تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا شما ورزش بدنسازی و پرورش اندام کار میکنید؟

راي دهنده
412. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

301 73.06%
  • خیر

111 26.94%
صفحه 104 از 221 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154204 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 2203

نام تاپيک: ◄◄ تاپـیـک جامــع بدنـسـازی و پرورش انـدام ►►

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام
    من قبلا فوتبال بازی میکردم به طور منظم و ثابت که هیکل و بدن خوبی هم داشتم ولی به دلایلی بیخیالش شدم و دیگه نتونستم برم ولی حالا میبینم دارم شکم میارم و بد جوری چاق میشم و اصلا دوس ندارم این اتفاق بی افته تصمیم گرفتم برم بدنسازی که جلوی چاق شدنمو بگیرم ولی چند تا سوال دارم
    اینکه میگن بدنسازی ادمو کند میکنه راست میگن؟؟ یعنی اگه بدنسازی کار کنم کند میشم و بعدا نمی تونم به خوبی الان فوتبال کنم؟؟
    و اینکه من هر بدنسازی رو دیدم بدن درشت و هیکلی داشته منی که فقط میخوام لاغر شم و بدن خوشگلی داشته باشم بدنسازی کمکم میکنه یا منم اگه کار کنم مثل اونا هیکلی میشم؟؟؟

پروفشنال t.sunami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام
    من قبلا فوتبال بازی میکردم به طور منظم و ثابت که هیکل و بدن خوبی هم داشتم ولی به دلایلی بیخیالش شدم و دیگه نتونستم برم ولی حالا میبینم دارم شکم میارم و بد جوری چاق میشم و اصلا دوس ندارم این اتفاق بی افته تصمیم گرفتم برم بدنسازی که جلوی چاق شدنمو بگیرم ولی چند تا سوال دارم
    اینکه میگن بدنسازی ادمو کند میکنه راست میگن؟؟ یعنی اگه بدنسازی کار کنم کند میشم و بعدا نمی تونم به خوبی الان فوتبال کنم؟؟
    و اینکه من هر بدنسازی رو دیدم بدن درشت و هیکلی داشته منی که فقط میخوام لاغر شم و بدن خوشگلی داشته باشم بدنسازی کمکم میکنه یا منم اگه کار کنم مثل اونا هیکلی میشم؟؟؟

ببینید این که شما هرکی رو دیدید هیکل درشت و ورزیده داره دلیل نمیشه که شما هم درشت بشی!

هرکس از بدن سازی هدفی داره..یک سری دنبال حجم اوردن هستن یک سری میان باشگاه که وزن کم کنند یه سری ....

بدن سازی در این زمینه که شما میخوای کمک میکنه اما همش بدن سازی نیست! بلکه قسمت عمده ای از این امر مربوط به تغذیست و استراحت! شما اگه تغذیه خوبی (کنترل شده و روی برنامه) داشته باشی و تمرینات هم منظم باشه میتونی به اون چه که میخوای برسی...

در مورد قسمت اول سوالت فکر کنم راست بگن! عقدیم هم اینه که مثلا دیدی قبل از شروع لیگ وقتی تیما دارن بدن سازی میکنن معمولا افت چشمگیری توی بازیاشونه که فکر کنم یکی از دلایلش سنگین شدن بدنا باشه! باز دوستان اهل فن پاسخ بدن!

3. 2 کاربر از t.sunami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه htvieq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    در ذهن

پيش فرض

سلام دوستان ورزشکار
    حرکات فرم دهی و حجم دهی Gluteal Muscles یا همون عضلات سرینی های بزرگ چی هستند؟

آخر فروم باز lahij_web's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

سلام دوستان ورزشکار
    حرکات فرم دهی و حجم دهی Gluteal Muscles یا همون عضلات سرینی های بزرگ چی هستند؟
    سلام
    خوبی ؟
    حرکاتی از قبیل اسکوات در انواع مختلفش برای فرم دهی مناسب هست . البته به طور کامل نه نیمه .
    ضمن اینکه دستگاه هایی موسوم به اسکی ؟ هستند که میتونن هم ایروبیک باشن هم فرم دهنده

داره خودمونی میشه htvieq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    در ذهن

پيش فرض

سلام
    خوبی ؟
    حرکاتی از قبیل اسکوات در انواع مختلفش برای فرم دهی مناسب هست . البته به طور کامل نه نیمه .
    ضمن اینکه دستگاه هایی موسوم به اسکی ؟ هستند که میتونن هم ایروبیک باشن هم فرم دهنده
    مرسی دوست عزیز.
    بعلت زانو درد نمیتوانم حرکت اسکات، لانگز، پرس پا، پشت پا را انجام بدم. احیانا حرکتی است که بدون خم کردن زانو این عضلات را تقویت کنم. فکر کنم بعلت زیاد نشستن پشت کامپیوتر این عضلاتم آتروفی شده اند.
    (زانوهام بعلت ورزش اسپینینگ (دوچرخه ثابت) آسیب دیده اند)
    بازم مرسی!
    راستی اسکی منظورت اسکی فضایی است؟

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

مرسی دوست عزیز.
    بعلت زانو درد نمیتوانم حرکت اسکات، لانگز، پرس پا، پشت پا را انجام بدم. احیانا حرکتی است که بدون خم کردن زانو این عضلات را تقویت کنم. فکر کنم بعلت زیاد نشستن پشت کامپیوتر این عضلاتم آتروفی شده اند.
    (زانوهام بعلت ورزش اسپینینگ (دوچرخه ثابت) آسیب دیده اند)
    بازم مرسی!
    راستی اسکی منظورت اسکی فضایی است؟
    خب مشکل شد . چون اکثر حرکات مربوط به پا و ... مستلزم خم شدن زانو ها هستند.
    مفیدترین تمرینی که میتونید روش حساب کنید انقباض ایستای عضله هدف هست که میتونید به دفعات در طول روز ازش استفاده کنید .
    منقبض کردن عضله و حفظ همون حالت برای مدت مشخص و دفعات معین

8. این کاربر از lahij_web بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه shabgard1373's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض راهنمایی تناسب اندام

سلام
    من 18 ساله هستم و خیلی کم اضافه وزن دارم
    دنبال راه های خونگی برای 6pack و تناسب اندام هستم بازو عضلانی داشته باشم هم بدم نمیاد در کل میخوام حالت سفتی داشته باشم و اینکه این حرکات زیاد وقتمو نگیره مثلا 1 ساعت در روز باشه مشکلی ندارم
    اگه کسی راهی یا حرکاتی سراغ داره بگه تا من عملی کنم
    سوال اخرمم این که اینطور ورزش هارو باید متعادل انجام داد یا به قدری ورزش کرد تا بدن درد بگیره؟
    پیشاپیش ازتون تشکر میکنم

داره خودمونی میشه hesam4388's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    کنج دل خرابم

پيش فرض

سلام
    من بتازگی دارم میرم باشگاه بدنسازی. در حال حاضر به مربی خوبی دسترسی ندارم که برنامه تمرین بهم بده. دوستان عزیز میتونین منو کمک کنین
    وزن:75
    قد:188

فعلا 3 جلسه بیشتر نرفتم که فعلا رو برنامه هفته اول خود باشگاه دارم کار میکنم. شدیدا هم بدنم گرفته. طوری که تو جلسه سوم حتی نتوستم یه میله 10کیلوئی رو ببرم بالا.

1- چکار میشه کرد که زودتر گرفتگی بدن تموم بشه؟
    2- اگه میشه یه توضیح کلی و اسامی دستگاهها و حرکات رو بهم بگین
    3- چه مدت طول میکشه که تاثیر تمرین رو تو بدن خودم ببینم؟ (بصورت عادی. نه تمرین خیلی کم نه تمرین شدید)
    4- اگه میدونین چیزی به من تازه کار باید بگین ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

سلام
    من 18 ساله هستم و خیلی کم اضافه وزن دارم
    دنبال راه های خونگی برای 6pack و تناسب اندام هستم بازو عضلانی داشته باشم هم بدم نمیاد در کل میخوام حالت سفتی داشته باشم و اینکه این حرکات زیاد وقتمو نگیره مثلا 1 ساعت در روز باشه مشکلی ندارم
    اگه کسی راهی یا حرکاتی سراغ داره بگه تا من عملی کنم
    سوال اخرمم این که اینطور ورزش هارو باید متعادل انجام داد یا به قدری ورزش کرد تا بدن درد بگیره؟
    پیشاپیش ازتون تشکر میکنم
    سلام .
    نکات روحیه بخش ! :
    تو سن رشد هستی و زود میتونی جواب بگیری .
    وزنت پایین هست و اضافه وزن نداری . ( اضافه کردن وزن راحت تر از کم کردن چربی بدنه ! )
    نکات ضد حال :
    با این تایمی که تو میگی نمیشه به اونی که میخوای برسی .
    به همین راحتی ها هم نیس که بخوای سفت و عضلانی بشی . پس مث خیلی از دوستان از الان شرط نذار که نمیخوام زیاد عضلانی شم و اینطور شم و اونطور شم ! به همین سادگی ها نیس.
    .........
    ببین باشگاه به خونه ارجحه . یعنی بتونی با یه حریف تمرینی هم باشی که عالی میشه .
    ولی اگه اصرار رو تمرین خونه داری یه سرچی بکن صفحات قبل رو هم خودم مفصل توضیح دادم و حرکات رو گفتم هم دوستان دیگه کمک زیادی کردن . پس دیگه تکراری تایپ نمیکنم
    ببین صفحات رو باز سوال داری بپرس دادا

12. این کاربر از lahij_web بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

سلام
    من بتازگی دارم میرم باشگاه بدنسازی. در حال حاضر به مربی خوبی دسترسی ندارم که برنامه تمرین بهم بده. دوستان عزیز میتونین منو کمک کنین
    وزن:75
    قد:188

فعلا 3 جلسه بیشتر نرفتم که فعلا رو برنامه هفته اول خود باشگاه دارم کار میکنم. شدیدا هم بدنم گرفته. طوری که تو جلسه سوم حتی نتوستم یه میله 10کیلوئی رو ببرم بالا.

1- چکار میشه کرد که زودتر گرفتگی بدن تموم بشه؟
    2- اگه میشه یه توضیح کلی و اسامی دستگاهها و حرکات رو بهم بگین
    3- چه مدت طول میکشه که تاثیر تمرین رو تو بدن خودم ببینم؟ (بصورت عادی. نه تمرین خیلی کم نه تمرین شدید)
    4- اگه میدونین چیزی به من تازه کار باید بگین ممنون میشم
    سلام
    1- چیزی که مربیتون براتون قانون نکرده حرکات کششی و گرم کردنی و سرد کردنیه . هرچی بیشتر بین حرکات و اول آخر تمرین انجام بدی درد کمتری خواهی داشت . ضمن اینکه کمی گرفتگی یا اسپاسم طبیعی هست .
    2- اوف ! داداش چدی گفتی ؟! مجبورم باز بفرستمت صفحات این تاپیک ! چون دلیل ساخت این تاپیک همین بود که مرجع باشه و از توضیحات قبلیمون که تو خیلیییییی موارد سوالات مشابه میشه استفاده کنین .
    3- به صورت عادی سر 45 روز شما تغییرات رو به صورت پایدار میبینی . تو هفته های اول به طور موقت و به دلیل اسپاسم و شوک شما فکر میکنی حجیمتر و سفت تر شدی !
    4- حرکات رو درست بزن نه سنگین . تقلید ممنوع . حرکات چند مفصلی بیشتر استفاده کن . دستگاه ها عضله نمیسازند ! هالتر ها و دمبل ها هستند که معجزه می کنند ! و ..............

14. 3 کاربر از lahij_web بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •