تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 17 اولاول ... 789101112131415 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 166

نام تاپيک: گفتگو و ارتباط با تیم مدیریت || محلی برای نظرات ، پیشنهادات و انتقادات

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

بهتره تو بخش چت روم شمارش پست ها خاموش باشه
    که هر کی یک یس و نو نگه و بره

2. 2 کاربر از masoudtr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز محمد88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اوه...مرسی
    البته من با خاموش شدن شمارش پستها زیاد موافق نیستم...
    اما به هر جهت اگر یکم در مقابل اینگونه پستها که به قول شما yes و no هستند ، طور دیگری برخورد
    بشه فکر میکنم بهتر بشه...
    اینم اضافه کنم که Archi-Girl واقعا از مدیرانی است که به کاربرای معمولی به بهترین شکل میدون میده و برخورد میکنه....
    شاید کاربری که ابتدا میاد به چت روم و صرفا برای افزایش پست ، یه چیزی میگه ؛ بعده ها از کاربران انجمن زبان شد...
    حالا اگه اون اول پستش پاک بشه و اخطار اسپم بگیره ؛ دیگه یک همچین آینده ای در انتظارش نباشه...( این اتفاق در روزهای اول عضویت من ، توسط یکی از مدیران یکی از انجمنها که الآن بازنشست شده و نام نمیبرم ، برای خودم اتفاق افتاد....یعنی برخورد شدید و قاطعانه در ابتدای کار...درصورتی که ممکنه کاربر هدف بدی هم نداشته باشه)
    نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه...
    ولی فکر میکنم اینها مواردی هستند که مدیریت روشون فکر کرده...

4. 3 کاربر از محمد88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال singleguy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ٍEsfahan

پيش فرض

اوه...مرسی
    البته من با خاموش شدن شمارش پستها زیاد موافق نیستم...
    اما به هر جهت اگر یکم در مقابل اینگونه پستها که به قول شما yes و no هستند ، طور دیگری برخورد
    بشه فکر میکنم بهتر بشه...
    اینم اضافه کنم که Archi-Girl واقعا از مدیرانی است که به کاربرای معمولی به بهترین شکل میدون میده و برخورد میکنه....
    شاید کاربری که ابتدا میاد به چت روم و صرفا برای افزایش پست ، یه چیزی میگه ؛ بعده ها از کاربران انجمن زبان شد...
    حالا اگه اون اول پستش پاک بشه و اخطار اسپم بگیره ؛ دیگه یک همچین آینده ای در انتظارش نباشه...( این اتفاق در روزهای اول عضویت من ، توسط یکی از مدیران یکی از انجمنها که الآن بازنشست شده و نام نمیبرم ، برای خودم اتفاق افتاد....یعنی برخورد شدید و قاطعانه در ابتدای کار...درصورتی که ممکنه کاربر هدف بدی هم نداشته باشه)
    نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه...
    ولی فکر میکنم اینها مواردی هستند که مدیریت روشون فکر کرده...

خانم archi-girl کسی را به خاطر پست های زیاد کاربر فعال نمیکنه. من فکر کنم تقریبا 100تا پست داشتم که فعال شدم ولی خب موافقم با نظرهاتون

6. این کاربر از singleguy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

اصلا هیچوقت تو این سایت تعداد پست ملاک نبوده و نیست
    محتوای پست ها مهمه
    من کسی را میشناسم که با 300 تا پست همکار انجمن بوده

8. 2 کاربر از masoudtr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز محمد88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خانم archi-girl کسی را به خاطر پست های زیاد کاربر فعال نمیکنه. من فکر کنم تقریبا 100تا پست داشتم که فعال شدم ولی خب موافقم با نظرهاتون
    اصلا هیچوقت تو این سایت تعداد پست ملاک نبوده و نیست
    محتوای پست ها مهمه
    من کسی را میشناسم که با 300 تا پست همکار انجمن بوده
    عزیزان من...فکر میکنم همونطور که حدس زدم نتونستم منظورم رو درست برسونم...
    حرف من اینه که اگر قرار باشه هی پست پاک بشه و اللخصوص اخطار داده بشه....این موضوع زیاد باب دندان
    افراد نیست و یه جورایی افراد رو متواری میکنه از اینجا...
    اصلا حرف من نه تعداد پست بود و نه کاربر فعال شدن....حرف من اینه که اگه به افراد ساده توی یک انجمن میدون داده بشه
    و به خاطر دو تا پست که بیشتر حالت اسپم داره ، حالشون گرفته نشه...
    همون افراد ممکنه از سازنده های اون انجمن بشن
    بازهم میگم حرف من تعداد پست و این حرفا هم نبود...اصلا من نمیدونم کجای حرفم دم از این چیزها زدم که اینگونه ازش برداشت شد
    حرف من فقط باز گذاشتن راه برای همه ی افراد بود...

حـــــرفـه ای A r c h i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Dream Land

پيش فرض

سلام .
    من تو فکر بودم یه تاپیک بزنیم به نام hot chair و هر هفته یکی از دوستان رو دعوت کنیم و به انگلیسی و به سبک اینجور صندلی های داغ، ازش سوال بپرسیم، یکی هم باشه اشکالات گرامری رو بگیره.
    راستی از مدیر ها می خوام یه مقدار قسمت chat room رو بیشتر دقت کنن، یه پست 2 کلمه ای بی مربوط برای بالا بردن تعداد پست ها خیلی افت داره واسه قتاپیک به این قشنگی.
    تو این فکر هم بودم کاش یه تاپیک می زدیم و هر کسی در مورد user name خودش و دلیلی که انتخابش کرده به انگلیسی توضیح می داد. شاید جالب باشه.
    سلام
    این تاپیک hotchair را قبلا داشتیم..که محمد عزیز مدیریت می کردند..می تونیم دوباره آنرا احیا کنیم . با توجه به اینکه کاربران جدیدی به جمع ما اضافه شدند.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد تاپیک chatroom ممنونم از توجه همه دوستان، من فکر می کنم که همون یکی دو کلمه خوندن و نوشتن می تونه به بالا بردن سطح زبان کمک کنه، ولی خب متاسفانه کاربران خیلی زیاده روی کردند. من هر شب، نزدیک 30-40 پست از این تاپیک را ادغام می کنم. امشب از چند کاربر نزدیک 20 پست کم شد.
    اگر با این روش هم کاربران متوجه نشوند، مجبور هستم که اخطار بدم.

در ضمن، کاربران فعال انجمن زبان هیچ کدام با توجه به تعداد پست انتخاب نمی شوند. با توجه به محدوده فعالیت (تعداد تاپیک هایی که شرکت می کنند، علی الخصوص تاپیک ترجمه)، و ایده های جدید و نویی که ارائه می دهند، انتخاب می شوند. پس مطمئن باشید کاربران با اسپم دادن در تاپیک چت روم در این انجمن به جایی نخواهند رسید.

از تمام ایده های جدید و تاپیک های جدید استقبال می کنم. هر تاپیکی که فکر می کنید مناسب باشه، شروع کنید. اگه تاپیک با استقبال مواجه نشه، نا خودآگاه به انتهای صفحه سقوط می کنه

With Warmest Wishes for you all

11. 9 کاربر از A r c h i بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mehran NZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    من پیشنهاد می کنم که این تاپیک چت روم هر چند وقت یکبار ترش بشه تا ملاک پست زدن کاربرها افزایش پستشون نباشه البته نمی گم که چت روم باید پر محتوا باشه ولی پستهای یک یا دو کلمه ای مثل
    y me?
    you
    hi
    .
    .
    .
    یک مقدار ضایع هستند و همین جوری هم دارن زیادتر می شن و از طرف دیگه محتوایی که از این تاپیک باقی مونده (و می مونه) بدرد هیچ کسی نمی خوره البته این پیشنهاد در صورتی هست که فوروم امکان غیر فعال کردن شمارش پستها برای یک تاپیک رو نداشته باشه
    Last edited by Mehran NZ; 29-06-2009 at 23:17.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام بر مدیر عزیز و گرامی
    جدیدا خیلی تاپیک جدید درست میشه که بیانگر استفاده بیشتر کاربران و تمایلاتشون به زبان انگلیسی هست که مسرت بخشه ولی بعضی هاشون فکر نکنم با اجازه شما درست شده باشن !!!!
    در کل میخواستم بگم بعضی از این تاپیک ها نظم انجمن زیان رو به هم زده !!(البته نظر منه )

14. 4 کاربر از M O B I N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Javadgenral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Hell ;)

پيش فرض اصطلاحات و ضرب المثل های رایج در انگلیسی و بالعکس

ا سلام خدمت همه دوستان

راستش تو این سایت هرچی بخواید میشه گیر آورد و تقریبا تالارهای خوب و کاملی داره...

اما به نظرم بخشی برای "انگلیسی" برای آموزش و تبادل اطلاعات و صحبت هم لازمه و مکمل
    همونطور که میدونید زبان رسمی دنیاست و خیلیها در دنیا حتی همین همسایه های دور و بریمون به راحتی اون تکلم میکنن اما در ایران بدلیل آموزش نادرست و البته زمینه های دیگه متاسفانه خیلیها با این زبان مشکل دارن.

پیشنهاد من اینه که تالاری درست بشه تا بتونیم اونجا اموزش ببینیم و بدیم و کمکی باشه برای درک بهتر و روانتر صحبت کردن این زبان.

16. این کاربر از Javadgenral بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

به نظر من هم ارزشش رو داره ، منتها ، شاید اون گستردگی رو نداره که بخواد به تنهایی یه تالار بشه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •