تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1218 از 1319 اولاول ... 218718111811681208121412151216121712181219122012211222122812681318 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,171 به 12,180 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nima-ZF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

برخلاف حرف بنده؟ این حرف یعنی شما با 4G plus که حرفشو با خوشحالی و رد صحبتهای من زدین پس الان باید بالای 20 مگابایت سرعت داشته باشید و در هردو باند b3 و b7 پهنای باند شما برای دانلود و آپلود 20MHz باشد و صد البته بعد از مدت کوتاهی که سعی داشتید واقعا استفاده کنید سرعتتان را به روشهای مختلف و هنرمندانه محدود نکنند

البته این شرکت دروغ گو یک اعترافی که یک مدت پیش داشتند و ان هم اشباع شدن کل شبکه اینترنتشان بود

حالا برو واسه چوپانها و گله های گوسفند دکل بساز تا با هم در ارتباط باشند که قبل از حمله خانوم گرگه به هم اطلاع بدهند ! البته گرگ خود اینا هستند و کاربرانشان هم .... فرض کردند و میکنند
    داداش خونسرد باش چرا انقدر حرص میخوری شما؟

بله دقیقا همینجوره

ببینید این وضعیت قبلی سیگنال من بود
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    همه چی رو هم اونجا توضیح دادم

اینم وضعیت جدید که دیگه همه چی رو میتونید ببینید ونیازی به توضیح نیست
    فقط مودم من در رنک mimo4*4 به حالت 4g+ میره که هنوز اینجا رنک4 نشده

دوست عزیز، شرکت پدرم نیست بخوام ازش دفاع کنم هممون هم میدونیم همراه اول حجم دزدی هم داره خصوصا تو بسته های اینترنت همراهیش و سایر ماجراهاش
    اما وقتی که واقعا پهنای باند منطقه ما بهتر شده آدم نمیشه که دروغ بگه !و بگم بده ! یچیز شانسیه!
    بنده بارها تست سرعت گذاشتم در ساعات مختلف شبانه روز میتونید ببینید
    از اونور هم من از بسته های نامحدود برخلاف بعضی دوستان همینجا نهایت استفادم 500-600 گیگ هست نه 2-3ترابایت که بخوان محدود کنن !

البته ایرانسل هم اینجا عالیه تست سرعتشم با مودم 4g معمولی توی این تاپیک گذاشتم

2. این کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

برخلاف حرف بنده؟ این حرف یعنی شما با 4G plus که حرفشو با خوشحالی و رد صحبتهای من زدین پس الان باید بالای 20 مگابایت سرعت داشته باشید و در هردو باند b3 و b7 پهنای باند شما برای دانلود و آپلود 20MHz باشد و صد البته بعد از مدت کوتاهی که سعی داشتید واقعا استفاده کنید سرعتتان را به روشهای مختلف و هنرمندانه محدود نکنند

البته این شرکت دروغ گو یک اعترافی که یک مدت پیش داشتند و ان هم اشباع شدن کل شبکه اینترنتشان بود

حالا برو واسه چوپانها و گله های گوسفند دکل بساز تا با هم در ارتباط باشند که قبل از حمله خانوم گرگه به هم اطلاع بدهند ! البته گرگ خود اینا هستند و کاربرانشان هم .... فرض کردند و میکنند
    البته محض اطلاع الان همراه سه باندس CA_3A_7C

و منم صحبت هاشون رو تایید میکنم منطقه مام سرعتش عالیه

من رو همیشه محدود کرده این موضوع هم تلفنی صبحت کنید در جریان میذارن میگن بهتون
    همراه سرعت رو نمیاد برا ی کاربر کم کنه منطقتون کشش رو نداره اون دکل یا پیک هست
    خطمو چون اینقد زیاد دانلود کردم شب ها انتن میپرونن و هرجور شده نمیذارن به فورجی وصل شم و NO SERVICE میشه فقط دستگاه من و شماره ملی خط های من ولی سرعت روز میشه و ... مشکلی نداره

4. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

همه مدل عکس دیدیم ولی تست سرعتی ندیدم...بقیه دیدند؟ من اصلا حرص نمیخورم و نخوردم چه قبل از نوشتن پستهام چه بعدش نمیدونم شاید شما موقع خواندن پستهای دیگران از عینک خاصی استفاده میکنید
    بله بعضی مناطق سرعت بهتر است ان هم بخاطر شلوغ نبودن و.... صحبتهام کلیه نه فقط بخاطر شما یا خودم!!! خودم که سرعت باکیفیت خوبی داشتم ولی مسئله همون اتفاق هاییست که در صفحه قبل گفتم
    من اصلا محتاج اینترنت این شرکت نیستم اما دیگه وقتی عمدا سرعت رو کم میکنند و عمدا باند و ... ارتباط شما رو تغییر میدهند دیگه باید فحش و ناسزا بهشون داد
    شما اتفاقا مشکل کم شدن شارژ اینترنت رو باید اطلاع بدی تا رسیدگی کنند

این جوج مهندسهای پشتیبانی این شرکت شدیدا مشکل اخلاقی دارند و معلوم نیست چه موجودی هستند

6. این کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

همه مدل عکس دیدیم ولی تست سرعتی ندیدم...بقیه دیدند؟ من اصلا حرص نمیخورم و نخوردم چه قبل از نوشتن پستهام چه بعدش نمیدونم شاید شما موقع خواندن پستهای دیگران از عینک خاصی استفاده میکنید
    بله بعضی مناطق سرعت بهتر است ان هم بخاطر شلوغ نبودن و.... صحبتهام کلیه نه فقط بخاطر شما یا خودم!!! خودم که سرعت باکیفیت خوبی داشتم ولی مسئله همون اتفاق هاییست که در صفحه قبل گفتم
    من اصلا محتاج اینترنت این شرکت نیستم اما دیگه وقتی عمدا سرعت رو کم میکنند و عمدا باند و ... ارتباط شما رو تغییر میدهند دیگه باید فحش و ناسزا بهشون داد
    شما اتفاقا مشکل کم شدن شارژ اینترنت رو باید اطلاع بدی تا رسیدگی کنند

این جوج مهندسهای پشتیبانی این شرکت شدیدا مشکل اخلاقی دارند و معلوم نیست چه موجودی هستند
    داداش عینکای خاصت رو بزن گلم تا تست هایی که به دفعات گذاشتم ببینی
      محتوای مخفی: تست 

8. این کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام
    من در قزوین 400 مگابیت هم از همراه اول دانلود داشتم - عکس تست سرعت بنده هست در انجمن 43 مگابایت دانلود شده از سرور آلمان - محدود هم نکرده برای من!

10. 2 کاربر از komail7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

درود
    مثل اینکه واقعا همراه اول داره پوشش رو افزایش میده دیروز چند لحظه مودم 4g+ شد و رنک mimo افزایش پیدا کرد ولی ثبات نداشت و برگشت روی 4g

مودم هم b612 یا همون i60 هست

12. 3 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

درود
    مثل اینکه واقعا همراه اول داره پوشش رو افزایش میده دیروز چند لحظه مودم 4g+ شد و رنک mimo افزایش پیدا کرد ولی ثبات نداشت و برگشت روی 4g

سلام i60 از 4.5G FDD مگه ساپورت میکنه؟
    تا جایی که یادمه این مودم MIMO 4*4 ساپورت میکرد.

14. 3 کاربر از and-roid2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

درود

تو بعضی فریمورها این علامت پلاس میاد اما سرعت همچنان همون 4gهست

16. 3 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

سلام i60 از 4.5G FDD مگه ساپورت میکنه؟
    تا جایی که یادمه این مودم MIMO 4*4 ساپورت میکرد.
    تو بعضی فریمورها این علامت پلاس میاد اما سرعت همچنان همون 4gهست
    بله منظور منم همون mimo4*4 این مودم cat6 هست
    پس اگر رنکش به 4 برسه و به قول صابر به دکلی وصل باشیم که هم فاصلش نزدیک باشه و هم از فیبر نوری اینترنت بگیره میتونیم به سرعت زیر 300 مگابیت برسیم
    یعنی چیزی حدود 20 مگابایت بر ثانیه !حالا کم و زیاد
    پس این علامت الکی نیست و مودم های دیگه اغلب mimo*2 هستن مثل مودم های تولید خودشون

18. 2 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mohsen_rkh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    35°44'48.02"N / 50°54'12.70"E

پيش فرض

دوستان من با توجه به کارم نیاز به آپلود با سرعت بالا دارم (تولید محتوای آموزشی). توی تست های speedtest.net، سرعت آپلودم به راحتی به 40-30 مگ میرسه اما موقعی که میخوام روی سرور های خودمون فایل آپلود کنم چه با FTP چه HTTP چه SFTP، سرعت به ازای هر کانکشن بیشتر از حدود 4 مگ (مگابیت) نمیرسه، دو سه تا فایل همزمان بذارم مجموعش به زور به 6 مگ میرسه. (در نظر داشته باشید که توی محل کارم با سرعت حدود 40 مگ رو همون سرور ها آپلود داریم) میخوام ببینم آیا برای سرور های مربوط به speedtest محدودیت سرعت رو برداشتن و برای IP های دیگه محدودیت سرعت گذاشتن؟ در این صورت یا در غیر این صورت راهی هست بشه با سرعتی که واقعاً شبکه کششش رو داره آپلود کرد؟ خیلی این قضیه داره اختلال ایجاد میکنه تو کارم.
    محلی که هستم، تا سرعت 207 مگ هم سرعت دانلود گرفتم.

20. این کاربر از mohsen_rkh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •