تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 23 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 230

نام تاپيک: ◄ صندلی داغ انجمن موسیقی (طرح سؤال برای عموم آزاد است!)

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جواب سوالات smmn

سلام.
    سلام مهران جان

پنج سوالی که از نادیا و حسین هم پرسیدم:

1- به عنوان یکی از اعضای تیم انجمن موسیقی، جز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چه نقطه ضعفی در انجمن میبینی؟
    ضعف خاصی به نظر نمیاد
    فقط یه چیزی وجود داره اینه که کاربرای خیلی خوبی هستن که واقعا برای این انجمن زحمت کشیدن و وجود اونا برای این انجمن خودش یه نعمته که الان یا اصلا بین ما نیستن یا کمتر هستن
    که البته نمیشه گفت که حتما این یه ضعفه ولی واقعا نبود اونا حداقل برای من که ناراحت کننده ست...

2- به انجمن موسیقی و به خودت، به عنوان یکی از اعضای این انجمن چه نمره ای میدی؟
    به انجمن موسیقی 20
    به خودم 17

3- صرف نظر از جنسیت، دوست داری کدوم یکی از بچه ها رو از نزدیک ببینی؟
    بازم اون جمله همیشگی یعنی اینکه خیلی ها هستن
    یکی رو بخوام بگم کوروش رو انتخاب می کنم
    باید ببینم چه قدر با عکس آواتارش نزدیکه : دی

4- یه پیشنهاد برای ارتقاء انجمن موسیقی و فروم P30World [جواب این سوال برای من خیلی مهمه !]
    برای انجمن موسیقی پیشنهاد من اینه که یه فکری برای این در نظر گرفته بشه که آهنگای تاپ دوستان یعنی یه سری آهنگ که در تاپیکای مهم انجمن وجود دارن به فراموشی سپرده نشن یعنی هر کسی هر موقعی خواست این آهنگ ها رو بتونه راحت پیدا کنه که البته فکر می کنم این کار سختیه...
    یکی دیگه هم اینکه حداقل لینک آهنگایی که برای یکسال اخیر هستن کنترل بشن و این لینکا پاک نشده باشن که در صورت پاک شدن میشه به اون افراد شخصا اینو گفت که البته اینو بعضی وقتا دیدم که انجام شده...

5- دوست داری صندلی نشین بعدی کی باشه؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز

2. 8 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جواب سوالات Gilopa

1-نظرت در مورد کشک چیه؟
    کاربردهای مختلفی داره
    هم میشه باهاش چند تا غدای خوشمزه درست کرد هم اینکه میشه موقع هایی که یه چیزی برای آدم مهم نیست بگه که کشکه!

2-به سرنوشت اعتقاد داری ؟ راسته که میگند هر کسی سرنوشتش غمبار باشه تا آخرش براش غم میباره ؟
    اعتقاد که دارم
    ولی هر چه قدر هم سرنوشت انسان بد باشه اینجوری که همیشه بدی برای اون بباره!
    در نهایت فکر می کنم انسان با انتخاب های خودش به طور مستقیم سرنوشت خودشو تعیین می کنه...

3-هیجان انگیز ترین کاری که تو زندگیت کردی چی بوده ؟
    یه دونش که یادم میاد در مورد سربازی بودش
    از یه جایی که شاید بدترین پادگان ایران بودش تونستم انتقالی بگیریم که اون روز که بالاخره از در پادگان اون جا ( که به جهنم سرد معروف بود!) رفتم بیرون خیلی هیجان داشتم!

4-چه آرزوهایی داشتی که بهشون نرسیدی؟
    یکی دو مورد هست که نمیشه گفت
    ولی کلا آرزوی خاصی نیست که بهش نرسیده باشم و یا حداقل نمی تونم در آینده بهش برسم

5-به عنوان کسی که در محیط مجازی هستی حس نمیکنی درکت و خواسته هات از زندگی و علاقه مندیهات با بچه های خارج از دنیای نت فرق داره ؟ این موضوع آزارت نمیده که متفاوت باشی از دوروبریهات ؟
    درسته فرق داره
    کسی که زیاد اهل دنیای مجازی نیست ممکنه کلا زیاد اهل خود کامپیوتر هم نباشه که این باعث میشه علاقه مندی هاش هم به کلی فرق کنه چون بخش زیادی از علاقه مندی های خود من در کامپیوتره
    ولی این موضوع که ممکنه نسبت به یه سری متفاوت باشم اصلا آزارم نمیده و برام یه چیز طبیعیه

6-به نظرت افراد زیر در 2 و 3 سال آینده در چه حالن؟(شغلشون؟ متاهلن یا مجرد؟)
    smmn.kurosh.hamid hamid.ahmad.sepid.من.خودت

در مورد شغل که فکر می کنم سپید و کوروش الان سرکار میرن و بقیه رو خبر ندارم
    اما در دو سه سال آینده احتمال میدم که کوروش و مهران و حمید که هنوز در حال تحصیل باشن و حداقل شغل ثابتی نداشته باشن
    احمد رو هم که زیاد ازش اطلاعاتی ندارم و اصلا یادم نیست چند سالشه
    به خاطره همین نمی دونم دو سه سال دیگه چی کاره ست و مثلا شاید اون موقع هنوزم دانشجو باشه
    اما می مونه خودم و خودت که با توجه به اینکه سربازیمون چند ماه دیگه تموم میشه فکر می کنم زودتر بتونیم یه شغل خوب پیدا کنیم

در مورد وضعیت تاهل که صحبت سخته ولی خب من پیش بینیم رو میگم
    پیش بینی می کنم من و تو و حمید که صد در صد اون موقع مجردیم. احمد هم به قیافش نمی خوره که اون موقع متاهل باشه
    باقی رو فکر می کنم به گروه خونیشون بخوره که اون موقع ازدواج کرده باشن

4. 11 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

چیه؟اجازه گرفتم بابا!/
    قبل از هر چیز باید به عنوان کسی که از خارج این انجمن مسائل و جوحاکم به اون رو نگاه میکنم باید بگم که قدردان این صمیمیت و فضا باشید.نوع فعالیت در اینجا فوقالعاده و کاملا گرمه واین نیست مگر هم دلی و یک دستی تمامی شما عزیزان چه مدیر چه همکار چه کاربران محترم واقعا دست مریزاد.تبریک میگم.

اما وحید عزیز/

سوالات موسیقی:

1-البوم گروهی که تیم انجمن موسیقی به مناسبت یورو و المپیک تقدیم ما کردن کدوم آهنگش پیشنهاد شما بود؟چرا اون رو پیشنهاد دادی؟
    2-نظرت درمورد اینکه جوان ها میشینن تو ماشین و موزیک رو با صدای بلند گوش میدن چیه؟خودت چی از اینکارها تا الان انجام دادی؟
    3-گوش دادن موسیقی سن و سال داره؟منظورم اینه که طی رشد و بالا رفتن سن انسان سلیقه هم ممکنه تغییر کنه؟پدر گرامی شما چی گوش میدن؟(اخبار رو خودم میدونمآهنگ رو گفتم)
    4-چرا خیلی ها طی دهه محرم آهنگ های همیشگی رو گوش نمیدن؟خود تو چی به این کار اعتقاد داری؟(گوش دادن به موسیقی بی احترامی حساب میشه یا نه؟)
    5-دید شما از موسیقی چیه؟هنره!صنعته!تجارته!کالا ت!و....برای خود تو چی بوده تا الان؟
    6-شیفته خود آهنگ میشی یا خواننده؟چرا؟
    7-یه خواننده میتونه الگوی خوبی برای نوجوانها باشه؟چرا؟
    8-چرا موسیقی سنتی بین جوان ها طرفدار خاصی نداره؟اغلب شنیدم باعث سردرد هم میشه؟
    9-چرا آهنگ های لیدی گاگا کمی عجیب غریب هستن؟میتونی از فلسفه اون برام کمی حرف بزنی؟به نظرت ربطی به گذشته خاص اون داره؟

ورزشی/

1-فرض کن مالک چلسی از این تیم بره و تیم از نظر مالی برگرده به دهه90،خب باز هم طرفدارش باقی میمونی؟
    2-چرا طبق آمارها بیشتر طرفدارهای استقلال جنثیتی مونث دارن؟
    3-تا الان فوتبال بازی کردی؟کدوم پست؟یه خاطره برامون بگو؟
    4-چرا از تیم هایی که خیلی ولخرجی میکنن خوشت میاد؟مثل چلسی یا رئال.
    5-طرفدار تیم ملی فوتبال انگلیس هستی.چرا؟
    6-قبول داری فوتبال ملی آلمان بمراتب از انگلیس برتر هست؟اگر نه چرا؟
    7-یه جا گفتی از تیم آلمان منتفری.خب توضیح بده ببینم مشکل کار آلمان کجاست که شما بدت میاد ازش؟

شخصی/

1-تا الان چند درصد سوالات رو پیچوندی؟
    2-تا الان بخاطر گیم مورد سرزنش قرار گرفتی؟تعریف کن احساست چی بوده؟
    3-معتاد به چیز خاصی هستی؟چی؟سعی کردی ترک کنی؟
    4-تا الان بخاطر گیم و فوتبال انگ سطحی بودن بهت زدن؟جواب شما چی بود؟
    5-به عنوان یه مسئول چه کاری مثبتی برای پیشرفت انجمن خودت(گیم)کردی؟(پاکسازی اراذل و اوباش رو خودم میدونم)
    6-آدم مفیدی هستی،یا کلا مفت خوری؟توضیح بده؟
    7-بنظرت کدوم بهتره،طرف رک حرفش رو بهت بزنه،حتی اگه ناراحت بشی.یا با نیش وکنایه منظورش رو بهت بفهمونه؟چرا؟

وحید مرسی.

6. 6 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جواب سوالات Kurоsh

وحید به من اطلاع داد که پادگانه و نمی‌رسه الان بیاد جواب بده ...

از اون جایی که این دور، آخرین دور صندلی داغه که به طور هفتگی برگزار میشه
    (در ماه‌های آتی، شاید یکی دو صندلی‌نشین در ماه داشته باشیم)،
    نوبت وحید دو سه روزی تمدید میشه تا به تمام سؤالات پاسخ بده

ممنوم ازت کوروش
    الان ولی فکر کنم کسی مایل به داغ کردن من نباشه و احتمالا امروز روز نهائیه

1- تا حالا تو بیمارستان بستری شدی؟! اگه آره، دلیلش چی بوده ؟!‌ از تجربه‌ات و حسی که داشتی بگو ...
    شاید باورتون نشه ولی کلا یادم نمیاد که توی بیمارستان بستری شده باشم!
    اگه بوده باشه هم برای دورانی بوده که خیلی سنم پایین بوده که اون موقع رو یادم نمیاد

2- دوست داشتی در زمینه‌ی موسیقی چه اختراع یا ابتکاری انجام بشه که تا حالا نشده ؟!‌
    چیز خاصی به نظر نمی رسه
    کلا جواب این خیلی سخته چون موسیقی خیلی پیشرفت کرده و هر چی بگم نمونه اون وجود داره!
    اگه می خواستم بگم در زمینه کیفیت فایل های موسیقی بود که در اختیار ما قرار می گیره که خب در این زمینه هم دیگه هر روز شاهد پیشرفت هستیم ولی فقط دسترسی اونا هم برای امکان پذیر نیست

3- بودن در پیسی‌ورلد چقدر برات مفید بوده ؟! ارزش تمام ساعت‌هایی که صرف فعالیت در این انجمن کردی رو داشته ؟!‌ آیا به جای این مدت، کارهای سودمندتری می‌شد انجام داد؟
    صد در صد مفید بوده
    اینجا دوستایی رو پیدا کردم که از نظر سطح سواد و آگاهی و معرف از خیلی هایی که در دنیای واقعی می شناسم بالاترن و واقعا آدمای باشخصیتی هستن که این خودش خیلی عالیه. همین طور پی 30 باعث شده که اطلاعاتم بالاتر بره و دائما هم دنبال تحقیق باشم به خصوص در زمینه موسیقی. به جز این موارد هم کلا این محیط یه محیطیه که از خیلی تفریح ها و سرگرمی ها بهتر و مفدیتره که البته منظورم این نیست که اینجا صرفا برای سرگرمیه...
    در مورد سوال دوم خب شاید یه سری موقع ها می تونستم کمتر بیام و به کارای دیگه برسم و باید تعادل رو رعایت می کردم
    ولی در کل اینجا باعث نشده که از کارای دیگم عقب بیافتم

4- به ازدواج فکر می‌کنی؟! چقدر برای ازدواج آمادگی داری ؟! اصلاً علاقه‌ای هم به ازدواج داری ؟!‌
    علاقه که دارم ولی هر چیزی یه موقعی داره
    فعلا زیاد بهش فکر نمی کنم و آمادگیشو هم ندارم
    فعلا مجردی خیلی بیشتر لذت بخشه و الان کاملا راحتم

5- تعریفت از آزادی چیه ؟! تا حالا شده آرزو کنی کاش تو ایران به دنیا نیومده بودی ؟!‌ تصمیمی برای مهاجرت داری ؟!
    آزادی معنی اصلیش اینکه که انسان در بند و اسیر چیز خاصی نباشه و هیچ چیزی نتونه اونو از هدف اصلیش دور کنه
    اما در موردت سیاست فکر می کنم در دنیای فعلی ما نمی تونیم بگیم که به طور مطلق سیاست فلان کشور جوریه که هیچ کسی رو در بند نمیاره ولی یه سری کشورها هستن که دیگه سیاستون جوریه که اکثر مردمشون رو به بند میارن و جلوی پیشرفت اونا رو به کلی می گیرن که این کشورها هم مشخصه که کدوم کشورهان
    در مورد مهاجرت که بارها توی فکرم اومده که شاید یه روزی همچین کاری رو کنم ولی فعلا که شرایطش رو مهیا نکردم و اگه هم قرار باشه روزی این کارو کنم خیلی طول می کشه که این عملی بشه...

8. 10 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جواب سوالات yuseph

سوالات موسیقی:

1-البوم گروهی که تیم انجمن موسیقی به مناسبت یورو و المپیک تقدیم ما کردن کدوم آهنگش پیشنهاد شما بود؟چرا اون رو پیشنهاد دادی؟
    آهنگ Crazy Frog - We Are The Champions
    به خاطر اینکه می خواستم یه آهنگ شاد و توی سبکایی مثل ترنس باشه
    این آهنگ هم یه جورایی حالت فان داشت وگرنه خودم اهل اینجور آهنگ ها نیستم

2-نظرت درمورد اینکه جوان ها میشینن تو ماشین و موزیک رو با صدای بلند گوش میدن چیه؟خودت چی از اینکارها تا الان انجام دادی؟
    فکر می کنم از نظر اونا این کار یه تفریحه و می تونن شاد باشن ولی همون طور که توی جواب یه سوال شبیه همین گفتم فکر نکنم اینا حتما به همچین هدفی برسن
    خودم هم نه یادم نمیاد اهلش بوده باشم

3-گوش دادن موسیقی سن و سال داره؟منظورم اینه که طی رشد و بالا رفتن سن انسان سلیقه هم ممکنه تغییر کنه؟پدر گرامی شما چی گوش میدن؟(اخبار رو خودم میدونمآهنگ رو گفتم)
    سن و سال که نداره ولی خب سلیقه انسان مطمئنا تغییر می کنه
    وقتی انسان به یه رشد فکری می رسه دیگه هر موسیقی رو نمی تونه گوش کنه و خیلی از موسیقی هایی که قبلنا گوش می کرده شاید به نظرش دیگه سطحی بیان!
    در مورد سوال سومی هم همون اخبار رو بیشتر گوش میده و کلا ندیدم آهنگی رو گوش بده

4-چرا خیلی ها طی دهه محرم آهنگ های همیشگی رو گوش نمیدن؟خود تو چی به این کار اعتقاد داری؟(گوش دادن به موسیقی بی احترامی حساب میشه یا نه؟)
    شاید عقیدشون اینه که گوش دادن به آهنگ کلا بی احترامیه
    ولی من عقیدم اینه که فقط آهنگای خیلی شاد و به قول معروف بزن و برقص رو نباید گوش کرد و بقیه دیگه مشکلی ندارن
    به خاطر همین من راحت می تونم مثل روزای دیگه آهنگایی که می خوام رو گوش کنم چون معمولا آهنگایی این مدلی رو زیاد گوش نمی کنم
    اینو هم بگم که من به خرافات عقیده ندارم و بعضی ها میگن توی همچین روزایی مثلا نباید تخمه خورد!
    اینکه مثلا من آهنگای خیلی شاد رو گوش نمی کنم برای احترام گذاشتن به این بزرگانه نه به خاطر پیروی از حرف یه سری آدمی که هیچی نمی فهمن!

5-دید شما از موسیقی چیه؟هنره!صنعته!تجارته!کالا �ت!و....برای خود تو چی بوده تا الان؟
    من به اون به دید یه هنر نگاه می کنم
    یعنی واقعا میشه اسم کسانی که توی این زمینه کار می کنن رو هنرمند دونست

6-شیفته خود آهنگ میشی یا خواننده؟چرا؟
    خود آهنگ از خواننده مهمتره
    چون برای من یه آهنگ به طور کلی با وجود آهنگساز ها و شاعر و خواننده و ... مهمه و اینا با هم میشن اثر موسیقی

7-یه خواننده میتونه الگوی خوبی برای نوجوانها باشه؟چرا؟
    آره می تونه خیلی تاثیر داشته باشه
    الان خواننده هایی جدیدی که میان از همه لحاظ روی نوجوان ها و جوان ها تاثیر دارن و حتی اونا به مدل موی اون خواننده ها توجه می کنن
    که کلا میشه گفت که در حال حاضر خواننده های امروزی یه الگوی بسیار بد برای اونان!

8-چرا موسیقی سنتی بین جوان ها طرفدار خاصی نداره؟اغلب شنیدم باعث سردرد هم میشه؟
    شاید برای اینه که سلیقه های نسبت به قبل خیلی متفاوت شده و کلا جوان های امروزی دنبال یه چیزای دیگه ای هستن
    به نظر من اگه کسی به هنر و هنرمند علاقه داشته باشه نمی تونه با گوش دادن موسیقی سنتی سردرد بگیره

9-چرا آهنگ های لیدی گاگا کمی عجیب غریب هستن؟میتونی از فلسفه اون برام کمی حرف بزنی؟به نظرت ربطی به گذشته خاص اون داره؟
    متاسفانه یا خوشبختانه زیاد با آهنگای اون آشنا نیستم و نمی تونم نظر خاصی بدم

ورزشی/

1-فرض کن مالک چلسی از این تیم بره و تیم از نظر مالی برگرده به دهه90،خب باز هم طرفدارش باقی میمونی؟
    بله صد در صد
    اون چیزی که برام مهمه خود باشگاه و ساختار اونه
    اگه مالک اون هم بره باز چلسی همینیه که الان هست
    اگه برای من بحث پول بود پس الان باید طرفدار من سیتی و پاریس سن ژرمن هم باشم!

2-چرا طبق آمارها بیشتر طرفدارهای استقلال جنثیتی مونث دارن؟
    واقعا اینجوریه؟! نمی دونستم
    فکر می کردم به خاطر اینه که رنگ آبی رو دوس دارن و کلا دخترها به مقدس بودن این رنگ سریع پی می برن

3-تا الان فوتبال بازی کردی؟کدوم پست؟یه خاطره برامون بگو؟
    فوتبال که آره زیاد
    پست تخصیصمون دروازه بانه که گاهی هم افتخار میدم دفاع بازی می کنم
    در مورد خاطره یادم میاد که دوران دبیرستان موقعی که تازه سال تحصیلی شروع شده بود توی درس ورزش یا همون تربیت بدنی می خواستیم فوتبال بازی کنیم بعد یه تیمی که به نظر می رسید بازیکنای نسبتا ضعیفتری داره رو من رفتم و گفتم هم دروازه بانم. بعد یه تیم بود که قوی بود که همه تیم ها رو راحت می برد ولی وقتی با تیم ما بازی کرد اصلا نتونست یه گل هم بزنه چون هر چی توپ می زدن رو من می گرفتن و کلا راه نداشت که گل بخورم
    همون موقع بود که پیشنهاداتی از تیم ها مطرح دنیا مثل چلسی داشتم که اگه دست های پشت پرده می ذاشتن شاید الان من باید به جای پیتر چک گلر اول چلسی می بودم!
    ولی جدا فکر می کنم می تونستم برای فوتسال گلر خیلی خوبی باشم...

4-چرا از تیم هایی که خیلی ولخرجی میکنن خوشت میاد؟مثل چلسی یا رئال.
    این تیم ها رو به واسطه اینکه ولخرجی می کنن طرفدارشون نیستم
    قبلا هم گفتم طرفدار استقلال ، چلسی ، رئال و میلان هستم
    چلسی رو گفتم که کلا از زمانی که بازیکنایی مثل زولا بودن بهش علاقه مند شدم که اون موقع هنوز آبراموویچ نیومده بود
    رئال هم از زمانی که بازیکنای محبوبم مثل زیدان توی اون بازی می کردن خیلی دوس داشتم و طرفدارش بودم و این به خاطر پول باشگاه نبود و فکر می کنم بیشتر بازیکنا تاثیر دارن...

5-طرفدار تیم ملی فوتبال انگلیس هستی.چرا؟
    چون که کلا از خیلی وقت پیش طرفدار لیگ انگلیس بودم و به این واسطه به تیم ملی انگلیس هم علاقه مند شدم
    اینکه تیم اول باشگاهیم در این لیگه هم خودش تاثیر داره که طرفدار اون باشم...

6-قبول داری فوتبال ملی آلمان بمراتب از انگلیس برتر هست؟اگر نه چرا؟
    آره برتری داره

7-یه جا گفتی از تیم آلمان منتفری.خب توضیح بده ببینم مشکل کار آلمان کجاست که شما بدت میاد ازش؟
    معلومه قشنگ همه جواب ها رو خوندی اگه می دونستم تو هم به این تاپیک میای دورتموند رو هم نام می بردم
    خب راستش اون جوری نیست که خیلی متنفر باشم ولی در جواب اون سوال خواستم یه تیم رو حتما بگم
    با توجه به اینکه طرفدار انگلیس هستم هم خب تا حدودی مشخصه که باید با آلمان مشکل داشته باشم و این یه چیز طبیعیه

شخصی/

1-تا الان چند درصد سوالات رو پیچوندی؟
    شاید 5 درصد
    سوال های علی رو یادم میاد که خیلی پیچوندم

2-تا الان بخاطر گیم مورد سرزنش قرار گرفتی؟تعریف کن احساست چی بوده؟
    آره
    احساس بدی داشتم چون آدم پیش خودش فکر می کنه که واقعا چرا باید توی کشورش همچین فرهنگی بدی باشه که کلا بازی های ویدئویی بیشتر برای بچه ها ست! در حالی که الان در حال حاضر خیلی از بازی ها در رده های سنی بالا قرار می گیرن و توی کشور های دیگه در سن های خیلی بالا هم بازی های ویدئویی رو انجام میدن و اون جا این یه چیز متداوله...

3-معتاد به چیز خاصی هستی؟چی؟سعی کردی ترک کنی؟
    نه نیستم

4-تا الان بخاطر گیم و فوتبال انگ سطحی بودن بهت زدن؟جواب شما چی بود؟
    نه نتونستن همچین کاری کنن

5-به عنوان یه مسئول چه کاری مثبتی برای پیشرفت انجمن خودت(گیم)کردی؟(پاکسازی اراذل و اوباش رو خودم میدونم)
    خب سعی کردم همیشه تاپیکا رو کنترل کنم و به گزارش تخلف ها و پی ام ها که در مورد انجمن داده شده رسیدگی کنم
    همیشه هم هدفم این بوده که اقداماتی از سوی من و دیگر اعضای مدیریت انجمن بازی صورت بگیره که انجمن قدمی رو به جلو داشته باشه و به رونق اون کمک کنه...

6-آدم مفیدی هستی،یا کلا مفت خوری؟توضیح بده؟
    سعی می کنم آدم مفیدی باشم
    از مفت خوری هم به شدت بدم میاد و افرادی که به این صورت هستن به شدت دوری می کنم!
    چون واقعا این کار واقعا زشته

7-بنظرت کدوم بهتره،طرف رک حرفش رو بهت بزنه،حتی اگه ناراحت بشی.یا با نیش وکنایه منظورش رو بهت بفهمونه؟چرا؟
    خب معلومه اولی بهتره
    چون رک حرف زدن بهتره و با نیش و کنایه حرف زدن خودش شاید باعث این بشه که طرف بیشتر هم ناراحت بشه و کلا راه بسیار غلطیه

وحید مرسی.
    منم ممنونم ازت به خاطر سوالات یوسف جان

10. 8 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام ...

پیش بینی می کنم من و تو و حمید که صد در صد اون موقع مجردیم.
    خوشم میاد کامل اخلاق منو میدونی

ازدواج؟ 2 سال دیگه؟!

12. 8 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mestry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بُردار یکّه ای در فضای n بُعدی

پيش فرض

خوب، مهلت صندلی داغ وحید جان هم به پایان رسید.
    اینم از آخرین سوالات:

1. بطور کلی نظرت در مورد صندلی داغ چیه ؟ آیا اجرا کردنش تو انجمن موسیقی خوبه یا بد ؟

2. بیشتر دوست داری تو همچین جوی (سوال و جواب) چه نوع سوالاتی ازت پرسیده بشه ؟ و اینکه خودت چه نوع سوالی بپرسی ؟!

3. واسه بهتر شدن این تاپیک پیشنهادی داری ؟

4.
    در نهایت اگه میشه بعنوان یادگاری یه آهنگ تو این تاپیک واسه دوستان معرفی کن (با مدیرای بخش صحبت شد و قرار شد این تاپیک رو استثنا کنیم و دوستان لینکاشون رو تو همین تاپیک بذارن)

خیلی ممنون از وحید عزیز که قبول کرد و نشست رو صندلی تا تاپیک رو گرم نگه داره و دوستان بیشتر باهاش آشنا بشن !

با تشکر....

14. 6 کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب، مهلت صندلی داغ وحید جان هم به پایان رسید.
    اینم از آخرین سوالات:

واقعا چه زود دیر میشه

1. بطور کلی نظرت در مورد صندلی داغ چیه ؟ آیا اجرا کردنش تو انجمن موسیقی خوبه یا بد ؟
    به نظر من کار خوبیه
    اول اینکه میشه با کاربرای دیگه بیشتر آشنا شد
    همین طور در دل همین سوال و جواب ها بعضی وقتا بحث ها و موارد خوبی پیش میاد

2. بیشتر دوست داری تو همچین جوی (سوال و جواب) چه نوع سوالاتی ازت پرسیده بشه ؟ و اینکه خودت چه نوع سوالی بپرسی ؟!
    همه نوع سوالی رو دوس دارم و همون طور که دیدین به اکثر سوال ها سعی کردم به طور کامل جواب بدم
    ولی سوال هایی که در مورد موسیقی باشن رو خیلی دوس دارم مخصوصا در مورد نظر دادن در مورد چند تا آهنگ خاص

3. واسه بهتر شدن این تاپیک پیشنهادی داری ؟
    به نظر من اگه به جای هفته ای یه نفر از این به بعد ماهی یه نفر یا حداکثر دو نفر روی صندلی داغ بشینن تاپیک بهتر میشه...

4. در نهایت اگه میشه بعنوان یادگاری یه آهنگ تو این تاپیک واسه دوستان معرفی کن (با مدیرای بخش صحبت شد و قرار شد این تاپیک رو استثنا کنیم و دوستان لینکاشون رو تو همین تاپیک بذارن)
    خب رسیدیم به اصل ماجرا که من خیلی دوس دارم

آهنگی که می خوام تقدیم دوستان کنم از یه آلبومی هست که در مورد فصل ها ست که به ترتیب برای هر فصل یه ترک وجود داره و ترک پنجمی هم هست که جالبه به عنوان فصل پنجمه!
    این آلبوم واقعا جزو تاثیرگذار ترین آلبوم هایی بوده که تا حالا شنیدم و همه ترک ها عالین و این چند وقت اخیر بی نهایت از اون لذت بردم
    اما من آهنگ سوم این آلبوم به نام Depuis l'automne رو انتخاب کردم که همون طور که مشخصه در مورد پاییزه

فصل بسیار زیبای پاییز نزدیکه و منم گفتم بهتره که یه آهنگ فوق العاده در مورد پاییز تقدیم دوستان کنم
    خواننده این آهنگ فرانسویه و شاید متوجه معنی شعر آهنگ نشید ولی به خاطر صدای زیبا و سوزناک اون و آهنگسازی فوق العاده بعید می دونم تحت تاثیر اون قرار نگیرید. یعنی بعضی وقتا که این آهنگ رو گوش می کنم اشک تو چشمام جمع میشه و حس زیبای فصل پاییز رو این آهنگ به بهترین شکل می رسونه...

خیلی ممنون از وحید عزیز که قبول کرد و نشست رو صندلی تا تاپیک رو گرم نگه داره و دوستان بیشتر باهاش آشنا بشن !
    منم از همه دوستان عزیزی که برای راه اندازی این تاپیک زحمت کشیدن و همین طور دوستانی که سوال پرسیدن تشکر می کنم

ضمیمه شد. (smmn)
    فايل هاي ضميمه فايل هاي ضميمه
    Last edited by vahidgame; 19-09-2012 at 12:15.

16. 11 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

خب، بعد از یه وقفه‌ی 40 روزه‌ی دیگه (: دی) تاپیک صندلی داغ با مهمانی جدید دوباره آغاز به کار می‌کنه

مهمان این دور، کسی نیست جز :

محمد
    عزیز تا این لحظه جدیدترین عضو مجموعه‌ی کاربران فعال انجمن موسیقی به حساب میاد.
    خیلی خوشحالیم که ایــن فرصت دسـت داده و می‌تونیـم بیشتر با ایشون آشنا بشیم.

از محمد جان میخوام یه بیـوگرافی مختصر از خودش بنویسه ...

18. 9 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

سلام به همه...

اومدم صندلی رو که تبدیل به آلاسکا شده بود داغش کنم در حد جهنم نه جهنم خوب نیست در حد اجاق گاز اسنوا...! دی:

همونطور که داداش کوروش گفت من جدیدترین بی تجربه ترین و کم سواد ترین عضو تیم انجمن موسیقیم (بدون اغراق گفتم) و امیدوارم سوادم تو این حیطه با کمک دوستان بیشتر بشه...

+

بیوگرافی:

محمد سعیدی منال(=بچه=اهل) کرمانشاه متولد بهمن 72 (تقریبا میشه 19 سال بچه ام نه؟؟؟) عاشق بارسا و دو تا محسن پاپ ایران

(چاوشی و یگانه) البته الان یگانه بیشتر میچربه موزیک خارجی هم زیاد گوش نمیدم و دلیلش یکی نفهمیدن معنیش هست که خیلی برام

مهمه و دومی مشغله از نظر وقت یکم درگیرم!...

آماده هر گونه سوال انتقاد پیشنهاد هستیم.. دی:

راستی منم از شما یه سوال دارم هرکس خواست ازم سوال کنه اول اینو جواب بده:

با شنیدن اسم کرمانشاه اولین کلمه ای که به ذهنتون میرسه چیه؟؟

بی رو در بایستی جواب بدین برام جالبه بدونم..
    Last edited by MMM52; 31-10-2012 at 13:09.

20. 6 کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •