تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 2600 اولاول ... 35393991001011021031041051061071131532036031103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 25992

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

آخر فروم باز alivw71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرکز مخابراتی تند گویان - تهران - مجیدیه ...
    یکی از دوستام هست رفته تهران.. دارم تحقیق میکنم

کسی هست این اطراف بگه چطوریه ؟ مخابرات میدن ... نمیدن.... 256 به همه کس میدن ؟ سرعت چنده ؟
    من بهش داتک پیشنهاد دادم.. چون پارس انلاین و اسیا تک و لایزر و صبانت ساپورت نمیکنند
    شاتل ساپورت میکنه اما افتضاحه این شرکت خودم دارم .. میخوام فسخ کنم

مبین نت - داتک - مخابرات

این سه گــــزینه . . راهنمایی کنید

علی - شیراز
    من میخام یه دونه وایمکس بگیرم . با این اینترنت مخابرات نمیشه . ریموت دکستاب کرد.
    از مبین نت زیاد نمیدونم ولی ترافیک 5 کیگ با شبانه رایگاه 15 قیمت خوبیه.

آخر فروم باز mohsen_rkh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    35°44'48.02"N / 50°54'12.70"E

پيش فرض

دوست اپلودتون چند بسته شده؟
    و سرعت دانلود معمولا چنده؟
    سرعت آپلودم 127 کیلوبیت بر ثانیه بسته شده. سرعت دانلود 29.4 کیلوبایت بر ثانیه هست و روی همین سرعت ثابت هست همیشه.
    اینم یه تست سرعت که چند روز پیش گرفتم:

3. این کاربر از mohsen_rkh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

من امروز گرفتم up 64 بسته down 256
    به نظرتون برم بگم up درست می کنن؟

پروفشنال mr-dion's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

فکر نکنم درست کنن
    بسته به مرکز مخابراتی

داره خودمونی میشه arman0261's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    کرج Kduff city

پيش فرض

سلام به همگی
    دوستان من کرجم سرویس 128 دارم الان 4 روزه سرعت نت خیلی کم شده دانلود 8 9 هست! زنگ زدم گفتن از تهران خرابه شبکه! چرا؟!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام . از مطالب این تاپیک متوجه شدم به هیچ وجه از مخابرات نمیشه 512 و بالاتر گرفت .

سوالم اینه سرعت واقعی دریافت 256 چقدر است . یعنی چیزی که در اکثر مواقع هست . چون اینجا دیدم بعضیا میگن 40 هست بعضیا عکس میذارن که 20-22 هست . خوب بین این دو تا خیلی فرقه .

سوال بعدیم اینه نامحدود بودنش واقعیه یا اینکه اگر در طول روز بیشتر از یه حدی دانلود کنید مثل شاتل سرویس شمارو محدود میکنه؟

سوال بعدی اینکه سفارش آنلاین نداره؟ حتما باید برم مخابرات؟ سایتی برای دیدن تعرفه ها نداره؟ اگر نداره قیمت نصب + هزینه ماهانه+آبونمان + .... هر هزینه دیگه ای که برای سرویس 256 رو داره میخواهم بدونم .

ممنون

آخر فروم باز nikaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من میخام یه دونه وایمکس بگیرم . با این اینترنت مخابرات نمیشه . ریموت دکستاب کرد.
    از مبین نت زیاد نمیدونم ولی ترافیک 5 کیگ با شبانه رایگاه 15 قیمت خوبیه.
    سلام

میشه با مخابرات هم ریموت دسکتاپ کرد من با برنامه ی TeamViewer 5 اینکار رو کردم

تازه برای دوستم با همین برنامه رفتم یه برنامه رو براش نصب کردم داخل کامپیوترش

کیفیت اتصال هم بدک نیست

حالا سوال خودم:

1) دوستان شما با کدوم سرور تست می گیرید که اینقدر پینگتون پایین هست؟

2) کلا وقتی با سرورهای نزدیک ایران تست می گیرید پینگتون متوسط روی چند هست ؟

مرسی

9. این کاربر از nikaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز nikaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام . از مطالب این تاپیک متوجه شدم به هیچ وجه از مخابرات نمیشه 512 و بالاتر گرفت .

سوالم اینه سرعت واقعی دریافت 256 چقدر است . یعنی چیزی که در اکثر مواقع هست . چون اینجا دیدم بعضیا میگن 40 هست بعضیا عکس میذارن که 20-22 هست . خوب بین این دو تا خیلی فرقه .

سوال بعدیم اینه نامحدود بودنش واقعیه یا اینکه اگر در طول روز بیشتر از یه حدی دانلود کنید مثل شاتل سرویس شمارو محدود میکنه؟

سوال بعدی اینکه سفارش آنلاین نداره؟ حتما باید برم مخابرات؟ سایتی برای دیدن تعرفه ها نداره؟ اگر نداره قیمت نصب + هزینه ماهانه+آبونمان + .... هر هزینه دیگه ای که برای سرویس 256 رو داره میخواهم بدونم .

ممنون
    تعداد کمی گویا 512 گرفتن ولی بچه هایی که 256 گرفتن زیادن

من خودم 256 دارم و سرعت دانلودم روی 29 کیلوبایت ثابته (با دانلود منیجر) برای بیشتر بچه ها هم روی 28 و 29 کیلو بایت می چرخه

حتی 3 تا از فامیل های ما هم از مخابرات دارن سرعت دانلودشون روی 28 کیلوبایت هست

ضمن اینکه دانلودش نامحدود هست و هرچه قدر هم دانلود کنید سرعتتون محدود نمیشه

در ضمن سفارش آنلاین نداره و باید صاحب خط بصورت حضوری بره و درخواست بده

تعرفه اش هم برای 256 ، 12560 تومن برای هر ماه هست که بصورت 2 ماه یه بار روی قبض تلفنتون میاد یعنی 25120 تومن هر دو ماه یه بار

آبونمان هم نداره ولی اگه خودتون مودم رو راه اندازی نکنید و انها بیان براتون نصب کنن اونوقت 10 هزار تومن هزینه نصب می گیرن

اینم سایت برای تعرفه ها :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    نکته مهم : به هر کسی 256 نمی دن من خودم با کارت دانشجویی کارشناسی ارشد داداشم گرفتم ولی برخی از مراکز گویا با کارت دانشجویی کارشناسی هم 256 می دن

در ضمن مودم رو هم توی پاچتون نمی کنن و هم می تونید از بیرون تهیه کنید و هم می تونید از خودشون خریداری کنید

11. این کاربر از nikaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

در ضمن سفارش آنلاین نداره و باید صاحب خط بصورت حضوری بره و درخواست بده

تعرفه اش هم برای 256 ، 12560 تومن برای هر ماه هست که بصورت 2 ماه یه بار روی قبض تلفنتون میاد یعنی 25120 تومن هر دو ماه یه بار

آبونمان هم نداره ولی اگه خودتون مودم رو راه اندازی نکنید و انها بیان براتون نصب کنن اونوقت 10 هزار تومن هزینه نصب می گیرن

نکته مهم : به هر کسی 256 نمی دن من خودم با کارت دانشجویی کارشناسی ارشد داداشم گرفتم ولی برخی از مراکز گویا با کارت دانشجویی کارشناسی هم 256 می دن
    ممنونم از پاسخ شما دوست عزیز . اشتباها تایپ کردم 40 منظورم 30 بود. خوب پس اینکه اکقرا 28 هستن نتیجه میگیریم سرعتش واقعی و همون حول و هوش 30 هست جای شکرش باقیه.

در مورد این قسمت مطمئن هستید؟!!! یعنی شما اینطوری اقدام کردی؟؟ آخه من صاحب خط(پدرم) رو یک روز اول صبح چطوری تو خونه گیر بیارم که ببرمش برام ADSL بگیره ! اصلا بگم هم قبول نمیکنه! نمیشه قبض تلفن یا سند و کپی شناسنامه ببرم؟!

در مورد این بخش راهنمای PDF یا بخشی تو سایتش نداره یا اینکه موقع تحویل سرویس کاغذی چیزی نمیدن که از روش نصب کنم؟ یعنی میخام بدونم خودم میتونم نصب کنم یا اینکه باید بیام از بچه های همین تاپیک بپرسم یا همون 10 تومن رو بدم!

و مهم ترین سوال ! خودتون راضی هستید؟! یعنی به منی که الان داریم برای یک سرویس اصطلاحا(!) نامحدود 128 که ماهیانه 29000 تومن پول میدم و سرعت دانلودشم از 16 بالاتر نمیره توصیه میکنید بیام 256 مخابرات بگیرم؟

ممنونم

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

کدوم مرکز مخابراتی ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 19 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 19 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •