تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 947 اولاول ... 3910111213141516172363113513 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با سلام.من تازه فناوا گرفتم.البته از reseller گرفتم.عین صبا است.با همون قیمت و همون حجم.فقط میشه راهنماییم کنید که از سرویس شبانه اش چطوری میشه استفاده کرد.باید یه کانکشن دیگه ساخت.آخه من با lan وصلم.یعنی به طور خودکار و یوزر و پس در مودم تنظیم شده.برای همین وقتی سیستم رو روشن می کنم با اکانت روزانه بالا میاد.
    مودمم tplink 8811

آخر فروم باز Persian_Gun's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام.من تازه فناوا گرفتم.البته از reseller گرفتم.عین صبا است.با همون قیمت و همون حجم.فقط میشه راهنماییم کنید که از سرویس شبانه اش چطوری میشه استفاده کرد.باید یه کانکشن دیگه ساخت.آخه من با lan وصلم.یعنی به طور خودکار و یوزر و پس در مودم تنظیم شده.برای همین وقتی سیستم رو روشن می کنم با اکانت روزانه بالا میاد.
    مودمم tplink 8811
    دوسته من اینکارو نکن خیلی خطرناکه
    یوزر و پسوردو از تویه تنظیماته مودمت پاک کن نذار خودش کانکت شه
    هم واسه روزانت و هم واسه شبانت یه کانکشنه جدا درست کن...من اومدم اینو بگمو برم چون ضروری اومد بنظرم
    اگه کانکشن بلد نیستی بسازی بچه های گله فناوایی کمکت میکنن..
    بدرود

3. این کاربر از Persian_Gun's بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hoomany's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

لابد یه چیزی کم می ذارن ، این ها ضرر تو کارشون نیست
    100%. باید سودشو ببرن.
    دقیقشو نمیدونم اما شاید مثلا از ساپورت کم میزارن .... یا شاید عمده و خیلی ارزون میخرن. من هم
    علاقه دارم بدونم اصل جریان به چه شکلیه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hoomany's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نه دیگه ..چرا ویندوز عوض کردی؟؟ هر اتفاقی میفته سریع میندوز عوض میشه
    این ارور برای خیلی از اعضا هست
    وقتی شرکت داره به طوره خودمونی بگم با یک چیزی ور می ره ..حالا تجهیزات یا سرور ...ارور های یکی درمیون 718 و734 خودشون رو نشون میدن
    ولی با ریست کردن مودم ...اگه نشد صبر کنین 2-3 ساعته دیگه تست کنین ..ارور نمیده

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برای اکونته شبانه این جوری شده؟؟

خوب این جای بحث داره دیگه
    برای من هم یه شب وصل شدم ساعته 2 بعد هم رفتم خوابیدم صبح ساعته 5 که پاشدم دیدم 1 ساعت بعد قطع شده و وقتی می خوام کانکت شم این ارور رو میده ..ولی یک یا دوشب ....نه دوماه

چطور دو ماه رو تحمل کردی؟؟ تو یه هفته اگه تو هر کاری کردی ..اونا هرکاری کردن نشد..........تعویضه شرکته طرفه قرارداد

از مخابرات باید پیگیر بشی حتما ....هرچند وظیفه اون کساییه که ازشون سرویس گرفتی
    ولی من یکی دوباری بهشون زنگ زدم ...همشون گفتن به نمایندگی خودت زنگ بزن
    به نمایندگی زنگ زدم برای این ارور گفت به اصلی بزن
    ولی با همون ریست کردن و2 ساعت صبر جواب داده..نمی دوننم چرا برای شما این طوره

می تونی مثال بزنی یا بیشتر توضیح بدی
    نمایندشون ممکنه یه چیزی اضافه هم بگیره

ظاهرا یک سری شرکتها هستن که از چندتا ISP نمایندگی میگیرن یک سری هم هستن که پورت اجاره میکنن.

من با یکی از اونا که صحبت میکردم تعرفه شبیه صبا داشت (2 گیگ ده هزار تومن) و میگفت که این سرویس فناوا هستش. اما تعرفه خود فناوا کاملا متفاوته و اصلا به اینا ربطی نداره. حتی شک کردم و زنگ زدم به فناوا گفتم شما به اینا سرویس دادین؟ گفتن بله!

آخر فروم باز Re Z a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

ظاهرا یک سری شرکتها هستن که از چندتا ISP نمایندگی میگیرن یک سری هم هستن که پورت اجاره میکنن.

من با یکی از اونا که صحبت میکردم تعرفه شبیه صبا داشت (2 گیگ ده هزار تومن) و میگفت که این سرویس فناوا هستش. اما تعرفه خود فناوا کاملا متفاوته و اصلا به اینا ربطی نداره. حتی شک کردم و زنگ زدم به فناوا گفتم شما به اینا سرویس دادین؟ گفتن بله!
    یعنی فناوا به بعضی شرکتها نرخه پایین لیمیت میده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

من اكانتم از يكي از همين شركتها گرفتم تعرفش هيچ تفاوتي با تعرفه هاي خود فناوا نداره به غير از اينكه هزينه راه اندازي اوليه نميگيرند از نظر ساپورت هم بد نيست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

دوسته من اینکارو نکن خیلی خطرناکه
    یوزر و پسوردو از تویه تنظیماته مودمت پاک کن نذار خودش کانکت شه
    هم واسه روزانت و هم واسه شبانت یه کانکشنه جدا درست کن...من اومدم اینو بگمو برم چون ضروری اومد بنظرم
    اگه کانکشن بلد نیستی بسازی بچه های گله فناوایی کمکت میکنن..
    بدرود
    ممنون از یادآوریت.کانکشن می تونم بسازم .فقط نمی دونم چطوری باید یوزر و پس رو از مودم پاک کنم.

آخر فروم باز SIR MAMAD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دو ستانه فن اوایی ..لطف کنن هر کودوم راجبه اوضاعه اکونته شبانه خودشون یکسری توضیح بدن

دسته کم این ها رو مشخص کنید

1- ایا قطعی داشتید؟ یعنی برای اکونته شبانه اروره 734 یا 718 بده و تا صبح وصل نشه؟

2- سرعت در چه حده؟

3- چند بار تا صبح دی سی می شه

4- چه حجمی رو تو نستین دانلود کنین

این تاپیک رو ول نکنین به امونه خدا .... گزارش نویسی شبانه رو حتما در تاپیک قرار بدین.

تا مشخص بشه اوضاع چه جوریه...بیاین به این فن اوا فشار بیاریم سرعته شبانش رو ببره با لا تر

چون اگه نگیم همه جا ( چون صبا همه جا عالی نیست .. خوب داره ..یه جا هم خوب جواب نمی ده)

می شه گفت فن اوا به صبا داره می بازه

آخر فروم باز Re Z a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

دو ستانه فن اوایی ..لطف کنن هر کودوم راجبه اوضاعه اکونته شبانه خودشون یکسری توضیح بدن

دسته کم این ها رو مشخص کنید

1- ایا قطعی داشتید؟ یعنی برای اکونته شبانه اروره 734 یا 718 بده و تا صبح وصل نشه؟

2- سرعت در چه حده؟

3- چند بار تا صبح دی سی می شه

4- چه حجمی رو تو نستین دانلود کنین

این تاپیک رو ول نکنین به امونه خدا .... گزارش نویسی شبانه رو حتما در تاپیک قرار بدین.

تا مشخص بشه اوضاع چه جوریه...بیاین به این فن اوا فشار بیاریم سرعته شبانش رو ببره با لا تر

چون اگه نگیم همه جا ( چون صبا همه جا عالی نیست .. خوب داره ..یه جا هم خوب جواب نمی ده)

می شه گفت فن اوا به صبا داره می بازه
    1- برای من خیلی کم قطعی داشته و آره به ندرت بوده که تا صبح وصل نشه
    2- سرعتش به سرعتی که شما خریداری میکنید بستگی داره من قبلا 128 داشتم شبانش روی 20 میرفت بالا پایینش دست خودتون اما الان که سرعت بالا تر گرفتم 256 اکانت شبانش روی 40 - 50 میره
    3- ساعتای 8.30 اینا یه Refresh میدن یعنی Dc میکنن برای من البته این جوریه بقیه دوستانو نمیدونم
    4- من یه فیلم 700 Mb این جوری بگم 60٪ دانلود کردم از 2 تا 7
    Last edited by Re Z a; 15-04-2009 at 22:38.

آخر فروم باز LordMMD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

مال من که ديشب (يعني سحر امروز) شبانه اصلا وصل نشد.
    تازه اکانت خودم هم به زور وصل شد !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •