تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 116 از 120 اولاول ... 1666106112113114115116117118119120 آخرآخر
نمايش نتايج 1,151 به 1,160 از 1197

نام تاپيک: آموزش نصب Battlefield 2 برای بازی آنلاین + معرفی سرور ایرانی با پینگ پایین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام
    چند تا سوال داشتم :

یکی این که من این بازی رو دانلود کردم و نصب کردم / کرکش نکردم و موقع نصب یکی از سریال هایی که توی سایتا بود رو وارد کردم / بعد به ترتیب پچ ها رو نصب کردم / بعد از این وارد بازی شدم و یه اکانت آنلاین ساختم / وقتی سرور هارو رفلش کردم سرور ها اومدن / اولا این که روی بیشترش که کلیک می کردم ارورCD-Key Not valid رو میداد / اونایی هم که میومد هم تقریبا بیشتر مواقع توسط پانک باستر کیک میشدم . حالا من چیکار کنم که اینطوری نشه اگه یه توضیح جامع بدی ممنونت میشم .(داداش اگه فکر میکنی نسخه ی بازی ایراد داره یه لینک دانلود بازی بده )

سوال دیگم اینه که پانک باستر اصلا چطوری نرم افزار شو دانلود کنم و آپدیت کنم و کلا از کجا دانلود کنم .

دیگه این که داداش این درجه هارو چطوری میگیرن / اگه میشه یه توصیح کامل بده / خیلی آقققققایی . بعد این که ما چطور درجه و امتیازات خودمون رو ببینیم . توی یکی از این سرور هایی که بین 100 تا پیدا کردم یه ارور نده و کیک نشم بودم / دیدم یارو که زدمش یه اسلحه ی دیگه داره / اونو چطوری گرفته / یه توضیح هم درباره این بدی ممنون میشم / بعد داداش میخواستم بدونم اینا کجا ذخیره میشه .

سوال بعدیم اینه که چطوری و چه کار هایی بکنیم که درجه بگیریم و توی چه سرور هایی بریم که درجه و امتیاز و از این چیزا بزه .

سوال دیگم اینه که چطوری میشه کاماندر شد / هم توی بازی آفلاین و هم توی بازی آنلاین .

سوال بعدیم اینه که من از توی خود بازی سرور پیدا میکنم / شما از کجا وارد سرور میشی ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

با caps lock میتونی کماندر شید
    Last edited by goodman2012; 18-05-2014 at 12:47.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

من این بازی رو دانلود کردم و نصب کردم / کرکش نکردم و موقع نصب یکی از سریال هایی که توی سایتا بود رو وارد کردم / بعد به ترتیب پچ ها رو نصب کردم / بعد از این وارد بازی شدم و یه اکانت آنلاین ساختم / وقتی سرور هارو رفلش کردم سرور ها اومدن / اولا این که روی بیشترش که کلیک می کردم ارورCD-Key Not valid رو میداد / اونایی هم که میومد هم تقریبا بیشتر مواقع توسط پانک باستر کیک میشدم . حالا من چیکار کنم که اینطوری نشه اگه یه توضیح جامع بدی ممنونت میشم .(داداش اگه فکر میکنی نسخه ی بازی ایراد داره یه لینک دانلود بازی بده )

حالا یه اتفاق دیگه افتاده اینه که من با برنامه
    fff-ea135 کی بازی رو عوض کردم / ولی الان دیگه اون چنتا سرور ای که قبلا می یاورد رو نمی یاره / خواشا یه کمک بکنید دیگه خدایی قاطی کردم .

بازی رو هم 100 بار از ریشه (یعنی رجیستری و اکانت هارو ) کامل پاک کردم ولی بازم نشد.
    Last edited by alireza.believe; 19-05-2014 at 12:20.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

pbsvc_bc2 شما باید این فایل و پانک باستر 3.8 رودانلود کنید و بزارید آپدیت شودبعد اگر کیک شدید سریال نامبر عوض کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

اگه تونستی بازی کنی پس همه چی درسته، کیک میشی چون پینگت ضعیفه اگه می خوای تو سرور مورد نظر بدونی پینگت چقدره وقتی وارد سرور شدی تب رو بزن او علامتی که شبیه فلش دوربینه زیرش پینگت رو نوشتن بستگی به سلیقه ی ادمین داره که تو چه پینگی کیکت کنن بعضیا بالای 100 بعضیا بالای 400 من سرور روسی بازی میکنم BF2MD، واسه اینکه بتونی سرور بهتر انتخاب کنی تو لیست سرور ها بالا نوشته پینگ دوبار کلیک کنی از پایین ترین پینگ واست مرتب میکنه، درجه هارم خوده کامپوتر میده ینی دسته ادمین نیست کاره بخصوصی بکنی بهت جایزه یا ترفیع میده مثلا تو نقشه ی wake up island من هواپیمای چینی بودم اول بمبم و تو ارشه ناو هواپیما بر ریختم ( البته تو سرور روسی این کار اجازه داده نشده جوری برنامه نویسی کردن که کیک بشی، یا مثلا با هواپیما خودتو به هلیکوپتر بزنی بی قانونیه کیک میشی، قانونایه سرورا فرق میکنه) بعدش اومدم با بمبای هوا به هوا دوتا هلی کوپتر و یه هواپیما رو زدم و یکی هم منفجر کردم همون لحضه ترفیع داد، اصلحه هارم من از سایتا ی خارجی پرسیدم مثل اینکه امتیازت باید بالای 2000 اینا باشه زیاد روش تحقیق نکردم اخه اصلحه خوده کشورها همشون خوبه و تو سروری هم که من بازی می کنم خودش اصلحه های اضافی رو میده، تو این سرور کناره اصلحه ها یه فلش بالا پایین هس وقتی میزنی اصلحه عوض میشه،
    سوال داشتی بپرس من عاشق این بازیم بتیلفیلد سه رو که به ایران حمله میکردن رو هارد تموم کردم، غیر این بازی باریی توجه منو به خودش جلب نمبکنه اگه سیستممو ارتقا بدم دلم می خواد یه گشتی تو مالتی پلیر بتیلفیلد 4 بکنم البته فک نکنم سروری -- شده داشته باشه که مناسب پینگ ما باشه،
    از همین بتیل فیلد دو هم خیلی خوشم میاد، اونایی هم که مینویسه CD-Key invalid سرور هایی هستن که -- نشدن ینی صاحب سرور واسش پول داده و کسایی که بازی رو خریدن میتونن برن توش،
    موفق باشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

اگه تونستی بازی کنی پس همه چی درسته، کیک میشی چون پینگت ضعیفه اگه می خوای تو سرور مورد نظر بدونی پینگت چقدره وقتی وارد سرور شدی تب رو بزن او علامتی که شبیه فلش دوربینه زیرش پینگت رو نوشتن بستگی به سلیقه ی ادمین داره که تو چه پینگی کیکت کنن بعضیا بالای 100 بعضیا بالای 400 من سرور روسی بازی میکنم BF2MD، واسه اینکه بتونی سرور بهتر انتخاب کنی تو لیست سرور ها بالا نوشته پینگ دوبار کلیک کنی از پایین ترین پینگ واست مرتب میکنه، درجه هارم خوده کامپوتر میده ینی دسته ادمین نیست کاره بخصوصی بکنی بهت جایزه یا ترفیع میده مثلا تو نقشه ی wake up island من هواپیمای چینی بودم اول بمبم و تو ارشه ناو هواپیما بر ریختم ( البته تو سرور روسی این کار اجازه داده نشده جوری برنامه نویسی کردن که کیک بشی، یا مثلا با هواپیما خودتو به هلیکوپتر بزنی بی قانونیه کیک میشی، قانونایه سرورا فرق میکنه) بعدش اومدم با بمبای هوا به هوا دوتا هلی کوپتر و یه هواپیما رو زدم و یکی هم منفجر کردم همون لحضه ترفیع داد، اصلحه هارم من از سایتا ی خارجی پرسیدم مثل اینکه امتیازت باید بالای 2000 اینا باشه زیاد روش تحقیق نکردم اخه اصلحه خوده کشورها همشون خوبه و تو سروری هم که من بازی می کنم خودش اصلحه های اضافی رو میده، تو این سرور کناره اصلحه ها یه فلش بالا پایین هس وقتی میزنی اصلحه عوض میشه،
    سوال داشتی بپرس من عاشق این بازیم بتیلفیلد سه رو که به ایران حمله میکردن رو هارد تموم کردم، غیر این بازی باریی توجه منو به خودش جلب نمبکنه اگه سیستممو ارتقا بدم دلم می خواد یه گشتی تو مالتی پلیر بتیلفیلد 4 بکنم البته فک نکنم سروری -- شده داشته باشه که مناسب پینگ ما باشه،
    از همین بتیل فیلد دو هم خیلی خوشم میاد، اونایی هم که مینویسه CD-Key invalid سرور هایی هستن که -- نشدن ینی صاحب سرور واسش پول داده و کسایی که بازی رو خریدن میتونن برن توش،
    موفق باشی
    سلام خدمت شما اولا که درجه ها و جایزه هایی که در بتلفید2 یا همون award که global unlocks هستند همش رو حساب کتابه مثلا 10تا رو با اسنایپر بکشی جایزه بهت میده و..اما رنک از ازاولین رنک که 150 پوینت اولین درجه رو میگیری که اون هم رو حساب و کتاب است و اما cd key شما با یک سی کی که ولید باشد تو همه سرور ها می تونی بری ربطی به بازی ارجینال و صاحب سرور و .. نداره که سی دی کی هم می تونی بخری از فروشگاه های معتبر من خودم خریدم دارم هم ی سرور ها رو بازی می کنم تو پچ 1.5
    Last edited by goodman2012; 21-05-2014 at 11:15.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

پس سوال ایشون رو من اشتباه متوجه شدم فکر کردم در مورد ارتقاء درجه ی نظامی داخل سرور ها حرف می زنه، cd key vali که شما حرف می زنی خوب همون اورجینالش میکنی، ادمینی که اونور هس اگه تیک free stream رو بزنه کسایی که سی دی کیشو ولید نیستم میتونن بازی کنن در سرورهایی که کرک نیست، من سی دی کیم ولید نیست تو سروری که خودش پول پرداخت نمی کنه به ea game (کرک شدس) بازی میکنم، حالااا
    امروز صبح تو سرور چینی ها بازی میکردم (HERO yatani #9) پینگم 600 بود حالا 700 هم میشد میدونی یعنی چی یعنی اونا منو اگه یه جا واستم حرکت نکنم 2 یا 3 ثانیه زودتر از اینکه من اونارو ببینم منو میبینن البته پینگ بالا بودنم مزیت های خودشو داره تو بعضی جاها، با این حال 30 نفرشونو با اسالت (assult) کشتم معدود راهایی هس که دارم، البت خودم یه 30 40 باری مردم، شما کجا بازی میکنی پینگت اونجا چقدره اگه پینگش خوبه حاظرم سی دی ولید بخرم واسش ولی فک نکنم نزدیکای ایران باشه، سرور ایرانی بود کسی نیومد توش برداشتنش، ما هم موندیم، میرم سرور روسی وارد square شون که میشم قشنگ با هم روسی صحبت میکنن میگم:
    please speak english i want to cooperate to get the flags بی ثوادا میگن no english no english از این داستان بافیا منظورم اینه چقد حال می داد با هم فارسی صحبت میکردیم تو سرور خودمون، اگه سرور سراغ داری که واسه ما ایرانیا مناسبه بگو بیایم با هم حال کنیم تک خوری نکن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام خدمت شما اولا که درجه ها و جایزه هایی که در بتلفید2 یا همون award که global unlocks هستند همش رو حساب کتابه مثلا 10تا رو با اسنایپر بکشی جایزه بهت میده و..اما رنک از ازاولین رنک که 150 پوینت اولین درجه رو میگیری که اون هم رو حساب و کتاب است و اما cd key شما با یک سی کی که ولید باشد تو همه سرور ها می تونی بری ربطی به بازی ارجینال و صاحب سرور و .. نداره که سی دی کی هم می تونی بخری از فروشگاه های معتبر من خودم خریدم دارم هم ی سرور ها رو بازی می کنم تو پچ 1.5
    پس سوال ایشون رو من اشتباه متوجه شدم فکر کردم در مورد ارتقاء درجه ی نظامی داخل سرور ها حرف می زنه، cd key vali که شما حرف می زنی خوب همون اورجینالش میکنی، ادمینی که اونور هس اگه تیک free stream رو بزنه کسایی که سی دی کیشو ولید نیستم میتونن بازی کنن در سرورهایی که کرک نیست، من سی دی کیم ولید نیست تو سروری که خودش پول پرداخت نمی کنه به ea game (کرک شدس) بازی میکنم، حالااا
    امروز صبح تو سرور چینی ها بازی میکردم (HERO yatani #9) پینگم 600 بود حالا 700 هم میشد میدونی یعنی چی یعنی اونا منو اگه یه جا واستم حرکت نکنم 2 یا 3 ثانیه زودتر از اینکه من اونارو ببینم منو میبینن البته پینگ بالا بودنم مزیت های خودشو داره تو بعضی جاها، با این حال 30 نفرشونو با اسالت (assult) کشتم معدود راهایی هس که دارم، البت خودم یه 30 40 باری مردم، شما کجا بازی میکنی پینگت اونجا چقدره اگه پینگش خوبه حاظرم سی دی ولید بخرم واسش ولی فک نکنم نزدیکای ایران باشه، سرور ایرانی بود کسی نیومد توش برداشتنش، ما هم موندیم، میرم سرور روسی وارد square شون که میشم قشنگ با هم روسی صحبت میکنن میگم:
    please speak english i want to cooperate to get the flags بی ثوادا میگن no english no english از این داستان بافیا منظورم اینه چقد حال می داد با هم فارسی صحبت میکردیم تو سرور خودمون، اگه سرور سراغ داری که واسه ما ایرانیا مناسبه بگو بیایم با هم حال کنیم تک خوری نکن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه marde tanhayi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    هر جا تنهایی باشه

پيش فرض

من وقتی بازی رودانلود کردم اپدیت هاش رو نصب نکردم و فقط با همون بازی ورژن اولی وارد بازی شدم

سرور خیلی زیاد بود پینک هم کم بود همیشه تو سرورهای پیک 200 بازی می کردم که پلیر اونها هم زیاد بود پچ رو نصب نکردم تا ببینم رو تعداد سرور تاثیر داره یا نه ولی با همون ورژن اولی حداقل 50 تا سرور می اورد با پینکهای 200

اینترنت من هم زیاد خوب نیست اینترنت دله دزی مخابرات هست تو بازی TEEWORLD معمولا پینک من از همه بیشتر هست و نزدیک 100 هست در حالی که پینک همه 60 تا بیشتر نمی شه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

شما تو گوگل بزنید bf2 cracked servers 1.5
    چند تا سایت میاره که تو اون سایت ها لیست آنلاین سرور گیم ها و تعداد بازیکنان هست من از تو سرور [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قبلا تعداد بازیکنش رو میددم و میرفتم بازی می کردم .خلاصه بزن تو گوگل لیست سرور های کرک شده رو میاره.البته بعضیاشون رو .موفق باشی وانشالله بتونی با پینگ بهتر بازی کنید
    Last edited by goodman2012; 26-05-2014 at 06:30.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •