تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 30 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 291

نام تاپيک: Tennis News : اخبار و تحولات ورزش تنیس

پروفشنال mamad gonzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    TEHRAN - ISFAHAN

پيش فرض

بچه ها و ممد جان شرمنده من همين الان نكته ها تو خوندم كه كپي پيست نبايد كرد!
    اگه مخالفي بگو كه ديگه چيزي كپي نكنم؟

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بچه ها و ممد جان شرمنده من همين الان نكته ها تو خوندم كه كپي پيست نبايد كرد!
    اگه مخالفي بگو كه ديگه چيزي كپي نكنم؟
    مخالف که نیستم.. اون اول هم من گفتم حتی الامکان اینطوری بهتره به نظرم...

صرفاً حرفم اینه که خب اگه قراره کپی/پیست انجام بشه بجاش لینک بدیم به صفحه اصلی اون خبر.. نه؟.. بیشتر دوست دارم مشاهدات رو پی بگیرم... همونطور که می بینی پست های خودم هم اینجا خیلی مصداق خبر نیستند... بیشتر تحلیل، مشاهده و نتیجه گیری هستند...

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شاید ماجرای مسابقات دوبی سال پیش یادتون باشه که شاهار پیر (تنیسور اسرائیلی)، نتونست ویزای امارات رو بگیره (بدلایل امنیتی بهش ویزا داده نشد – ضمن اینکه اسرائیل و امارات روابط دیپلماتیک ندارن)... در نتیجه، فدراسیون تنیس زنان(wta) مسوولات مسابقه رو 300 هزار دلار جریمه کرد و ازشون تعهد کتبی گرفت که امسال بهش ویزا بدن!

امسال شاهار پیر بازی کرد، اما بدلایل امنیتی بازی هاش رو به زمین کوچکتری منتقل کردند تا حفظ امنیت اش ساده تر باشه و ضمناً تماشاگرها باید از ایست بازرسی فلزیاب رد بشن! ماموران پلیس هم تعدادشون رو زیاد کرده بودند(عکس ضمیمه) .. ضمن اینکه خیلی هم مورد استقبال تماشاگرها قرار نگرفت و بردهاش با تشویق های مودبانه اما سرد همراه بود..

در یک اتفاق مشابه، شاهار پیر در مسابقات ASB Classic نیوزلند زمستان قبلی هم با تجمع ضداسرائیلی روبرو شد..

در حالیکه ماجرای سال پیش بخاطر درگیری چند هفته ای اسرائیل-فلسطین در غزه بود.. به شکل طعنه آمیزی، امسال هم کمی قبل از شروع مسابقات، یکی از اعضای ارشد حماس در دوبی ترور شد، که به احتمال بسیار زیاد توسط موساد (سرویس مخفی اسرائیل) انجام شده .. خلاصه سردرد مسوولان این مسابقات تمومی نداره!

شاهار پیر در نیمه نهایی به ونوس باخت و حذف شد. قهرمانی نهایتاً به ونوس رسید.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

+ونوس ویلیامز (#5) ظرف دو هفته، دو جام در دوبی و آکاپولکو (مکزیک) برد تا با مجموع 43 جام، موفق ترین زن تنیسور فعال باشه (رکورد قبلی با 41 قهرمانی مال هنین بود) .. ونوس الان در رده بندی کلی (بیشترین قهرمانی انفرادی زنان)، دهم هستش -- مساوی با هینگیس ..

رسیدن به رده های اول تا چهارم، غیرممکن به نظر میاد: اون بالا، ناوراتیلووا (167 جام) ، کریس اورت (154) و استفی گراف (107) قرار دارند!

+ شاراپووا که اخیراً در جام سلولار ممفیس به قهرمانی رسیده، تا رده 13 در رنکینگ جدید بالا اومده.. این بالاترین رده اش از زمستان سال پیشه که بخاطر آسیب شانه، حدود یکسال از مسابقات کنار کشید.. در نتیجه، برای اولین بار ظرف 5 سال، از جمع 10 تنیسور برتر خارج شد و تا رده 126 افت کرد.

مورد مشابه: نادال برای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به اینور، از جمع سه تنیسور برتر خارج شد.

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    TEHRAN - ISFAHAN

پيش فرض

+ونوس ویلیامز (#5) ظرف دو هفته، دو جام در دوبی و آکاپولکو (مکزیک) برد تا با مجموع 43 جام، موفق ترین زن تنیسور فعال باشه (رکورد قبلی با 41 قهرمانی مال هنین بود) .. ونوس الان در رده بندی کلی (بیشترین قهرمانی انفرادی زنان)، دهم هستش -- مساوی با هینگیس ..

رسیدن به رده های اول تا چهارم، غیرممکن به نظر میاد: اون بالا، ناوراتیلووا (167 جام) ، کریس اورت (154) و استفی گراف (107) قرار دارند!

+ شاراپووا که اخیراً در جام سلولار ممفیس به قهرمانی رسیده، تا رده 13 در رنکینگ جدید بالا اومده.. این بالاترین رده اش از زمستان سال پیشه که بخاطر آسیب شانه، حدود یکسال از مسابقات کنار کشید.. در نتیجه، برای اولین بار ظرف 5 سال، از جمع 10 تنیسور برتر خارج شد و تا رده 126 افت کرد.

مورد مشابه: نادال برای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به اینور، از جمع سه تنیسور برتر خارج شد.
    ضمن تشكر از وفتي كه واسه پستهات ميزاري
    من معتفدم هنين پس از بازگشتش نه تنها اين ركورد رو مال خودش ميكنه بلكه به فولي ميتركونه ...
    خيلي هنينو دوست دارم ولي نميدونم واسه چي خداحافضي كرد ... الان كه برگشته هنينو عشقه / البت ماريا جون كه جاي خوذ ذاره و ايشالا اونم به روزاي اوج بر ميگرده .. البته اگه اين تبليغاتش بزارن مثل ادم تمرين كنه

آخر فروم باز enimonte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ضمن تشكر از وفتي كه واسه پستهات ميزاري
    من معتفدم هنين پس از بازگشتش نه تنها اين ركورد رو مال خودش ميكنه بلكه به فولي ميتركونه ...
    خيلي هنينو دوست دارم ولي نميدونم واسه چي خداحافضي كرد ... الان كه برگشته هنينو عشقه / البت ماريا جون كه جاي خوذ ذاره و ايشالا اونم به روزاي اوج بر ميگرده .. البته اگه اين تبليغاتش بزارن مثل ادم تمرين كنه
    من هم از هنین خوشم میاد،سافینا هم خوب بود ولی الان هنین چون حامله شده بود از تنیس برای مدتی جدا شده بود حیف که از ویلیامز باخت

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    TEHRAN - ISFAHAN

پيش فرض

من هم از هنین خوشم میاد،سافینا هم خوب بود ولی الان هنین چون حامله شده بود از تنیس برای مدتی جدا شده بود حیف که از ویلیامز باخت
    به نظر من این ویلیامزا باید توی تور اقایان شرکت کنن
    بابا چین اینا اخه زن باید اینقدر گاو باشه
    سرویس میزنه 200 کیلومتر ... جیه اینا ... من به این دو تا شک دارم از کجا معلوم 2 جنسه نباشن ...
    هورمون مردونه دارن ...

اه اه اه
    زن باید ظریف باشه
    مثل جاستین

آخر فروم باز enimonte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

به نظر من این ویلیامزا باید توی تور اقایان شرکت کنن
    بابا چین اینا اخه زن باید اینقدر گاو باشه
    سرویس میزنه 200 کیلومتر ... جیه اینا ... من به این دو تا شک دارم از کجا معلوم 2 جنسه نباشن ...
    هورمون مردونه دارن ...

اه اه اه
    زن باید ظریف باشه
    مثل جاستین
    من از باباشون بدم میاد،همیشه یا در حال خوردنه یا در حال بازی کردن با موبایل.نمیدونم برای چی پا میشه میاد تو ورزشگاه،تو خونه اش هم میتونه این کارها رو انجام بده.شاید هم باشند بعید هم نیست.این گاو رو خوب اومدی بهترین تشبیه برای قدرت بدنی اونهاست

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    TEHRAN - ISFAHAN

پيش فرض

خبر خوش هو هو هو هو هوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووو

تیم ملی تنیس دیویس کاپ ایران به دسته دوم اسیا در مسابقات دیویس کاپ سعود کرد....

امروز در یک دیدار حساس بین ایران و ویتنام ایران 0-3 ویتنام رو زد و صعود کرد ...
    خداییش خیلی خوشحالم که بالاخره بعد از 3 سال یه موفقیت تو تنیس کشوررمون دیدیم ...
    البته به نظر بخش کمیش حمایت مسئولین بود ووو بیشترش تلاش بچه های تیم ملی بود

وای اگه بدونی تو جامعه تنیس ایران چه حال هوایی همه خوشحالند من چه قدر خوشحالم همه چی ارومه دینگ دی دینگ دینگ دینگ بینگ...
    سعیدلو 1 میلیارد تومن پاداش به فدراسیون داد ....
    به بازیکنای تیم ملی یکی یه خودرو خواهند داد ...

این موفقیت رو به همه هوادارن تنیس ایران تبریک میگم ...

برای اطلاعات بیشتر برید به سایت فدراسیون
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه goldenm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض ارغوان رضايی تنيسور ايراني الاصل فرانسه قهرمان رقابت‌هاي آزاد مادريد شد.

فارس: تنيسور ايراني الاصل فرانسه با برتري برابر ونوس ويليامز از آمريكا قهرمان رقابت‌هاي آزاد مادريد شد.

ارغوان رضايي امروز در جدالي سخت و نفس‌گير برابر ونوس ويليامز آمريكايي قرار گرفت.

آراوان (نامي كه فرانسوي‌ها با آن صدايش مي‌كنند‏) در ست اول برابر ويليامز كار خود را مقتدرانه آغاز كرد و نشان داد كه براي عقب نشيني حمله نكرده است.

رقابت پاياپاي رضايي با ونوس، حاضران در ورزشگاه سلطنتي مادريد را متقاعد مي‌كرد كه به اين زودي‌ها نمي‌توانند خود را براي تماشاي جدال مادريد و مالاگا آماده كنند.

نماينده ايراني الاصل فرانسه كه دو بار در سال‌هاي 2001 و 2005 به عنوان بازيكن تيم ملي ايران، در مسابقات اسلامي زنان مدال طلا كسب كرد با اقتدار در ست اول به پيروزي 6 بر 2 رسيد.

كساني كه رقابت‌هاي تنيس حرفه‌اي را دنبال مي كنند خوب مي‌دانند كه چه لحظه بزرگي براي رضايي‏‏، خانواده او و البته ايرانيان سراسر جهان محسوب مي‌شد.

رضايي در ست دوم نيز با قدرت كار خود را آغاز و دو امتياز عقب افتاده را به حريف خود تحميل كرد.
    مربي فرانسوي اما اصالتا ترك ارغوان در ميان دو ست بارها با وي مشورت كرد و به او در مورد ضربات قدرتي ونوس ويليامز تذكر داد.

ونوس كنترل رواني رقابت را در ست دوم در اختيار خود گرفته بود ولي رضايي پا به پاي اين قهرمان آمريكايي پيش رفت.

دو تنيسور در امتياز 5 بر ابر شدند و رضايي براي تبديل امتياز 4 خود به 5 بيش از 20 دقيقه حريف آمريكايي خود را خسته كرد.

رضايي امتياز 6 را هم از آن خود كرد و در جدال پاياني موفق شد تمامي امتيازات را از آن خود كند تا در مجموع با نتايج 6 بر 2 و 7 بر 5 به پيروزي و قهرماني در رقابت‌هاي جايزه بزرگ مادريد دست پيدا كند.

رضايي در پايان اين مسابقه در حالي كه نمي توانست جلوي اشك هاي خود را بگيرد، از حريف سرشناس خود تقدير كرده و او را الگوي خود اعلام كرد.

در مسابقات مادريد تنيسورهاي برجسته اي چون ماريا شاراپووا، جاستين هنين، سافينا، وزنياكي و... حضور داشته و در مراحل گذشته حذف شدند.

در بخش مردان نيز رافائل نادال و راجر فدرر به فينال راه يافتند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •