تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 38 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 371

نام تاپيک: دنا ، سومین خودرو با برند ملی ( Dena )

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

موتورش EF7 هست که الانم رو سمند نصب کردن.
    البته یه مدل سوپر شارژ دار هم داره که بعدا نصب می کنن.
    البته تا جایی که میدونم توربو شارژر هست و نه سوپر شارژر

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mojtabaf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    I.R.I

پيش فرض

الان شما مگان 2000 با

دنا مقایسه کنی از نظر مشخصات چیزی کم نداره.
    مگان 2000 كجا و دنا كجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فرق ماشين از زمين تا آسمونه برادر من!!

شما حتي مگان 1600 رو هم باهاش مقايسه كني ،‌كلي از دنا سرتره !‌حتي با گرون ترين قيمت دنا كه ميشه 20 تومن!!!!!

مگان 1600 سال 2003 ماشين سال اروپا انتخاب شد ، ميدونستني؟

3. 2 کاربر از Mojtabaf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه suny apple's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    ايران وطن من

پيش فرض

مگان 2000 كجا و دنا كجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فرق ماشين از زمين تا آسمونه برادر من!!

شما حتي مگان 1600 رو هم باهاش مقايسه كني ،‌كلي از دنا سرتره !‌حتي با گرون ترين قيمت دنا كه ميشه 20 تومن!!!!!

دوست عزيز شما انگار خودتون اين خودرو رو ساختين.
    اول اجازه بديد كه اين ماشين بياد بيرون بعد در موردش با اين اطمينان صحبت كنيد.
    درثاني همون كسايي كه مگان رو بهترين ماشين انتخاب كردن موتور ef7روهم قويترين موتور گازسوز دنيا اعلام كردن.150اسب بخار براي يك موتور گازسوز خيلي عاليه.نميدونم چرا از همه چيز بيخودي ايراد ميگيريد و توسرش ميزنيد.بابا هرچي باشه مملكت خودمونه.يكمم از خوبياش بگيد.
    ميگن يه روز حضرت عيسي(ع)با اصحابشون به يه گوسفند رسيدن.همه اصحاب گفتن اه چه بوي بدي.چه بدن كثيفي.اما حضرت عيسي(ع)فرمود چه دندانهاي سفيد و زيبايي.
    سعي كنيد انتقاد كنيد نه لت و پار كنيد.
    مرسي

5. 9 کاربر از suny apple بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ARASH66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    ■ قلب زمین

پيش فرض

دوست عزيز شما انگار خودتون اين خودرو رو ساختين.
    اول اجازه بديد كه اين ماشين بياد بيرون بعد در موردش با اين اطمينان صحبت كنيد.
    درثاني همون كسايي كه مگان رو بهترين ماشين انتخاب كردن موتور ef7روهم قويترين موتور گازسوز دنيا اعلام كردن.150اسب بخار براي يك موتور گازسوز خيلي عاليه.نميدونم چرا از همه چيز بيخودي ايراد ميگيريد و توسرش ميزنيد.بابا هرچي باشه مملكت خودمونه.يكمم از خوبياش بگيد.
    ميگن يه روز حضرت عيسي(ع)با اصحابشون به يه گوسفند رسيدن.همه اصحاب گفتن اه چه بوي بدي.چه بدن كثيفي.اما حضرت عيسي(ع)فرمود چه دندانهاي سفيد و زيبايي.
    سعي كنيد انتقاد كنيد نه لت و پار كنيد.
    مرسي
    دوست عزیز در کل حرف شما درسته، نباید ایراد ها رو دید ولی وقتی به شعور مخاطب و خریدار غیره احترام نمیزارن و وقتی با قیمت چند برابر محصولات رو میفروشند و وقتی که ایمنی در حد صفر هست، چرا باید بیخودی تعریف کرد.

7. 5 کاربر از ARASH66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

English | Active member sajjad1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله اونی که شما گفتی رو میدونستم . شما خودت رو خیلی دیگه بردی تو اسمونا ها . من بیش از اون چیزی که شما فکرش رو بکنید تو این جریانات بودم - ماشینهایی رو شخصا امتحان کردم نه در اینجا بلکه در المان - فرانسه و - امریکا -که شما فکرش رو هم نمیکنید. اون سال 2003 که شما میگی میدونستی این بهترین ماشین شده ما خودمون تو فرانسه بودیم - بعدش هم یه مدت تو اونجا مگان داشتیم.

شما به من بگو مگان 2000 به جز گیربکس اتوماتیک - دوتا کیسه هوای سرنشینای عقب - چه مشخصه درست حسابی داره که دنا با موتور توربو شارژ نداره در عوض دنا قدرت موتورش 150 هست و مگان 2000 اگه اشتباه نکنم چیزی که خاطرم هست حدود 130 بود

به نظرم باید در مورد کیفیت این خودرو بحث کرد و گرنه از نظر مسخصات فنی و تجهیزات در حد خوبی هست
    بله خیلی از تفاوتها در کیفیت ساخت و قطعات به وجود میاد. نمیتونیم از الان بگیم که حتما کیفیتش پایین هست. باید صبر کنیم و ببینیم. کیفیت خودرو های فعلی که خوب نیست.

اما یه چیز رو بدونید اینده مال ماست ( البته سن و سال شما هارو نمیدونم). به هر ترتیبی که بوده و هرچی که بوده و هرکی که بوده به اینجا رسیده از اینجا به بعدش رو ما ها باید ببریمش بالاتر اما اگه خراب تر از اینش بکنیم که این حرفایی که خودمون داریم میزنیم چند برابرش رو لایقش هستیم اینطور نیست ؟
    Last edited by sajjad1973; 19-04-2011 at 11:45.

9. 5 کاربر از sajjad1973 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Johan lopez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

مگان آخه چی داره تنها چیزی که داره استارت دکمه ای هست
    نکنه کولر و سی دی جزو آپشن هاشه
    شما بهترین ماشین سال 2003 رو با الان مقایسه می کنی
    خوب یه زمانی پیکان بهترین ماشین بود پس پیکان بهتر از دنا هست (البته طبق تئوری شما)

داره خودمونی میشه bryan1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

با اینکه همه میگن اشتباه کردی ( چون میگن هنوز تو بازار نیومده ) ولی من یکیش رو دیدم . اتفاقا چون ظهر و خلوت بود بهش دقت کردم . هم از عقب و هم از جلو. اصلا نشناختم چه ماشینیه . ولی آرم ایران خودرو داشت . بعدا که عکسش رو تو اینترنت و تیزر تلویزیون دیدم متوجه شدم همون دنا هست.

ببینید دوستان . من در حال حاضر در منطقه آزاد هستم . تو این چند وقت که ورود ماشین خارجی به منطقه آزاد شده با تعرفه گمرکی کم ، خیلی ماشین توی رنجهای متوسط قیمت از محصولات کیا گرفته تا فورد زیاد شده . نه اینکه در تهران و شهرهای دیگه نیست ولی تو منطقه به تعداد این ماشینها نسبت به ماشینهای پلاک ملی خیلی بیشتر از شهرهای دیگه هست و این باعث میشه شما دید کاملتری پیدا کنی بهشون.

بنظر من طراحی ماشینها بهم نزدیک شده . یعنی تو ماشینهای ساخت خارج هم شباهت و قرابت کم نیست. اینکه بعضی ها تا کارخونه های داخل یه ماشین میزنن میگن فلان جاش کپی فلان ماشین خارجیه صحیح نیست .

خدا وکیلی کیا اپتیمای 2011 من به عینه دارم میبینم که چقدر شبیه یکی دیگه از محصولات هیوندایی هست (دقیقا نمیدونم کدام محصول ) یا این مدلهای هاچ بک چقدر از هر کارخونه ای شبیه بهم هستن . از فورد،گرفته تا تویوتا

بهرحال من زیاد از ظاهر دنا خوشم نیومد . معمولی بود ولی طرح داخلش بنظر میاد خوبه وجدید.

فقط من خیلی از این آپشن بندی محصولات سایپا وایران خودرو بدم میاد. مثلا تو تیبا اومدن گفتن با یک ایربگ یه مدل با دو ایربگ یه مدل دیگه (بالاتر)
    Last edited by bryan1; 19-04-2011 at 14:03.

داره خودمونی میشه sajigivilix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    در این که ماشین خوبیه و امکانات مناسبی داره شکی نیست.ولی به چه قیمتی؟
    از اون دوستمون که تو فرانسه مگان داشت میپرسم اونجا مگان چند بود؟
    سمند هم ماشین بدی نیست ولی نه با این قیمت.سمند ال ایکس رو واسه روسیه میزنن 8هزار دلار .
    این ماشین رو با این قیمت ببری دوبی کسی ازت میخره؟خود شما بین سوناتا با دنا کدوم رو انتخاب میکنی؟
    تو دبی با همین پول میتونی سوناتا یا کمری بخری

13. این کاربر از sajigivilix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

English | Active member sajjad1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    در این که ماشین خوبیه و امکانات مناسبی داره شکی نیست.ولی به چه قیمتی؟
    از اون دوستمون که تو فرانسه مگان داشت میپرسم اونجا مگان چند بود؟
    سمند هم ماشین بدی نیست ولی نه با این قیمت.سمند ال ایکس رو واسه روسیه میزنن 8هزار دلار .
    این ماشین رو با این قیمت ببری دوبی کسی ازت میخره؟خود شما بین سوناتا با دنا کدوم رو انتخاب میکنی؟
    تو دبی با همین پول میتونی سوناتا یا کمری بخری

خب شما یه نکته درست حسابی گفتی که میشه در موردش بحث کرد کاملا هم درست هست من اگه درست یادم مونده باشه چون ما اونجا چند بار ماشین عوض کردیم ( پژو - رنو - حتی یه مدت اپل داشتیم) اگه درست یادم باشه یه چیزی حدود11000 یورو شاید کم تر بیشتر البته یادمه که یکیشون هم گرفتیم 9000 یورو ولی فکر کنم اون پژو 406 بود که دسته دوم هم بود ( کار کرده بود) به هر حال تو همین حدودا بود

ولی در مورد کمری که میگی قیمتش معادل همین دناست. مشخصاتش رو که من نمیدونم ولی فکر نمیکنم چیز خیلی عجیب غریبی داشته باشه

من فکر میکنم که مشکل اصلی همون کیفیت هست . اگه کیفیتش هم معادل تویوتا - رنو - هوندا - ,....باشه اونوقت میشه روش حساب کرد

راستی یه چیزی . گفتم هوندا افتادم یاد هیوندا. ما اون موقع که بلاد خارجه بودیم این هیوندایی رو هیچ کس بش ارزش نمیداد- جزو ماشینایی بود که شرکتش خودش رو میکشت با کلی مزایا قائل شدن برای خریدارا فروش کنه - هیچ کس هم بش توجه نمیکرد فقط اینو گفتم که بدونید مردم اروپا این هیوندایی رو که الان خیلی ها میگن آه چه ماشینی حد اقل هشت سال پیش که ما اونجا بودیم اصلا ماشین حساب نمیکردن - اما هوندا واقعا خواهان داشت و خوب فروش میکرد. الان رو نمیدونم جو اونجا چطوری هست در مورد هیوندا

یه خط آخر رو چون حدس زدم ازنظر قوانین و مقررات مشکل داشته باشه پاک کردم دوستانی که قبلا دیدنش تعجب نکنن چرا الان نیست.
    اونم داستانی بود تو امریکا هم در مورد هیوندایی همین طور بود
    Last edited by sajjad1973; 19-04-2011 at 15:36.

داره خودمونی میشه suny apple's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    ايران وطن من

پيش فرض

با توجه به اينكه حرف دوستم راو تصديق ميكنم ميخوام يه چيزي رو بگم.
    ايرانخودرو چه باور كنيد يا نكنيد الان در سراشيبي پيشرفت قرار داره.براش دليل هم دارم.
    تمام شركت هاي خودرو سازي دنيا ميان اول چند پلتفورم براي خودشون معرفي ميكنن كه اكثرا داراي 4 پلتفورم با چهار نوع موتورهستند.(يعني براي هر پلتفورم يك موتور البته بعضي وقتا ممكنه بيشتر بشه)
    (ايرانخودرو الان داراي يك پلتفورم هست و اونم پلتفورم سمنده).
    بعد ميان براساس اون پلتفورم سه يا چهار كلاس براي خودروهاشون معرفي ميكنن.مثلا شركت آئودي داراي پلتفورم Aهست.كه خودروهاي A4وA7ودوتا ديگه رو روي همين پلتفورم ميسازه.ولي خطوط بدنه و فرم چراغها و اندازه ستونها و نماي داخل رو جوري طراحي ميكنه كه با بقيه فرق كنه ولي كل اين ماشينها روي يك پلتفورم هستند.
    حالا ايرانخودرو هم روي پلتفورم سمند دو كلاس معرفي كرده.يكي سمند و ديگري دنا(البته درمورد رانا شك دارم).
    و هر چندسال يك بار توي اين كلاسها يه خودروي جديد معرفي ميكنه طوري كه رفته رفته جوري ميشه كه هيچ خودرويي شبيه اون يكي نباشه.
    مثلا مثل هيونداي سوناتا كه هر سال يه مدل جديد ميده كه از نظر پلتفورم يكي هستن ولي از نظر ظاهر خيلي فرق ميكنن.
    حالا حالاها بايد صبر كنيم.
    ولي من با گفته اين دوستمون موافقم كه مملكت داره ميوفته دست ماها.انشاالله با توكل به خدا و كار بي وقفه و البته با سليقه كاري ميكنيم كه بشيم غول دنيا.اين تفكر زياد دور از ذهن نيستوما پتانسيلشو داريمبه گفته امام راحل ما ميتوانيم

با اینکه همه میگن اشتباه کردی ( چون میگن هنوز تو بازار نیومده ) ولی من یکیش رو دیدم . اتفاقا چون ظهر و خلوت بود بهش دقت کردم . هم از عقب و هم از جلو. اصلا نشناختم چه ماشینیه . ولی آرم ایران خودرو داشت . بعدا که عکسش رو تو اینترنت و تیزر تلویزیون دیدم متوجه شدم همون دنا هست.

ببینید دوستان . من در حال حاضر در منطقه آزاد هستم . تو این چند وقت که ورود ماشین خارجی به منطقه آزاد شده با تعرفه گمرکی کم ، خیلی ماشین توی رنجهای متوسط قیمت از محصولات کیا گرفته تا فورد زیاد شده . نه اینکه در تهران و شهرهای دیگه نیست ولی تو منطقه به تعداد این ماشینها نسبت به ماشینهای پلاک ملی خیلی بیشتر از شهرهای دیگه هست و این باعث میشه شما دید کاملتری پیدا کنی بهشون.

بنظر من طراحی ماشینها بهم نزدیک شده . یعنی تو ماشینهای ساخت خارج هم شباهت و قرابت کم نیست. اینکه بعضی ها تا کارخونه های داخل یه ماشین میزنن میگن فلان جاش کپی فلان ماشین خارجیه صحیح نیست .

خدا وکیلی کیا اپتیمای 2011 من به عینه دارم میبینم که چقدر شبیه یکی دیگه از محصولات هیوندایی هست (دقیقا نمیدونم کدام محصول ) یا این مدلهای هاچ بک چقدر از هر کارخونه ای شبیه بهم هستن . از فورد،گرفته تا تویوتا

بهرحال من زیاد از ظاهر دنا خوشم نیومد . معمولی بود ولی طرح داخلش بنظر میاد خوبه وجدید.

فقط من خیلی از این آپشن بندی محصولات سایپا وایران خودرو بدم میاد. مثلا تو تیبا اومدن گفتن با یک ایربگ یه مدل با دو ایربگ یه مدل دیگه (بالاتر)
    دوست عزيز الان سه دستگاه دنا بيشتر ساخته نشده كه هرسه اونا آزمايشي هستن و توي خود ايرانخودرو هستوهنوز نداده بيرون.
    لطفا دقت كنيد چي ميگيد
    Last edited by D r i v e r; 19-04-2011 at 21:52.

16. 5 کاربر از suny apple بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •