تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 428 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155205 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 4277

نام تاپيک: [پشتیبانی] موتور .::UDK Unreal Engine III ::. / آنریل انجین

پروفشنال tovamohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام بازم سوال به نظر شما چه آموزش هایی رو از ایران رز بخرم ؟
    آموزش های zbrush رو هم بخرم ؟
    دوست عزیز خب من که گفتم چی بگیری:

برو تو فروشگاه سایت Iran-Rose.ir. همه ی ویدئوهایی که تو اسمشون Skeletal، Unreal و Eat3D هست رو بگیر. فکر می کنم 12 تا باشه. در کل چیزی نمی شه.

اینا رو که گرفتی، اول با سریه رسمی شروع کن که مال 3DBuzz هست. همیناست که می خوای دانلود کنی. بعدش هم با سریه Gnomon: UDK.
    اینا رو بگیر و با این دوتا که گفتم شروع کن، به ترتیب البته. تموم شد بگو، استپ بعدی رو بگم بهت.

آموزش های ZBrush یا فتوشاپش رو خودت باید تصمیم بگیری. ربطی به UDK نداره.

به قول خودم، فعلا.

2. این کاربر از tovamohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

eai

آخر فروم باز saeed_cpu_full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

سلام بازم سوال به نظر شما چه آموزش هایی رو از ایران رز بخرم ؟
    آموزش های zbrush رو هم بخرم ؟
    سلام عزيز
    من يه مدت مدل سازی كار ميكردم اگه خودت ميخوای كاراكتر های بازیت رو بسازی Zbrush ابزار فوق العاده ايه و خيلی كارت رو قشنگ و پرجزئيات ميكنه و همينطور سريع تر هم ميتونی كاراكترت رو مدلينگ كنی ولی من از اين برنامه به عنوان مكمل برای مايا استفاده ميكردم ... فتوشاپ هم برای اديت تكسچر و ساخت Bump Map به درد ميخوره حالا باز تصميم با خودته

4. این کاربر از saeed_cpu_full بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

eai

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

من که دیگه از پست دادن و سوال کردن تو این سایت پشیمون شدم . با تشکر از مدیر سایت به خاطر اینکه پست من رو قرار ندادن. سر مدیر به ونه پر رو. بای

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

سلام به دوستان گل UDK کار ....

دوستان من متاسفانه چند وقتی کار با UDK رو کنار گذاشته بودم ولی تصمیم گرفتم که دوباره کار لذت بخش بازی سازی رو شروع کنم ایشالا این دفعه با قدرت بیشتری کار رو شروع میکنم البته تا اوایل مرداد ماه ممکن نتونم زیاد فعالیت کنم ...
    ماشالا دوستان توی این مدت پیشرفت خیلی زیادی کردن خیلی از پستهای تاپیک رو خوندم و دیدم واقعاً بچه ها قوی شدن توی UDK

توی این مدت دوستان زیادی اینجا زحمت کشیدن و تاپیک رو بالا نگه داشتن از همشون تشکر میکنم مخصوصاً آقا محمد عزیز ( راستی تا یادم نرفته کاربر فعال انجمن ساخت و ویرایش بازی رو هم بهت تبریک میگم ارزشت خیلی بالاتر از این حرفاس ولی خوب دست مدیران درد نکنه حداقل یه نگاهی انداختن)

برای شروع پست پنجم تاپیک آپدیت شد
    Last edited by Vahid67; 22-06-2010 at 21:01.

7. 3 کاربر از Vahid67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام به دوستان گلکار UDK ....

دوستان من متاسفانه چند وقتی کار با UDK رو کنار گذاشته بودم ولی تصمیم گرفتم که دوباره کار لذت بخش بازی سازی رو شروع کنم ایشالا این دفعه با قدرت بیشتری کار رو شروع میکنم البته تا اوایل مرداد ماه ممکن نتونم زیاد فعالیت کنم ...

ماشالا دوستان توی این مدت پیشرفت خیلی زیادی کردن خیلی از پستهای تاپیک رو خوندم و دیدم واقعاً بچه ها قوی شدن توی UDK

توی این مدت دوستان زیادی اینجا زحمت کشیدن و تاپیک رو بالا نگه داشتن از همشون تشکر میکنم مخصوصاً آقا محمد عزیز ( راستی تا یادم نرفته کاربر فعال انجمن ساخت و ویرایش بازی رو هم بهت تبریک میگم ارزشت خیلی بالاتر از این حرفاس ولی خوب دست مدیران درد نکنه حداقل یه نگاهی انداختن)

برای شروع پست پنجم تاپیک آپدیت شد
    سلام. ممنون وحید جان شما لطف داری

بالاخره یکی اومد من سوالامو ازش بپرسم. وحید جان خیلی خوبه که باز اومدی. من راستش سرم داره شلوغ میشه، دیگه مجبورم کمتر بیام، یه مدت دیگه شاید حتی یکی دو هفته اصلا نیام، در هر صورت خوبه که شما اینجا باشی، هوا بچه ها رو داشته باشی. البته شما استاد مایی.

راستی این امضات جدیه؟

در ضمن یه پ.خ می دم، ببین. فعلا.

9. این کاربر از tovamohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض AnimTree

سلام
    پیش پیش از اموزش سوم شخص که جناب نیجا می خوان بذارن تشکر میکنم .
    یه سوال دارم
    میشه از کارکتر iron gard که توی برنامه هست استفاده کنیم .یعنی منظورم اینه که میشه از اون به عنوان یه کارکتر جدا یا مثلا به عنوان دشمن یا حتی کارکتر خودمون استفاده کرد .
    اگه این سوال تکراری ببخشید چون من تمام صفحات رو ندیدم
    animation tree به چه در می خوره.؟
    سلام سیلسین جان

راستش من تاحالا سعی نکردم، جزئیاتش رو هم بلد نیستم. فقط می دونم باید یه کلاس از UTFamilyInfo به ارث بگیری و بعد اونو به عنوان کاراکتر به بازی معرفی کنی. شاید ویدئوهای Geodav بتونه بیشتر کمک کنه، اگه هم خطت خوب نیس علی الحساب از صفحه ی زیر قسمت Custom Characters رو بخون:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینا هم رفرنس های UDN هست:

کد:
    کد:
    و اما AnimTree. این AnimTree یه کانتنته که هم برای انیمیشن های پیچیده ازش استفاده می شه و هم رابطیه بین AnimSet و سایر قسمتهای برنامه، مثل کیسمت، Matinee و Unreal Script . مثلا شما تا یه AnimTree برای ماشینت درست نکنی، نمی تونی تایر ها یا سر اسلحه رو از کد یا کیسمت بچرخونی. برای ساختش هم باید از ادیتور AnimTree Editor استفاده بشه.

یه جورایی میشه گفت AnimSet قسمت سطح پایین انیمیشن هست، که بعد از ایمپورت ایجاد میشه، در صورتی که AnimTree قسمت سطح بالای انیمیشنه و شما از این طریقه که به بون ها، Morph ها و سایر قسمت های انیمیشنی دسترسی پیدا می کنی.

اون که گفتم انیمیشن پیچیده، حالتی رو فرض کن که شما تو بازی در حین اینکه داری می دوی، هم میپری و هم تیر می زنی، سرت هم به راست خم شده. اگه AnimTree نبود، انیماتور شما باید برای اینکه همه ی این حالات رو پوشش بده، 2000 الی 5000 انیمیشن درست کنه. در صورتی که الان می بینی یه مدل خیلی خفن فوقش 150 انیمیشن داره. این به این خاطره که با AnimTree میشه این ارتباط ها رو ایجاد کرد.

یه نود که توش خیلی پرکاربرده، نود Blend هست، که با عث میشه حرکات ناگهانی تو مدل نباشه. مثلا شما وقتی می خوای دستت رو بیاری بالا، همون موقع یه چیزی می افته رو زمین، دستت یهو پایین ظاهر نمی شه، بلکه از همونجایی که هست، سانت به سانت میاد پایین، توی انیمیشن ها این جور کارها که پیش بینیش هزینه بره با Blend انجام میشه، که هزینه های مالی و زمانی کار رو کاهش می ده.

من که دیگه از پست دادن و سوال کردن تو این سایت پشیمون شدم . با تشکر از مدیر سایت به خاطر اینکه پست من رو قرار ندادن. سر مدیر به ونه پر رو. بای
    سیلسین جان، کلا هر کسی که تازه عضو میشه، پست های اولش باید به تایید مدیرا برسه. تا کی؟ تا وقتی که مدیرا از اون کاربر مطمئن بشن. بعدش یه تیک می ذارن، دیگه هر چی پست بدی، زرتی میاد.

برا من 3-2 تا پست بود، بچه هایی هم هستن که تا 40-30 پست باید تایید می شدن.

شما هم ناراحت نباش، بالاخره تایید می شی. فعلا اگه سوال عجله ای داری، پست که دادی، کپی شو برام پ.خ کن، اینجا نقل قول می کنم برات، اگه بلد بودم با جواب. البته هر وقت لاگین شدما.

جمله آخرتم مازنی بود من نفهمیدم.فعلا بای.
    Last edited by tovamohammad; 22-06-2010 at 23:04. دليل: غلط غلوط D:

11. این کاربر از tovamohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

eai

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

پست چهارم ادیت شده ...

13. 5 کاربر از Vahid67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز saeed_cpu_full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

آقا دستت درد نكنه ولی صفحه ی اول خيلی سنگين شده من كه ADSL دارم به زور صفحه ی اول باز ميشه چه برسه به يه Dial-Up ! + قالب صفحه به هم ريخته و كلا صفحه ی اول داغون شده
    پيشنهاد : فقط اسم بازی هارو بزن هر كس عكس خواست ميره Google سرچ ميكنه عكسش رو هم ميبينه

15. این کاربر از saeed_cpu_full بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Moh3en_DDD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    1391

پيش فرض

سلام

عنوان بعضی عکسا رو نوشته بود Wallpaper ! : دی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، این که باید توسط مدیریت پست های عضو های جدید تایید بشه دست ما نیست . اینکه کی دیگه میتونید بدون تایید هم پست بدید دست ما نیست بلکه وقتی به تعداد مشخصی برسه دیگه برداشته میشه .
    چند روزی هم بود که به دلیل گرفتاری نتونستیم به انجمن سر بزنیم ، برا همین باعث شد تایید پست های شما یکم طولانی بشه .

شرمنده .

17. 3 کاربر از Moh3en_DDD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

این تاپیک از استادان پر شد!

سیلسلن جان: من تا 9 پست اولم همش باید تایید مدیر می شد!

راستی محمدجان کلاسی که نوشتم میگه نام کلاس اشتباهه(ای خاک تو سرم)
    Last edited by parvizamd; 23-06-2010 at 06:06.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •