تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 53 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 522

نام تاپيک: ** تجربیات رانندگی **

پروفشنال a6543210's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیژن یورد

پيش فرض

سوال؟!

1- دوستان موقع رانندگی چه مدارکی لازمه همراهمون باشه!؟
    2-موقع تصادف باید چی کار کنیم؟مخصوصا قضیه بیمه رو بیشتر توضیح بدین؟(برگه از بیمه نامه کندن یعنی چی و...)
    3- موقع رانندگی تو شهر بیشتر توجهمون رو چی باشه؟
    4- رانندگی تو جاده چطوره؟
    5- تو شب رانندگی کردن چطور باید دقت کنم که تصادف نکنم.نور بد جور می زنه چش آدمو!مخصوصا تو جاده...
    تازه کارم!
    Last edited by a6543210; 14-08-2013 at 18:07.

پروفشنال لنگرود1371's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    لنگرود

پيش فرض

بچه ها با پراید استاندار کارخونه خیلی حواستون رو پیچا باشه چون ارتفاع زیاده لاستیکا کم عرضه خیلی خطرناکه
    من یه بار با سرعت 30 تا اومدم یه میدونو دور بزنم بارون بود شدید شدید میدونید شمال چه طور بارون میاد که
    فرمون تا ته چرخید قشنگ 4 ثانیه لیز خوردم اونقدر طولانی بود لیز خوردنم که من یه این اماتوری فرصت کردم دو بار ترمز بگیرم یه بار دستی بکشم ولی هیچ تاثیری نداشت آخرشم سوار جدول شدم البته جدول خیلی خیلی کوتاه بود شانس اورم الان که بیشتر فکر میکنم دستی رو بعد سوار شدن رو جدول کشیدم ولی خیلی جالب بودا قشنگ سر خوردنو با تموم وجود به مدت طولانی احساس کردم بدون اینکه کاری از دست آدم بر بیاد کلا دو سه بار قبلشم سر خورده بودم ولی همش جاده صاف بود کوتاه این خیلی باحال بودشماله ده چه بکنیم
    البته بماند که گشت هم دنبال بود که مزیت بر علت شد ولی به خاطر اونا نبود پراید خیلی مراقبت میخواد به مولا بیچاره پاسگاه تا صحنه رو دید ول کرد گازشو گرفت در رفت یه چی گردنشون نیفته ها
    جوونی دیگه

3. 4 کاربر از لنگرود1371 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال a6543210's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیژن یورد

پيش فرض

دوستان اون 4 تا سوال مارو ج بدین و این پست رو هم حذف کنید!

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Altairezio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    TaBrIz

پيش فرض

سوال؟!

1- دوستان موقع رانندگی چه مدارکی لازمه همراهمون باشه!؟
    2-موقع تصادف باید چی کار کنیم؟مخصوصا قضیه بیمه رو بیشتر توضیح بدین؟(برگه از بیمه نامه کندن یعنی چی و...)
    3- موقع رانندگی تو شهر بیشتر توجهمون رو چی باشه؟
    4- رانندگی تو جاده چطوره؟
    5- تو شب رانندگی کردن چطور باید دقت کنم که تصادف نکنم.نور بد جور می زنه چش آدمو!مخصوصا تو جاده...
    تازه کارم!
    1:کارت بیمه ،گواهی نامه ،کارت ماشین ،معاینه فنی
    2:موقع تصادف از ماشین پیدا شو با آرامش به این فکر نکن که مقصر کیه فقط به پلیس زنگ بزن بیاد!بعد اومدن مشخص شدن مقصر ،گواهی نامه ها یا کارت بیمه ها یا کارت خودرو ها ردو بدل میشه و با یه قرار جلوی بیمه ماشینا همه چی حل میشه!(پولتونو تا جای ممکن از بیمه ها میگیرین!)
    3:بیشتر به عابر پیاده و دوچرخه و موتور و فاصله ی مطمئنه
    4:باید خیلی حواست جمع باشه و مخصوصا" نزدیک شهر ها که عابر پیاده وجود داره!در ضمن هر لحظه باید به فکر این باشی که آیا این سرعتی که میری برات مطمئنه؟!(آیا میتونی کنترلش کنی ؟!)و سوال مهم تر این که باید هر لحظه به فکر این باشی که راننده ی مقابل که داره میاد شاید خوابش ببره یه لحظه!
    5:تو شب باید عادت کنی فقط هیچ کار دیگه ای نمیشه کرد!(البته وقتی به فاصله ی تقریبی 160 تا 170 متری ماشین رو به رویی رسیدی نور بالا رو خاموش کن و با نور پایین برو تا اذیت نشن!)

6. 2 کاربر از Altairezio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    درست روز عید فطر با چندتا از بچه ها برای یه خیریه ای ( اسمشو نمیگم تبلیغ نشه ) رفته بودیم نگهداری از صندوق های جمع آوری فطریه تو پاسداران .
    تو پاسداران (تهران) سر کوچه پارک کرده بودیم ممنتظر بودیم یکی از دوستان بیاد و بریم ، وقتی اومد همینکه داداشم دنده عقب گرفت دیدیم خوردیم به یه چیزی ، برگشتیم دیدیم زده به یه 206 فول اسپرت .
    ماشن سبز ماییم ، ماشین قرمز همونیکه آسیب دید .
    خلاصه ، یهو دیدیم دوتا بچه پولدار ( خیلی معذرت میخوام ) فوق العاده عوضی از ماشین پیاده شدند و شروع کردند به داد و بیداد و کلی بازی و هی فحش ناجور میدادند ، ماهم چون مقصر بودیم ساکت وایسادیم و هی معذرت خواهی میکردیم ( 5 نفر بودیم اونا دو نفر ) ، شانس خوبمون درست ده قدم عقب تر یه کیوسک کلانتری بود ، سریع یه مامور اومد و گفت مدارکتون رو بردارید بیان داخل ، یارو مدارک نیاورده بود باخودش ، گفت برم ایکی ثانیه ای میام ، بعد سه تا دختر با قیافه های فوق العاده گشت ارشاد پسند پیاده شدند و رفتند اینم رفت مدارک بیاره .
    ماهم منتظر موندیم ، بعد 10 دقیقه اومد ، گفت راننده ها بیاین داخل ، اون تو کروکی کشید و و این چیزا بعد هم کارت ماشین و بیمه مارو داد به اون و بیمه و کارت ماشین اون رو هم داد به ما ، دم بیمه هم قرار گذاشتیم .
    فردا صبح ساعت 6 رفتیم تو یه صف طولانی تا ساعت 8 و نیم نوبتمون شد ، یه مامور اومد بررسی کرد 450 برید . بعد دیگه طرف بابت حرفای دیروزش معذرت خواهی کرد ما هم نون و شکلات صبحانه گرفته بودیم با هم خوردیم .
    پراید ما که هیچیش نشد اما ماشین اون خیلی کج و کوله شد البته اگه دقت کنید میبینید که کنج به پهلو خوردیم و مسلما اون آسیب پذیر تره .
    فاصله ای که منتظر موندیم تا مامور دوباره بیاد من هی میگفتم : بچه ها به پراید امیدوار شدم چقدر مقاوم تره از 206 یادم باشه خواستم ماشین بخرم 206 نگیرم . و ازینجور حرفا ، اینا رو که میگفتم آقا این چقدر میسوختا ، صفر خریده بود 33 میلیون و جالب اینجاست که 3 و نیم هم سیستم بسته بود و کلا 5 روز بود که بیمه شده بود .
    اولش هی میگفت 800 900 تومن ببره و این چیزا اما وقتی رفتیم تعمیرگاه که آشنا ما هم بود گفت کلا 210 ، یعنی 240 هم به نفعش شده بود ، حالا هم با هم دوست شدیم هرازگاهی که میریم پاسداران یه زنگ میزنیم بهش میریم یه هویج بستنی و چیزی میخوریم .

8. 2 کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ittools's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

1:کارت بیمه ،گواهی نامه ،کارت ماشین ،معاینه فنی
    معاینه فنی دیگه چیه ؟ اردیبهشت سال 91 ماشین رو تحویل گرفتم برای من این کارت لازمه ؟ چند سال یه بار باید معاینه فنی بشه ؟

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Altairezio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    TaBrIz

پيش فرض

معاینه فنی دیگه چیه ؟ اردیبهشت سال 91 ماشین رو تحویل گرفتم برای من این کارت لازمه ؟ چند سال یه بار باید معاینه فنی بشه ؟

3 ماه یکبار+هر وقت خواستی بری تو جاده

11. این کاربر از Altairezio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

یه سوال من موقعه گرفتن گواهی پزشک با عینک برام نوشت
    اما روی گواهینامه چیزی ننوشته با عینک یا بی عینک
    عکسم هم بی عینک هست چشمم هم ضعیفه

حالا چجوریاست ؟؟؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

یه سوال من موقعه گرفتن گواهی پزشک با عینک برام نوشت
    اما روی گواهینامه چیزی ننوشته با عینک یا بی عینک
    عکسم هم بی عینک هست چشمم هم ضعیفه

حالا چجوریاست ؟؟؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
    سوالتون رو باید اینجا مطرح میکردید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اما جهت اطلاعتون پشتش نوشته مجدودیت رانندگی 31
    Last edited by SNOW PATROL; 15-09-2013 at 21:49.

14. این کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ittools's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

3 ماه یکبار+هر وقت خواستی بری تو جاده
    اگر بیرون شهر نرم چی ؟ برای داخل شهر هم باید سه ماه یک بار برم ؟ هزینه ای هم داره ؟
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •