط مي‌توانند يك كد رشته محل را انتخاب كنند.
    مفاد آزمون كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته فراگير پيام نور
    وي با اشاره به مفاد آزمون كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته فراگير پيام نور، گفت: با توجه به توضيحات مندرج در دفترچه راهنما، داوطلبان در آزمون كارشناسي مفاد آزمون عمومي مشتركي را امتحان مي‌دهند و فقط دروس آزمون اختصاصي رشته‌هاي گوناگون متفاوت است.
    وي با اشاره به آزمون كارشناسي ناپيوسته فراگير كه براي اولين بار در دوره دانش پذيري اقدام به جذب دانشجو مي‌كند، گفت: در اين مقطع 3 گروه امتحاني كه 10 رشته امتحاني را شامل مي‌شود، براي شركت داوطلبان واجد شرايط در نظر گرفته شده است و داوطلبان با توجه به مدرك كارداني خود و علاقه مندي مي‌توانند متقاضي ورود به يكي از رشته‌ها شوند.
    براي شركت در دوره كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته فراگير پيام نور، شرط معدل وجود ندارد
    وي با بيان اينكه براي شركت در دوره كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته فراگير پيام نور، شرط معدل وجود ندارد، اما در مقطع كارشناسي، درج معدل كتبي ديپلم مي‌تواند در گزينش داوطلبان موثر باشد، گفت: در مقطع كارشناسي ناپيوسته معدل مقطع كارداني ملاك گزينش محسوب نمي‌شود. ولي معدل مقطع كارداني مي‌تواند در حداقل ميانگين وزني آزمون داوطلبان موثر باشد.
    وي با بيان اينكه براي انتخاب رشته محدوديتي وجود ندارد، تصريح كرد: داوطلبان براي شركت در مقطع كارشناي ناپيوسته فراگير با هر نوع ديپلمي (انساني - رياضي - تجربي - فني و حرفه‌اي) مي‌توانند در رشته مورد علاقه خود ثبت نام كنند و در مقطع كارشناسي ناپيوسته فراگير نيز رشته تحصيلي مقطع كارداني براي انتخاب رشته كارشناسي افراد محدوديتي ايجاد نمي‌كند.
    ثبت اشتباه اطلاعات در زمان ثبت‌نام تخلف است
    دكتر توكلي به داوطلبان توصيه كرد كه اطلاعات فردي خود را دقيق وارد كنند، زيرا اگر اطلاعات به صورت اشتباه وارد شود، تخلف به حساب مي‌آيد، ضمن آنكه كد ملي ‌بايد حتما درج شود.
    ضرورت به همراه داشتن كارت ملي و كارت ورود به جلسه
    معاون سازمان سنجش در خاتمه با بيان اينكه براي ورود به جلسه آزمون حتما كارت ملي و كارت ورود به جلسه ضروريست، اظهار كرد: كارت ورود به جلسه آزمون كارشناسي از 27 تا 29 مرداد و كارت آزمون كارشناسي نا پيوسته از 26 تا 28 مرداد بر روي سايت سازمان سنجش قرار مي‌گيرد. همچنين آزمون دوره‌هاي فراگير مقطع كارشناسي صبح جمعه 30 مرداد و آزمون كارشناسي ناپيوسته صبح روز پنج‌شنبه 29 مرداد برگزار خواهد شد و محل برگزاري آزمون در كارت ورود به جلسه دانش‌پذيران درج مي‌شود.

15. این کاربر از mohamad23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •