تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 19 اولاول ... 391011121314151617 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 189

نام تاپيک: سوالات یولید رااینجا مطرح کنید

پروفشنال Aloneboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید
    بنده میخوام با برنامه ulead video studio یه سری عکس و فیلم دارم که می خوام میکس کنم
    اول اینکه عکس ها و فیلم ها رو باید در بخش تایم لاین در قسمت اول (Enable/disable Ripple Editing) وارد کنم یا در قسمت دوم (Enable/disable Ripple Editing for overlay Track)؟ و چه تفاوت و کارایی باهم دارند؟
    دوم اینکه بعضی عکس ها با دوربین به صورت عمودی گرفتم و موقعی که وارد می کنم اگر تنظیمات نمایش عکس رو fit to screen بزنم عکس ها از دو طرف کشیده میشن و اگه اورجینال بزنم خیلی زوم میشه و هر چی می زنم یه مشکلی داره باید چیکار کنم؟
    سوم اینکه بهترین کیفیت برای خروجی چیه چون بعد می خوام روی دی وی دی رایت کنم؟

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید
    بنده میخوام با برنامه ulead video studio یه سری عکس و فیلم دارم که می خوام میکس کنم
    اول اینکه عکس ها و فیلم ها رو باید در بخش تایم لاین در قسمت اول (Enable/disable Ripple Editing) وارد کنم یا در قسمت دوم (Enable/disable Ripple Editing for overlay Track)؟ و چه تفاوت و کارایی باهم دارند؟
    دوم اینکه بعضی عکس ها با دوربین به صورت عمودی گرفتم و موقعی که وارد می کنم اگر تنظیمات نمایش عکس رو fit to screen بزنم عکس ها از دو طرف کشیده میشن و اگه اورجینال بزنم خیلی زوم میشه و هر چی می زنم یه مشکلی داره باید چیکار کنم؟
    سوم اینکه بهترین کیفیت برای خروجی چیه چون بعد می خوام روی دی وی دی رایت کنم؟
    در قسمت اول عکس بزاری نمیشه بزرگ کوچیک یا جا به جاش کرد ولی تو دومی قرار بدی میشه.

پس عکس رو بچرخونی هم همونجوری بشه. کلا خودش اینجوری میشه دیگه.
    گزینه Same as project settings بدون تغییری ذخیره میکنه. فکر کنم بهترین کیفیت رو ذخیره میکنه.

بعد میتونی با ابزار nero vision رایت کنی رو دی وی دی.

3. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Aloneboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

با سلام
    بنده با یولید میکس کردن حالا که می خوام خروجی بگیرم با mpeg 4 نمی تونم یعنی موقعی که رندر میشه تا 55 درصد میره بعد این ارور که عکسش گذاشتم رو میده
    می خواستم بدونم علت چیه با این که فضای خالی هاردم زیاده
    ولی با فرمت های دیگه مثل Same as project settings می تونم خروجی بگیرم که حجمش حدودا 1.05 گیگ هست ولی mpeg 4 قبلا انجام دادم کیفیتش بهتره
    ---
    مشکل برطرف شد از اونجایی که در یکی از ویدئو هام از فیلترهای fx (اون که به صورت حباب بر روی تصویر میاد)بر روی ویدئو استفاده کرده بودم این ارور رو میداد که با حذف کردنش مشکل برطرف شد ولی نفهمیدن علتش چیه که نمی تونم از اون حباب استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
    Last edited by Aloneboy; 01-06-2012 at 01:13.

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

با سلام
    بنده با یولید میکس کردن حالا که می خوام خروجی بگیرم با mpeg 4 نمی تونم یعنی موقعی که رندر میشه تا 55 درصد میره بعد این ارور که عکسش گذاشتم رو میده
    می خواستم بدونم علت چیه با این که فضای خالی هاردم زیاده
    ولی با فرمت های دیگه مثل Same as project settings می تونم خروجی بگیرم که حجمش حدودا 1.05 گیگ هست ولی mpeg 4 قبلا انجام دادم کیفیتش بهتره
    ---
    مشکل برطرف شد از اونجایی که در یکی از ویدئو هام از فیلترهای fx (اون که به صورت حباب بر روی تصویر میاد)بر روی ویدئو استفاده کرده بودم این ارور رو میداد که با حذف کردنش مشکل برطرف شد ولی نفهمیدن علتش چیه که نمی تونم از اون حباب استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
    تو نسخه های قبلتر (نمیدونم تو نسخه های جدید تر به احتمال زیاد برطرف شده) وقتی میخواستی خروجی بگیری تو رندرش رو افکت ها گیر میداد همون ترنزیشن. وقتی اونی که خطا میداد میفهمیدی و پاک میکردی از روش رد میشد و رو یکی دگه خطا میداد! اونم مثل اینه حتما.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    آستارا

پيش فرض

باسلام یولید11کارمی کنم ولی نمی تونم خروجی خوبی بگیرم ازش می خوام روسی دی رایت کنم کیفیتش افتضاح میشه اگه راهنماییم کنیدممنون میشم
    Last edited by پانیذ1; 07-06-2012 at 14:36.

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

باسلام یولید11کارمی کنم ولی نمی تونم خروجی خوبی بگیرم ازش می خوام روسی دی رایت کنم کیفیتش افتضاح میشه اگه راهنماییم کنیدممنون میشم
    شما وقتی ذخیره میکنی از گزینه Same as project settings استفاده کن این فک کنم بهترین کیفیت رو میده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    آستارا

پيش فرض

هرسوال درمورد یولید9و10و11و12دارید بپرسید
    تاحد توان پاسخ میدم
    سلام یولید11دارم یه خروجی خوب نمی تونم بگیرم روسی دی می خوام بزنم راهنماییم کنیدممنون میشم فوری می خوام

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    آستارا

پيش فرض

باتشکرازghaioom.ولی اونجوری aviمیشه که بعدروسی دی می زنم کیفیتش خیلی افت می کنه.

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

باتشکرازghaioom.ولی اونجوری aviمیشه که بعدروسی دی می زنم کیفیتش خیلی افت می کنه.
    فکر کنم نباید با اون گزینه آنچنان افت کیفیتی بکنه!
    منم یه کلیپ درست کردم میخوام با اون گزینه بزنم ولی الان نمیخوام رایت کنم وگرنه منم تست میکردم.
    ولی فک کنم قبلا اون گزینه رو تست کرده بودم مشکلی نداشت!

داره خودمونی میشه mhd1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

کلا اگه بخواید روی سی دی رایت کنید چون بصورت خودکار تغییر پسوند میده و حجو کم میکنه طبیعتا دچار افت کیفیت میشه... برای حل این مشکل متاسفانه هیچ راهی نیست جز اینکه مثل اکثر مردم سی دی رو فراموش کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •