تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 311 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 3106

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (ESET (NOD32 ←راهنمای تاپیک در پست دوم

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

من یه مشکلی دارم با نود32 نسخه رجیستر شده با سریال شش ماهه اسمارت سکوریتی5.0.95.0، اونم اینکه وقتی فایلهای آلوده رو میشناسه نمیتونه پاک کنه...توی بخش Number of cleaned objects زده صفر ، چرا ؟ مشکل چیه ؟ من نورتون داشتم همین فایلهارو باهاش اسکن کردم 2تاشو شناسایی کرد و حذف کرد اما نود با اینکه همه رو به عنوان ویروس شناخت اما پاکشون نکرد...

اینم عکسش :
    سلام

انتی ویروس ناد 32 در پاکسازی ضعیف عمل میکنه

شما فایل فشرده رو اسکن کردید احتمالا به این دلیل که نمیتونه پاک کنه

فایلها رو از حالت فشرده خارج کنید مطمین باشید کل فایلها پاک میکنه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    || اراک ||

پيش فرض

من یه مشکلی دارم با نود32 نسخه رجیستر شده با سریال شش ماهه اسمارت سکوریتی5.0.95.0، اونم اینکه وقتی فایلهای آلوده رو میشناسه نمیتونه پاک کنه...توی بخش Number of cleaned objects زده صفر ، چرا ؟ مشکل چیه ؟ من نورتون داشتم همین فایلهارو باهاش اسکن کردم 2تاشو شناسایی کرد و حذف کرد اما نود با اینکه همه رو به عنوان ویروس شناخت اما پاکشون نکرد...

اینم عکسش :
    اگه از گزینه ای که تو راست کلیک هست برا اسکن استفاده میکنی، آنتی ویروس رو باز کن و F5 رو بزن بعد هم User interface و Context menu و در آخر هم menu type رو روی Clean first قرار بده...

3. این کاربر از I-Tech بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

من یه فایلی را میخوام ازاینترنت دانلود کنم ولی نود نمیزاره چیکار کنم اجازه بده
    البته اسمارت سیکیورتی هست

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

من یه فایلی را میخوام ازاینترنت دانلود کنم ولی نود نمیزاره چیکار کنم اجازه بده
    البته اسمارت سیکیورتی هست
    میشه لینک فایل را در یک فایل txt قرار بدید تا دوستان تست بکنند !.

شاید فایل یک مخرب باشه که نود بیجا بهش گیر نمیده

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام

چطوری آپدیت کنیم که ناد بعد از یه ماه قرمز نشه؟!

در ضمن من بیشتر نت وصلم و آنتی ناد دارم یعنی اسمارت رو نصب نمیکنم مشکلی به وجود میاد؟
    با اسکارت کیف نمیکنم با شکلش! :‏دی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    || اراک ||

پيش فرض

سلام

چطوری آپدیت کنیم که ناد بعد از یه ماه قرمز نشه؟!

در ضمن من بیشتر نت وصلم و آنتی ناد دارم یعنی اسمارت رو نصب نمیکنم مشکلی به وجود میاد؟
    با اسکارت کیف نمیکنم با شکلش! :‏دی
    قرمز شدنش دلایل مختلفی داره ولی فکرکنم از شما لایسنسش باطل شده یا اینکه مدت طولانیه که آپدیتش نکردید...

چون از نود استفاده می کنید و میگید که زیاد هم به اینترنت وصل میشید خوبه (البته به نظر من واجبه!) که یه فایروال کنار نود نصب کنید ولی اگه از اسمارت استفاده کنید خودش فایروال داره و دیگه نباید فایروال دیگه ای نصب کنید...

8. این کاربر از I-Tech بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

قرمز شدنش دلایل مختلفی داره ولی فکرکنم از شما لایسنسش باطل شده یا اینکه مدت طولانیه که آپدیتش نکردید...

چون از نود استفاده می کنید و میگید که زیاد هم به اینترنت وصل میشید خوبه (البته به نظر من واجبه!) که یه فایروال کنار نود نصب کنید ولی اگه از اسمارت استفاده کنید خودش فایروال داره و دیگه نباید فایروال دیگه ای نصب کنید...
    جریان اینه که وقتی آپدیت آفلاین میکنی واسه سیستمها اونا که به نت وصل نیستن بعد از یه ماه فک کنم قرمز میشه.
    من واسه یه سیستم که دو ساله فک کنم آپدیت آفلاین کردم اونم فک کنم از اون فایل های upd یا با lic که دقیق یادم نیست. شاید با اینا آپدیت کنی قرمز نمیشه. من خیل یوقته با فایلهای dat. آپدیت میکنم که اینا بعداً قرمز میکنه ناد رو. شاید همون با فایلهای upd آپدیت کنی قرمز نمیشه.

نمیدونم من یه جوری چندین ساله آنتی دارم سیکوریتی ننصبیدم ! الانم کیف نمیکنم بنصبم!

یه چیزی چند سال پیش مثل اینکه با فایل های upd کپی کردنش و گذاشتن تو یه پوشه و مسیر دادن به ناد آپدیت میشد ولی بعدنا فک کنم نشد شایدم ما نمیتونیم. بعداً فایل lic اومد. برای همه اینطوری بود با کپی کردن آپدیت میشد؟

فایل lic جدید هست الان.؟
    Last edited by Ghaioom; 13-05-2012 at 09:57.

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

10 اخطار نود 32 موقع دانلود

وقتی نود اجازه ی دانلود نمیده چکار باید کرد ؟ اینم بگم که شده خواستم فایل صوتی دانلود کنم ولی جناب نود نذاشتن.

حالا همون فایل رو از یه سیستم دیگه دانلود کردم شد.اونم روش نود نصب بود.
    مردم انتی ویروس دارن، ما هم انتی ویروس داریم!

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

اخطار نود 32 موقع دانلود
    ناد رو باز کنین بعد قسمت setup برید و گزینه ...temporary disable antivirus رو بزنید. بعد دان کنید بعد که دان تمام شد دوباره فعال کنید از همون قسمت.

12. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    || اراک ||

پيش فرض

جریان اینه که وقتی آپدیت آفلاین میکنی واسه سیستمها اونا که به نت وصل نیستن بعد از یه ماه فک کنم قرمز میشه.
    من واسه یه سیستم که دو ساله فک کنم آپدیت آفلاین کردم اونم فک کنم از اون فایل های upd یا با lic که دقیق یادم نیست. شاید با اینا آپدیت کنی قرمز نمیشه. من خیل یوقته با فایلهای dat. آپدیت میکنم که اینا بعداً قرمز میکنه ناد رو. شاید همون با فایلهای upd آپدیت کنی قرمز نمیشه.

نمیدونم من یه جوری چندین ساله آنتی دارم سیکوریتی ننصبیدم ! الانم کیف نمیکنم بنصبم!

یه چیزی چند سال پیش مثل اینکه با فایل های upd کپی کردنش و گذاشتن تو یه پوشه و مسیر دادن به ناد آپدیت میشد ولی بعدنا فک کنم نشد شایدم ما نمیتونیم. بعداً فایل lic اومد. برای همه اینطوری بود با کپی کردن آپدیت میشد؟

فایل lic جدید هست الان.؟
    من آپدیت آفلاین که میکنم با یه سری فایل با پسوند nup هست + یه فایل با پسوند ver که مسیر این فایل ها رو به نود میدم و آپدیت میکنم،

وقتی آیکنش قرمز شد یه عکس از قسمت home نود بزارید (چون اونجا دلیل اخطارش رو نوشته)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •