تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 109 از 116 اولاول ... 95999105106107108109110111112113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,081 به 1,090 از 1153

نام تاپيک: ||| راهنمایی و مشاوره خرید مناسبترین سرویس دهنده اینترنت |||

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2022

پيش فرض

دوستان کسی توی منطقه 14 تهران موفق به گرفتن سرویس vdsl شده؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

پروفشنال tranceyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان سلام ، من به سرعت آپلود خوبی نیاز دارم و اینکه تقریبا بشه تا حدودی استیبل باشه خیلی نوسان نداشته باشه
    یه مودم جیبی 4g tp link m7300 دارم ولی خیلی نوسان میده گاهی. اگه امکان داره راهنمایی کنید چه مودمی بگیرم کـه
    اوکی باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

دوستان سلام ، من به سرعت آپلود خوبی نیاز دارم و اینکه تقریبا بشه تا حدودی استیبل باشه خیلی نوسان نداشته باشه
    یه مودم جیبی 4g tp link m7300 دارم ولی خیلی نوسان میده گاهی. اگه امکان داره راهنمایی کنید چه مودمی بگیرم کـه
    اوکی باشه
    سلام
    خوب يعني چه قدر؟

مثلا تو ايران ADSL و وايمکس تا يک مگ مي دن، ثابت LTE تا چهار مگ و پايداري شون خوبه.
    سرويس هاي نسل 4 همراه تا بيست سي مگ و گاهي بيشتر، ولي پايداري شون به لوکيشن شما و ترافيک کاربران محلي بستگي داره. فيبر هم هست که اگه دم دست تون باشه تا صد مگ يا بيشتر آپلود مي ده.

بايد بگيد کجا هستيد و دنبال چند مگ آپلود.
    Last edited by kenshikan; 27-01-2022 at 10:48. دليل: تکراري

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

--- تکراري---
    Last edited by kenshikan; 27-01-2022 at 10:51. دليل: تکراري

پروفشنال tranceyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام
    خوب يعني چه قدر؟

مثلا تو ايران ADSL و وايمکس تا يک مگ مي دن، ثابت LTE تا چهار مگ و پايداري شون خوبه.
    سرويس هاي نسل 4 همراه تا بيست سي مگ و گاهي بيشتر، ولي پايداري شون به لوکيشن شما و ترافيک کاربران محلي بستگي داره. فيبر هم هست که اگه دم دست تون باشه تا صد مگ يا بيشتر آپلود مي ده.

بايد بگيد کجا هستيد و دنبال چند مگ آپلود.
    من کرج هستم و میخوام برای استریم استفاده کنم چون اپلود رو برای 3500 بیت ریت میخوام

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2022
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

سلام خدمت دوستان من چندتا سوال داشتم اگر ممکن بود پاسخ بدید.
    من برای استریم خیلی وقته دنبال اینترنت با سرع آپلود مناسب هستم ولی هر راهیو رفتم به در بسته خوردم. ptp از خونه به پاپ سایت دید نداریم و آپارتمان پشت سر هم از ترس سرطان . این چرت و پرت ها اجازه نصب انتن نمیده. رفتم سراغ td lte که اونم سرعت آپلودش حداقل توی منطقه ما خوب نیست. دیتای موبایل هم 3 صبح تا 9 سرعت مناسبی میده که فایده نداره. رفتم برای FTTx با اینکه داخل کوچه یونیت ONU هست ولی فیبر نوری نمیدن. VDSL هم فاصله زیاده. رفتم مخابرات مرکزی شیراز {ولی عصر} که یک راهی پیدا کنم و آخرم گفتن میتونیم با هزینه شخصی 30 میلیونی {حداقل} برات فیبر نوری بکشیم یا برو 80 نفر بیار تا 90 روز کاری دیگه براتون vdsl وصل کنیم. یکی از مهندس های اونجا دید اینقدر مصرم و لازم دارم بنده خدا سرعت اپلود adsl از 512 برد به 1024 بنده خدا فکر میکرد کارم با این حد راه میوفته. دیگه خسته شدم از بس اومدن برای امکان سنجی وفقط عیاب ذهاب گرفتن رفتن. شاتل که کلا گفت دید نداری انتن هم برات روی آپارتمان همسایه نمیذاریم. رسپینا هم میخواست برای سرعت 20 تا 30 مگابیت ماهی دو میلیون وهشتصد بگیره ولی آسیاتک گفت دکل بزنی برات نصب میکنیم حالا بنظرتون دکل مهاری 12 متر برای ptp نصب کنم خوبه یا راه دیگه ای هم هست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه awz2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    ╩╨¤]

پيش فرض

مخابرات خیلی آشغال شده تغییر ای اس پی که یه هفته ای رایگان انجام میشد 1 ماه طول میدن تازه پولم میگیرند. دفتر مخابرات هم جواب نمیدن.

کسی راهی بلده از مخابرات زاهدان شکایت کنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه otfbax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام خدمت دوستان من چندتا سوال داشتم اگر ممکن بود پاسخ بدید.
    من برای استریم خیلی وقته دنبال اینترنت با سرع آپلود مناسب هستم ولی هر راهیو رفتم به در بسته خوردم. ptp از خونه به پاپ سایت دید نداریم و آپارتمان پشت سر هم از ترس سرطان . این چرت و پرت ها اجازه نصب انتن نمیده. رفتم سراغ td lte که اونم سرعت آپلودش حداقل توی منطقه ما خوب نیست. دیتای موبایل هم 3 صبح تا 9 سرعت مناسبی میده که فایده نداره. رفتم برای FTTx با اینکه داخل کوچه یونیت ONU هست ولی فیبر نوری نمیدن. VDSL هم فاصله زیاده. رفتم مخابرات مرکزی شیراز {ولی عصر} که یک راهی پیدا کنم و آخرم گفتن میتونیم با هزینه شخصی 30 میلیونی {حداقل} برات فیبر نوری بکشیم یا برو 80 نفر بیار تا 90 روز کاری دیگه براتون vdsl وصل کنیم. یکی از مهندس های اونجا دید اینقدر مصرم و لازم دارم بنده خدا سرعت اپلود adsl از 512 برد به 1024 بنده خدا فکر میکرد کارم با این حد راه میوفته. دیگه خسته شدم از بس اومدن برای امکان سنجی وفقط عیاب ذهاب گرفتن رفتن. شاتل که کلا گفت دید نداری انتن هم برات روی آپارتمان همسایه نمیذاریم. رسپینا هم میخواست برای سرعت 20 تا 30 مگابیت ماهی دو میلیون وهشتصد بگیره ولی آسیاتک گفت دکل بزنی برات نصب میکنیم حالا بنظرتون دکل مهاری 12 متر برای ptp نصب کنم خوبه یا راه دیگه ای هم هست؟
    سلام
    چون شما هم شیراز هستی و اسم آسیاتک رو آوردی واسه point to point یه نکته رو بگم

من خودم از آسیاتک ptp داشتم کلی هم هزینه کرده بودم واسه تجهیزات یه روز یهو دیدم دیگه به سایت وصل نمی شه! زنگ زدم پیگیری کنم گفتن آره اونجا سایت رو جمع کردیم !!!!! در صورتی که من هم از اینترنتم کلی مونده بود و هم این همه هزینه تجهیزات کرده بودم یعنی می خوام بگم آسیاتک حتی یک ذره هم براش مهم نیست که شما ضرر کنی این اتفاقا هم داخلش می افته!

اگه نباشه جاش خالی می مونه awz2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    ╩╨¤]

پيش فرض

الان رای نت گرفتم فقط از نصف شب تا صبح میشه استفاده کرد بقیش 70% پکت لاست داره میگن صبرکن شاید هفته بعد از زیرساخت میخوان ارتقاء بدن درست میشه.

با این سرویس های کاهش پینگ تست کردم مشکل درست میشد پس مشکل از روتینگ هست؟؟ این سرویس ها خیلی گرونه نمیخوام پول اضافی بدم تازه twitch هم باز نمیشد باهاشون.

داره خودمونی میشه S!AVASH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام
    من VDSL مخابرات دارم حدود سرعت 6 مگ هستش ماهی 190 گیگ حجم. سرعتم خوبه اما مشکلی که دارم مرکز پیروزی کمبور ipداره که این باعث میشه مدام قطعی داشته باشم . خطم چون فیبر هستش شرکت دیگه هم بهم اشتراک نمیتونه بده
    حالا دنبال یه اینترنت با ثبات هستم
    اول برام مهم اینه که قطعی و افت سرعت نداشته باشه
    بعدش برام سرعت مهمه
    حالا بهم پیشنهاد بدین چه اینترنتی بگیرم
    میخواستم زیتل td-lte بگیریم اما انگار خراب شده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •