تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام سیستم عامل را برای سرور میپسندید؟

راي دهنده
9. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Windows

9 100.00%
  • Linux

0 0%
  • Unix

0 0%
  • Os2

0 0%
  • Other

0 0%
صفحه 104 از 337 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154204 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 3369

نام تاپيک: بحث های تخصصی و عمومی شبكه

داره خودمونی میشه Zoolbia's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

با سلام

برد واقعی این اکسس پوینت شما در داخل ساختمان چقدر هست؟

از برد واقعی آداپتورهای وایرلس اطلاعی دارید؟ (آداپتورهای usb)
    همونطور که در پست قبلی هم اشاره کردم برد اسمی دستگاه در فضای بسته و در صورت وجود موانع تا صد متر می رسه(بنابر گفته سایت سازنده که لینکش رو هم در پست قبل براتون گذاشتم)
    اما به شخصه بیش از ۲۵ یا ۳۰ متر رو امتحان نکردم(بیش از این مورد نیاز من نیست)
    در واقع من transmit power رو رو ۵۰ درصد قرار دادم که خوب بصورت نظری برد رو به نصف کاهش می ده
    تا احتمال این که شخص غریبه ای خارج از این ساختمان بتونه سیگنال رو دریافت کنه کاهش پیدا کنه.
    در مورد USB NIC من تا حدود پانزده متر(براورد تقریبی) امتحان کردم و بصورت نسبی راضی کننده بود .بهترین نقطه ای رو که در مجاورت دسکتاپ مورد نظر آنتن می داد پیدا کردم و همونجا قرارش دادم
    برای اطلاعات بیشتر راجع به برد و سایر مشخصات و همچنین مقایسه یک محصول خاص با سایر محصولات کافیست به سایتهای شرکتهای سازنده مراجعه کنید

اگر به فکر خرید و راه اندازی یک شبکه وایر لس هستید فکر کنم این دو نکته هم بدردتون بخوره:
    -هم در مورد اکسس پوینت و هم در مورد کارت شبکه وایرلس چنانچه در هنگام خرید قدری بیشتر هزینه کنید می توانید مدلهایی رو بگیرید که از super G mode پشتیبانی می کنند تجهیزات نسبتا قدیمی تر که در بازار هم ریخته و فاقد این قابلیت هستند حداکثر تا 54Mbs رو ساپورت می کنند(با این ویژگی سرعت انتقال تا دو برابر افزایش پیدا می کنه)
    - اگر از لینوکس استفاده می کنید ممکنه برای نصب کارت ها ی شبکه وایرلس (بخصوص اگر usb باشند) دچار مشکلاتی بشید پیش از اینکه مدل خاصی رو برای خرید انتخاب کنید یه سرچ کوتاه برای پیدا کردن اموزش و How To مناسب و اطمینان از این که سایر کابران براحتی از این کارت در محیط لینوکس استفاده می کنند جلوی اعصب خرابی ها و درد سرهای احتمالی به هنگام نصب رو می گیره

2. 2 کاربر از Zoolbia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه lofboys's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوستان ...من وايرلس دارم مدتيه وقتي كانكت رو ميزنم بعضي مواقع ارور 619 ميده
    به ساپورت كه گفتم گفتن كه همچين اروري وجود نداره!
    كسي مشكل منو ميدونه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    !!Half of the world

پيش فرض

سلام دوستان ...من وايرلس دارم مدتيه وقتي كانكت رو ميزنم بعضي مواقع ارور 619 ميده
    به ساپورت كه گفتم گفتن كه همچين اروري وجود نداره!
    كسي مشكل منو ميدونه؟
    یه کم بیشتر توضیح می دید
    اینترنت وایرلس دارید؟
    مودم تون به کامپیوتر وصله؟
    تازگی ها چه تغییراتی داده اید؟
    این کار ها رو انجام بدید ببینید درست می شه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by undertaker_ss; 22-12-2008 at 16:47.

داره خودمونی میشه lofboys's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

یه کم بیشتر توضیح می دید
    اینترنت وایرلس دارید؟
    مودم تون به کامپیوتر وصله؟
    تازگی ها چه تغییراتی داده اید؟
    این کار ها رو انجام بدید ببینید درست می شه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    وایرلس یه مودم داره که تو جعبه زیر دیش قرار میگیره ...یه آداپتور و کابل برق هم بش وصل میشه و یه کابل شبکه چیز دیگه نداره !
    من تازگیا تغییری ندادم والله ......امروز فقط یه بار ارور داد ...
    اون لینکی رو هم که دادی چیزی ازش نفهمیدم !

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    !!Half of the world

پيش فرض

وایرلس یه مودم داره که تو جعبه زیر دیش قرار میگیره ...یه آداپتور و کابل برق هم بش وصل میشه و یه کابل شبکه چیز دیگه نداره !
    من تازگیا تغییری ندادم والله ......امروز فقط یه بار ارور داد ...
    اون لینکی رو هم که دادی چیزی ازش نفهمیدم !
    اون لینکه نوشته این مراحل رو انجام بدید :
    1- کامپیوتر رو restart کنید اگه هنوز مشکل دارید برید به مرحله دوم
    2- کانکشن خودتون رو پاک کنید برای پاک کردن کانکشن اول یک کلیک راست کنید بعد delete رو بزنید.بعد یه کانکشن جدید دوباره نصب کنید. اگه مشکل حل نشد برید به مرحله 3
    3- مودم رو دوباره نصب کنید اول remove اش کنید بعد کامپیوتر رو restart کنید خود ویندوز برای شما مودم رو نصب می کنه

نمی دونم این مراحل تا چه اندازه درسته. خودم تا حالا با یه همچین اروری برخورد نکردم امیدوارم بقیه دوستان کمک کنند

7. این کاربر از undertaker_ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام من سئوالی داشتم میخواهم دو مکان را که فاصله آنها از هم حدود 500 متر است را به هم ارتباط شبکه دهم چگونه این امکان میتواند فراهم شود.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با دروود
    چند پرسش...
    نخست اینکه آیا برای شبکه کردن 2 کامپیوتر در خانه،به چه کابلی نیاز است؟البته با توجه به اینکه یکی از سیستمها ،نسبتا قدیمی می باشند
    و دیگر اینکه برای به اشتراک گذاری درایوها در سیستمها،به طوریکه بتوان آنها را از My Network Places ،یا My Computer ،دید چه باید کرد؟
    آیا برای انتقال فایلها از سیستمی به سیستم دیگر،بهتر است از برنامه ویژه ای استفاده شود؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    !!Half of the world

پيش فرض

با دروود
    چند پرسش...
    نخست اینکه آیا برای شبکه کردن 2 کامپیوتر در خانه،به چه کابلی نیاز است؟البته با توجه به اینکه یکی از سیستمها ،نسبتا قدیمی می باشند
    و دیگر اینکه برای به اشتراک گذاری درایوها در سیستمها،به طوریکه بتوان آنها را از My Network Places ،یا My Computer ،دید چه باید کرد؟
    آیا برای انتقال فایلها از سیستمی به سیستم دیگر،بهتر است از برنامه ویژه ای استفاده شود؟
    1- معمولا از کابل cat5 استفاده می کنند. اما اگه بخواهید سرعت تا 1gig داشته باشید از cat5e باید استفاده کنید که خوب گرون تر هم هست. اما در کل cat5 مناسب ترین گزینه است.
    2- دوست عزیز درایوها به طور پبش فرض share هستند.برای دسترسی به داریوهای کامپیوتر دیگر کافیه ip کامپیوتر مورد نظر رو با یه اسلش و اسم درایو با علامت $ در Address Bar در My computerتایپ کنید
    مثال: درایو C از کامپیوتری با این ip: 192.168.100.17
    \\192.168.100.17/c$
    3- نه نیازی به نرم افزار خاصی نیست

11. این کاربر از undertaker_ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دروود بر شما..
    خیر،منظورم این بود که دیگر نیازی به دادن آی پی نباشد و بتوان مثلا از راه MY Computer و یا My Network Places آنها را یافت...

آخر فروم باز فاطـمه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

دروود بر شما..
    خیر،منظورم این بود که دیگر نیازی به دادن آی پی نباشد و بتوان مثلا از راه MY Computer و یا My Network Places آنها را یافت...
    کافیه روی درایو مورد نظرت راست کلیک کنی و بعد گزینه propertise رو انتخاب کنی از پنجره باز شده به زبانه sharing برو و بعد گزینه Share this folder رو تیک بزن....
    (البته این گزینه ها در صورتی فعالن که شما در folder option زبانه view گزینه use simple file sharing رو تیک نزده باشین)
    این جوری از طریقه my network places بهش دست رسی خواهید داشت....

14. این کاربر از فاطـمه بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •