تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1123 از 1130 اولاول ... 123623102310731113111911201121112211231124112511261127 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,221 به 11,230 از 11292

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2022
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام متقابل
    با توصیفی که شما کردین به نظر میرسه کابل هایی که شیفتر دنده رو به گیربکس و کنده فرمان متصل میکنن از تنظیم خارج شده و در حقیقت خلاصی زیاد دارند. علت این حرفم اینه که شما وقتی قاب دور کنده فرمان رو با دست میچرخونین هم موقعیت دنده به شکل صحیح از پارک به عقب یا خلاص به عقب تغییر میکنه و هم چراغ دنده عقب در موقعیت درست روشن میشه اما وقتی با شیفتر دنده اینکار رو انجام میدین چراغ دنده عقب در موقعیت درست روشن نمیشه یعنی کورس حرکتی کابل شیفتر دنده کافی نیست و خلاصی زیاد داره.
    اون کلیدی هم که پایین کنده فرمان دیدین و دوتا فیش بهش متصل هست درست تشخیص دادین و همون کلید دوکاره هست که یک فیش اون مدار برق چراغ دنده عقب رو وصل میکنه (در موقعیت R) و فیش دیگه، مدار برق استارت رو (در موقعیتهای P و N).
    این کلید کمی قابلیت رگلاژ داره چون سوراخ عبور پیچهای اتصال اون به کنده فرمان شکل بیضی دارن و با شل کردن دوتا پیچ، کمی به چپ و راست میتونه بچرخه تا در موقعیت درست، برق فیشهایی رو که گفتم وصل بکنه. برای شل کردن پیچها باید از آچار تخت خیلی کوچک (شماره 6 یا 7) استفاده کنین.
    البته همونطور که گفتم شما اول کابلهای شیفتر دنده رو تنظیم کنین و احتمالا نیازی به تنظیم این کلید نخواهید داشت.
    سلام ممنون از راهنمایتون
    همون پیچهایی که گفتین باز کردم یه مقدار تنظیمش کردم الان خیلی بهتر شد بعد اومدم اون قطعه رو از روی کنده فرمون باز کردم چندتا خار داشت بازش کردم داخلشم سرویس کردم یه سنباده هم داخلشو کشیدم و مجدد بستمش روی فرمون با همون پیچ ها تنظیمش کردم اللن عالی شده . البته شیفتر هم یه مقدار خلاصی داره که فکنم باید از روی گیربکس سیم دنده رو تنظیم کنم

2. 5 کاربر از mamal3899 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2022
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام به دوستان و دوستداران خودروهای آمریکایی
    من میخوام جعبه فیوز ماشین رو باز کنم بخاطر اینکه برق دزدی داره و چراغ ترمز دستی هم روشن مونده احتمال میدم که سیمش آسیب دیده و به بدنه اصابت کرده و اینکه برق دزدی رو پیدا کنم و برطرف کنم . هر جور خواستم جعبه فیوز رو باز کنم دو سه تا پیچ داشت باز کردم ولی از جاش در نیومد بنظر شما راه دیگه ای داره ؟
    اگه کسی باز کرده راهنماییم کنه

- - - Updated - - -

من میخوام جعبه فیوز ماشین رو باز کنم بخاطر اینکه برق دزدی داره و چراغ ترمز دستی هم روشن مونده احتمال میدم که سیمش آسیب دیده و به بدنه اصابت کرده و اینکه برق دزدی رو پیدا کنم و برطرف کنم . هر جور خواستم جعبه فیوز رو باز کنم دو سه تا پیچ داشت باز کردم ولی از جاش در نیومد بنظر شما راه دیگه ای داره ؟

4. 2 کاربر از mamal3899 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hamid-48's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2022
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[QUOTE=mamal3899;9196494]سلام به دوستان و دوستداران خودروهای آمریکایی

- - - Updated - - -سلامس
    سلام بر شما
    این جعبه فیوز ماشینای امریکایی اینقدر جای بدی نصب شده که موقع تعمیر و باز و بستش، خود آدم فیوز میسوزونه !!!
    من هم یکبار با مشکل شما مواجه شدم. به خاطر یک اتصالی نامشخص، مرتب فیوز چراع کوچک ماشین میسوخت و تصمیم گرفته بودم کلا این جعبه ملعون رو با اضافه کردن سیمکشی، به داخل محوطه موتور منتقل کنم اما همونطور که گفتین با اینکه پیچها رو باز کردم ولی جعبه جدا نمیشد.
    آخرش نفسم تو اون جای تنگ و تاریک گرفت و از خیرش گذشتم.
    خوشبختانه به طور اتفاقی، محل اتصالی پیدا و ترمیم شد و دیگه سر و کارم با اون جعبه دوست داشتنی نیفتاد.
    در مورد چراغ ترمزدستی دو نکته وجود داره: ممکنه فیش اون از جاش در اومده و همونطور که گفتین با بدنه تماس پیدا کرده (عینا برای خودم پیش اومده). ممکن هم هست روغن ترمز ماشین کم شده یا پمپ ترمز اصلی هوا گرفته باشه. در این حالت هم چراغ ترمز دستی به عنوان اخطار روشن میشه.
    به هر حال اگه روش جداکردن جعبه فیوز رو یاد گرفتین ما رو هم بی نصیب نزارین.

6. 3 کاربر از hamid-48 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت Moodi98's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2023
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سلام
    عرض ادب
    آیا میشه از زاپاس به اصطلاح فرعونی روی نوا یا بیوک استفاده کرد؟
    از لحاظ وزن و استاندارد
    اگه بشه صندوق جای خیلی زیادی خواهد داشت.
    حتی میشه به نسبت گیره زاپاس رو تغییر داد و زاپاس رو جای قبلی بست.

8. 3 کاربر از Moodi98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت Moodi98's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2023
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سلام
    عرض ادب
    از لحاظ وزن و استاندارد

تاريخ عضويت
    Jun 2022
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    عرض ادب
    از لحاظ وزن و استاندارد

سلام متقابل
    با این پیش فرض که کلا موقع استفاده از این نوع زاپاس باید مسافت کم و با سرعت کم پیموده بشه، روی همه ماشینها قابل استفاده هست.
    در ماشینهای امریکایی همونطور که گفتین فضای زیادی به صندوق اضافه میشه و نمای بهتری هم پیدا میکنه و ظاهرا از دهه 90 ، بعضی هاشون بطور فابریک دارن.
    قطعا نصب اون در محل زاپاس فابریک میسر هست البته برای استفاده بهینه از فضای صندوق یعنی اینکه کاملا در گوشه صندوق نصب بشه همونطور که گفتین باید باید پیچ بلند اتصال زاپاس رو قدری تغییر شکل داد.
    تا حالا به این موضوع فکر نکرده بودم ولی ایده خوبیه. اگه رینگش رو گیر بیارم میگیرم و آزمایش میکنم.
    راستی با توجه به عکس پروفایلتون، به نظر میرسه این ماشین قبلا مال همشهریتون آقا حمید بوده که عضو همین کلوپ بودن و پستهای مفیدی میزاشتن.

- - - Updated - - -
    Last edited by hamid-48; 28-11-2023 at 12:51. دليل: تکرار

11. 2 کاربر از hamid-48 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Peyman Skylark's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوستان درود
    وقتتون بخیر

برای بیوک آیا تا بحال کسی تجربه پمپ بنزین برقی داشته؟ با توجه به کمبود قطعات مرغوب در بازار گاهاٌ مجبور میشیم قطعه ای رو بصورت ابتکاری جایگزین کنیم.برای مثال حدود یکسال پیش از مارک usmw استفاده کردم که نتیجه خوبی نداشت و دوباره مجبور به تعویض شدم.اگه بشه برقیش کرد که فکر کنم خیلی به اونایی که استفاده روزمره می کنن کمک کنه.

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

13. 3 کاربر از Peyman Skylark بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2022
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان درود
    وقتتون بخیر

برای بیوک آیا تا بحال کسی تجربه پمپ بنزین برقی داشته؟ با توجه به کمبود قطعات مرغوب در بازار گاهاٌ مجبور میشیم قطعه ای رو بصورت ابتکاری جایگزین کنیم.برای مثال حدود یکسال پیش از مارک usmw استفاده کردم که نتیجه خوبی نداشت و دوباره مجبور به تعویض شدم.اگه بشه برقیش کرد که فکر کنم خیلی به اونایی که استفاده روزمره می کنن کمک کنه.

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

درود بر شما
    آقا پیمان بنده چندی پیش در همین کلوپ در جواب یکی از اعضا که همین سوال رو کرده بودن توضیح نسبتا کاملی از تجربه خودم در مورد جایگزین کردن پمپ برقی روی نوا نوشتم. با توجه به اینکه کلوپ دیگه رونق سابق رو نداره و پستهای جدید خیلی کم شده، اگه چند صفحه به عقب برگردین به راحتی پست منو پیدا میکنین. در رابطه با نوع و مارک پمپ برقی و محل و روش نصب اونهم توضیحاتی دادم که اگه فرد کمی دست به آچار باشه میتونه به راحتی خودش اینکارو انجام بده. متاسفانه عکس از مراحل انجام کار ندارم و کلا هیچوقت نتونستم تو این سایت عکس بزارم.
    لازم به گفتن نیست که بیوک هم تو اغلب موارد با نوا مشترک هست و همون مراحل گفته شده عینا قابل انجام خواهد بود.

- - - Updated - - -

15. 4 کاربر از hamid-48 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2023

پيش فرض

سلام..شناور کارب شورلت نوا را چجوری باید تنظیم کرد..از دوستان خواهش دارم راهنمایی کنن بنده را.با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2022
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

[QUOTE=hamid-48;9196530]

- - - Updated - - -سلامس
    سلام بر شما
    این جعبه فیوز ماشینای امریکایی اینقدر جای بدی نصب شده که موقع تعمیر و باز و بستش، خود آدم فیوز میسوزونه !!!
    من هم یکبار با مشکل شما مواجه شدم. به خاطر یک اتصالی نامشخص، مرتب فیوز چراع کوچک ماشین میسوخت و تصمیم گرفته بودم کلا این جعبه ملعون رو با اضافه کردن سیمکشی، به داخل محوطه موتور منتقل کنم اما همونطور که گفتین با اینکه پیچها رو باز کردم ولی جعبه جدا نمیشد.
    آخرش نفسم تو اون جای تنگ و تاریک گرفت و از خیرش گذشتم.
    خوشبختانه به طور اتفاقی، محل اتصالی پیدا و ترمیم شد و دیگه سر و کارم با اون جعبه دوست داشتنی نیفتاد.
    در مورد چراغ ترمزدستی دو نکته وجود داره: ممکنه فیش اون از جاش در اومده و همونطور که گفتین با بدنه تماس پیدا کرده (عینا برای خودم پیش اومده). ممکن هم هست روغن ترمز ماشین کم شده یا پمپ ترمز اصلی هوا گرفته باشه. در این حالت هم چراغ ترمز دستی به عنوان اخطار روشن میشه.
    به هر حال اگه روش جداکردن جعبه فیوز رو یاد گرفتین ما رو هم بی نصیب نزارین.
    با توصیفی که شما از این جعبه فیوز کردین حتما میرم سراغش باهاش میجنگم تا از جاش درش بیارم
    در مورد چراغ که گفتین شاید از پمپ ترمز باشه این مطلب من نمیدونستم واقعا جالبه که اونموقع این ماشین ها اینقدر امنیت بالایی داشتن و با مکانیکی بودنشون همه جور آپشنی روش فعال بود

18. این کاربر از mamal3899 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •