تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 115 از 125 اولاول ... 1565105111112113114115116117118119 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,141 به 1,150 از 1250

نام تاپيک: [ Gmail ] / تمامی مسائل جي ميل

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    من یه حساب جدید جیمیل باز کردم.
    وقتی به طور گروهی برای 60 نفر ایمیل ارسال می کنم همشون دوبارهدلیور میشن.
    اولش بالای صفحه یه باکس زرد رنگ میاد و میگه ارسال شد. در همون لحظه به اینباکس یک ایمیل میاد و میگه ایمیل به این 60 نفر دلیور شد. این یعنی چی؟
    یعنی خطا؟ یعنی ارسال نشد؟
    یکی راهنمایی کنه.
    ممنون از سایت خوبتون.

غیر اسم اگر ایمیل رو کامل بزارید اطلاعات رو می شه بهترکمک کرد فقط اطلاعات شخصی رو پاک کنید

2. این کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

غیر اسم اگر ایمیل رو کامل بزارید اطلاعات رو می شه بهترکمک کرد فقط اطلاعات شخصی رو پاک کنید
    این یک نمونه است.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

این یک نمونه است.

کد:
    سلام این ایمیل نمی گه که دلیوری شد اتفاقا برعکس می گه نتونسته به دست احتمالا چند تا ایمیل از لیستت ایمیلتو برسونه

Delivery to the following recipient failed permanently:
    به عبارتی که قرمز کردم توجه کن. می گه فیل شده به صورت همیشگی. که البته به این معناست که طبق پروتوکل های گوگل برای اون آدرس هایی که در زیر این جمله نوشته شده چندین بار فرستاده می شه و دوباره سعی می شه که حتما ایمیل شما رو بروسنه ولی وقتی نمی شه براتون این ایمیل میاد که بهتون بگه که نتونسه اون ایمیل ها رو برسونه به دست اون آدرس ها

با توجه به ادامه نامه دلل اصلیشم اینه که اون آدرس ها موجود نیستند یا از کار افتادند.
    پیشنهاد هم می ده که دوباره چک کنید آدرس درست باشه غلط املایی یا مثلا اسپس اضافه نداشته باشه.

همین

5. 3 کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من برای ثبت نام تو جیمیل که اقدام میکنم تو مرحله اخر میگه شماره تلفن برای دریافت کد تایید وارد کن و از اونجا که قبلا شماره ام رو برای ایمیلهای دیگر وارد کردم میگه این شماره خیلی استفاده شده ، راهی نداره این مرحله رو بشه دور زد ؟

7. این کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    من برای ثبت نام تو جیمیل که اقدام میکنم تو مرحله اخر میگه شماره تلفن برای دریافت کد تایید وارد کن و از اونجا که قبلا شماره ام رو برای ایمیلهای دیگر وارد کردم میگه این شماره خیلی استفاده شده ، راهی نداره این مرحله رو بشه دور زد ؟
    این پست رو بخون ببین به دردت می خوره؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- - - Updated - - -

سلام
    این پست رو بخون ببین به دردت می خوره؟
    http://forum.p30world.com/showthread.php?t=707956&p=8728194&viewfull=1#post8 728194

9. 2 کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام
    1- میشه بگید به چند نفر میشه ارسال ایمیل گروهی کرد در جیمیل؟
    2- اگر در جیمیل گروه بسازیم بیشتر و بهتر میشه ایملها رو ارسال کرد و یا اینکه همین طوری فقط نام افراد رو وارد کنیم در قسمت گیرنده؟
    3- من به 47 نفر همیشه برای موضوعی ایمیل گروهی می فرستادم. و همشم با موفقیت رسال میشد و می رفت. الان که این تعداد رو به 65 نفر رسونم و ارسال میکنم همشون دلیور میشن . دقیقا شبیه پست 1142# که گفتم با این تفاوت که اونجا برای 60 نفر دیگه می فرستادم که از درستی آدرسشون مطمئن نبودم ولی اینجا مطمئنم. چون با هم در ارتباطیم.. در صورتی که می دونم در اینجا همشون درستن. اگه غلط بودن تو این چند ماهی که هر هفته ایمیل براشون می فرستادم نباید ارسال می شدن. چون تا روی send کلیک میکنم بعد از 2 الی 3 ثانیه هر 65ایمیل دلیوری میشن. من فکر کردم شاید گوگل اجازه ارسال به بیشتر از 50 نفر رو نمیده و برای این شاید اینطور شده. ایا درسته؟
    ممنون از سایت بی نظیرتون.

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    1- میشه بگید به چند نفر میشه ارسال ایمیل گروهی کرد در جیمیل؟
    2- اگر در جیمیل گروه بسازیم بیشتر و بهتر میشه ایملها رو ارسال کرد و یا اینکه همین طوری فقط نام افراد رو وارد کنیم در قسمت گیرنده؟
    3- من به 47 نفر همیشه برای موضوعی ایمیل گروهی می فرستادم. و همشم با موفقیت رسال میشد و می رفت. الان که این تعداد رو به 65 نفر رسونم و ارسال میکنم همشون دلیور میشن . دقیقا شبیه پست 1142# که گفتم با این تفاوت که اونجا برای 60 نفر دیگه می فرستادم که از درستی آدرسشون مطمئن نبودم ولی اینجا مطمئنم. چون با هم در ارتباطیم.. در صورتی که می دونم در اینجا همشون درستن. اگه غلط بودن تو این چند ماهی که هر هفته ایمیل براشون می فرستادم نباید ارسال می شدن. چون تا روی send کلیک میکنم بعد از 2 الی 3 ثانیه هر 65ایمیل دلیوری میشن. من فکر کردم شاید گوگل اجازه ارسال به بیشتر از 50 نفر رو نمیده و برای این شاید اینطور شده. ایا درسته؟
    ممنون از سایت بی نظیرتون.
    سلام

من فکر می کنم 100 تا آدرس سقف آدرس هایی هست که جمعا می تونید توی فیلد های to،ccوBcc بنویسید. این برای اینه که دونه دونه آدرس ها رو انتخاب کنید اما برای فرستادن گروهی دقیق نمی دونم.
    اگر جی میل همون موقعی که دارید ایمیل ارسال می کنید براتون نمی نویسه که تعداد افرادی دارید می فرستید زیاده و ابتدا ایمیلتونو سند می کنه بدون ارور احتمالا اشکال از تعداد زیاد آدرس گیرنده نیست.
    و من فکر می کنم اگر از این ایمیلی که نمونشو برامون فرستادی براتون میاد اشکال از تعداد زیاد گیرنده نیست چون جیمیل ابتدا نامتنو پست می کنه و بعد این پیغام میاد.
    اما ابتدا یک نکته رو روشن کنم. این نامه به معنی دلیور شدن ایمیل هاتون نیست بلکه برعکس به معنی دلیور نشدن ایمیل هاتونه
    دلیور شدن ایمیل به معنی رسیدن اون به دست گیرنده هست و بنابراین اونچه که برای ایمیل شما اتفاق میافته دلیور نشدن ایمیل هست.
    آیا توی این ایمیلی که براتون میاد آدرس هر 65 ایمیل به صورت جدا هست؟
    ممکنه در وارد کردن آدرس های جئیئ اشتباه کرده باشید یا در جدا کردنشون از هم نکات جی یمل رو رعایت نکرده باشید

12. این کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

همانطور که گفتم ادرس ها رو درست نوشتم. آدرس هارو زیر هم در یک فایل نت پد نوشتم و همه رو select all میکنم و در صفحه قسمت bcc اون هارو paste می کنم که به طور خودکار با "," از هم جدا میشن.
    آخه من قبلا هم دقیقا برای همین تعداد ایمیل رو می فرستادم و در بین اونها ادرس دیگه خودم رو هم مینوشتم تا از رسیدنش مطمئن باشم. همشون هم با موفقیت ارسال می شدن و هیچ ایمیلی هم از طرف گوگل نمی یومد. از وقتی که به این تعداد ایمیل 10 الی 15 تا ادرس دیگه اضافه کردم یهو اینطوری شده.
    نمی دونم مشکل از کجاست.
    در جواب سوالتون. یکبار هر 65 تا به صورت جدا جدا اومدن. اما وقتی از ادرس دیگه خودم فرستادم 12 تاشون اینطوری شدن. با یک ادرس دیگه هم باز امتحان کردم ولی دیگه حواسم نبود چندتاشون برگشت خوردن... ولی فکرنکنم 65 تا بوده باشن...
    یک سوال؟ آیا بلافاصله بعد از زدن گزینه send از ایمیل خارج شدن باعث عدم رسیدن ایمیلها میشه. یا بلافاصله به یک صفحه دیگه در جیمیل رفتن باعث عدم ارسال بعضی از ایمیلهل میشه؟
    ممنون از پاسختون.
    سلام

من فکر می کنم 100 تا آدرس سقف آدرس هایی هست که جمعا می تونید توی فیلد های to،ccوBcc بنویسید. این برای اینه که دونه دونه آدرس ها رو انتخاب کنید اما برای فرستادن گروهی دقیق نمی دونم.
    اگر جی میل همون موقعی که دارید ایمیل ارسال می کنید براتون نمی نویسه که تعداد افرادی دارید می فرستید زیاده و ابتدا ایمیلتونو سند می کنه بدون ارور احتمالا اشکال از تعداد زیاد آدرس گیرنده نیست.
    و من فکر می کنم اگر از این ایمیلی که نمونشو برامون فرستادی براتون میاد اشکال از تعداد زیاد گیرنده نیست چون جیمیل ابتدا نامتنو پست می کنه و بعد این پیغام میاد.
    اما ابتدا یک نکته رو روشن کنم. این نامه به معنی دلیور شدن ایمیل هاتون نیست بلکه برعکس به معنی دلیور نشدن ایمیل هاتونه
    دلیور شدن ایمیل به معنی رسیدن اون به دست گیرنده هست و بنابراین اونچه که برای ایمیل شما اتفاق میافته دلیور نشدن ایمیل هست.
    آیا توی این ایمیلی که براتون میاد آدرس هر 65 ایمیل به صورت جدا هست؟
    ممکنه در وارد کردن آدرس های جئیئ اشتباه کرده باشید یا در جدا کردنشون از هم نکات جی یمل رو رعایت نکرده باشید

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

همانطور که گفتم ادرس ها رو درست نوشتم. آدرس هارو زیر هم در یک فایل نت پد نوشتم و همه رو select all میکنم و در صفحه قسمت bcc اون هارو paste می کنم که به طور خودکار با "," از هم جدا میشن.
    آخه من قبلا هم دقیقا برای همین تعداد ایمیل رو می فرستادم و در بین اونها ادرس دیگه خودم رو هم مینوشتم تا از رسیدنش مطمئن باشم. همشون هم با موفقیت ارسال می شدن و هیچ ایمیلی هم از طرف گوگل نمی یومد. از وقتی که به این تعداد ایمیل 10 الی 15 تا ادرس دیگه اضافه کردم یهو اینطوری شده.
    نمی دونم مشکل از کجاست.
    در جواب سوالتون. یکبار هر 65 تا به صورت جدا جدا اومدن. اما وقتی از ادرس دیگه خودم فرستادم 12 تاشون اینطوری شدن. با یک ادرس دیگه هم باز امتحان کردم ولی دیگه حواسم نبود چندتاشون برگشت خوردن... ولی فکرنکنم 65 تا بوده باشن...
    یک سوال؟ آیا بلافاصله بعد از زدن گزینه send از ایمیل خارج شدن باعث عدم رسیدن ایمیلها میشه. یا بلافاصله به یک صفحه دیگه در جیمیل رفتن باعث عدم ارسال بعضی از ایمیلهل میشه؟
    ممنون از پاسختون.
    نه اگه متن نامه ها دقیقا مثل متن نامه ای هست اکه اینجا چسبوندید این یعنی اینکه جی میل این ها رو فرستاده و اگر بالای جی میل می بینید نوشته سند شد یعنی سند شد.
    معمولا این ایمیل هایی که سند نشدند به صورت جدا جدا نمی آند با هم می آند مطمینید متن نامه ها عین همونی که اینجا گداشتید؟ متن نامه ها مهمه احتمال اینکه درست متوجه نشید چی گفته زیاده.
    در ضمن کاری که می توند یکنید اینه که یکی یکی اون 14 تا ایمیل رو اضافه کنید ببنید مشکل از کجاست

15. این کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

نه اگه متن نامه ها دقیقا مثل متن نامه ای هست اکه اینجا چسبوندید این یعنی اینکه جی میل این ها رو فرستاده و اگر بالای جی میل می بینید نوشته سند شد یعنی سند شد.
    معمولا این ایمیل هایی که سند نشدند به صورت جدا جدا نمی آند با هم می آند مطمینید متن نامه ها عین همونی که اینجا گداشتید؟ متن نامه ها مهمه احتمال اینکه درست متوجه نشید چی گفته زیاده.
    در ضمن کاری که می توند یکنید اینه که یکی یکی اون 14 تا ایمیل رو اضافه کنید ببنید مشکل از کجاست

این یکی که اخیرا شده..

کد:
    Last edited by رامین رضاییان; 26-10-2015 at 12:57.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •