تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: شما علت اصلی نتیجه نگرفتن ایران در المپیک را چه می دانی

راي دهنده
57. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ضعف مدریت ارشد ورزشی کشور

52 91.23%
  • ضعف روئسای فدراسیون ها

39 68.42%
  • برنامه ریزی غلط

40 70.18%
  • نداشتن برنامه ریزی

38 66.67%
  • ضعف در کادر فنی

30 52.63%
  • ضعف تاکتیکی و تکنیکی در ورزشکاران

20 35.09%
  • قوی بودن حریفان و تلاش بیشتر آنها

12 21.05%
  • باند بازی!!!!!!

37 64.91%
Multiple Choice Poll.
صفحه 12 از 72 اولاول ... 289101112131415162262 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 720

نام تاپيک: المپیک 2008 پکن

پروفشنال e_mohsen83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کاشون.نوشاباد

پيش فرض

منبع رو هم در پست اول ذکر کن

پروفشنال e_mohsen83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کاشون.نوشاباد

پيش فرض

حالا شد
    مرسی..........

در آغاز فعالیت Mc.Q.Prime's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شاید هر خالکوبی خوب نباشه اما همشون که بد نیست.حالا مصاحبه دیگه چرا...گاهی وقتا بعضی از این مسئول ها کاری می کنن که آدم به عقلشون شک می کنه.

حـــــرفـه ای SSS_HHH_OOO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

Ard افتتاحیه رو هم نشون میده؟؟؟

پروفشنال slambovich's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

(به نام خدا)

آسمان پکن آبی شد

آسمان شهر میزبان المپیک تابستانی 2008 ‌یکشنبه با کاهش میزان آلودگی‌ها آبی شد.

به گزارش رویترز از پکن، یک هفته پس از این‌که این شهر غرق در آلودگی و مه غلیظی بود، بارش باران و وزش باد باعث تمیز شدن هوا و کاهش نگرانی‌ها درباره هوای آلوده برای ورزشکاران شد.

اداره حفاظت محیط زیست پکن اعلام کرده که کیفیت هوا تا نزدیکی‌های ظهر یک‌شنبه به درجه "خوب" رسیده است و آلودگی باقی‌مانده نیز نگران کننده نیست.

این در حالی است که دمای روزهای تابستانی این منطقه در حال افزایش است و دمای هوا بر اساس اعلام سازمان هواشناسی در ‌یک‌شنبه به 35 درجه سانتی‌گراد رسیده است و وزش ملایم باد همچنان در حال از بین بردن آلودگی‌هاست.

آلودگی هوا مهم‌ترین نگرانی بزرگ‌ترین واقعه بین‌المللی چین بود. حدود نیمی از 3/3 میلیون خودرو چین از حرکت در خیابان‌ها منع شده‌اند و حدود 18 میلیارد دلار هزینه تعطیلی کارخانه‌ها شده است.

منبع : irib news

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

(به نام خدا)

آمریکا، پس از ‪ ۸‬سال مدال طلای المپیک خود را پس داد

کمیته بین‌المللی المپیک (‪ )IOC‬روز شنبه اعلام کرد ، آمریکا به دلیل دوپینگ از مدال طلای خود در مسابقات دوومیدانی چهار در ‪ ۴۰۰‬متر امدادی مردان در بازیهای المپیک ‪ ۲۰۰۰‬سیدنی محروم شد.

گیسل دیویس سخنگوی ‪ IOC‬در این‌باره گفت : این تصمیم بعد از اعتراف آنتونیو پتیگرو از اعضای تیم ملی دوومیدانی آمریکا در بازیهای المپیک سیدنی به دوپینگ در سال ‪۱۹۹۷‬ و موافقت او برای بازگرداندن مدال طلای المپیک ، امروز در جریان نشست کمیته بین‌المللی المپیک در شهر پکن گرفته شد.

بر همین اساس ، تیم نیجریه که در آن بازیها عنوان دومی را کسب کرد ، مدال طلا را دریافت خواهد کرد.

هم تیمی‌های پتیگرو یعنی برادران آلوین و کالوین هریسون پیش از این به دلیل استفاده از مواد نیروزا محروم شده بودند.

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

(به نام خدا)

بسکتبال مطرح دنیا، ایران را پذیرفته است

مهدی کامرانی، بازیکن تیم ملی بسکتبال به عنوان آخرین بازمانده از این تیم شب گذشته (شنبه) تهران را به مقصد پکن، محل برگزاری بازی‌های المپیک ترک کرد.

کامرانی که در جریان برگزاری تورنمنت اسلوونی از ناحیه‌ی مچ پا آسیب دید پس از همراهی تیم ملی ایران در اردوی آمریکا، گچ پای آسیب دیده‌اش را در تهران باز و بلافاصله کار آب درمانی را آغاز کرد. او به همین دلیل نتوانست در ترکیب تیم ملی بسکتبال در جام دایاموند بال قرار بگیرد. وی شنبه شب برای ملحق شدن به تیم ایران به چین سفر کرد.

مهدی کامرانی پیش از ترک تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار داشت: با گذشت نزدیک به یک ماه از زمان وقوع آسیب دیدگی‌ام هنوز به شرایط آرمانی نرسیده‌ام اما، به گفته‌ی پزشکان باید تا پیش از شروع مسابقات فیزیوتراپی کنم. در عین حال با شناختی که از خودم دارم، فکر نمی‌کنم دیرتر از روز سه‌شنبه آینده تمرین را شروع کنم. در واقع فکر می‌کنم وضعیت مداوای پایم هر روز پیشرفت بهتری دارد و امیدوارم بتوانم هرچه زودتر خودم را با تیم در چین وفق بدهم هر چند که به گفته‌ی متخصصان باید آماده مواجهه با درد و عوارض این تصمیم حتی پس از پایان بازی‌های المپیک باشم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: آن قدر برای تحقق هدفم انگیزه دارم که تحت هیچ شرایطی حاضر نیستم از آن بگذرم. همواره این موضوع را در ذهنم تکرار می‌کنم که اگر لازم باشد با پای شکسته هم برای تیم ملی بازی کنم حتی برای 20 ثانیه. هیچ گاه فراموش نمی‌کنم که پیش از این آرزویم چه بوده بنابراین قول می‌دهم اگر نتوانستم برای تیم ملی در پکن بازی کنم برای آنها بهترین تماشاگر روی زمین باشم.

بازیکن گارد راس تیم ملی بسکتبال از عملکرد سایر هم تیمی‌هایش در تورنمنت تدارکاتی دایاموند بال تمجید و تصریح کرد: تیم ایران با داشتن نمایش زیبا و جذاب مقابل تیم‌های آرژانتین و صربستان نشان داد که تا چه حد پیشرفت کرده است و چه قابلیت زیادی دارد. درمورد بازی با چین اظهارنظر نمی‌کنم چرا که اعتقاد دارم تیم ایران با وجود همه‌ی مصدومیت‌ها، خستگی‌ها و نگرانی‌هایش نتوانست توانایی‌های خود را به نمایش بگذارد، بنابراین ملاک تیم ایران بازی با چین نیست.

کامرانی با بیان اینکه حالا دنیای مطرح بسکتبال ایران را به عنوان یک عضو جدید پذیرفته است، یادآور شد: با وجودی که با پای شکسته تیم ایران را در آمریکا همراهی کردم اما، همواره مورد توجه بسکتبال دوستان میزبان بودم. آنها در دیدارهای رو در رو با ما اعلام می‌کردند که بازی‌های تیم ایران را دیده‌اند و بازیکنان آن را به خوبی می‌شناسند و حالا پس از انجام بیش از بیست بازی در سال جدید در کنار تیم ملی ایران باید بگویم نوع، سبک و توانایی‌های بازیکنان ایران به بهترین شکل خود رسیده است، امروز بسکتبال ایران دارای ارزش و اعتبار شده است و البته قابل احترام.

وی در پایان به خبرنگار ایسنا گفت: بازی‌های المپیک هم طی روزها و هفته‌های آینده پایان می‌پذیرد اما، توقع من به عنوان یک بازیکن تیم ملی بسکتبال این است که پس از این بازی‌ها ما را رها نکنند و به ساختن راهی فکر کنند که افتخارآفرینی‌های بیشتر را به دنبال خواهد داشت.

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

(به نام خدا)

سهرابی: تلاش می‌کنم بهترین نتیجه را به دست آورم

عضو تیم ملی دوچرخه‌سواری ایران گفت: در بازی‌های المپیک پکن در بخش جاده به رقابت خواهم پرداخت و از این رو تلاش می‌کنم که بهترین نتیجه را برای ایران به دست آورم.

مهدی سهرابی پیش از سفر به المپیک پکن به بیان دلایل عدم حضور خود در بخش پیست مسابقات المپیک اشاره و اظهار کرد: عدم کسب سهمیه در رشته پیست موجب شد که در رشته جاده در المپیک حاضر شوم در حالی که رشته تخصصی من پیست است.

وی با بیان این که برای حضور در المپیک، 2 سال پیاپی در مسابقات تدارکاتی و اردوهای مختلف حضور داشته، افزود: برای کسب سهمیه و حضور در المپیک پکن در تمام مسابقات آسیایی، جهانی، وردکاپ،‌ شرکت کردیم اما، به دلیل اینکه سفارت آمریکا و انگلیس در صدور ویزا کارشکنی کردند نتوانستیم سهمیه لازم را در رشته پیست کسب کنیم.

سهرابی گفت: حضور در مسابقات تدارکاتی می تواند در جهت کسب آمادگی هرچه بیشتر ورزشکاران بسیار موثر واقع شود چرا که در این مسابقات می توان با اکثر حریفان و توانایی آنها آشنا شد.

این دوچرخه‌سوار زنجانی تصریح کرد: اگر بتوانیم در مسابقات جاده، مسافت را با گروه پیشتاز طی کنیم کار بسیار بزرگی صورت داده‌ایم چرا که دوچرخه سواران اروپایی به لحاظ علم تمرین در این رشته بسیار موفق عمل می‌کنند.

عضو تیم ملی دوچرخه‌سواری عنوان کرد: تیم ایران با نتایج خوبی که تا به امروز کسب کرده، قدرت و استعداد فراوان خود را نشان داده است اما، هنوز از کشورهای اروپایی عقب هستیم و نمی توان در مقابل آنان نتایج خوبی را کسب کرد.

وی با بیان این مطلب که در سطح آسیا، ایران حرف اول را در دو رشته پیست و جاده می‌زند، ادامه داد: ورزشکاران ایرانی با نتایجی که در راه کسب سهمیه به دست آوردند، توانستند در صدر جدول آسیا قرار گیرند به طوری که از ایران 3 دوچرخه سوار، از ژاپن 2 دوچرخه‌سوار و از کره تنها یک دوچرخه سوار در المپیک حضور خواهند داشت.

سهرابی دلیل موفقیت‌های اخیر ایران در دوچرخه‌سواری را برنامه‌ریزی‌های مدون فدراسیون عنوان کرد و خاطر نشان کرد: به طور قطع برنامه‌ریزی‌های مدون فدراسیون و هم‌چنین مربی تیم موجب شده نتایج عالی را در سطح آسیا و جهان به دست آوریم.

عضو تیم ملی دوچرخه‌سواری ایران خاطرنشان کرد: سرمربی خارجی تیم ملی، در مدتی که با تیم کار کرد توانست تجربه‌های خوبی را منتقل کند اما، متأسفانه به دلیل مشکلات شخصی ایران را ترک کرد لذا در حال حاضر مربی تیم که یکی از بهترین‌های این رشته ورزشی در ایران است با تکمیل برنامه‌های مربی خارجی توانسته نتایج خوبی را کسب کند.

وی ادامه داد: برای اینکه بتوانیم در مقابل حریفان اروپایی حرفی برای گفتن داشته باشیم باید از تجارب و دانش مربیان خارجی در زمینه های مختلفی نظیر تمرین و استفاده از داروها بهره گیریم لذا امیدوارم فدراسیون در این زمینه اقدامات مناسبی را صورت دهد.

سهرابی افزود: در این مدت زمان اندکی که تا شروع مسابقات باقی مانده، حضور مربی خارجی تأثیر چندانی در آمادگی و روند تیم نمی توانست داشته باشد و در این برهه تمرینات مربی ایرانی شاید بهتر از مربی خارجی نیز باشد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: امیدوارم در میان 160 دوچرخه سوار برتر جهان، بتوانم در میان برترین‌ها قرار گیرم.

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

(به نام خدا)

تدارک یکساله‌ی تلویزیون‌های جهان برای دریافت حق پخش المپیک

در حالی که پخش مسابقات المپیک 2008 پکن از 17 مردادماه سال جاری آغاز می‌شود، ولی تلاش و رقابت برای کسب امتیاز پخش تلویزیونی و رادیویی این رقابت‌ها و حتی مسابقات المپیک زمستانی سال ‌2010 ونکوور و المپیک تابستانی سال ‌2012 لندن از سال گذشته آغاز شده بود.

حتی رییس صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز مهر ماه 1386 از خرید حق پخش مسابقات المپیک 2008 خبرداد.

*اواخر اردیبهشت ماه سال جاری شبکه تلویزیونی سراسری چین (CCTV) اعلام کرد که هرگونه پخش مستقیم مسابقات المپیک پکن در کشور چین، منطقه مین‌لند و ماکائو اعم از پخش اینترنتی و پخش از طریق تلویزیون‌های همراه باید با موافقت این شبکه تلویزیونی صورت گیرد.

*در همین روزها اعلام شد که کمیته بین‌المللی المپیک (TOC) در فاصله‌ی سال‌های 2005 تا 2008 میلادی در حدود دوونیم‌ میلیارد دلار از طریق حق پخش تلویزیون درآمده داشته است. این کمیته همچنین 866 میلیون دلار از طریق اسپانسرها به دست خواهد آورد. علاوه بر آن«IOC » از شبکه‌های داخلی چینی نیز در حدود یک میلیارد دلار آمریکا درآمد خواهد داشت. به این ترتیب مسابقات المپیک از مسابقات جام‌جهانی فوتبال نیز از نظر اقتصادی موفق‌تر خواهد بود.

*در نیمه‌ی دوم همین ماه، خبر آغاز مزایده فروش امتیاز پخش تلویزیونی مسابقات المپیک زمستانی 2014 و المپیک تابستانی 2016 در اروپا اعلام شد.

*در همین ایام بایار سانجا- نخست وزیر مغولستان و از اعضای اتحادیه رادیو وتلویزیون های آسیا و اقیانوسیه (ABU)-درخواست کرد که از هرگونه بایکوت خبری مسابقات المپیک پکن جلوگیری کنند.

*در نیمه‌ی اردیبهشت ماه اعلام شد که کمیته‌ی بین‌المللی المپیک، امتیاز پخش مسابقات المپیک زمستانی سال ‌2010 ونکوور و المپیک تابستانی سال ‌2012 لندن اعم از امتیاز پخش تلویزیونی،اینترنتی و پخش از طریق تلفن‌های همراه را به کنسرسیوم شبکه‌های تلویزیونی ژاپن شامل شبکه سراسری «ان.اچ.کی» (NHK) و شبکه‌های عضو اتحادیه ملی شبکه‌های تجاری (NAB) واگذار کرده است.

*در همین روزها اعلام شد، در پی تظاهرات در یونان که با انگیزه لطمه زدن به برگزاری کامل مراسم حمل مشعل المپیک از آتن به پکن صورت گرفته بود، مقامات شبکه تلویزیونی چین CCTV این مراسم را با یک دقیقه تاخیر به روی آنتن بردند.

اقدامات شبکه‌ها برای خرید حق پخش مسابقات المپیک در سال گذشته

*در اواخر اسفندماه سال گذشته،شبکه تلویزیونی «اسکای تی وی» ایتالیا امتیاز پخش مسابقات المپیک سال‌های 2010 و 2012 را در اختیار گرفت. «اسکای تی وی»با این کار، شبکه تلویزیونی «‌رای» را که پیش از این دوره‌های قبلی المپیک را در ایتالیا پخش می‌کرده است، را پشت سر گذاشت.

*در نیمه اسفند ماه اعلام شد که شبکه تلویزیونی سراسری چین (CCTV) درصدد است تا پیش از آغاز مسابقات المپیک 2008 پکن،پخش برنامه‌هایش به صورت آن‌لاین را آغاز کند.

*در همین ایام خبر داده شد که شبکه تلویزیونی ABC استرالیا امتیاز پخش مسابقات المپیک سال 2008 و پخش تلویزیونی این مسابقات از طریق تلفن‌های همراه در داخل خاک این کشور را دراختیار گرفت.

*در دی ماه سال گذشته،امتیاز پخش اینترنتی و پخش از طریق تلفن‌های همراه مسابقات المپیک سال 2008 پکن در چین را به موسسه پخش « سی سی تی وی» (CCTV) اعطا شد. البته این شبکه پیش از این امتیاز پخش تلویزیونی مسابقات المپیک 2008 پکن در چین را به صورت انحصاری دریافت کرده بود.

*آبان ماه هم کمیته بین‌المللی المپیک( IOC )اعلام کرد که شبکه تلویزیونی سراسری نیوزلند( TVNZ )امتیاز پخش بازی‌های المپیک 2008 ،پخش اینترنتی و از طریق تلفن‌های همراه در داخل خاک کشور نیوزلند را خریداری کرد.

*در همین ماه اعلام شد که دو اپراتور پخش تلویزیون ناین نتورکز(Nine Networks) و فاکس تل (Fax tel) امتیاز پخش مستقیم تلویزیونی المپیک زمستانی 2010 ونکوور و المپیک تابستانی 2012 لندن در استرالیا را در اختیار گرفتند. به این ترتیب سلطه هجده ساله شبکه تلویزیونی کانال هفت استرالیای (seven chanel) در زمینه پخش انحصاری مسابقات المپیک در استرالیا شکسته شد.

*مهرماه نیز خبر داده شد که شبکه تلویزیونی سراسری نیوزلند (TVNZ) در صدد است تا شبکه‌ای با وضوح تصویر بالا (HDTV) برای پخش مسابقات المپیک 2008 پکن تاسیس کند.

*شهریور ماه اعلام شد که تلویزیون ملی چین یک شبکه جدید برای تحت پوشش قرار دادن مسابقات المپیک راه‌اندازی می کند. این شبکه از سیستم پخش جدیدی استفاده می کند.علاوه بر آن وضوح تصویر فوق‌العاده بالایی خواهد داشت. با راه‌اندازی این شبکه، هفت شبکه چینی با همکاری یکدیگر مسابقات را تحت پوشش قرار خواهند داد .

*مرداد ماه هم خبر داده شد که با توجه به نزدیک شدن به مسابقات المپیک 2008 پکن، دولت چین تعداد شبکه‌های خارجی مجاز هتل‌ها را از 31 شبکه به 34 شبکه افزایش می‌دهد.

*اواخر مرداد ماه کمیته بین‌المللی المپیک(IBC) امتیاز پخش بازی‌های المپیک زمستانی 2010 ونکوور و المپیک تابستانی 2012 لندن به علاوه ی امتیاز پخش اینترنتی و پخش بر روی تلفن‌های همراه المپیک تابستانی 2008 پکن را به شبکه هنگ‌کنگی آی کیبل (i-cable) اعطا کرد.

*در همین روزها شبکه ان. بی . سی آمریکا (NBC) اعلام کرد که قصد دارد تا بیش از 3600 ساعت از بازیهای المپیک تابستانی پکن را تحت پوشش قرار دهد که بیشترین میزان پخش زنده مسابقات المپیک در آمریکا بوده است.

*در این ایام با پخش زنده مراسم اعلام نشان مسابقات المپیک پکن از یکی از شبکه‌های آمریکایی، برای نخستین بار به سیاست کنترل دولت در پخش برنامه‌های رادیو و تلویزیون در چین پایان داده می‌شود.

*در اواخر تیرماه اعلام شد گروه چانیا موبایل (China Mobile) درصدد است تا امتیاز پخش بازی‌های المپیک 2008 پکن را خریداری کند.

*در اواسط تیرماه کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) امتیاز پخش بازی‌های المپیک زمستانی 2010 ونکوور و المپیک تابستانی 2012 لندن را در اختیار موسسه پخش آفریقای جنوبی (SABC) قرار داد.

*در اوایل تیرماه پیش بینی شد که مسابقات المپیک ‌2008 پکن، چهار میلیارد بیننده‌ی تلویزیونی در سرتاسر جهان خواهد داشت که این میزان بیننده، یک میلیارد بیش از مسابقات سال ‌2004 آتن خواهد بود.

*فروردین ماه هم اعلام شد شبکه‌های استرالیایی هفت (Seven) و SBS با امضای قراردادی،امتیاز پخش بازی‌های المپیک 2008 پکن در این کشور را تقسیم کردند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه 007saeed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

پخش زنده ي مراسم افتتاحيه ي المپيك از كانال Aljazeera Sport & 1 & 2&+1 & +2 & +3 & +HD:
    ساعت 13:45 روز جمعه به وقت ايران

منبع: سايت ALJAZEERA SPORT

فركانسها:
    :ARABSAT 26 E
    12034 H 27500 3/4

:NILESAT 7 W
    12284 V 27500 3/4

:HOTBIRD 13 E
    11179 H 27500 3/4
    Last edited by 007saeed; 04-08-2008 at 23:59.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •