تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 117 از 127 اولاول ... 1767107113114115116117118119120121 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,161 به 1,170 از 1265

نام تاپيک: تکامل (فرگشت)

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

حرف باد هواست. مخصوصا حرف انسان هایی مثل تو ... دلیل و مدرک بیار کی و کجا و تا حدی فعالیت داشتی تو این زمینه!؟!؟!
    چون خیلی بعید میدونم چیز زیادی از هوش مصنوعی بدونی.
    عزیز ...
    ایشون 6 سال پیش داشتند هوش مصنوعی میخوندن. یعنی تحصیلات آکادمیک.
    به جز اینها ایشون مطالعه و پشتکار زیادی در یادگیری دارن.
    اگه شخصیتشو بشناسی و کم ادعا بودنشو ، هیچ وقت اینجوری بی احترامی نمیکنید. حتی اگه شما درست بگید.

2. 2 کاربر از becareful بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

حرف باد هواست. مخصوصا حرف انسان هایی مثل تو ... دلیل و مدرک بیار کی و کجا و تا حدی فعالیت داشتی تو این زمینه!؟!؟!
    چون خیلی بعید میدونم چیز زیادی از هوش مصنوعی بدونی.
    جناب مولتی یوزر با سوابق بسیار درخشان، لطفا از سابقه بحث نکنید

سابقه رو بگذارید کنار، لطفا بفرمایید چطور هوش مصنوعی (و چه شاخه و شیوه ای از اون) باعث میشه تصور کنید فرگشت اشتباه هست؟ لطفا دقیق صحبت کنید چون شمایید که مدعی هستید اینجا! شما که هیچ وقت به سوالاتی که ازتون میشه پاسخ نمی دید، این یکی هم می دونم چیزی برای گفتن نخواهید داشت

4. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

جناب مولتی یوزر با سوابق بسیار درخشان، لطفا از سابقه بحث نکنید

سابقه رو بگذارید کنار، لطفا بفرمایید چطور هوش مصنوعی (و چه شاخه و شیوه ای از اون) باعث میشه تصور کنید فرگشت اشتباه هست؟ لطفا دقیق صحبت کنید چون شمایید که مدعی هستید اینجا! شما که هیچ وقت به سوالاتی که ازتون میشه پاسخ نمی دید، این یکی هم می دونم چیزی برای گفتن نخواهید داشت

من نگفتم تکامل وجود نداره گفتم اینکه بعضی با همون مشخصات اخلاقی شما میگن اینا شانسی و راندوم بوده مسخره است شما اگه واقعا تو زمینه هوش مصنوعی فعالیت داشتی و از پیچیده بودنش خبر داری چطوری ادعا میکنی چیزی تا این حد هوشمند میتونه شانسی و ثمره انتخاب طبیعی باشه و از پیش طراحی شده نباشه؟ اگه انتخاب راندوم باشه که چشم انسان الان باید روی گلوش بود و این هماهنگی و نظم جای هیچ شکی نمیذاره که این طراحی ها هرچند تدریجی اما کاملا هوشمند بوده و چیز هوشمند هم خالق هوشمند نیاز داره مگر اینکه کلا قوانین رو بخواهی تغییر بدی بگی از جانب غیب این دنیا ظاهر شده و نیازی به خالق نداشته.
    Last edited by Stream; 09-03-2017 at 14:41. دليل: حذف مباحث نامربوط به تاپیک

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

من نگفتم تکامل وجود نداره گفتم اینکه بعضی با همون مشخصات اخلاقی شما میگن اینا شانسی و راندوم بوده مسخره است شما اگه واقعا تو زمینه هوش مصنوعی فعالیت داشتی و از پیچیده بودنش خبر داری چطوری ادعا میکنی چیزی تا این حد هوشمند میتونه شانسی و ثمره انتخاب طبیعی باشه و از پیش طراحی شده نباشه؟ اگه انتخاب راندوم باشه که چشم انسان الان باید روی گلوش بود و این هماهنگی و نظم جای هیچ شکی نمیذاره که این طراحی ها هرچند تدریجی اما کاملا هوشمند بوده و چیز هوشمند هم خالق هوشمند نیاز داره مگر اینکه کلا قوانین رو بخواهی تغییر بدی بگی از جانب غیب این دنیا ظاهر شده و نیازی به خالق نداشته.
    شما همینطور حرف خودتون رو می زنید. هیچ کس مدعی نیست فرگشت صرفا شانسی و رندوم است. تا وقتی این رو درست متوجه نشید بحث با شما بی فایده است.

7. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

منظوزتون از شانسی و رندوم بودن انتخاب طبیعی چیه ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

یعنی پیکر انسان طراحی شده است و به خاطر شرایط و صرفا واسه زنده بودن و بقا این شکلی نشده. اگر فقط موضوع ادامه بقا بود پس اون طراحی هوشمندی که به وضوح به چشم میخوره چیه؟ اگر چشم انسان روی دستش یا گلو یا سینه و ... بود بازم میتونست زنده بمونه اما طراحی موجودات مخصوصا انسان نشون میده تکامل از همون روز اول واسه رسیدن به این مرحله یا بالاتر برنامه داشته. چیز هوشمند هم نمیتونه بدون خالق باشه حتی چیز غیر هوشمند هم نمیتونه بدون خالق باشه چون چیزی تو این دنیا از جانب غیب ظاهر نمیشه.

در مورد اون هوش مصنوعی تو ایران چطوری آموزش میدن؟ چون هوش مصنوعی فقط یه سری دستور برنامه نویسی شده و اسکریپت شده نیست و تا جایی من میدونم هیچ انسانی موفق به ساخت هوش مصنوعی نشده مگه اینکه یه شبیه سازی خیلی سطحی و از پیش نوشته شده باشه. اینا اسم هوش مصنوعی نیست ...

هوش مصنوعی واقعی نباید هیچ دیتابیس و مرکز اطلاعات از پیش تعیین شده داشته باشه. اگه روزی علم موفق شد هوشی رو بسازه که خودش از صفر اطلاعات کسب و ذخیره کنه و بتونه اونا رو تجزیه و تحلیل کنه و با اراده خودش و احساس خودش تصمیم گیری کنه اون وقت میشه هوش مصنوعی ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

یادمه یه بنده خدایی یه رباتی ساخته بود می گفت این هوش مصنوعی داره! بعد که توضیح میداد فهمیدیم این کاملا از پیش کد نویسی شده است و مثلا اعداد رو تا فکر کنم شماره 10 یاد میگیره و بعد ازش بپرسی 2 + 2 چند میشه میگه 4 تو ایران هم فکر کنم همینجوری هوش مصنوعی رو آموزش میدن.

من خودم علاقه وحشتناکی به شبیه سازی هوش مصنوعی دارم هر وقت بیکار میشم شروع میکنم تو یه محیط ریل تایم کاراکترهام رو هوشمند تر میکنم اما این واقعا اسمش هوش نیست چون من بهش دستور میدم چیکار کنه تا زمانی هم که قدرت یادگیری و تصمیم گیری نداشته باشه فقط باید بگیم رفتارهای از پیش تعیین شده نه هوش مصنوعی.

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اطلاعاتتون از هوش مصنوعی بسیار پایینه.

12. 3 کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

اطلاعاتتون از هوش مصنوعی بسیار پایینه.

فکر نکنم اطلاعات من پایین باشه تعریف شما از هوش مصنوعی غلطه ...
    گرچه من ادعا نمیکنم تو این زمینه مهارت دارم چون مهارت من برنامه نویسی و گرافیکه و در کنارش شبیه سازی هوش مصنوعی.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تعریف و طبیعت هوش مصنوعی

هنوز تعریف دقیقی برای هوش مصنوعی که مورد توافق دانشمندان این علم باشد ارائه نشده‌است و این به هیچ وجه مایهٔ تعجب نیست. چرا که مقولهٔ مادر و اساسی‌تر از آن، یعنی خود هوش هم هنوز بطور همه‌جانبه و فراگیر تن به تعریف نداده‌است. در واقع می‌توان نسل‌هایی از دانشمندان را سراغ گرفت که تمام دوران زندگی خود را صرف مطالعه و تلاش در راه یافتن جوابی به این سؤال عمده نموده‌اند که: هوش چیست؟
    اما اکثر تعریف‌هایی که در این زمینه ارایه شده‌اند بر پایه یکی از ۴ باور زیر قرار می‌گیرند:

1. سیستم‌هایی که به طور منطقی فکر می‌کنند
      2. سیستم‌هایی که به طور منطقی عمل می‌کنند
      3. سیستم‌هایی که مانند انسان فکر می‌کنند
      4. سیستم‌هایی که مانند انسان عمل می‌کنند (مرجع۱)

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

یعنی پیکر انسان طراحی شده است و به خاطر شرایط و صرفا واسه زنده بودن و بقا این شکلی نشده. اگر فقط موضوع ادامه بقا بود پس اون طراحی هوشمندی که به وضوح به چشم میخوره چیه؟ اگر چشم انسان روی دستش یا گلو یا سینه و ... بود بازم میتونست زنده بمونه اما طراحی موجودات مخصوصا انسان نشون میده تکامل از همون روز اول واسه رسیدن به این مرحله یا بالاتر برنامه داشته. چیز هوشمند هم نمیتونه بدون خالق باشه حتی چیز غیر هوشمند هم نمیتونه بدون خالق باشه چون چیزی تو این دنیا از جانب غیب ظاهر نمیشه.

در مورد اون هوش مصنوعی تو ایران چطوری آموزش میدن؟ چون هوش مصنوعی فقط یه سری دستور برنامه نویسی شده و اسکریپت شده نیست و تا جایی من میدونم هیچ انسانی موفق به ساخت هوش مصنوعی نشده مگه اینکه یه شبیه سازی خیلی سطحی و از پیش نوشته شده باشه. اینا اسم هوش مصنوعی نیست ...

هوش مصنوعی واقعی نباید هیچ دیتابیس و مرکز اطلاعات از پیش تعیین شده داشته باشه. اگه روزی علم موفق شد هوشی رو بسازه که خودش از صفر اطلاعات کسب و ذخیره کنه و بتونه اونا رو تجزیه و تحلیل کنه و با اراده خودش و احساس خودش تصمیم گیری کنه اون وقت میشه هوش مصنوعی ...
    همچین چیزی همین الان هم وجود داره. سیستم هایی که بدون برنامه ریزی شدن قبلی، چیزهای جدید رو یاد می گیرند و بعد بر اساس دانشی که کسب کردند رفتار ویژه نشون میدن. جای بحثش اینجا نیست، اگر خواستید یاد بگیرید می تونید تاپیک ویژه هوش مصنوعی بزنید تا در خدمتتون باشیم.

یادمه یه بنده خدایی یه رباتی ساخته بود می گفت این هوش مصنوعی داره! بعد که توضیح میداد فهمیدیم این کاملا از پیش کد نویسی شده است و مثلا اعداد رو تا فکر کنم شماره 10 یاد میگیره و بعد ازش بپرسی 2 + 2 چند میشه میگه 4 تو ایران هم فکر کنم همینجوری هوش مصنوعی رو آموزش میدن.

من خودم علاقه وحشتناکی به شبیه سازی هوش مصنوعی دارم هر وقت بیکار میشم شروع میکنم تو یه محیط ریل تایم کاراکترهام رو هوشمند تر میکنم اما این واقعا اسمش هوش نیست چون من بهش دستور میدم چیکار کنه تا زمانی هم که قدرت یادگیری و تصمیم گیری نداشته باشه فقط باید بگیم رفتارهای از پیش تعیین شده نه هوش مصنوعی.
    این توصیفی که شما می کنید ربطی به هوش مصنوعی نداره. واقعیت اینه که من از بچه هایی که در راهنمایی هستند توصیف های دقیق تری از هوش مصنوعی شنیدم تا چیزی که شما اینجا می فرمایید، همونطور که خودتون هم پایین تر گفتید:

فکر نکنم اطلاعات من پایین باشه تعریف شما از هوش مصنوعی غلطه ...
    گرچه من ادعا نمیکنم تو این زمینه مهارت دارم چون مهارت من برنامه نویسی و گرافیکه و در کنارش شبیه سازی هوش مصنوعی.

پس لطفا درباره موضوع هایی بالا منبر بروید و مدعی باشید که در اونها مهارت دارید. انجمن های برنامه نویسی و گرافیک داریم اینجا که می تونند خیلی بهتر از انجمن های زیست شناسی از تخصص و مهارت شما بهرمند بشوند

15. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •