تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 120 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 1197

نام تاپيک: آموزش نصب Battlefield 2 برای بازی آنلاین + معرفی سرور ایرانی با پینگ پایین

پروفشنال IOG's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    ??!! Liberty City

پيش فرض

سلام
    آقای IOG شما از لینکی که آقای mirtalasan در ابتدای صفحه قرار دادند استفاده کنید.
    من توی سرور BF2~inJoY~DS با IP : 85.121.66.2 چند ساعت بازی کردم. پورتش هم 16567 می باشه و پسورد هم نداره.
    توفیق رفیق راهتان باد
    یا علی
    سلام . ممنون که کمکم کردید. بازی من از اول کرک شده هست. یک خواهشی که دارم این که اگه میتونین فایل کرک نشده رو برام بذارین تا دانلود کنم.

پروفشنال IOG's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    ??!! Liberty City

پيش فرض

آقا درست شد.اما نمیدونم چه جوری . دیروز کلی بازی کردم.

پروفشنال IOG's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    ??!! Liberty City

پيش فرض

سلام بر دوستان.من یه تاپیک در مورد بازی آنلاین BF 2142 زدم. اگه کسی 2142 رو هم بازی می کنه به آدرس زیر بیاد تا با هم بحث کنیم. چون من نمیتونم حساب آنلاین درست کنم.اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا به این تاپیک بیاد:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال IOG's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    ??!! Liberty City

پيش فرض

من یه تاپیک در مورد مشکلات بازی ها هم درست کردم.اگه خواستید به این آدرس سری بزنید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال IOG's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    ??!! Liberty City

پيش فرض

سلام دوباره دوستان.من BF2 رو آنلاین بازی میکنم اما 2142 رو نمیتونم.اصلا اکانت نمیتونم بسازم. حالا چکار کنم؟
    لطفا در تاپیکش کمکم کنین.

داره خودمونی میشه Alireza_yu667's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام دوباره دوستان.من BF2 رو آنلاین بازی میکنم اما 2142 رو نمیتونم.اصلا اکانت نمیتونم بسازم. حالا چکار کنم؟
    لطفا در تاپیکش کمکم کنین.
    سلام
    فکر کنم باید دور 2142 رو خط بکشی چون برای ساختن اکانت باید نسخه اصل رو داشته باشی. قبلا هم یکی از دوستام با garena بازی می کرده که اونم 2142 رو برداشته. پس بیاین با هم BF2 رو بزنیم. اسم من AMItheWise هست و بیشتر تو این سرور با IP: 220.178.249.45 هستم. سرور خوبیه همیشه 64 نفره پر پر است! همه هم حرفه ای. فقط یکم ping ش بالاست که زیاد تو چشم نمیاد.
    یه روز باهم قرار بذاریم بریم تو یه سرور باهم بازی کنیم. خسته شدم از بس با چینی ها و روس ها سرو کله زدم!
    اون فایل هم کرک نشده است! منم همین مشکل رو داشتم که با ریختن این فایل و پچ 1.4 دارم بدون مشکل بازی می کنم.
    توفیق رفیق راهتان باد
    یا علی

حـــــرفـه ای hadi_gamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام بچه ها .این بازیش چطوریه؟ به صورت تیمی هست یا تک به تک هست.کلا حال میده یانه؟ تو مایه های cod4 هست؟
    Last edited by hadi_gamer; 07-06-2009 at 19:44.

داره خودمونی میشه Alireza_yu667's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

1

سلام بچه ها .این بازیش چطوریه؟ به صورت تیمی هست یا تک به تک هست.کلا حال میده یانه؟ تو مایه های cod4 هست؟
    سلام
    تیمی هستش. من cod 4 رو آنلاین نزدم ولی این یه چیزیایی داره که اون نداره! شما می تونی سوار انواع جنگ افزار ها بشی از ضذ هوایی گرفته تا تانک هلی کوپتر و ماشین و نفربر. شما باید کنترل منطقه رو بدست بگیرید تا برنده بازی بشید. واقعا حال می ده. حتی فرمانده داره که اگر فرمانده تون خوب نباشه محکوم به شکست هستید. البته بعضی موقع ها می شه که تیمی که فرمانده نداشته برنده می شه که یکی از دلایل اون اینه که همیشه سه چهار نفر سر سوار شدن هلی کوپتر و هواپیما دعوا دارند. وفتی که همیشه سه چهار نفر از تیم کلا از جنگ دورند معلومه که می بازند. بعضی موقع ها تو بعضی سرورها وقتی بیکار می شند میان همدیگه رو می کشن! البته این مورد تو بعضی سرور ها هست! تو بعضی سرورهایی که 64 نفره هستند و تا خرخره پر هستند شما وقتی برای این کارا ندارید. نزنید می زنند! اگه Medic (امدادگر) باشید بیشتر از این که آدم بکشید باید آدم خوب کنید! واقعا تو این سرورها آدم معنی واقعی جنگ رو مفهمه! یهو می بینید مردی! اصلا آدم نمی فهمه یارو از کجا زده!
    آقایون BF2 باز بیاید با هم قرار بذاریم هممون بریم تو یه سرور با هم بازی کنیم.
    توفیق رفیق راهتان باد
    یا علی

پروفشنال IOG's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    ??!! Liberty City

پيش فرض

سلام hadi-gamer. این بازی خیلی حال میده.اگه تونستی حتما بازی کن.من با سرور |GFK| بازی می کنم.

پروفشنال IOG's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    ??!! Liberty City

پيش فرض

سلام
    فکر کنم باید دور 2142 رو خط بکشی چون برای ساختن اکانت باید نسخه اصل رو داشته باشی. قبلا هم یکی از دوستام با garena بازی می کرده که اونم 2142 رو برداشته. پس بیاین با هم BF2 رو بزنیم. اسم من AMItheWise هست و بیشتر تو این سرور با IP: 220.178.249.45 هستم. سرور خوبیه همیشه 64 نفره پر پر است! همه هم حرفه ای. فقط یکم ping ش بالاست که زیاد تو چشم نمیاد.
    یه روز باهم قرار بذاریم بریم تو یه سرور باهم بازی کنیم. خسته شدم از بس با چینی ها و روس ها سرو کله زدم!
    اون فایل هم کرک نشده است! منم همین مشکل رو داشتم که با ریختن این فایل و پچ 1.4 دارم بدون مشکل بازی می کنم.
    توفیق رفیق راهتان باد
    یا علی
    ممنون که جوابمو دادی.من یه مشکل دارم که گاهی از بازی می پره بیرون یا ارور میده که کانکشن من مشکل داره.خیلی ضد حال میزنه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •