تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 61 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 606

نام تاپيک: هر کی میخواد یک رمان باحال بخونه بیاد تو!

داره خودمونی میشه hadious's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

وسترن جان ببخشید من که حرف بدی نزدم فقط اسمش یادم نبو.د همین

راستی چه عجب گذاشتیش میگم خوب ما حالا تو کف بقیش می مونیم چی کار کنیم؟

به هر حال دستت درد نکنه

حـــــرفـه ای Mohsen6558's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    آذربایجان

پيش فرض

مثل رمان قبل واسه جمع بندی کسی رو خواستی هستم فقط پیغام خصوصی بده

پروفشنال rsz1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    در اينده

پيش فرض

این داستانی که گذاشتی اگه ادامه داره خوب بیا بزار دیگه

اگه نباشه جاش خالی می مونه western's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    for sale

پيش فرض

از همتون ممنون مساله اینه که هنوز تایپ نکردم وگرنه حتماً می ذاشتم کسی اینجا چیزی ننوشته بذاره؟داستان کوتاهی...مطلب جالب..یک اثر هنری چیزی...

پروفشنال rsz1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    در اينده

پيش فرض

زیبا ترین گل هایی که دیده ام !
    فکر می کنید این گل ها را کجا دیدم ؟ توی گلفروشی ؟ توی گلدون کریستال ؟ یا روی یک تابلوی نقاشی ؟ نه ... به هیچ عنوان ! زیباترین گلی که دیدم ، توی یک لیوان معمولی ، داخل یک دستشویی عمومی بود . تعجب کردید ؟ آره منم اول جا خوردم . اما خیلی زیبا بود . روزی وارد یک توالت عمومی شدم ، صورت خندان خانمی که مسوول نظافت اون محل بود ، توجهم رو جلب کرد . او کنار دستشویی روی میز ، دو شاخه گل ، داخل یک لیوان گذاشته بود . خیلی از این ذوق و سلیقه تعجب کردم . او محل کارش رو که یک دستشویی بود ، با گذاشتن گل ، برای خودش ذلپذیر کرده بود !
    خیلی ها فکر می کنن برای اینکه سلیقه و احساساتشون متبلور بشه ، حتما باید تمام شرایط خارجی جور باشه ، و محیط اطراف روی احساساتشون تاثیر بذاره . تا در یک لحظه خاص شکوفا بشه . اما این خانم چقدر زیبا محیط کارش رو تحت تاثیر ذوق سلیقه اش قرار داده بود . شاید اگر می خواست منتظر تغییر شرایط بشه هیچ وقت به مقصود نمی رسید .
    افسوس که بعضی از ما از محل کارمون به خوبی یاد نمی کنیم و حتی به ذهنمون هم نمی رسه که می شه هر محلی رو ، هر چقدر هم که دلپذیر نباشه ، تا حدی قابل تحمل کرد . با صورتی خندون ، یا با دو شاخه گل توی یه لیوان ! خیلی ها این کار رو از محل کار و زندگیشون هم دریغ می کنن ، گل که نمی ذاره هیچ تموم گلدون ها رو هم خشک می کنن .گل لبخندی که روی لب ما یه روی ازه واردین می شکفه ، از هر گلی زیبا تره !
    می دونین دومین گل زیبا یی که دیدم کجا بود ؟ توی خرابه یک خونه قدیمی که کوبیده شده بود . میون تل آجر و خاک و تیر آهن ، اتاقک آجری کوچکی مربوط به نگهبان اون محل بود ، که پشت پنجره کوچکش یه گلدون گل آفتابگردون قرار داشت . شما اسم این کار و چی می ذارین ؟ ذوق و سلیقه ؟ امید ...؟ هر چه می خوهید اسمش رو بذارین ، اما این گل به نظر من از تابلوی چند میلیون دلاری گل آفتابگردون اثر ون گوگ که همه برای دیدنش سر و دست می شکنن ، به مراتب زیبا تر و پر معنا تربود ! چراکه در میون خرابه های یه خونه کلنگی ، که هیچ بویی از لطافت و زیبایی نبرده ، نماد یک روح لطیف و امید وار بود . درسته که مشکلات زندگی برای بعضی ها رمقی برای لبخند زدن و دیدن یک گل نمی ذاره ، اما اگر کمی دقیق تر به اطرافتون نگاه کنین ، چیزهایی رو می بینین که ارزش دیدن و کمی تامل رو دارن .

داره خودمونی میشه هبوط's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

من باید یک الهام مذکر پیدا کنم اینطوری نمی شه!
    آخه عزیزم اگه مذکر باشه که همه نوشته هات آبکی میشه مذکرها رو چه به ذوق و ایده نو و خوب
    تبصره:ارتباط با هر گونه جریان پلید فمنیستی به شدت تکذیب شده و اعتقاد به برابری جنسی وجود دارد
    تبصره 2:در اینکه خانم ها برابرترند که شکی نیست

آخر فروم باز AaVaA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    این روزا دنیا واسه من از خونمون کوچیکتره ...

پيش فرض

سلام
    شیطان کیست را کامل خوندم خیلی خوب بود...یک روز کامل درگیرم کرده بود(یعنی خودم بیشتر اجازه ندادم)...انگار این تاپیک خیلی وقته پیشه اما حالا هم با امتحانات من مصادف بود خوندنش...به هر حال فضا رو خیلی خوب توصیف کرده بودی میشد توش غرق شد...بااینکه این تعریفا کمکت نمیکنه اما عالی بود...بقیه ی این رمانو کی میذاری؟منتظرم

آخر فروم باز AaVaA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    این روزا دنیا واسه من از خونمون کوچیکتره ...

پيش فرض

ضمنا کاربرد " و" به جای "یا" فکر میکنم بهتر باشه .مثلا تو دیالوگهای آخر:- یا کارل و هلگا؟اگه و بهتر نبود.
    اصطلاح "گرچند" برام زیاد آشنا نبود.
    یه چیزه دیگه اصلا فرصت لذت بردن نبود اتفاقات خیلی زود و پشت سرهم می افتاد ..میشد روش بهتر کار کرد (حداقل ویرجینیا یه لذتی می برد.لذتهاش کوتاهتر از رنجهاش بود)
    اما کلا خوب بود...و این کارت هم خوب بود که اصطلاحاتو توضیح داده بودی.موفق باشی.منتظریم.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    for sale

پيش فرض

زیبا ترین گل هایی که دیده ام !
    فکر می کنید این گل ها را کجا دیدم ؟ توی گلفروشی ؟ توی گلدون کریستال ؟ یا روی یک تابلوی نقاشی ؟ نه ... به هیچ عنوان ! زیباترین گلی که دیدم ...
    خیلی مطلب جالبی بود باورم نمی شه هنوز هم کسانی پیدا می شند که دنیا رو اینطوری عمیق می بینند متشکرم

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    for sale

پيش فرض

ضمنا کاربرد " و" به جای "یا" فکر میکنم بهتر باشه .مثلا تو دیالوگهای آخر:- یا کارل و هلگا؟اگه و بهتر نبود.
    اصطلاح "گرچند" برام زیاد آشنا نبود.
    یه چیزه دیگه اصلا فرصت لذت بردن نبود اتفاقات خیلی زود و پشت سرهم می افتاد ..میشد روش بهتر کار کرد (حداقل ویرجینیا یه لذتی می برد.لذتهاش کوتاهتر از رنجهاش بود)
    اما کلا خوب بود...و این کارت هم خوب بود که اصطلاحاتو توضیح داده بودی.موفق باشی.منتظریم.
    متاسفانه این واقعیته که من از لحاظ ادبیات ضعیف هستم در حقیقت روی جملات زیاد نمی ایستم وقتی کتاب می نویسم هدفم پیش بردن سریع موضوع می شه و حوصله نمی کنم روی دستور بایستم در حقیقت اگه دقت کنم دیگه
    نمی تونم ادامه بدم چون از شوق می افتم...اما باید کم کم دقت کنم می دونم...از توجه تون متشکرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •