تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 288 اولاول ... 3910111213141516172363113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 2871

نام تاپيک: ✔ تاپیک جامع مباحث مرتبط با کارشــناســی ارشـــد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

برا رشته های مختلف فرق می کنه .من میکروبیولوژی شهید بهشتی قبول شدم . از یکی 2 تا کتاب پوران هم استفاده کردم . کتابای سنجش تکمیلی هم بد نبودن . البته اگه رشتتونو بگین بهتر میشه کمکتون کرد .
    همون میکروبیولوژی رو بگید یا هماتولوژی

پروفشنال eng2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    توی π30 world

پيش فرض

رشته مکانیک (جامدات) چه کتابی بگیریم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    Teh

14 سوال در مورد ارشد

سلام
    لطفا یکی به این سوالها درباره ی آزمون ارشد87 جواب بده:
    1. تاریخ ثبت نام
    2. تاریخ برگزاری آزمون
    3. از دوستان اگر کسی دفترچه شماره 2 ارشد امسال رو داره جهت اطلاع از وضعیت ظرفیتها اینجا بذاره
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه seppeehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

1- معمولاً تاريخ ثبت نام اواخر آبان تا اواسط آذر
    2- اواسط اسفند
    3-؟

پروفشنال mx_2dar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    انگلستان - منچستر

پيش فرض

1- از اواسط ابان ماه شروع میشه حدودا
    2- پارسال که 27 بهمن بود که بدلیل قطعی گاز افتاد 10 اسفند ولی فکر می کنم همون 27 بهمن باشه
    3-
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

14 آشنایی با طراحان سئوالات ارشد بیوتکنولوژی

سلام
    جواب سئوال من را اکثر دانشجویان و اساتید دانشگاههای مهم کشور که رشته مورد نظر آنها بیو هست می دونند،
    دوستان کسی می تونه به من بگه طراح سئوالات ارشد بیوتکنولوژی کشاورزی کدام اساتید هستند؟
    دروس آزمون هم موارد زیره:
    فیزیولوزی گیاهی
    ژنتیک
    اصلاح نباتات
    بیو شیمی
    آفات گیاهی
    بیماری های گیاهی
    من نام استاد و دانشگاه تدریسشون را می خوام

پشاپیش بابت کمکتون بسیار ممنونم

کـاربـر بـاسـابـقـه jamshidjap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

14 در مورد ادامه تحصيل در کارشناسي ارشد سوالي داشتم .

با سلام

من 31 شهريور امسال از کارشناسي مهندسي صنايع فارغ التحصيل شدم.

ميخام کنکور ارشد بدم. در اين صورت دو حالت برام وجود داره . قبول ميشم و ادامه تحصيل ميدم که هيچي .

اما اگه قبول نشم بايد برم سربازي.

ضمنا از تاريخ فارغ التحصيلي 6 ماه وقت دارم که خودمو به نظام وظيفه معرفي کنم .

کنکور ارشد بهمن ماه هستش و اگه اشتباه نکنم جوابش ارديبهشت 88 مياد .

حالا به نظر شما کي برم دفتر چه اعزام به خدمت بگيرم تا از فرصتي که برام باقي مونده نهايت استفاده رو ببرم و غيبت هم نخورم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه seppeehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

با سلام

من 31 شهريور امسال از کارشناسي مهندسي صنايع فارغ التحصيل شدم.

ميخام کنکور ارشد بدم. در اين صورت دو حالت برام وجود داره . قبول ميشم و ادامه تحصيل ميدم که هيچي .

اما اگه قبول نشم بايد برم سربازي.

ضمنا از تاريخ فارغ التحصيلي 6 ماه وقت دارم که خودمو به نظام وظيفه معرفي کنم .

کنکور ارشد بهمن ماه هستش و اگه اشتباه نکنم جوابش ارديبهشت 88 مياد .

حالا به نظر شما کي برم دفتر چه اعزام به خدمت بگيرم تا از فرصتي که برام باقي مونده نهايت استفاده رو ببرم و غيبت هم نخورم؟
    سلام.
    همونطور كه خودتو ن گفتيد، شما 6 ماه وقت داريد كه دفترچه رو پر كنيد و بفرستيد.
    اينجا دو حالت وجود داره:
    حالت اول اينه كه شما امتحان فوق سراسري رو كه اسفند ماه برگزار ميشه ميديد، در آخرين فرصت ممكن، يعني حدود 27-28 اسفند دفترچه رو پست ميكنيد كه مشمول غيبت نشيد. در اين حالت حدوداً يكي دو ماه طول ميكشه كه جواب از طرف نظام وظيفه بياد و شما بريد خودتون رو معرفي كنيد؛ اگر جاي خالي براي پذيرش سرباز جديد داشته باشند كه براي ارديبهشت 88 و اگر جاي خالي نداشته باشند براي تير 88 و به احتمال كم براي شهريور 88 بهتون ميگن كه بايد دوره آموزشي رو شروع كنيد.( پذيرش فقط ماههاي زوج انجام ميشه و قويترين احتمال هم اينه كه براي تير ماه شروع سربازيتون رو اعلام كنند.) ارشد آزاد هم كه اواخر شهريوره، پس براي امتحان دادن بايد يكي دو روزي مرخصي بگيريد. نتايج نهايي هم كه شهريور مياد براي هر دو. بنابراين شما در اين حالت قبل از اينكه بريد دانشگاه، به احتمال زياد دو ماه آموزشيتون رو ميريد (شايد هم بيشتر)و هر زماني هم كه قبول شيد ميتونيد ترخيص بشيد از پادگان و بريد دانشگاه.
    حالت دوم اينه كه شما مثلاً مايل هستيد از وقتتون استفاده بيشتري بكنيد، يعني ميتونيد چند ماه از سربازيتون رو بريد، در اين حالت مثلا اواخر آذر يا اوايل دي دفترچه رو پست ميكنيد كه براي ماه اسفند بريد براي آموزشي. تو اين حالت روز امتحان ارشد سراسري رو مرخصي ميگيريد و ميايد امتحان ميديد و بعد هم ادامه دوره آموزشيتون. امتحان آزاد رو هم در ارديبهشت به طور مشابه همين كار رو ميكنيد. اينجوري تا وقتي اواخر شهريور بشه، اگه قبول شيد حدوداً 6 ماه از سربازيتون رو رفتيد، اگه هم قبول نشيد باز كلي جلوييد.

ديگه اين به خودتون بستگي داره كه كدوم حالت رو ميخوايد انتخاب كنيد، اما به احتمال زياد قبل از اينكه نتيجه كنكور بياد شما آموزشي رو بايد بريد، كه البته زياد هم بد نيست چون شرش كنده ميشه!
    Last edited by seppeehr; 03-10-2008 at 12:24.

کـاربـر بـاسـابـقـه jamshidjap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    همونطور كه خودتو ن گفتيد، شما 6 ماه وقت داريد كه دفترچه رو پر كنيد و بفرستيد.
    اينجا دو حالت وجود داره:
    حالت اول اينه كه شما امتحان فوق سراسري رو كه اسفند ماه برگزار ميشه ميديد، در آخرين فرصت ممكن، يعني حدود 27-28 اسفند دفترچه رو پست ميكنيد كه مشمول غيبت نشيد. در اين حالت حدوداً يكي دو ماه طول ميكشه كه جواب از طرف نظام وظيفه بياد و شما بريد خودتون رو معرفي كنيد؛ اگر جاي خالي براي پذيرش سرباز جديد داشته باشند كه براي ارديبهشت 88 و اگر جاي خالي نداشته باشند براي تير 88 و به احتمال كم براي شهريور 88 بهتون ميگن كه بايد دوره آموزشي رو شروع كنيد.( پذيرش فقط ماههاي زوج انجام ميشه و قويترين احتمال هم اينه كه براي تير ماه شروع سربازيتون رو اعلام كنند.) ارشد آزاد هم كه اواخر شهريوره، پس براي امتحان دادن بايد يكي دو روزي مرخصي بگيريد. نتايج نهايي هم كه شهريور مياد براي هر دو. بنابراين شما در اين حالت قبل از اينكه بريد دانشگاه، به احتمال زياد دو ماه آموزشيتون رو ميريد (شايد هم بيشتر)و هر زماني هم كه قبول شيد ميتونيد ترخيص بشيد از پادگان و بريد دانشگاه.
    حالت دوم اينه كه شما مثلاً مايل هستيد از وقتتون استفاده بيشتري بكنيد، يعني ميتونيد چند ماه از سربازيتون رو بريد، در اين حالت مثلا اواخر آذر يا اوايل دي دفترچه رو پست ميكنيد كه براي ماه اسفند بريد براي آموزشي. تو اين حالت روز امتحان ارشد سراسري رو مرخصي ميگيريد و ميايد امتحان ميديد و بعد هم ادامه دوره آموزشيتون. امتحان آزاد رو هم در ارديبهشت به طور مشابه همين كار رو ميكنيد. اينجوري تا وقتي اواخر شهريور بشه، اگه قبول شيد حدوداً 6 ماه از سربازيتون رو رفتيد، اگه هم قبول نشيد باز كلي جلوييد.

ديگه اين به خودتون بستگي داره كه كدوم حالت رو ميخوايد انتخاب كنيد، اما به احتمال زياد قبل از اينكه نتيجه كنكور بياد شما آموزشي رو بايد بريد، كه البته زياد هم بد نيست چون شرش كنده ميشه!
    دستت درد نکنه

خيلي قشنگ توضيح دادي

حالت اول به نظرم بهتره چون فرصت بيشتري براي خوندن دارم

بازم ممنون

حـــــرفـه ای Marichka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان

موضوعات مرتبط با کارشناسی ارشد رو که در قالب تاپیک های اختصاصی برای رشته های خاص قرار نمیگیره (مثلا ارشد کامپیوتر که تاپیک براش داریم و غیره) رو در این تاپیک مطرح بفرمایید.

پایدار و پیروز باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •