تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1273 از 1319 اولاول ... 2737731173122312631269127012711272127312741275127612771283 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,721 به 12,730 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

شما یه نگاه اجمالی به خانوم های ایرانی این دوره بکن همشون کوتاهه بسیار بد اندام . حتی حاضر نیست واسه خودشون ورزش کنن فقط قل می خورن تو این فست فود تو اون فست فود. ایرانی فقط شکم و زیر شکم . دوستان ایران به خاطر نوع مردمی که داره هیچ وقت درست نمیشه . اگه می تونید جوونیتونو بردارید از این مملکت فرار کنید . من خودم راضی شدم متاسفانه برم آنکارا زندگی کنم
    خیلی باحال گفتی

کلا وضعی دارند اینها هان. تو همون ترکیه یک سریشون بدحجابند. خود ترکها میگند اینها دیگه چه کلونی هستند؟ چه فرقه و مذهب جدیدند؟

طرف خودش رو خفه کرده از آرایش بعد یک حجاب ناقصی هم داره. حالا با همسرش هست و...کاری ندارم. از یک طرف میگه فقط من خدام (اصلا ته تیپ و...) از طرف دیگه میگه من بیاد خدام.

یا مذهب یا بی مذهب چیز من درآوردی ترکیبی این وسط جهل هست. خود مسلمونها اینجوری نیستند.

خدایی من دیدم طرف اینقدر عقده ای و محروم بوده که صبح با مشروب آمده سر میز صبحانه هتل طرف بعد دعوا کرده با خدمه که حق منه اصلا پول میدم....
    دیدم دو خانواده کامل ایرانی با هم رفتند ترکیه و به رستوران و رقاص، سر اینکه کدوم میزشون به رقاصه نزدیکتر باشه جلوی همه (ترک، توریست خارجی...) دعوا و زد و خورد...

گفتم مشکل عمیقه، مثالی که من زدم در صفحات پیشین راجب رانندگی و اینترنت خدایی صدق دارد فرهنگ و رفتار و شعور مرتبط هست اینکه من فرهنگ رانندگی ندارم بنابراین اینترنت دارم یا ............همش دروغه. شخصیت شخصیت هست چه در فضای مجازی خودشو نشون میده چه در حقیقی.

کسی که عقده و کمبود داره همه جا هست سر اینترنت و دانلود بگیر تا خوردن غذا و واستن در صف نذری

کسی که همش کارش از زندگی شده دانلود هر شب هر حجم نامحدود و.... نشانه بیماری هست. از قدیم گفتند نه افراط نه نفریط ما نمیگیم دانلود نه فلان نه اما نرمال. بیچاره عقده داره زودتر فلان فیلم ببینه حتما تو فامیل و دوست و آشنا بگه اینو دیدی؟ من زودتر دیدم و....احساس پز دارد؟ فرهنگ غرب فقط دانلود هست؟؟؟ از دنیا فقط همینو فهمیدی که به روز بودن فقط دیدن و دسته کوبیدن؟

طرف میره و میبینه اینترنت در متروی دروازه دولت فرودگاه دبی .....سرعت بینهایت هست. حتما دانلود هم باید باشه؟

بخدا محدودیت و خود حکومت را بردارند اما مشکل مردم حل نمیشه. هر فرد از خودش باید شروع کنه. اینترنت سرعتش کم شد حجم کم شد به جهنم به درک من هم استفادم دانلودم کم هست و میشه.

مگه هر چی در دسترس هست باید دانلود بشه؟ یا آرشیو بشه؟ الان طرف میگه به تو چه. پس بسته اینترنت رو قطع میکنند محدود میکنند هم به تو چه برای چی اینجا سر و صدا میکنی.

اما با نظر دوست بالا موافقم باید این قطعی محدودیت جریمه گرانی هر چی....متخص آن فرد باشد نه جمعی و منطقه ای.

داره خودمونی میشه mat2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خیلی جالب بود نظرتون اما نشون میده خیلی هم رکب خوردین به هرحال کسی که از سوم راهنمایی دوست دخترداشته با یکی که حتی تو ترکیه هم رکب خورده باید فرق داشته باشه هروقت رفتین آمریکا پز بدین ترکیه و افغانستان از نظر من یکی هست

3. 2 کاربر از mat2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

این قضیه ی خودخواهی مردم ایران برای دیروز و امروز نیست . صادق هدایت اون زمان می گفت ایرانی ها منافع شخصی رو به منافع جمعی ترجیح میدن . سر قضیه ماشین ها هم دقیقا همین بود یه کمپین راه افتاده بود که مردم 7 ماه خرید ماشین رو بایکوت کردن و داشت به جایی میرسید که ایرانخودرو و سایپا کلا جمع کنند . ولی خب از اونجایی که دولت این مردم رو خوب میشناسه شروع به فروش قسطی کرد یادمه مردم چه کردند تا ثبتنام کنند . این مملکت نه به خاطر حکومتش بلکه به خاطر مردم خودخواه بی سواده تنبل که حاضر نیستن حتی سالی یک کتاب بخونن هیچ وقت درست نمیشه
    شما یه نگاه اجمالی به خانوم های ایرانی این دوره بکن همشون کوتاهه بسیار بد اندام . حتی حاضر نیست واسه خودشون ورزش کنن فقط قل می خورن تو این فست فود تو اون فست فود. ایرانی فقط شکم و زیر شکم . دوستان ایران به خاطر نوع مردمی که داره هیچ وقت درست نمیشه . اگه می تونید جوونیتونو بردارید از این مملکت فرار کنید . من خودم راضی شدم متاسفانه برم آنکارا زندگی کنم
    متاسفانه عقده خود کم بینی و خود حقیر بینی از بیماری‌هایی هست که یکسری مردم ما بهش مبتلا هستند همون صادق هدایت هم یک بیمار روانی جامعه گریز بود که در نهایت کارش به خودکشی کشید. جالبه تو همین یوتیوب کلیپهایی از گردشگران غربی که خیلی جاهای دنیا رو دیدن به ایران سفر کردن و میگن خانم های ایرانی باوجود اجبار در حجاب خوش پوش ترین و خوش اندام ترین ها در دنیا هستند یکیش میگفت در خيابانی ایران راه میری فکر میکنی داری در یک شوی مد قدم میزنی. از لحاظ سواد هم نیاز به گفتن نیست ایران مطابق آمار جوانترین و تحصیلکرده ترین جامعه در منطقه هست حالا شما در مکتب صادق هدایتی ها بیا بگو ایران فلانند و بسانند کار خوبی کردی که رفتی ترکیه جای امثال شما همونجاست ایران ماهم جوان‌هایی داره که در منطقه ای کشورهاش یکدونه پیچ هم نمیتونند بسازند و وارد می‌کنند با اتکا به دانش بومی خود هسته اتم می‌شکافد و موشک ماهواره بر می‌سازند.

5. 3 کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

متاسفانه عقده خود کم بینی و خود حقیر بینی از بیماری‌هایی هست که یکسری مردم ما بهش مبتلا هستند همون صادق هدایت هم یک بیمار روانی جامعه گریز بود که در نهایت کارش به خودکشی کشید. جالبه تو همین یوتیوب کلیپهایی از گردشگران غربی که خیلی جاهای دنیا رو دیدن به ایران سفر کردن و میگن خانم های ایرانی باوجود اجبار در حجاب خوش پوش ترین و خوش اندام ترین ها در دنیا هستند یکیش میگفت در خيابانی ایران راه میری فکر میکنی داری در یک شوی مد قدم میزنی. از لحاظ سواد هم نیاز به گفتن نیست ایران مطابق آمار جوانترین و تحصیلکرده ترین جامعه در منطقه هست حالا شما در مکتب صادق هدایتی ها بیا بگو ایران فلانند و بسانند کار خوبی کردی که رفتی ترکیه جای امثال شما همونجاست ایران ماهم جوان‌هایی داره که در منطقه ای کشورهاش یکدونه پیچ هم نمیتونند بسازند و وارد می‌کنند با اتکا به دانش بومی خود هسته اتم می‌شکافد و موشک ماهواره بر می‌سازند.

اصلا خبر نداری ما بهترین وضع دنیا را داریم. با سواد ترین و شیکترینها اینجان. اوضاعمون هم از غرب و شرق هم به مراتب بهتره. اینقدر وضعمون خوبه که کسی مانند امثال تو مشکلی هم ندارند.

اصلا اینقدر شاخص رفاه ثروت زندگی نعمت در ایران زیاده که از کهکشان ذهن امثال تو هم خارج رفته.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اصلا خبر نداری ما بهترین وضع دنیا را داریم. با سواد ترین و شیکترینها اینجان. اوضاعمون هم از غرب و شرق هم به مراتب بهتره. اینقدر وضعمون خوبه که کسی مانند امثال تو مشکلی هم ندارند.

اصلا اینقدر شاخص رفاه ثروت زندگی نعمت در ایران زیاده که از کهکشان ذهن امثال تو هم خارج رفته.
    داش خواهشا تو همون ترکیه بمون بیخیال ما باش بزار ما توی جهل مرکب خومون باقی بمونیم بله شما خوبی عالی و خفن و بلند مرتبه فقط یه سئوال ترکیه هستی چرا
    امار اینترنت ایران رو دنبال می کنی ؟؟؟

8. این کاربر از mat2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

داش خواهشا تو همون ترکیه بمون بیخیال ما باش بزار ما توی جهل مرکب خومون باقی بمونیم بله شما خوبی عالی و خفن و بلند مرتبه فقط یه سئوال ترکیه هستی چرا
    امار اینترنت ایران رو دنبال می کنی ؟؟؟
    آخه داش شما اشتباه گرفتی من نه ترکیه هستم نه اینترنت ترکیه دارم کلا اشتباه خوندی برگرد از صفحه قبل کامل بخون برگرد.

10. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آخه داش شما اشتباه گرفتی من نه ترکیه هستم نه اینترنت ترکیه دارم کلا اشتباه خوندی برگرد از صفحه قبل کامل بخون برگرد.
    راس میگی ها شرمنده البته جهت تست برای ره اندازی انجمن جدید بد نیست آدم این سوتی ها رو بده

12. این کاربر از mat2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

خیالتون راحت که مردم ما خودشون را کم و حقیر نمی بینند ، نه امروز خودشون را کم می بینند و نه دیروز چنین تصوری داشتند ! اتفاقا ادعامون خیلی زیاد بوده و هست ، مثل 2006 که قرار بود مکزیک و آنگولا را ببریم و با پرتقال مساوی کنیم و چون نتوانستیم یک نفر خاص را سیبل کردیم !
    کلا زیاد توهم میزنیم و خودمان را قدرتمند و دیگران را ضعیف می پنداریم
    در معدود موارد ، اگر عالم هم باشیم بی عملیم ، به مانند زنبور بی عسل !

منظور از تحصیلکرده چیست ؟ اگر ملاک مدرک باشد ، بله
    درِ دانشگاه ها را باز کردند و به همه لیسانس و فوق لیسانس دادند ، انواع و اقسام روش های مدرک گرفتن را هم ابداع کردند ( فراگیر ، پیام نور و ... )
    وقتی همه مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد داشته باشند ، کسی به خاطر مدرک داشتن انتظار شغل مناسب نخواهد داشت ، با مدرک کارشناسی ارشد هم نگهبان و ...
    دو نسل را با تب کنکور و دانشگاه رفتن سرگرم کردند !
    عزیز ما 20 سال قبل رفتیم دانشگاه ، هم پائینش را دیدیم هم بالاش

ما که اینقدر توانمندیم و دانش بومی داریم ، 14 میلیون نفر کارت ملی هوشمند ندارند ، این دانشمون کجاست که بعد از 10 سال نه پوکه را میتونیم بسازیم و نه تراشه ؟!
    میلیارد میلیارد ارز خارج می شود برای واردات پونز و سنجاق فرفره Made in China
    ساچمه سر خودکار را نمیتونیم بسازیم ! از چین وارد میکنیم !
    چیزهایی هم که مثلا تولید داخل هستند ، همگی مونتاژ و طرح و نقشه چینی با قطعات چینی

کارت ملی مردم را بدهند که طرف میره واکسن بزنه ، میره کار بانکیش را انجام بده و ... بهش گیر سه پیچ ندهند بعد بشینند دور هم و هسته اتم را اینقدر بشکافند که جانشان در رود

سیمکارت خریدم چند وقت قبل ، کپی کارت ملی قدیمی را بردم در خونه تحویل مامور بدم ، طرف گفت این چیه به من میدی ؟!!! سیمکارت را نداد ، گفتم آقا کارت ملی هوشمند را بعد از 3 سال هنوز صادر نکردن ، تقصیر من هست ؟ طرف گرفت رسید کارت ملی هوشمند را بیار ببینم ، آوردم نگاه کرد گفت فردا برمیگردم ، کپی رسید کارت ملی هوشمند را بگیر بهم بده !
    چه آدم خوبی بود که فرداش دوباره برگشت ! کلی دعاش کردم

به جای اتم شکافتن و موشک ساختن ، کارت ملی مردم را بدید ! برای کسی که تا کمر در سطل زباله خم شده اتم نون و آب نمیشه ! اگر نون و آب هست ظهر و شب بزارید وسط بشقاب بخوریدش ! با همین هسته هسته مردم را بدبخت کردند ، مردم میخوان زندگی کنن !

کسی که بمب اتم ساخت ، بی سواد نبود . اتفاقا دانشمند بود ! اما دانشش در راه نابودی بشر بود ، پس هر دانشی نمیتونه حتما به سعادت بشر ختم بشه

زمانی که شبکه خبر افتتاح شد مدام این دو بیت از حضرت مولانا را پخش میکرد :

جان نباشد جز خبر در آزمون - هر که را افزون خبر جانش فزون
    اقتضای جان چو ای دل آگهیست - هر که آگه تر بود جانش قویست

اگر زیاد شبکه خبر نگاه میکنید ، حداقل به این دو بیت هم توجه کرده و برای آگه تر شدن فقط پای منبر این شبکه نباشید

14. 5 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیالتون راحت که مردم ما خودشون را کم و حقیر نمی بینند ، نه امروز خودشون را کم می بینند و نه دیروز چنین تصوری داشتند ! اتفاقا ادعامون خیلی زیاد بوده و هست ، مثل 2006 که قرار بود مکزیک و آنگولا را ببریم و با پرتقال مساوی کنیم و چون نتوانستیم یک نفر خاص را سیبل کردیم !
    کلا زیاد توهم میزنیم و خودمان را قدرتمند و دیگران را ضعیف می پنداریم
    در معدود موارد ، اگر عالم هم باشیم بی عملیم ، به مانند زنبور بی عسل !

منظور از تحصیلکرده چیست ؟ اگر ملاک مدرک باشد ، بله
    درِ دانشگاه ها را باز کردند و به همه لیسانس و فوق لیسانس دادند ، انواع و اقسام روش های مدرک گرفتن را هم ابداع کردند ( فراگیر ، پیام نور و ... )
    وقتی همه مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد داشته باشند ، کسی به خاطر مدرک داشتن انتظار شغل مناسب نخواهد داشت ، با مدرک کارشناسی ارشد هم نگهبان و ...
    دو نسل را با تب کنکور و دانشگاه رفتن سرگرم کردند !
    عزیز ما 20 سال قبل رفتیم دانشگاه ، هم پائینش را دیدیم هم بالاش

ما که اینقدر توانمندیم و دانش بومی داریم ، 14 میلیون نفر کارت ملی هوشمند ندارند ، این دانشمون کجاست که بعد از 10 سال نه پوکه را میتونیم بسازیم و نه تراشه ؟!
    میلیارد میلیارد ارز خارج می شود برای واردات پونز و سنجاق فرفره Made in China
    ساچمه سر خودکار را نمیتونیم بسازیم ! از چین وارد میکنیم !
    چیزهایی هم که مثلا تولید داخل هستند ، همگی مونتاژ و طرح و نقشه چینی با قطعات چینی

کارت ملی مردم را بدهند که طرف میره واکسن بزنه ، میره کار بانکیش را انجام بده و ... بهش گیر سه پیچ ندهند بعد بشینند دور هم و هسته اتم را اینقدر بشکافند که جانشان در رود

سیمکارت خریدم چند وقت قبل ، کپی کارت ملی قدیمی را بردم در خونه تحویل مامور بدم ، طرف گفت این چیه به من میدی ؟!!! سیمکارت را نداد ، گفتم آقا کارت ملی هوشمند را بعد از 3 سال هنوز صادر نکردن ، تقصیر من هست ؟ طرف گرفت رسید کارت ملی هوشمند را بیار ببینم ، آوردم نگاه کرد گفت فردا برمیگردم ، کپی رسید کارت ملی هوشمند را بگیر بهم بده !
    چه آدم خوبی بود که فرداش دوباره برگشت ! کلی دعاش کردم

به جای اتم شکافتن و موشک ساختن ، کارت ملی مردم را بدید ! برای کسی که تا کمر در سطل زباله خم شده اتم نون و آب نمیشه ! اگر نون و آب هست ظهر و شب بزارید وسط بشقاب بخوریدش ! با همین هسته هسته مردم را بدبخت کردند ، مردم میخوان زندگی کنن !

کسی که بمب اتم ساخت ، بی سواد نبود . اتفاقا دانشمند بود ! اما دانشش در راه نابودی بشر بود ، پس هر دانشی نمیتونه حتما به سعادت بشر ختم بشه

زمانی که شبکه خبر افتتاح شد مدام این دو بیت از حضرت مولانا را پخش میکرد :

جان نباشد جز خبر در آزمون - هر که را افزون خبر جانش فزون
    اقتضای جان چو ای دل آگهیست - هر که آگه تر بود جانش قویست

اگر زیاد شبکه خبر نگاه میکنید ، حداقل به این دو بیت هم توجه کرده و برای آگه تر شدن فقط پای منبر این شبکه نباشید
    اون دستمون میگفت چون ملت زیاد دانلود کردن ، دانلود شبانه رو برداشتند. در صورتی که این دانلودهای شبانه برای یک هفته یک ماه که نیست، چند سال هست. یعنی پارسال که ملت دانلود میکردن اینا نمیتونستن قطع یا محدود کنند بخاطر اینکه زیاد دانلود میکردند؟ پس مساله اصلا دانلود کردن مردم نبود، اینها کف گیرشون به ته ته دیگ خورده مثل تمام بی عرضه ها و فاسدها حالا میخوان از حلقوم ملت بکنند. بهت قول میدم همین همراه اول چند ماه دیگه بسته های نامحدود رو قرار میده ولی با قیمتهای بالا. مملکت بودجه میخواد اگر نفت نفروشی و تولید اقتصادی (مالیات) نباشه یا باید پول چاپ کنی که تورم ایجاد میکنه یا باید از مردم بکنی در حالی که انگار مالیات نگرفتی ازشون. برای همینه که هزنیه خروج از کشور رو 10 برابر کردن تا ذره ای ارز از مملکت خارج نشه. اقتصاد در مرز ورشکستگی مطلق هست. یعنی چند سال دیگه جوونهای نزدیک مرز هجوم میبرن عراق و ترکیه و خلیج فارس واسه ببخشید حمالی. میشیم عین مردم ونزوئلا که هجوم بردن به کشورهای بدبختر از خودشون مثل برزیل و کلمبیا.
    ولی در مورد بمب اتم حالا شاید موافق نباشی ،اتفاقا همون بمب باعث شد صلح تو دنیا بین ابرقدرتها و یا مثلا بین هند و پاکستان برقرار بشه. تا قبل این که پاکستان به بمب دست پیدا کنه هند تو 5 جنگ دهن پاکستان رو صفا داه بود. ولی از وقتی پاکستان اعلام کرد که به بمب دست پیدا کرده نزدیک 40 ساله که هیچ درگیری بین دو طرف رخ نداده. البته اونور قضیه هم اینه که اگر خدایی ناکرده درگیری بشه تقریبا زمین دیگه جای زندگی کردن نمیشه. ولی مساله اینجاست که ایا ارزش داره کل اقتصاد و اینده و سعادت یک ملت رو نابود کنی تا مثلا بتونی امنیت نسبی تامین کنی! بماند که خود حمله های سایبری الان داره خطرناکتر از بمب اتم میشه. یا حمله بیولوژیک مثل کرونا که اقتصاد امریکا رو با چاپ 2000 میلیارد دلار به نابودی کشوند. تورم 7 درصد و نابرابری شدید اقتصادی بین 100 ثروتمند و بقیه کشور.

16. 2 کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

اون دستمون میگفت چون ملت زیاد دانلود کردن ، دانلود شبانه رو برداشتند. در صورتی که این دانلودهای شبانه برای یک هفته یک ماه که نیست، چند سال هست. یعنی پارسال که ملت دانلود میکردن اینا نمیتونستن قطع یا محدود کنند بخاطر اینکه زیاد دانلود میکردند؟ پس مساله اصلا دانلود کردن مردم نبود، اینها کف گیرشون به ته ته دیگ خورده مثل تمام بی عرضه ها و فاسدها حالا میخوان از حلقوم ملت بکنند. بهت قول میدم همین همراه اول چند ماه دیگه بسته های نامحدود رو قرار میده ولی با قیمتهای بالا. مملکت بودجه میخواد اگر نفت نفروشی و تولید اقتصادی (مالیات) نباشه یا باید پول چاپ کنی که تورم ایجاد میکنه یا باید از مردم بکنی در حالی که انگار مالیات نگرفتی ازشون. برای همینه که هزنیه خروج از کشور رو 10 برابر کردن تا ذره ای ارز از مملکت خارج نشه. اقتصاد در مرز ورشکستگی مطلق هست. یعنی چند سال دیگه جوونهای نزدیک مرز هجوم میبرن عراق و ترکیه و خلیج فارس واسه ببخشید حمالی. میشیم عین مردم ونزوئلا که هجوم بردن به کشورهای بدبختر از خودشون مثل برزیل و کلمبیا.
    ولی در مورد بمب اتم حالا شاید موافق نباشی ،اتفاقا همون بمب باعث شد صلح تو دنیا بین ابرقدرتها و یا مثلا بین هند و پاکستان برقرار بشه. تا قبل این که پاکستان به بمب دست پیدا کنه هند تو 5 جنگ دهن پاکستان رو صفا داه بود. ولی از وقتی پاکستان اعلام کرد که به بمب دست پیدا کرده نزدیک 40 ساله که هیچ درگیری بین دو طرف رخ نداده. البته اونور قضیه هم اینه که اگر خدایی ناکرده درگیری بشه تقریبا زمین دیگه جای زندگی کردن نمیشه. ولی مساله اینجاست که ایا ارزش داره کل اقتصاد و اینده و سعادت یک ملت رو نابود کنی تا مثلا بتونی امنیت نسبی تامین کنی! بماند که خود حمله های سایبری الان داره خطرناکتر از بمب اتم میشه. یا حمله بیولوژیک مثل کرونا که اقتصاد امریکا رو با چاپ 2000 میلیارد دلار به نابودی کشوند. تورم 7 درصد و نابرابری شدید اقتصادی بین 100 ثروتمند و بقیه کشور.

اون دستمون نظرش خودش را گفته که من هم گفتم اگر دلیل این بود یا باشه ، راهکار داشت و داره
    قرار نیست برای نظر دادن با هم دشمنی کنیم که ، بهتره با هم دوست باشیم
    من که خودم قبلا گفتم ، دلیل اصلیش پول
    این بسته های شبانه قبلا یکروزه 2 تا 7 صبح و هفتگی 2 تا 7 و هفتگی 1 تا 11 هم داشت ، که قبلا حذف شدند ، چون اپراتور سود خودش را در این دید که کاربر 20 تومان برای یکماه خرج کنه
    این نکته را هم در نظر بگیریم ، کلا همراه اول در قیاس با ایرانسل و رایتل گدا صفت هست
    مثال میزنم :
    همراه اول هیچ بسته تشویقی نمیده ، در حالی که ایرانسل یکماه سیمکارت را خاموش کنید بسته هدیه روزانه یا هفتگی رایگان میده ( بارها از این بسته ها گرفتم )
    رایتل هفته ای یکبار بسته رایگان میده که خیلی وقت ها فریب میخوره و مثلا 500 مگ هدیه میده ولی در هنگام استفاده چند گیگ میشه مصرف کرد ( به ندرت بسته مکالمه میده )

همراه اول ماهی یکبار دوشنبه سوری داره که اونهم صبح اول وقت نگیری دیگه بسته را نمیده ! بسته را هم گرفتی فرداش فعال میشه ! فرداش هم تا ساعت 5 عصر و از ظهر که رد بشه سرعت میاد زیر 2 مگابیت !
    همراه اول از اولش هم بخیل بود پیشنهاد میدم بسته اینترنت از همراه اول نگیرید

نه دیگه ! از نگاه من ارزش نداره برای به دست آوردن چیزی که برای بقای خودت هست و نه رفاه مردم ، زندگی و آینده چند نسل را نابود کنی ، هیچ کشوری ایران را تهدید به نابودی نکرده که بیفته دنبال بمب اتم ساختن ، اما بر عکسش ؟
    اینهمه کشور در دنیا ، بمب اتم هم ندارن و مثل بچه آدم دارن زندگی میکنن !
    اگر سیخ و سوک به سوراخ زنبور نکنید ، زنبور به شما حمله نمیکنه و نیازی هم به پیف پاف ندارید
    اما اگر شر باشید و دنبال دعوا و سرتون به کار خودتون نباشه و بخواهید در دنیا شر به پا کنید ، آره اونوقت بمب اتم هم لازم دارید که به شرارت خودتون ادامه بدید
    قرار بود اتم تبدیل به برق بشه ! شد ؟! یا برق خرج استخراج بیت کوین چینی ها شد ؟!
    بمب اتم ندارن ، ببین چه کارمون کردن ! بمب اتم داشته باشن راه کره شمالی شدن هموار میشه
    موشک هم که خرج امنیت نشد ، خرج کشتن 176 انسان بیگناه شد
    بمب اتم بسازن اول میندازن رو سر خودمون

18. 2 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •