تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 52 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 513

نام تاپيک: مقایسه حجم های ارایه شده توسط شرکتهای خدمات اینترنتی +عکس جدول (بروزرسانی 5آذر 97)

اگه نباشه جاش خالی می مونه upoverflow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

اینکارو کردن تا طرف زنگ بزنه به نمایندگی هاشون!!!
    من وقتی میخواستم ثبت نام کنم زنگ زدم پشتیبانی گفتم یا خودتون ثبت کنید یا از جای دیگه میگیرم!!!
    که همون جا درجا خودش انجام داد!!!
    گفتم من به نمایندگی شما زنگ نمیزنم چون حال نمی کنم که زنگ بزنم!
    شما الان از پیشگامان راضی هستید؟

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

شما الان از پیشگامان راضی هستید؟

بله خیلی عالیه!!!
    البته مشکلاتی داشتم که تک تک با پیگیری حل شد و الان مشکلی ندارم!

3. این کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

بله خیلی عالیه!!!
    البته مشکلاتی داشتم که تک تک با پیگیری حل شد و الان مشکلی ندارم!
    الان مشکل ثبت نام حل شد ولی یه مشکل دیگه! بعد از پر کردن اطلاعات و کلیک روی نمایش سرویس ها، فقط میشه بین 4 تا سرویس انتخاب کرد و سرویس 16 مگابیت بر ثاینه جز اونها نیست!

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

الان مشکل ثبت نام حل شد ولی یه مشکل دیگه! بعد از پر کردن اطلاعات و کلیک روی نمایش سرویس ها، فقط میشه بین 4 تا سرویس انتخاب کرد و سرویس 16 مگابیت بر ثاینه جز اونها نیست!
    اون فک کنم مشکل داره!!!
    الان من الکی ثبت کردم 1000 گیگ رو نشون داد .
    مال شما هم نشون میده ؟
    زنگ بزن بگو یوزر برات بسازه بعد وارد شو و سرویس رو از تو پروفایلت انتخاب کن!

6. این کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

اون فک کنم مشکل داره!!!
    الان من الکی ثبت کردم 1000 گیگ رو نشون داد .
    مال شما هم نشون میده ؟
    زنگ بزن بگو یوزر برات بسازه بعد وارد شو و سرویس رو از تو پروفایلت انتخاب کن!
    واسه من 4 تا طح میاره. آره زنگ میزنم ببینم چی میگن.

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

اینکارو کردن تا طرف زنگ بزنه به نمایندگی هاشون!!!
    من وقتی میخواستم ثبت نام کنم زنگ زدم پشتیبانی گفتم یا خودتون ثبت کنید یا از جای دیگه میگیرم!!!
    که همون جا درجا خودش انجام داد!!!
    گفتم من به نمایندگی شما زنگ نمیزنم چون حال نمی کنم که زنگ بزنم!
    دلیلش چیه ؟؟؟
    این کار چه منفعتی واسشون داره که مشترک زنگ بزنه نمایندگی ؟

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

13 وزیر ارتباطات وعده داد: اصلاح تعرفه‌های اینترنت غیرحجمی برای مشترکان کم‌مصرف

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به سوالاتی از جمله تعرفه اینترنت ثابت برای مشترکان کم‌مصرف، انحصار شرکت مخابرات ایران در واگذاری اینترنت خانگی، حصول اطمینان از سرعت سرویس پیش از ارائه و شرایط تفکیک اینترنت داخل از بین‌الملل پاسخ داد.
    به گزارش ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام خود درباره شرایط ارائه اینترنت ثابت برای مشترکان کم‌مصرف توضیح داد: در تعرفه جدید، مشترکین کم‌مصرف که پهنای باند بالا نیاز دارند، فاقد انتخاب مناسب هستند.
    برای رضایت این دسته از کاربران، پیشنهادهایی در حال بررسی است که تلاش می‌کنیم تا فروردین ماه به نتیجه نهایی برسد.
    وی با اشاره به موضوع وجود انحصار برای شرکت مخابرات ایران در واگذاری اینترنت خانگی، اظهار کرد: با توجه به مصوبه ۲۶۶ کمیسیون تنظیم مقررات و لزوم اصلاح این رفتار، شرکت مخابرات ایران تاکنون با دو شرکت دیگر به تفاهمات قراردادی رسیده و با ابلاغ آن به استان‌های خود شرایط برای خرید سرویس از این شرکت‌ها فراهم شده است.
    سازمان تنظیم مقررات موظف شده است بر نحوه اجرای این مصوبه نظارت کند. در صورت وجود مشکل، گزارش آن به سامانه ۱۹۵ در پیگیری موثر خواهد بود.
    وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر لزوم تضمین کیفیت و سرعت در تعرفه‌های جدید اینترنت خاطرنشان کرد: در تعرفه جدید، شرکت‌ها موظفند ابتدا از اینکه سرعت مورد تقاضای مشترک قابل واگذاری است اطمینان حاصل کرده و سپس نسبت به برقراری اقدام کنند.
    برقراری سرویس بدون حصول اطمینان از سرعت تخلف است و سازمان تنظیم مقررات موظف شده است بر حسن اجرای مصوبه نظارت کند.
    وی در مورد بهبود کیفیت بازی‌های آنلاین نیز بیان کرد: علاوه بر اینکه کیفیت این بازی‌ها مورد پایش دائمی قرار گرفته تا شرایط نسبی فعلی تثبیت شود، تیمی مشغول مذاکره و پیگیری هستند تا بهبود مناسبی حاصل شود.
    جهرمی درباره تفکیک اینترنت داخل از بین‌الملل گفت: در خصوص لیست سایت‌های داخلی که نیم‌بها محاسبه می‌شوند، در مصوبه آمده که کلیه سایت‌هایی که در درون کشور میزبانی می‌شوند بایستی نیم‌بها محاسبه شوند.
    بنابراین لیست ۵۰۰ سایت سابق فاقد اعتبار برای محاسبه است و شرکت‌های ارائه‌دهنده سرویس موظفند مصوبه را اجرا کنند.

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دلیلش چیه ؟؟؟
    این کار چه منفعتی واسشون داره که مشترک زنگ بزنه نمایندگی ؟
    دقیقا نمی دونم ولی من موقع ثبت نام اولش به من گفت زنگ بزن به این شماره ای که میدم که من گفتم من میخوام مستقیم ثبت کنم اگر نمی تونی میرم جا دیگه که قبول کرد!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

جهرمی درباره تفکیک اینترنت داخل از بین‌الملل گفت: در خصوص لیست سایت‌های داخلی که نیم‌بها محاسبه می‌شوند، در مصوبه آمده که کلیه سایت‌هایی که در درون کشور میزبانی می‌شوند بایستی نیم‌بها محاسبه شوند.
    بنابراین لیست ۵۰۰ سایت سابق فاقد اعتبار برای محاسبه است و شرکت‌های ارائه‌دهنده سرویس موظفند مصوبه را اجرا کنند.
    کدوم شرکت این بند رو رعایت می کنه ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

اکثر سایتهای ایرانی، به اصطلاح داخلی، از خدمات و سرورهای خارج از ایران استفاده میکنن
    حتی .ir
    میبینی صفحه اول از یک سایت داخلیه، ولی لینک به صفحه دوم میره به داتا بانک در آلمان یا غیره
    این داخلی خارجی بازی کاملاً مسخره است، غیر قابل اجرا
    مگر اینکه از دنیا کاملاً از انترانت قطع بشیم
    والا فقط تو مملکت ما این مسخره بازیهاس
    مثل پول خروجی! کجا تو دنیا برای سفر به خارج از مرز عوارض میگیرن؟
    Last edited by dadash42; 03-02-2018 at 19:36.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •