تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 66 اولاول ... 7891011121314152161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 656

نام تاپيک: تاپیک رفع مشکل،به روز رسانی فریمور و دیگر ایرادات و ابهامات

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نه – چنین قابلیتی نداره ... کلا creative قابلیت text و اینا رو خیلی کم دنبال کرده .. سری muvo بخصوص v100 می تونه lyrics نمایش بده ...

2. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه khabgard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

نه – چنین قابلیتی نداره ... کلا creative قابلیت text و اینا رو خیلی کم دنبال کرده .. سری muvo بخصوص v100 می تونه lyrics نمایش بده ...
    حیف شد.... من به خاطر lcd بزرگ و قابلیت رم خوردن خیلی روی این مدل حساب می کردم ...خوب راستش من یه پلیری میخوام
    که بتونم باهاش متن Audio ها رو حتما بخونم چون برای تقویت زبانم میخوام ...یه سری فایل دارم مثل اخبار و متن های اموزش زبان
    (دیالوگ، passage و....) که همه شون متن دارن. یه قابلیت دیگه که مهمه PDF Reader بودنه ... خودم که تا حالا بررسی کردم

یا باید برم سراغ PDA یا آیپاد تاچ البته PSP هم این قبلیت ها رو داره (Lyric نمایش میده وPDF پخش میکنه )به علاوه صفحه

4.3 اینچی !!! که خیلی عالیه ...حالا نمیدونم چیز دیگه ای به نظرم نمیرسه ....
    Last edited by khabgard; 07-12-2008 at 13:13.

اگه نباشه جاش خالی می مونه xqg50's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    من یه واکمن سونی دارم که مدلشnwd b105f است حدود یه ساله که دارمش جدیدا یه بار بدون safe remov کردن از کامپیوتر جداش کردم از اون موقع ،موقع روشن کردن تا مرحلهcrating data base جلو میره ولی همون جا هنگ میکنه و دیگه خاموشم نمیشه و باید ریست سخت افزاریش کنم البته این مشکل فقط زمانی که حجم زیادی ازش پر باشه وقتی حجمشو کمتر از یه گیگ میکنم مشکل حل میشه .قبلا با حجمهای بالا مشکلی نداشت.خودشم که میدونید دو گیگه.درضمن فریم ورش رو هم آپدیت کردم و فورمتشم کردم ولی مشکلش حل نشده. با تشکر

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

حیف شد.... من به خاطر lcd بزرگ و قابلیت رم خوردن خیلی روی این مدل حساب می کردم ...خوب راستش من یه پلیری میخوام
    که بتونم باهاش متن Audio ها رو حتما بخونم چون برای تقویت زبانم میخوام ...یه سری فایل دارم مثل اخبار و متن های اموزش زبان
    (دیالوگ، passage و....) که همه شون متن دارن. یه قابلیت دیگه که مهمه PDF Reader بودنه ... خودم که تا حالا بررسی کردم

یا باید برم سراغ PDA یا آیپاد تاچ البته PSP هم این قبلیت ها رو داره (Lyric نمایش میده وPDF پخش میکنه )به علاوه صفحه

4.3 اینچی !!! که خیلی عالیه ...حالا نمیدونم چیز دیگه ای به نظرم نمیرسه ....
    قابلیت pdf خوندن هم یکی دیگه از قابلیت های کمیابه که معمولا توی مدلهای گرونتر پیدا میشه .. مثل کارای cowon و تاچ ... خیلی از مدلهای موجود هم در مورد قابلیت هاشون تردید هست .. مثلا D2 از cowon ظاهرا می تونه pdf ها رو به فرمت قابل حمایت تبدیل کنه ؛ اما دردسرهای خودش رو داره همه اینا ...

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    من یه واکمن سونی دارم که مدلشnwd b105f است حدود یه ساله که دارمش جدیدا یه بار بدون safe remov کردن از کامپیوتر جداش کردم از اون موقع ،موقع روشن کردن تا مرحلهc جلو میره ولی همون جا هنگ میکنه و دیگه خاموشم نمیشه و باید ریست سخت افزاریش کنم البته این مشکل فقط زمانی که حجم زیادی ازش پر باشه وقتی حجمشو کمتر از یه گیگ میکنم مشکل حل میشه .قبلا با حجمهای بالا مشکلی نداشت.خودشم که میدونید دو گیگه.درضمن فریم ورش رو هم آپدیت کردم و فورمتشم کردم ولی مشکلش حل نشده. با تشکر
    فرمت رو چطوری انجام دادی ؟ ... نرم افزار همراهش رو چک کردی؟

داره خودمونی میشه khabgard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون ....

اگه نباشه جاش خالی می مونه xqg50's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

فرمت رو چطوری انجام دادی ؟ ... نرم افزار همراهش رو چک کردی؟
    با ویندوز فرمتش کردم همراهشم هیچ برنامه ای نبود. در ضمن یه فرمت هم تو خودش داره که اونو امتحان نکردم .امتحانش می کنم نتیجه رو می گم. با تشکر

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با ویندوز فرمتش کردم همراهشم هیچ برنامه ای نبود. در ضمن یه فرمت هم تو خودش داره که اونو امتحان نکردم .امتحانش می کنم نتیجه رو می گم. با تشکر
    حتما خبرش رو بده .. اصلا خیلی از این دستگاه ها اینطورین که به فرمت توسط برنامه ی غیرخودی حساسن ...

داره خودمونی میشه Bahar-65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

آخرین فریم ور p2 چیه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سامسونگ فکر کنم اومده و اپدیت های fw اش رو پخش کرده روی سایت های مختلف .. الان ظاهرا 5.10 هست و 5.08 : (هرچند توی صفحه مدل 16 گیگ ذکر شده)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •