تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 98 اولاول ... 7891011121314152161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 971

نام تاپيک: تاپیک جامع مشاوره خرید هر نوع موتورسیکلت

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

با سلام . یک زمانی خودم میخواستم تریل هوندا بخرم و برای تست نیز نصف روز دستم بود . خیلی سنگین بود و پدرم را دراورد . کلاً تریل را پیشنهاد نمیکنم ولی 250cc هم قویتر و ایمنتر است هم کیفیت و صدای ارامتری دارد .

دوست خوبم قارقارک نخر و پولت را دور نریز . نه ایمنی دارد نه صدای ارام نه قدرت نه کیفیت نه هیچی . دوچرخه صد برابر بر ان شرف دارد . پیشنهادی که به دوست قبلی کردم را عملی کن و 250cc بگیر .

دوست عزیز 250 سی سی چه مارکی رو پیشنهاد میدید؟
    راستش خودمم از تریل خوشم میاد...

راستی فی و مظنه اگه دستتونه بفرمایید///

اگه نباشه جاش خالی می مونه TIG3R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

با سلام . یک زمانی خودم میخواستم تریل هوندا بخرم و برای تست نیز نصف روز دستم بود . خیلی سنگین بود و پدرم را دراورد . کلاً تریل را پیشنهاد نمیکنم ولی 250cc هم قویتر و ایمنتر است هم کیفیت و صدای ارامتری دارد .

دوست خوبم قارقارک نخر و پولت را دور نریز . نه ایمنی دارد نه صدای ارام نه قدرت نه کیفیت نه هیچی . دوچرخه صد برابر بر ان شرف دارد . پیشنهادی که به دوست قبلی کردم را عملی کن و 250cc بگیر .
    لطفا درست وبه جا از کلمات استفاده کنید
    Last edited by TIG3R; 14-03-2011 at 10:00.

اگه نباشه جاش خالی می مونه TIG3R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

بله همیشه gear همراهمه حتی تو زل گرمای جهنمی تابستون تهران .

در مورد لینک هم نوشتم قیمت رو از بازار بپرسید نه سایت . این قیمتها همگی کاذبند .اگر هم پراید 100 تا 10 می سوزونه . در عوض سهمیه بنزینش ماهی 25 لیتر نیست .
    الانم وقت خرید موتور نیست و کسیم بخره انگار موتور دست دوم خریده چون همگی تولید 89 خوردن و سندشون مال امسال محسوب می شه . برای موتور مدل سال 1390 باید تا اواسط اردیبهشت صبر کنید . تا اون زمان موتوری پلاک نمی شه
    من از یکی از اشناهامون تو شرکت JETRO اصفهان پرسیدم موتور های 90 کی به بازار میاد گفت 21 فروردین به بعد حالا شاید به قول شما تا اون موقع پلاک نشه

4. این کاربر از TIG3R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

لطفا درست وبه جا از کلمات استفاده کنید
    خیلی هم بجا استفاده کردم عزیزم !
    Last edited by Namdarian; 14-03-2011 at 20:45.

6. 2 کاربر از Namdarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من از یکی از اشناهامون تو شرکت JETRO اصفهان پرسیدم موتور های 90 کی به بازار میاد گفت 21 فروردین به بعد حالا شاید به قول شما تا اون موقع پلاک نشه
    سلام
    خب شاید مرکز شهرستان خلوت تر باشه . بنده هم که نه تولید کننده هستم و نه مسئول شماره گذاری
    اما بطور تقریبی پلیس از ابتدای اردیبهشت شروع به پلاک کردن می کنه و تا به خریدار برسه تا اواسط طول می کشه + زمان سند صفر صادر کردن که حداقل حدود 1 هفته می شه - اینا تجربه من از پارسال هست که موتورهای قدیم هم قرار بود پلاک ملی بگیرن ممکنه الان بخاطر خلوت شدن کارشون تسریع پیدا کنه - .
    و البته احتمال اینکه موتوری در آخر سال در این بین شماره گذاری بمونه تا نوبتش به سال بعد برسه هم برای تولید کننده های بزرگ مثل موتورهای آپاچی و پولسار بنظرم می رسه .

8. 3 کاربر از piremard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

یه موتور سیکلت تا 700هزار تومان برای من معرفی کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

با سلام به دوستان
    من یه موتور پالس 220پیدا کردم که 2800کیلومتر هم راه رفته مدل اول 89هستش میخواستم بدونم چقدر میارزه البته موتور تمیزه وتصادف وزمین خوردگی واین چیزها هم نداره ممنونمیشم زودتر جوابمو بدین

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

یه موتور سیکلت تا 700هزار تومان برای من معرفی کنید.
    سلام ،

البته به مورد استفاده تون اشاره مي كرديد مي شد ديتاي دقيق تري ارائه داد ، و اينكه صفر يا كاركرده مد نظرتون هست ، علي الايحال ( به قول جناب پيرمرد اني وي سابق : دي ) :

از ديد بنده گزينه هاي زيرمناسب بودجه و فراخور شما هستند :

در وهله ي اول 125 هاي وطني - چيني خودمون هستند كه با بودجه ي شما ميشه صفر هم خريداري كرد ،

گزينه ي دوم هم موتورهاي طرح ويو هستند كه شروع قيمت صفر اونها حدود 800 ه.ت قيمتش هست ( بسته به برند سازنده قيمتش هم روند صعودي رو طي ميكنه ) كه كاركرده ي اين نوع هم با بودجه ي شما سنخيت چيدا خواهد كرد كه البته اين گزينه ي كاركرده رو چندان توصيه نميكنم .
    +
    در هر صورت موتورهاي كاركرده مثل ويو هم با بودجه ي شما يافت ميشه اما بسيار كاركرده ، و برخي مدل هاي كاركرده ي ديگه ؛ اما :

ارائه ي ديتاي دقيق تر از شما = راهنمايي و مشاوره و نظر دهي جامع تر احتمالا .

12. 4 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mansoooooooor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    IRAN_YZD....

پيش فرض

سلام به همه !!! چند تا سوال داشتم 1: موتور در ایران تا چند سی سی مجاز هست ؟؟
    2:اینکه میگن موتور های غیر مجاز رو پلیس حق تیر داره یعنی چی ؟؟
    3:هوندا crm125 مجازه یا غیر مجاز ؟؟
    تشکر از همه ی دوستان
    Last edited by mansoooooooor; 27-03-2011 at 18:30. دليل: تشکر یادم رفت بکنم

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام به همه !!! چند تا سوال داشتم 1: موتور در ایران تا چند سی سی مجاز هست ؟؟
    سلام ، تا 250 سی سی .

2:اینکه میگن موتور های غیر مجاز رو پلیس حق تیر داره یعنی چی ؟؟
    این خبرگزاری "میگن" معمولا قابل استناد نیست ، اجازه ی تیراندازی ( مصطلح به حق تیر) در شرایط استثنایی و خاص وجود داره ، این جواز خاص معمولا برای شرایط خاص تعریف میشه ، نه برای وسیله ی خاص .

خاطرم هست زمانی شایع بود نیروی انتظامی در مواجهه با GTO ها و سوارانشون حق تیر داره ، هرچند شتاب خوبی داشتند این نوع ولی همون زمان هم چندان منطبق بر واقعیت نبود این مدعا ، چه بسا ممکنه در شرایطی نیروی انتظامی مجبور به تیراندازی به سوی راکب 125 خودمون بشه .

3:هوندا crm125 مجازه یا غیر مجاز ؟؟
    این نوع موتور اگر اشتباه نکنم دو زمانه هست ، و تردد موتورسیکلتهای دوزمانه ممنوع هست .
    +
    اطلاعی ندارم که از 2001 به اینطرف هم تولید شده یا نه ، از لحاظ مدل هم در رده ی فرسوده ها محسوب میشه ( بر مبنای 10 سال برای موتور سیکلت و شماره گذاری نشدنشون) و باز هم تردد فرسوده ها ممنوع هست .

15. 4 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •