تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1229 از 1319 اولاول ... 22972911291179121912251226122712281229123012311232123312391279 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,281 به 12,290 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

پروفشنال S M Λ S Ħ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اساتید یک اتفاق جالب برای سرعت نت من با بسته های شبانه همراه اول افتاده
    اونم اینکه تا چن وقت پیش که بسته شبانه داشتم و دانلود میکردم روی حالت 4g سرعت اوکی بود و بین 5 مگ تا 15 متفاوت بود تا اینکه وقتی دانلودم به 100 گیگ و یکم بیشتر رسید سرعتم کلا اومد پایین و رسید به 100 کیلو و 200کیلوبایت!
    جالب اینجاست که فک کردم محدود شدم و وقتی بسته جدید خریدم بازم همین وضع تکرار شد
    گوشی رو بردم روی حالت 3g و سرعت رسید به نزدیک 2 و 3 مگ!!!
    و موندم چرا اینجوری شده
    کسی راه حلی داره؟

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

مبین‌نت نماینده همراه اول در ارائه خدمات سازمانی

پیرو مذاکرات و توافقات انجام‌ شده بین مبین‌نت و همراه‌اول، بزرگترین اپراتور ارتباطی کشور نمایندگی بازاریابی، فروش و پشتیبانی محصولات و خدمات سازمانی (B2B) خود را به مبین‌نت واگذار کرد.

پیرو مذاکرات و توافقات انجام‌ شده بین مبین‌نت و همراه‌اول، بزرگترین اپراتور ارتباطی کشور نمایندگی بازاریابی، فروش و پشتیبانی محصولات و خدمات سازمانی (B2B) خود را به مبین‌نت واگذار کرد.

این توافق با رویکرد ارائه‌ خدمات تخصصی مدیریت‌شده (Managed Services) فعالیت‌های مبین‌نت در ارائه خدمات یکپارچه و امن به سازمان‌ها، نهادها و کسب‌وکارهای مختلف را گسترده‌تر از پیش کرده است. شایان ذکر است طی این همکاری با توجه به سوابق، کیفیت و تنوع خدمات ارائه شده‌ در حوزه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات، شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان نماینده همراه اول در حوزه ارائه خدمات سازمانی معرفی شده تا به عنوان بازوی اجرایی، کسب‌وکار جاری سازمانی همراه اول به این شرکت منتقل شده و توسعه یابد. مبین‌نت درحال حاضر سبد کاملی از سرویس‌های موردنیاز سازمان‌ها از قبیل شبکه‌های ارتباطی، وای‌فای مدیریت‌شده، خدمات مبتنی‌ بر مرکز داده و... را به بدنه سازمانی کشور ارائه می‌کند.

3. این کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اساتید یک اتفاق جالب برای سرعت نت من با بسته های شبانه همراه اول افتاده
    اونم اینکه تا چن وقت پیش که بسته شبانه داشتم و دانلود میکردم روی حالت 4g سرعت اوکی بود و بین 5 مگ تا 15 متفاوت بود تا اینکه وقتی دانلودم به 100 گیگ و یکم بیشتر رسید سرعتم کلا اومد پایین و رسید به 100 کیلو و 200کیلوبایت!
    جالب اینجاست که فک کردم محدود شدم و وقتی بسته جدید خریدم بازم همین وضع تکرار شد
    گوشی رو بردم روی حالت 3g و سرعت رسید به نزدیک 2 و 3 مگ!!!
    و موندم چرا اینجوری شده
    کسی راه حلی داره؟
    سیم کارت رو جا به جا کن بزار یه گوشی دیگه یه مدت این جوری بهت دوباره اجازه دانلود میده تا دوباره محدود بشی برگرد دوباره گوشی قبل! موش و گربه بازیی داریم توی این خراب شده
    اگه نامحدوده چرا سرش رو میگیری اگه نامحدود نیست چرا میگی نامحدوده مریضی؟ مملکت ماست و کاریشم نمی شه کرد همیشه با دروغ و کلاهبرداری زندگی کردیم اینترنتمون هم از همون رویه پیروی می کنه

5. 4 کاربر از mhroozbeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال S M Λ S Ħ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سیم کارت رو جا به جا کن بزار یه گوشی دیگه یه مدت این جوری بهت دوباره اجازه دانلود میده تا دوباره محدود بشی برگرد دوباره گوشی قبل! موش و گربه بازیی داریم توی این خراب شده
    اگه نامحدوده چرا سرش رو میگیری اگه نامحدود نیست چرا میگی نامحدوده مریضی؟ مملکت ماست و کاریشم نمی شه کرد همیشه با دروغ و کلاهبرداری زندگی کردیم اینترنتمون هم از همون رویه پیروی می کنه

پس محدودیت اومده کامل روی سیمکارت! چه قدر بدبختن این شرکتا
    من فکر این بودم برم بدم سیمکارت رو برام کامل عوض کنن فک میکردم مشکل از سیمکارته
    تنها راه عوض کردن گوشیه؟
    معمولا چه قدر این محدودیت میمونه؟ از اون موقع تا الان 3 هفته ای گذشته و من دیگه بسته ای نگرفتم سر این قضیه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

اینم کنترل پنلش رو هواس همیشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

با سلام میخواستم بدونم بسته های شبانه اینترنت همراه اول حداقل سرعتش حین دانلود شبانه تا چقدر میادپایین از کسانی که استفاده کردن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

با سلام میخواستم بدونم بسته های شبانه اینترنت همراه اول حداقل سرعتش حین دانلود شبانه تا چقدر میادپایین از کسانی که استفاده کردن

در آغاز فعالیت Francis_Underwood's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2020
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

جدیدا حجم میده به بسته های نامحدود شبانه اش :////////

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

بسته های شبانه حذف شده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام
    خیر . من دیشب بسته 1 تا 11 خریدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •