تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 15 اولاول ... 789101112131415 آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 143

نام تاپيک: Hearthstone : Heroes of Warcarft

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordthunder's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد WoWClassic

پيش فرض

سلام
    صد دست که نه ولی 20-30 دست بازی کردم.
    ببین مثلا من به زور کارت های ساده در میارم ، یارو کارت هایی که داره اکثرا خیلی قدرت مند هستند و من مثلشون رو ندارم
    rare , epic ,legenday هستند خیلی از کارتهاشون
    دیشب نزدیک ده دور رفتم تا سه تا بتونم ببرم کوئست رو کامل کنم ، باورت نمیشه دو تا بردم با leave بود ، آخری هم دیگه واقعا پدرم در اومد تا بردمش 5-6 تا hp ش مونده بود اماهی کارت بی خود می داد ، من با hp بالا داشتم می باختم ، آخر کار هم یک کارت +1 دمیج داد بردم. ، به من هی کارت های یکی دوتایی می داد ، فقط با استراتژی بردمش.
    شاید بگی بلد نبودی بازی کنی و ... ، اما این طور نبود ، خودم میفهمم کجا سوتی دادم ، کجا ناعدالتی بوده ، به نوان مثال یکی رو نمونه می گم ، حریف مقابل priest بود ، بعد چند تا کارت در آورد، اول hp هیروش رو برد بالا ، بعد دو برابر کرد hpشو ، بعد باز attack ش رو برد بالا ، فکر کنم یک taunt هم بهش داد ، اکثراهم با تعداد کمی مانا.
    خوب اصلا بالفرض طرف لول بالاست ، نباید موقع بازی به قول خودش دو نفر هم سطح رو به هم بندازه؟
    بعد می گم بالانس نیست برای این که کارت ها رو بی ربط پخش می کنه، مثلا ده تا مانا کریستالم پره ، به طرف مقابل کارت چندین مانایی می ده ، به من کارت +2 empty crystals!
    در مورد rogue و warrior هم باید بگم قبل از the burning crusade این قضیه اتفاق افتاده بود و یک rogue حرفه ای بدون لباس و آیتم خاص (یک dagger معمولی) تونسته بود یک warrior فول آیتم رو بزنه و بعد چند بار rogue نرف شد (هر چند 6سال پیش که من بازی می کردم باز هم کلاس OP بود).

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

دوست عزیز بلیزارد همیشه به ساخت بازی های بالانس معروف بوده و هست.

در مورد این بازی، شانس و تاکتیک هر دو با هم مهم هستن.
    من با آیتم های معمولی هم پیش اومده که یه نفر رو با آیتم های Legendary ببرم و برعکس.
    شما یه سر به سایتهایی که ست های هر کاراکتر رو معرفی میکنن بزنین و Basic Set رو چک کنین. این ست ها اصلا Rare و Legendary ندارن اما خیلی قوی هستن.
    من برای مثال با جاینا و آیتم های معمولی تا رنک 16 هم رفتم. شما Spell Mage رو سرچ کنین میتونین این ست رو چک کنید.

در مورد wow هم من از زمان Vanila بازی میکردم و از زمان Ahn`Qiraj opening تا IceCrown opening تو تیم GM بودم.
    Rogue فقط تو یه پچ خیلی OP شده بود که اونم بیشتر به خاطر Latency بالای بعضی از پلیرها بود که تا میومدی بفهمی چی شده روگ BS میزد و General CD هم نداشت.
    چون تو 5 روز نزدیک به 40 هزار تا ریپورت داشتیم تیم ادمین سریع بررسی کردن و مشکل حل شد.
    شما اگر تو سرور تست بلیزارد باشی میبینی که هر ریپورت ساده در مورد بالانس رو اونقدر اونجا تست میکنن تا مشکل بالانس حل بشه.

3. 3 کاربر از JIGSA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال D,Freeman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    خونه.

پيش فرض

بعد از گرفتن 100برد توی رنک مود (فقط تو رنک مود تو کل فک رکنم یه 600-700دستی این بازی رو انجام دادم!) ازش زده شدم و چند روزیه دیگه حتی لانچرش رو باز هم نمیکنم! بازیش به شدت پولیه! و وابسته به بقیه بازی های بلیزارد..مثل میتونی پک هات رو با امتیازی که تو بازی فلان میگیری باز کنی و شانس گرفتن کارتهای اپیک و لجند رو ببری بالا! در اصل هدف بلیزارد هم همین بوده وگرنه حاجی نشده بعد از 4تا بازی کاملا پولی بیاد یه بازی فری بده بیرون!
    تو یک ماهه آخر حدود50تا پک باز کردم شما بگو دریغ از یک دونه کارت اپیک خوب! لجندری پیش کش! تو بعضی دستهام میدیم طرف شاید 7-8کارت لجند مینداخت! من با دوتا اسپل وزغ چنتاشو باطل کنم؟! تاکتیک کیلو چنده وقتی با تمام اسپل ها و کارتهای توی دستت هم نمیتونی کارت های لجند رو باطل کنی؟! کارت مینداخت 12تا hpداشت و بعد از هر دور یه کارت رویای میکشید برای صاحبش! یا مثلا یه کارتی بود که اسمش خاطرم نیست بعد از هر دور +1 +! اتک وhp میگرفت...یا یکی دیگه که وقتی انداختش Hp خودش رو طرف از 3کرد 15! به هیچ وجه بازی بالانسی نیست! وقتی میگم بالانس نیست منظورم به کلاس های بازی نیست! خیر مثل خیلی دیگه یا شایدم بشه گفت تمام بازیهای آنلاین برای اینکه حرفی برای گفتن داشته باشی باید پول خرج کنی! کاملا پولیه و گریند هم هیچ معنی نداره چون نمیتونی اونقدر برد درمقابل این همه بازیکن با کارتهای خوب به دست بیاری! بیشتر اینهائی که این بازی رو انجام میدند مشتریهای پولی بازیهای دیگه بلیزارد هستن و این بازی رو برای تفریح انجام میدند ! در کل بازی نیست که فکرش رو میکردم...آها یادم اومد...سرورهای بازی هم فوق العاده افتضاحه و یکی در میون تایم اوت میده! و هرروز یه پیغام تو لانچر بازی میبینی که میگه بله ما از مشکلات فلان و بهمان آگاهیم و درحال رفعش هستیم blah blah blah فکرش رو بکن حریفت 5تا hp داره و هیچ کارتی هم نداره ولی یهو بازی پرتت میکنه بیرون!
    در کل به هیچ کس توصیه نمیکنمش.
    Last edited by D,Freeman; 08-04-2014 at 21:45.

5. این کاربر از D,Freeman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد WoWClassic

پيش فرض

سلام
    خوب به نظر شما کجای این بازی بالانسه؟
    یارو سه تا کارت در اورده با همون دو تا کارت به تنهایی تا آخر بازی هم من هر چقدر کارت بکشم باختم.
    باید روی بالانس کار کنه بلیزارد.
    دوستمون حرف خوبی زد ، بلیزارد و بخشش؟ بلیزارد چیز رایگان نمیده ، حتما بابتش یک چیزی میگیره.

7. این کاربر از lordthunder بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

سلام
    خوب به نظر شما کجای این بازی بالانسه؟
    یارو سه تا کارت در اورده با همون دو تا کارت به تنهایی تا آخر بازی هم من هر چقدر کارت بکشم باختم.
    باید روی بالانس کار کنه بلیزارد.
    دوستمون حرف خوبی زد ، بلیزارد و بخشش؟ بلیزارد چیز رایگان نمیده ، حتما بابتش یک چیزی میگیره.

شما راحت اجازه دادی اون Priest ـش(اسم کارت یادم رفته ، سمت راستی) باف بده . به هر حال راه برای مقابله با یه کارت گنده زیاده :
    1 . خیلی از Class ها کارت نابود کردن Minion دارن .
    2 . خیلیا مثل میج و هانتر و Shaman (که به نظر میاد Class شما تو بازیه) میتونن HP یه Minion رو به 1 برسونن .
    3 . میشه Silence ـشون کرد .
    اگه شما هیچ یک از این سه تا برات تا آخر بازی پیش نیومد یکی از دو حالت زیره :
    1 . یکی از بدشانس ترین آدمای دنیایید .
    2 . Deck خوبی نساختید .

بعدشم شما خودت تو دستت کارت خوب کم نداری ، درست استفاده کنی بدون این 3 راه هم میتونی بکشی این کارتو .(اصولا من خودم چندین کارت کوچیک و بزرگ Taunt دار میذارم با چند کارت قوی ، با اون Taunt ها اول به زور جون اکثر Minion هاش کم میشن بعد با قویا کارشونو تموم می کنم . یه دونه کارت پاندا هم سعی می کنم داشته باشم تو Deck تا قوی ترینم رو قبل مرگش سریع برگردونم تو دستم و از دست نره)
    Last edited by Arrowtic; 09-04-2014 at 06:11.

9. 2 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد WoWClassic

پيش فرض

سلام
    دو تا کارت hex توی deck ام داشتم ، یکیش رو نشد تا آخر بازیو
    از وقتی دست راست و چپم رو شناختم دیدم یارو مانا قرض کرد taunt انداخت ، بعد هم دست بعد سریع یک minion که +hp می ده انداخت ، من هم هر چی کارد رو کردم زورش نمی رسید به taunt ش.
    یک دونه کارت 12 تایی روکردم که 8/8 بود بعد کارت 2 تایی زد که هر چی dmg ش بالای 2باشه رو یک ضرب می کشت!
    فرت و فرت هم روی taunt که hp شو زیاد می کرد و کارت جدید می گرفت.

اگه نباشه جاش خالی می مونه IIIXSubZeroXIII's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

بعد از گرفتن 100برد توی رنک مود (فقط تو رنک مود تو کل فک رکنم یه 600-700دستی این بازی رو انجام دادم!) ازش زده شدم و چند روزیه دیگه حتی لانچرش رو باز هم نمیکنم! بازیش به شدت پولیه! و وابسته به بقیه بازی های بلیزارد..مثل میتونی پک هات رو با امتیازی که تو بازی فلان میگیری باز کنی و شانس گرفتن کارتهای اپیک و لجند رو ببری بالا! در اصل هدف بلیزارد هم همین بوده وگرنه حاجی نشده بعد از 4تا بازی کاملا پولی بیاد یه بازی فری بده بیرون!
    امتیازی که تو آرنا میگیری اصلا ربطی به نوع کارتای توی پک نداره!

محتوای مخفی: مثال :)) 
    این پکیه که بعد از 12 تا برد داد

اینو بعد از 10 تا

این بعد از 4 تا

البته 95% مواقع 4 تا Common میده با 1 rare که ss ندارم ازشون
    Last edited by IIIXSubZeroXIII; 09-04-2014 at 10:46.

12. این کاربر از IIIXSubZeroXIII بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    خونه.

پيش فرض

شما راحت اجازه دادی اون Priest ـش(اسم کارت یادم رفته ، سمت راستی) باف بده . به هر حال راه برای مقابله با یه کارت گنده زیاده :
    1 . خیلی از Class ها کارت نابود کردن Minion دارن .
    2 . خیلیا مثل میج و هانتر و Shaman (که به نظر میاد Class شما تو بازیه) میتونن HP یه Minion رو به 1 برسونن .
    3 . میشه Silence ـشون کرد .
    اگه شما هیچ یک از این سه تا برات تا آخر بازی پیش نیومد یکی از دو حالت زیره :
    1 . یکی از بدشانس ترین آدمای دنیایید .
    2 . Deck خوبی نساختید .

بعدشم شما خودت تو دستت کارت خوب کم نداری ، درست استفاده کنی بدون این 3 راه هم میتونی بکشی این کارتو .(اصولا من خودم چندین کارت کوچیک و بزرگ Taunt دار میذارم با چند کارت قوی ، با اون Taunt ها اول به زور جون اکثر Minion هاش کم میشن بعد با قویا کارشونو تموم می کنم . یه دونه کارت پاندا هم سعی می کنم داشته باشم تو Deck تا قوی ترینم رو قبل مرگش سریع برگردونم تو دستم و از دست نره)
    کلاسها نهایتا 6تا اسپل دارن...تو کلاسی که من هستم شامان یه کارت لاوا هست که 5دمیج داره یکی که aoe هست 2-3 به همه هدفها یکی دیگه به دو هدف دونه ای دو دمیج و یکی دیگه هست که به یه هدف سه تا . بعلاوه دوتا hex که مینیون رو تبدیل میکنه به وزغ.شما حسابش رو بکن چندتا از این کارتها ممکنه پشت هم برات بیاد؟ تازشم اینها overlord دارن که تو نوبت بعد مانات رو قفل میکنه! هر کلاس یه کارت لجندری داره و یه مینیون تقریبا قوی تو کلاس شامان عنصر آتشه. این شد سه تا...وقتی حریف 3تا کارت لجند دیگه بندازه دیگه با چی میتونین جلوش رو بگیرین؟! این دک هائی که تو سایتهای مختلف هست بنا بر گفته خودشون نکاتی رو رو نمیکنه! مطمئنا چندتا به اصطلاح فن آخر استاد رو نگه میداره پس روی اونها زیاد تکیه نکنین! در کنار فاکتور شانس کافیه 4تا کارت لجندری داشته باشین ...به هیچ وجه هیچ کسی نمیتوه شمارو با 5تا کارت لندری شکست بده مگه اینکه اون بیشتر کارت لجندری داشته باشه! یه مدت پیش یه کارتی رو بلیزارد معرفی کرد که فقط میتونستی با پول واقعا بخریش...نه از تو پک! مینیونی بود که بعد از هر نوبت یه مینیون لجندری دیگه احضار میکرد!

14. این کاربر از D,Freeman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    خونه.

پيش فرض

امتیازی که تو آرنا میگیری اصلا ربطی به نوع کارتای توی پک نداره!

محتوای مخفی: مثال :)) 
    این پکیه که بعد از 12 تا برد داد

اینو بعد از 10 تا

این بعد از 4 تا

البته 95% مواقع 4 تا Common میده با 1 rare که ss ندارم ازشون
    شما پست من رو متوجه نشدی...من نگفتم ربطی داره! من کجا حرف آرنا زدم؟! گفتم اونهائی که بقیه بازیهای بلیزارد رو انجام میدن با امتیازاتی که از خریدهاشون تو اون بازیها بهشون تعلق میگیره شانس دریافت کارتهای بهتری دارن...درحالی که من بعد 50تا پک هیچی گیرم نیومد!
    This Game is All About MONEY! خلاص.
    Last edited by D,Freeman; 09-04-2014 at 11:50.

16. این کاربر از D,Freeman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

سلام
    دو تا کارت hex توی deck ام داشتم ، یکیش رو نشد تا آخر بازیو
    از وقتی دست راست و چپم رو شناختم دیدم یارو مانا قرض کرد taunt انداخت ، بعد هم دست بعد سریع یک minion که +hp می ده انداخت ، من هم هر چی کارد رو کردم زورش نمی رسید به taunt ش.
    یک دونه کارت 12 تایی روکردم که 8/8 بود بعد کارت 2 تایی زد که هر چی dmg ش بالای 2باشه رو یک ضرب می کشت!
    فرت و فرت هم روی taunt که hp شو زیاد می کرد و کارت جدید می گرفت.
    این که Hex های شما بیرون نیومده از شانس بد شماست.
    شما تو شروع بازی 3 تا کارت میکشی و فرض کنیم که یکی رو نگه داری و 2 تا رو عوض کنی در اصل 5 تا کارت میکشی که شانس بیرون اومدن Hex یک پنجمه و چون 2 تا هست میشه دو پنجم یعنی 40 درصد.
    من لینک Basic Deck شامان رو برای شما میزارم. شما این رو ست کنید و بازی کنین. شامان Late Game نیست. یعنی از همون اول باید اتک بدین و حریف رو ببرین تو فاز دفاع.
    شناخت کارتهای Spell کلاس ها خیلی مهمه. دقیقا باید بدونین که طرف مقابل چه اسپل هایی میتونه بزنه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

18. 2 کاربر از JIGSA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •