تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 102 اولاول ... 3910111213141516172363 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 1014

نام تاپيک: آموزش: نیوک8.1 مشهد تیم از ابتدا تا انتها

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

آقا من تازه وارد رو هم در یابید
    من از اون آدرسی که اول تاپیک داده شده بود برنامه Wamp رو دالود کردم ولی اولا ورژنش 2 بود نه 5 بعد هم وقتی میخام نسب کنم خود فایل wamp server رو ارور میزنه پس لطفا اگه ممکنه این فایل رو برای من بزارید
    دوما من wamp5 رو دانلود کردم و اون اصلا با آموزش ها جور نبود
    و اون هم بعد از نسب ارور میزنه که
    Parse error: parse error, unexpected T_STRING in e:\wamp1\www\index.php on line 107
    حالا اگه ممکنه یکی مشکل من رو حل کنه
    دوست عزیز من لینک دانلود ومپ رو براتون میزارم ولی همانطور که میبینید دوستان دیگر از ومپ استفاده کردن و مشکلی نداشتن
    من چک میکنم اطلاع میدم

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

دوست عزيز سلام
    اگر هاست داري ديگه نيازي به اين برنامه نداري
    فايل زيپ شده ناك 8.1 رو توي هاست با استفاده از يكي از نرم افزارها مثل filzilla و cute ftp وغيره توي هاست آپلود كن
    به اين آدرس:
    برو داخل سي پنل دومين و فايل مننجر و بعد publish_htm
    خلاصه ومپ رو بي خيال شو بقيه راهنمايي ها و توضيحات رو آقا محمد به طور كامل داده
    ممنون از جوابی که دادید اضافه بر مطالب شما ومپ برای نصب روی سیستم شخصی هست

سلام آقا محمد
    يه سوال داشتم
    من وقتي مطالبم رو از توي ورد ميارم توي سايت رنگ فونت سياهش خاكستري هست و اگر هم بخوام رنگش رو تيره كنم و سايه بشه كل نوشته هايي كه رنگي كردم سياه ميشه
    چرا اينطوريه
    مشكل چيه؟
    وورد خودش یه جورایی کد نویسی میشه شما که از وورد کپی میزنی انگار دارید با سورس بر میداری بهتره از نت پد استفاده کنید

سلام
    یه راه حل
    شما می تونی مطالبت را به طور کامل در فرانت پیج ویرایش کنی و بعد کدش را تو نیوک وارد کنی
    ( برای وارد کردن کد هم باید در ادیتور نیوک روی HTML کلیک کنی تا به TEXT تبدیل بشه و کد را اونجا پیس کنی )
    با اینکار دیگه نمی خواد آنلاین اونا را ویرایش کنی و قالب بندی هات هم به هم نمی خوره .
    اگه در مورد کار با فرانت پیج مشکل داشتی یه سرچ بزن ، آموزشش همه جا پیدا میشه .
    بله ممنون کاملا موافقم

ممنون دوست عزيز
    اما فكر نمي كنم با فرونت پيج هم مشكلم حل بشه
    چون فونتهاي سياه رو خاكستري نشون مي ده
    يعني توي پيش نمايش و سورس نوشته سياه هستند ولي وقتي توي سايت قرار مي گيرند خاكستري هستند
    شما به سايت نگاه كن
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دو مطلب اول رو دوباره رنگ سياه زدم ورنگي كردم ولي مطلب سوم رو ببين!
    خودت متوجه مي شي من چي مي گم
    با تشكر از توجه شما

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

یه توضیح در مورد رنگها :

به نظرم وقتش رسیده که یه کم حرفه ای تر به قضیه نگاه کنید
    بهتره یه جای رنگ رنگها به کد رنگها توجه نمائید

اگه نباشه جاش خالی می مونه ostadonline's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    www.power88.ir

پيش فرض

سلام. مشکل با کپی کردن هم حل نشد. دیگه موندم. نمیشه کاری کرد که به جای صفحات html با آدرس اصلی وارد بشه؟
    دوستان کسی نبود به ما یه help برسونه؟ راستی کار این google tap چیه؟ نمیشه پاکش کرد؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

دوستان کسی نبود به ما یه help برسونه؟ راستی کار این google tap چیه؟ نمیشه پاکش کرد؟
    ببین قبلا هم دوستان در مورد این مشکل پرسیدن و با توجه به پست پایین پاسخ داده شده و مشکلشون حل شده

یکی از دوستان مشکلی داشتن که صفحات html باز نمیشد

این برای اینه که فایل .htaccess قبلا وجود داشته و فایل مربوط به نیوک .htaccess کپی نشده

شما سریعا یا فایل .htaccess رو پاک کنید و از داخل فولدر زیپ شده ی نیوک دوباره اپلود کنید
    یا اینکه محتویاتشو به جای محتویات اون کپی کنید مشکلتون حل میشه

نکته 1: اگر مشکل رفع نشد چک کنید که شاخه : GoogleTap نیز بصورت کامل آپلود شده باشد
    نكته 2 : در برخي از سرور ها فايل htaccess رو نميتونيد جايگزين يا حذف كنيد اگر به اين مشكل برخورديد اين فايل رو يا از طريق فايل منيجر كنترل پنل باز و ويرايش كنيد يا اينكه به FTP وصل بشيد و فايل htaccess رو باز كنيد (edit) كنيد . كاري كه بايد انجام بديد اينه كه محتويات htaccess نيوك رو كلا انتخاب كنيد و كپي بگيريد و در فايل htaccess روي سايت قرار بديد در اصل يك copy و past محسوب ميشه.
    دیگه من نمیدونم مشکل هاست شما چیه

در ضمن کار گوگل تب بهبود بخشیدن وضعیت سایت درموتورهای جستجو هست اگه نمیخوای مطالبی که تو سایت داری توسط موتورهای جستجو شناسایی بشه دیگه این یه مساله دیگه هست

پروفشنال bahal20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    خاك پاك شوشتر

پيش فرض

با سلام
    اين راه رو هم امتحان مي كنم
    ولي چشمم آب نمي خوره كه درست بشه
    چون گفتم كه وقتي پيش نمايش رو تاييد مي كنم در قسمتي كه سورس نوشته هست اونجا نوشته ها درست هستند و فونتشون سياه هست ولي دقيقا بالاي اون و همون جايي كه مطلب مي خواد قرار بگيري توي سايت اونجا رنگ فونت خاكستري هست
    با تشكر از شما

داره خودمونی میشه alikhodayar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    همون جاها

پيش فرض

اقا من یه مشکلی دارم
    از اون آدرسی که صفحه اول دادیتwamp رو دانلود کردم ولی ورژن 2 بود که بعد از شروع به نسب فایل wampserver رو نسب نمیکنه اگه میشه برام این فایل رو بزارید
    بعد هم گشتم wamp5رو دانلود کردم که آموزش ها باش جور نبود اونم بعد از اجرای localhost برام این ارور رو میزنه:
    Parse error: parse error, unexpected T_STRING in e:\wamp1\www\index.php on line 107

چیکار کنم؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

شما باید از این لینک دانلود کنید من خود تست کردم مشکلی نداشت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام
    خسته نباشید
    با تشکر از توضیح های کاملتون
    راستش مشکلی که من دارم اینه که وقتی روی لینک صفحه ی اول کلیک میکنم پیغام the page cannot... رو میده و در واقع فایل index.html رو باز نمی کنه ولی روی لوکال که نصب کردم بعد از کلیک بر روی صفحه ی اول همون صفحه ی index.php رو باز میکنه مشکل از چی میتونه باشه؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

سلام
    خسته نباشید
    با تشکر از توضیح های کاملتون
    راستش مشکلی که من دارم اینه که وقتی روی لینک صفحه ی اول کلیک میکنم پیغام the page cannot... رو میده و در واقع فایل index.html رو باز نمی کنه ولی روی لوکال که نصب کردم بعد از کلیک بر روی صفحه ی اول همون صفحه ی index.php رو باز میکنه مشکل از چی میتونه باشه؟
    دوست عزیز به سوال شما قبلا بار ها جواب داده شده به کمی پایینتر توجه نمائید

یکی از دوستان مشکلی داشتن که صفحات html باز نمیشد

این برای اینه که فایل .htaccess قبلا وجود داشته و فایل مربوط به نیوک .htaccess کپی نشده

شما سریعا یا فایل .htaccess رو پاک کنید و از داخل فولدر زیپ شده ی نیوک دوباره اپلود کنید
    یا اینکه محتویاتشو به جای محتویات اون کپی کنید مشکلتون حل میشه

نکته 1: اگر مشکل رفع نشد چک کنید که شاخه : GoogleTap نیز بصورت کامل آپلود شده باشد
    نكته 2 : در برخي از سرور ها فايل htaccess رو نميتونيد جايگزين يا حذف كنيد اگر به اين مشكل برخورديد اين فايل رو يا از طريق فايل منيجر كنترل پنل باز و ويرايش كنيد يا اينكه به FTP وصل بشيد و فايل htaccess رو باز كنيد (edit) كنيد . كاري كه بايد انجام بديد اينه كه محتويات htaccess نيوك رو كلا انتخاب كنيد و كپي بگيريد و در فايل htaccess روي سايت قرار بديد در اصل يك copy و past محسوب ميشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •