تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 421 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 4206

نام تاپيک: تجربه خرید Dell Inspiron N5010

پروفشنال sheytoon001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

با سلام
    من از طریق همون لینکی که دوستان گذاشتند از سایت خود دل درایور هارو دانلود کردم .
    بعد دانلود هم نصب گرافیک اصلا سخت نبود. اول فایلو اجرا کردم که فایلو داخل درایوی که ویندوز نصب شده داخل یه پوشه به اسم درایور اکستراکت می شه بعد هم به همون مسیر ( تو لپ تاپ من : C:\driver ) که فایل اکستراکت شده رفتم و فایلو اجرا کردم که درایور ati شروع به نصب شدن کرد. و بعد از 1 ریست کردن وقتی به دیوایس منیجر رفتم تو قسمت display adapters کارت گرافیکمو به صورت ati mobility 5470 شناخته بود. (دوستانی که گرافیکشون به صورت..... estandard شناخته شده مطمعنا گرافیکشون نصب نشده) .
    در ضمن وقتی به سایت دل رفتین موقع دانلود یه سری توضیحات وجود داره که با ترجمه دست وپا شکسته می شه روش نصب و یاد گرفت.
    امیدوارم به دردتون خورده باشه .
    من هنوز با بلوتوث این n 5010 مشکل دارم .
    الان تو دیوایس منیجر بلوتوثو می شناسه اما وقتی فعالش می کنم پیغام می ده bluetooth devices not discoverable و کاری هم نمی شه کرد.
    در ضمن نرم افزاری که دوستان معرفی کرده بودند IVT-Blue-Soleil-6.4-www.fdl.ir.exe رو نصب کردم بازم جواب نداد و نمی تونست سخت افزار بلوتوثو پیدا کنه.
    اگه کسی راه نصبش رو بلده من منتظرم.
    با تشکر
    بابت مطالب مفیدتون متشکرم
    اون جمله ای که موقع روشن کردن بلوتوث میگه بنظرم منظورش این باشه که دستگاه بلوتوث داری در اطراف لپ تاپ قرار نداره
    شما یه بار بلوتوث موبایلت رو روشن کن و بعد دکمه فعال شدنشو بزن
    مورد دیگه ابی هم که باید بگم اینه که دوستانی که 1564 داشتن میگفتن موقع نصب بلوتوث یه دستگاه بلوتوث باید نزدیک لپتاپ بزاری تا با پیدا کردن اون بتونه مراحل نصب رو تکمیل کنه
    اگه مشکلتون حل نشد ، من به محض اینکه اینجا این لپ تاپ رو بیارن میخرمش ، بعدش با هم مشکلاتش رو حل می کنیم

داره خودمونی میشه salar_khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    mazandaran *** neka

پيش فرض

خواهش
    ((من زیاد اهل نوشتن نیستم اما از اونجایی که تو این سایت و به کمک دوستان کلی کارم راه افتاد تصمیم گرفتم من هم قدمی برای کمک به دوستان دیگه بردارم))
    من این کاری که گفتی رو انجام دادم . یعنی یه موبایل داشتم که بلوتوثش روشن بود اما بازم مشکل همون بود.
    راه حلشو یاد گرفتی 1 تک به ما هم بزن.

3. این کاربر از salar_khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

خواهش
    ((من زیاد اهل نوشتن نیستم اما از اونجایی که تو این سایت و به کمک دوستان کلی کارم راه افتاد تصمیم گرفتم من هم قدمی برای کمک به دوستان دیگه بردارم))
    من این کاری که گفتی رو انجام دادم . یعنی یه موبایل داشتم که بلوتوثش روشن بود اما بازم مشکل همون بود.
    راه حلشو یاد گرفتی 1 تک به ما هم بزن.
    انشالا فردا میرم برا خرید این لپ تاپ
    همون فردام سعی میکنم همه چیزشو راه بندازم ، مطمئن باش مشکلی نیست که حل نشه
    اگه از زیگورات می خریدی باید درایوراشو همراش میداد، راستی درایورایی که دانلود کردی برا ویندوز 64بیتیه ها
    یه تقاضایی داشتم اینکه بچه هایی که راه حل مشکلاتشون رو پیدا میکنن بیان توضیح بدن که چیکار کردن تا همه استفاده کنن

---------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:52 PM ----------

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

ببخشید میشه Intel Graphics Media Accelerator HD رو یه جا آپلود کنین تا من دانلود کنم؟آخه نمیتونم از سایت دل دانلود کنم.(به خاطر استفاده از downlod manager)

آخر فروم باز Microsoft24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

9 [‌ آموزش ] : از لپ تاب خود بنچمارک معتبر بگیرید !

با سلام به همه ی کاربران محترم انجمن ،

از همه ی دوستانی که از لپ تاب (هر برندی ، سونی ، دل ، ایسوس ، اچ پی ، ایسر و...) استفاده میکنند ، دعوت میشود تا در تاپیک زیر شرکت کنند :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توضیحات اضافی تو تاپیک بالا موجوده!

پیشاپیش از همکاری شما سپاسگذارم ،

موفق و پیروز باشید ،

امید

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ببخشید میشه Intel Graphics Media Accelerator HD رو یه جا آپلود کنین تا من دانلود کنم؟آخه نمیتونم از سایت دل دانلود کنم.(به خاطر استفاده از downlod manager)
    منم نتونستم دانلودش کنم، چرا نمیشه؟

آخر فروم باز kiuq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

درایور :

Intel Graphics Media Accelerator HD

کد:

داره خودمونی میشه salar_khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    mazandaran *** neka

پيش فرض 1 سئوال اساسی ** ریفر یعنی چی؟ **

من که با همون downlod manager راحت دانلود کردم .لینک جدید واسه دانلود هم که دوستان گذاشتن.
    دیروز تو سمینار مادیران با یکی آشنا شدم که لپ تاپ های دل با گارانتی زیگورات کار می کرد.
    می گفت زیگورات همراه لپ تاپ درایورهاشو هم میده.هم رو لپ تاپ ویندوز نصبه که تمام سخت افزارو می شناسه(تا اینجا رو که همه میدونین)
    نظر خودم : 5010 از هر لحاظ (قیمت به سخت افزار - زیبایی - وزن - ووو) لپ تاپ خوبیه تنها بدیش اینه که گیر آوردن درایور هاش کمی سخته ( به علت اطلاعات نا کافی) و نصب درایور ها طوری که بشه از نهایت قدرت سیستم استفاده کرد کمی سخت تره (بازم به علت اطلاعات نا کافی)- تبلیغ نباشه می ارزه با یکم هزینه بیشتر این لپ تاپو با گارانتی اصلی زیگورات بگیرید( گارانتی شامل باتری و شارژر هم می شه) که هم این همه مشکل براتون پیش نمیاد هم می تونین از بیشترین قدرت سیستم استفاده کنین به طوری که به قول دوستان تو اجرای بازی ها براتون مشکل پیش نیاد.

حالا 1 سئوال :
    من لپ تاپو با گارانتی ایران دیتا با 1 کیف + ماوس خریدم 760000 ( آخه مغازه دارم) طرف که تو سمینار دیدمش می گفت صد در صد ** ریفره ** گفتم یعنی چی؟
    گفت چون ارزون گرفتی یکسری قطعات مثل هارد یا رمو عوض کردن .
    همچین چیزی ممکنه ؟
    اگه آره چطور بفهمم؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

من که با همون downlod manager راحت دانلود کردم .لینک جدید واسه دانلود هم که دوستان گذاشتن.
    دیروز تو سمینار مادیران با یکی آشنا شدم که لپ تاپ های دل با گارانتی زیگورات کار می کرد.
    می گفت زیگورات همراه لپ تاپ درایورهاشو هم میده.هم رو لپ تاپ ویندوز نصبه که تمام سخت افزارو می شناسه(تا اینجا رو که همه میدونین)
    نظر خودم : 5010 از هر لحاظ (قیمت به سخت افزار - زیبایی - وزن - ووو) لپ تاپ خوبیه تنها بدیش اینه که گیر آوردن درایور هاش کمی سخته ( به علت اطلاعات نا کافی) و نصب درایور ها طوری که بشه از نهایت قدرت سیستم استفاده کرد کمی سخت تره (بازم به علت اطلاعات نا کافی)- تبلیغ نباشه می ارزه با یکم هزینه بیشتر این لپ تاپو با گارانتی اصلی زیگورات بگیرید( گارانتی شامل باتری و شارژر هم می شه) که هم این همه مشکل براتون پیش نمیاد هم می تونین از بیشترین قدرت سیستم استفاده کنین به طوری که به قول دوستان تو اجرای بازی ها براتون مشکل پیش نیاد.

حالا 1 سئوال :
    من لپ تاپو با گارانتی ایران دیتا با 1 کیف + ماوس خریدم 760000 ( آخه مغازه دارم) طرف که تو سمینار دیدمش می گفت صد در صد ** ریفره ** گفتم یعنی چی؟
    گفت چون ارزون گرفتی یکسری قطعات مثل هارد یا رمو عوض کردن .
    همچین چیزی ممکنه ؟
    اگه آره چطور بفهمم؟
    آقا بلاخره من هم به جمع 5010 دارها پیوستم
    چون تو استان ما نمایندگی نداشت(زیگورات) رفتم 70 کیلومتر اونطرفتر خریدمش
    ظاهرش خیلی خوبه اما اونقدر براقه که خودت می تونی انگشت نگاریش کنی که چه کسایی بهش دست زدن البته بنظر من این عیبش نیست
    یارو اول به من گفت عمرا یه قرون تخفیف نمیدم اما آخر یه دونه کیف + 15 تومن تخفیف گرفتم
    اما الان که نگاه میکنم یه سی دی همراشه روش نوشته FreeDOS Operating System Install CD and Source Code
    اما بنظرم توش هیچ درایوری نیست کسی میدونه این سی دی برا چیه؟
    چرا درایورا همراه لپ تاپ نبود؟ یه جورایی مطمئنم فروشنده برنداشته، آخه درایورارو می خواسته چیکار؟
    لطفا راهنمایی کنید
    راستی دوست من فکر می کنم ریفر بمعنی دوباره نو شدست، یعنی لپ تاپ نویی که مشکل داره و میبرنش تعمیر و بعدش با قیمت ارزونتر میفروشن
    شنیده بودم اچ پی ازین لپتاپا زیاد داره اما فکر نمی کنم گارانتی دل اینکارو بکنه چون اگه این لپ تاپا خراب از آب دران به ضرر خودشونه ، بازم مطمئن نیستم
    ببین زیگورات درمورد این محصولات چی میگه
    کد:

11. این کاربر از sheytoon001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

از بد شانسی هنوز سرویس تگ لپ تاپم ثبت نشده
    از قسمت دانلود درایورای سایت دل نمی تونم دانلود کنم ، اول یه فایلی به اسم DellDriverDownloadManager دانلود میشه ، بعد که روش کلیک میکنم این ارور رو میده
    کسی میدونه دلیلش چیه؟

13. این کاربر از sheytoon001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •