تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 178 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 1778

نام تاپيک: تاپیک جامع ترابردپذیری سه اپراتور(همراه اول-ایرانسل-رایتل)

داره خودمونی میشه morypory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام به عزیزان ، من دو عدد سیم کارت اعتباری رایتل داشتم که پنج شنبه ترابرد به ایرانسل کردم جمعه با من تماس گرفتند و مشخصاتم را بررسی کردند امروز شنبه هم پیک آمد و سیم کارتها را داد فرم را امضاء کردم و رفت ( تو ایران اینقدر سرعت عمل ) حالا چه مرحله ای دیگر دارد آیا سیم کارتهام فعالند چون هنوز نگذاشتم امتحان کنم

داره خودمونی میشه morypory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    دوستانی که دائمی همراه اخر رو به ایرانسل ترابرد کردند اعلام وضعیت کنند
    سلام دوست عزیز به نظر من چون همراه اول زیر نظر دولت می باشد و دو اپراتور خصوصی هستند دولت بیشتر همراه اول را پشتیبانی میکنند البته فکر میکنم به ایرانسل هم فقط جهت ارائه دیتا اهمیت داده اند ولی رایتل واقعا ضعیف عمل کرده است پس نظر من اگر می خواهی از بسته های اینترنت استفاده کنی یک سیم کارت اعتباری ایرانسل بگیر و استفاده بکن ولی برای مکالمات هخمراه اول بهترین گزینه می باشد

3. این کاربر از morypory بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام به عزیزان ، من دو عدد سیم کارت اعتباری رایتل داشتم که پنج شنبه ترابرد به ایرانسل کردم جمعه با من تماس گرفتند و مشخصاتم را بررسی کردند امروز شنبه هم پیک آمد و سیم کارتها را داد فرم را امضاء کردم و رفت ( تو ایران اینقدر سرعت عمل ) حالا چه مرحله ای دیگر دارد آیا سیم کارتهام فعالند چون هنوز نگذاشتم امتحان کنم
    منتظر دریافت پیامک تایید در سیم کارت رایتلتون باشید من خودم شهرستان هستم رایتل بودم ترابرد ایرانسل ثبت نام کردم باهام تماس گرفتند اما نمیدونم چرا سیم کارت من رو نمیارند

5. این کاربر از alireza12827 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن Tornado2800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

سلام دوست عزیز به نظر من چون همراه اول زیر نظر دولت می باشد و دو اپراتور خصوصی هستند دولت بیشتر همراه اول را پشتیبانی میکنند البته فکر میکنم به ایرانسل هم فقط جهت ارائه دیتا اهمیت داده اند ولی رایتل واقعا ضعیف عمل کرده است پس نظر من اگر می خواهی از بسته های اینترنت استفاده کنی یک سیم کارت اعتباری ایرانسل بگیر و استفاده بکن ولی برای مکالمات هخمراه اول بهترین گزینه می باشد
    تشکر از راهنماییتون
    اگر دقت کرده باشید فکر میکنم هزینه ی مکالمه و پیامک و... ایرانسل نسبت به همراه اول کمتر می باشد

اگه نباشه جاش خالی می مونه ms1ove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

متاسفانه همراه اول در توسعه شبکه نسل 3 و 4 خودش ناموفق بوده و با گذشت بیش از 2 سال هنوز نتونسته پوشش مناسبی حتی مثل ایرانسل در شهرها ایجاد کنه همین دلیل باعث ریزش کاربران همراه اول و کوچ اونها به اپراتورهای حرفه ای در دیتا میشه همراه اول هم با این کارهاش که مثلا شما اگر این بسته رو خریدی و خواستی ترابرد کنی از همراه اول باعث 3هزارتومن دیگه به من بدی حرکت خیلی زشت و زننده ای هست. به جای اینکه بیاد بسته های مناسب بذاره برای نسل 3 و 4 یا میاد sms ارسال میکنه که آره اطلاعات مشترکین اریرانسل لو رفته میدونی... ما خوبیم..
    واقعا کارهای غیر حرفه ای انجام میده...
    100%باهاتون موافقم
    مخصوصا شب قرعه کشی لیگ برتر اون متنش خیلی رو مخ من بود .

اگه نباشه جاش خالی می مونه britain's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

آقا من نمی خواستم بگم اینو اما داشتن سیمکارت دائمی همراه اول کار بسیار دشواری هست .. می گید چرا ؟ چون اگه از هر اپراتور دیگه ای بدهکاری داشته باشین بدهکاری شما حداکثر حدود 50 60 تومن میشه ... اما قبض همراه اول ممکنه یه وقت به اندازه ودیعتون بیاد مثلا 800 هزار تومن یا 300 هزار تومن ... یا 200 هزار تومن .....
    حالا صبر کنید به اول دشواری می رسید ...
    تا روزی که شما قبض های 10 20 هزار تومنی خودتون رو می دیدید که البته از نظر همراه اول وضیفتونه راحتید اما روزی که قبض مثلا 200 هزار تومنی برای شما بده به دلایل نامعلوم .... شما حتما باید باید سروقت قبضتون رو پرداخت کنید و گرنه یه نفر زنگ می زنه تهدیدتون می کنه و کل خط های همراه اول شما قطع می شه و تلفن ثابت هم همین طور ......
    Last edited by britain; 16-07-2016 at 19:30.

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما ترابرد کردید ؟ از چه اپراتور به چه اپراتوری
    من بله ترابرد کردم از رایتل به ایرانسل

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

طی تماسی که ایرانسل داشتم برای جواب به سوالات برخی دوستان درباره سقف اعتبار سیم های دائمی بع داز ترابرد:
    بطور کلی در ترابرد پذیری سقف اعتبار سیم کارت 50 هزارتومن خواهد شد در یک از سه اپراتور فرقی نداره
    درباره ایرانسل اگر بعد از دوره دو ماهه مشترک خوش حساب باشید و به موقع پرداخت کندی سقف اعتبار سیم دائمی شما به صد هزار تومان خواهد رسید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ms1ove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

من دیروز فرم پر کردم برای ترابرد از همراه اول به ایرانسل
    امروز زنگ زدن همون اطلاعات رو دوباره ازم پرسیدند و گفتند که ۲۴ساعت بعد سیمکارت براتون پیک میشه به آدرستون .
    منتها من شهرستان هستم و اینجا پیک نداره فکر نکنم پیک کنن نظر شما چیه پیک میشه یا برم دفتر خدمات ایرانسل ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

من دیروز فرم پر کردم برای ترابرد از همراه اول به ایرانسل
    امروز زنگ زدن همون اطلاعات رو دوباره ازم پرسیدند و گفتند که ۲۴ساعت بعد سیمکارت براتون پیک میشه به آدرستون .
    منتها من شهرستان هستم و اینجا پیک نداره فکر نکنم پیک کنن نظر شما چیه پیک میشه یا برم دفتر خدمات ایرانسل ؟
    منم شرایط شما رو داشتم . از نمایندگی شهرمون زنگ زدن بیا سیم کارت رو بگیر. دوباره اونجا فرم پر کردم و اثر انگشت و کپی کارت ملی. کلی خوشحال بودیم پیک یا پست میاره

سیم کارت رو داده حالا منتظرم پیامک بیاد رو خط قبلی تا ادامه ماجرا.
    Last edited by dvb55; 16-07-2016 at 16:11.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •