تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 947 اولاول ... 289101112131415162262112512 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

آخر فروم باز Persian_Gun's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

میشه دقیق تر بپرسم که از چه نکته خاصی از صبانت ناراضی هستید؟
    از این همه بی ثباتیشاز این همه دیسی شدناش و کانکت نشدناشاز اینکه به ما گفتن فراتر از سرویسی که دریافت میکنید بهتون سرویس میدیم ولی حالا میبینم پایین تر از سرویسی که میگیریم بهمون سرویس میدن
    بعلاوه پست شماره 110
    کافیه ؟!!

آخر فروم باز Re Z a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

دقیقا درسته و اگه گیریم توی فن آوا پول اضافی پرداخت می کنیم که من میگم نمیکنیم در عوض خیالت راحته با آدم روراستن و سرعتشم همون قدری هستش که خودشون میگن حالا اینا یه طرف باورتون شاید نشه من تاحالا Dc نشدم از طرف isp در صورتی که خودشون گفتن رستارت میدیم... والا قطعی برای من نداشته رفیق من parsonline داره میگه روزی End بار قطعی داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

با سلام
    من يه اكانت 128k از فن آوا گرفتم با اكانت معمولي بدون مشكل به اينترنت وصل ميشم اما اكانت شبانه ارور 734 ميده عنوان پيغام هم اينه: Ppp Link Protocol Was Terminated من تا چندتا اكانت مختلف درست كردم حتي ويندوزم عوض كردم اما مشكل حل نشد لطفا براي حل اين مشكل كمك كنيد

اگه نباشه جاش خالی می مونه hoomany's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام

وبسایت پارسی نت چیه؟

ممنون

هیچ کی نمیدونه؟

آخر فروم باز Re Z a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

با سلام
    من يه اكانت 128k از فن آوا گرفتم با اكانت معمولي بدون مشكل به اينترنت وصل ميشم اما اكانت شبانه ارور 734 ميده عنوان پيغام هم اينه: Ppp Link Protocol Was Terminated من تا چندتا اكانت مختلف درست كردم حتي ويندوزم عوض كردم اما مشكل حل نشد لطفا براي حل اين مشكل كمك كنيد
    بله درسته بعضی مواقع اینجوری میشه که شما 1 بار مودمتو ریست بده ولی اگه درست نشد این موضوع به پشتیبانی اطلاع بده !‌!! تازه شاکیم بشو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

بله درسته بعضی مواقع اینجوری میشه که شما 1 بار مودمتو ریست بده ولی اگه درست نشد این موضوع به پشتیبانی اطلاع بده !‌!! تازه شاکیم بشو

مودم ريست كردم اما فرقي نكرد با پشتيباني هم تماس گرفتم گفت از مركز مخابراتي كه ADSL رو گرفتي پيگيري ميكنم نتيجه رو بهت ميگم حالا نميدونم اكانت شبانه اصلا ربطي به مخابرات داره يا نه البته حدود دو ماهه كه اكانت شبانه براي من قطعه

اگه نباشه جاش خالی می مونه hoomany's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام

بچه هایی که مستقیم از شرکت فن آوا سرویس گرفتید، میدونستید همون سرویس رو بعضی شرکتها که با فن آوا قرارداد دارن ارزونتر میدن؟

البته زیاد عاقلانه به نظر نمیاد اما به نظر میاد که اینطوریه.

آخر فروم باز akhoond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

سلام
    بچه هایی که مستقیم از شرکت فن آوا سرویس گرفتید، میدونستید همون سرویس رو بعضی شرکتها که با فن آوا قرارداد دارن ارزونتر میدن؟

لابد یه چیزی کم می ذارن ، این ها ضرر تو کارشون نیست

آخر فروم باز SIR MAMAD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    نه دیگه ..چرا ویندوز عوض کردی؟؟ هر اتفاقی میفته سریع میندوز عوض میشه
    این ارور برای خیلی از اعضا هست
    وقتی شرکت داره به طوره خودمونی بگم با یک چیزی ور می ره ..حالا تجهیزات یا سرور ...ارور های یکی درمیون 718 و734 خودشون رو نشون میدن
    ولی با ریست کردن مودم ...اگه نشد صبر کنین 2-3 ساعته دیگه تست کنین ..ارور نمیده

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مودم ريست كردم اما فرقي نكرد با پشتيباني هم تماس گرفتم گفت از مركز مخابراتي كه ADSL رو گرفتي پيگيري ميكنم نتيجه رو بهت ميگم حالا نميدونم اكانت شبانه اصلا ربطي به مخابرات داره يا نه البته حدود دو ماهه كه اكانت شبانه براي من قطعه
    برای اکونته شبانه این جوری شده؟؟

خوب این جای بحث داره دیگه
    برای من هم یه شب وصل شدم ساعته 2 بعد هم رفتم خوابیدم صبح ساعته 5 که پاشدم دیدم 1 ساعت بعد قطع شده و وقتی می خوام کانکت شم این ارور رو میده ..ولی یک یا دوشب ....نه دوماه

چطور دو ماه رو تحمل کردی؟؟ تو یه هفته اگه تو هر کاری کردی ..اونا هرکاری کردن نشد..........تعویضه شرکته طرفه قرارداد

از مخابرات باید پیگیر بشی حتما ....هرچند وظیفه اون کساییه که ازشون سرویس گرفتی
    ولی من یکی دوباری بهشون زنگ زدم ...همشون گفتن به نمایندگی خودت زنگ بزن
    به نمایندگی زنگ زدم برای این ارور گفت به اصلی بزن
    ولی با همون ریست کردن و2 ساعت صبر جواب داده..نمی دوننم چرا برای شما این طوره

سلام

می تونی مثال بزنی یا بیشتر توضیح بدی
    نمایندشون ممکنه یه چیزی اضافه هم بگیره

10. این کاربر از SIR MAMAD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SIR MAMAD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گزارشه من از دیشب

دانلود با اکونته شبانه فن اوا

از ساعته 2- 7 صبح با سرعته 50

ساعته 2 شده بود که اکونته روزانم رو دیس کردم

گزاشتم برای شبانه ... یه فیلمه اچ دی 3 گیگی رو بعده 2 روز گزاشتم تا قسمت های اخرش رو که 14-15 تا پارته 95 مگی بود دانلود بشه
    روزه قبلش بعده یک ساعت دیس شده بودم

..همین طوری وب گردی می کردم

جالبه: فن اوا هم با این سرعته درهپیته شبانش رو ای پی ها دیس شدنه اتومات گزاشته

از ساعته 2 ..... نیم ساعت به نیم ساعت 3 تادیس داره و بعدش که دیسی نداره و دیگه میره تا صبح دانلود می کنه

فک کنم استفاده از نرم افزار های تکراره اتومات مثله ماکرو و... ضروریه باید برم تو تاپیکه صبا نتی ببینم دقیق اونا چه کار می کنن..تا بلکه منم یه اموزشی برای فن اوا بزارم

ولی همچین بدم دانلود نکرد... 13 تا پارته 95 مگی رو دانلود کرد .

البته صبا خیلی بهتره ..چون تا 2 هم حجم میرسه...البته صبا برای همه این جوری نیست که همه شبی 2 گیگ بگیرن
    برای همین من به همین فن اوا راضیم
    اگرم بخوام روزی بالای 15 تا فیلم بگیرم ..دوباره برمی گردم به دانلوده افلاین

ولی کو حسش؟!

نتیجه : شبانه فن اوا متوسط ارزیابی می شه ...چون با این که یه ساعت به ظاهر بیشتره ولی سرعتش حداکثر 60 هستش که نصفه اون چیزیه که صبا نتی ها می گن
    نمونش من فقط تونستم 13 تا پارته 95 مگی دانلود کنم. ( در بهترین حالت)

12. این کاربر از SIR MAMAD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •