تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 21 اولاول ... 391011121314151617 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 205

نام تاپيک: میخوام برم یه شهر دیگه زندگی کنم کجا رو پیشنهاد میکنید ؟

آخر فروم باز s_paliz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

وضع آلودگی هوای تهران واقعا وحشتناکه.. اینجا خیلی‌ها مریض شدند. من که آخر هفته‌ها از تهران خارج نشم هفته بعد رو کلا مریضم و نمیتونم کار کنم

2. 2 کاربر از s_paliz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام
    منم دوست دارم تو این بحث شرکت کنم
    خب اول از همه در مورد مشهد میخوام صحبت کنم . عزیزانی که میگن مشهد شهر خوبی نیست و مردم بدی داره کاملا مشخصه دلیلشون چیه. ما تو ایران به خاطر یه شرایط و فرهنگی که دارن به خوردمون میدن مذهب ستیز شدیم الانم اگه مشهد تو این ده سال چندین برابر پیشرفت کرده بعضی ها میگن بودجه کشور اومده تو مشهد و دارن میخورن !! کلا این حرفهایی که بعضی از کاربران زدن نمونه کامل نژاد پرستی هست. چیزی که من تو این تاپیک خوندم این بود :" مشهدی ها همه انسان های بسیار بد و بی رحم و بی فرهنگی هستن که حتی به همسایه خودشون هم رحم نمیکنن البته استثناهایی هم وجود داره ولی به ندرت !!"
    این حرفها مشخصه از کجا در میاد نمیدونم چرا یه فرهنگ بد اگه تو تهران جا افتاده باشه اسمش مدرنیته و ترقی هست ولی تو مشهد یا شهرای دیگه اسمش بی فرهنگی ! من خودم تهران زیاد میرم اگه حواست نباشه کلاهی سرت میره که تا زانوهات میاد !
    شهرهایی مثل اصفهان ، شیراز ، اهواز و تمام شهر های شمالی رو هم رفتم . شمال ایران بر خلاف چیزایی که اینجا گفته شده فوق العاده شهروندان غریب کشی داره شما این بار که برای سفر به شمال میرید (علی الخصوص گیلان) دقت کنید تو خیابان یا پارک ها مردم بومی خودشون رو مالک شهر میدونن و رفتار جالبی با مسافر ندارن . از نظر گرانی هم توصیه میکنم توی تابستون یه سری به شهر های شمال ایران بزنید اگه این شرایط تو مشهد بود که دیگه واویلا چه حرفهایی بر ضد مردم مشهد نمیزدن یه عده ای!
    اهواز و شیراز مردم خوب و خون گرمی داره نسبتا من خودم اهواز رو خیلی دوست دارم ولی توی پاییز.
    اصفهان رو هم بنا به دلایلی اصلا و اصلا برای زندگی انتخاب نمیکنم.
    شهر مشهد دو ساله که اط نظر شهر سازی و زیبا سازی شهری داره رتبه های جهانی میاره و اگه نمودار رشد شهری و عمرانی مشهد رو طی ده سال گذشته ببینید متحیر میشید . بیشترین پیشرفت رو تو ایران داشته و بعد از تهران عظیم ترین پروژه های عمرانی تو مشهد کلنگ میخوره
    تو مشهد کم پیش میاد خانواده ای رو پیدا کنید که اصلیت مشهدی داشته باشن و بیشتر از شهرهای دیگه مهاجرت کردن که این خودش نشون میده مشهد در حال رشد و انفجار پیشرفتی هست.
    در مورد عزیزانی که میگن مشهد غیر از امام رضا چیزی نداره عرض میکنم :
    اول اینکه امام رضا یعنی دنیا یعنی تمام عالم هستی یعنی عشق
    دوما قبل از هجرت و شهادت امام رضا هم شهر مهم و استراتژیکی تو شرق ایران بود به نام توس و بعد ها هم نیشابور . پس خواهش میکنم کمی مطالعه داشته باشید
    من مشهدی هستم و با اینکه مسافرت زیاد میرم حتی یک بار هم نشده حسرت زندگی تو یه شهر دیگه رو داشته باشم
    من عاشق مشهد هستم
    راستی یکی از عزیزان گفته بود امام جمعه مشهد (آقای علم الهدی) کنسرت رو ممنوع کرده . خب عزیزم بیشتر خواننده ها شهر های اطراف مشهد رو برای کنسرت انتخاب میکنن مثلا چناران (40 کیلومتری مشهد) . خب میتونید اگه خیلی علاقه به موسیقی دارید برید اونجا و تو کنسرت شرکت کنید .

4. این کاربر از bluetooth153 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

هر شهری بدی و خوبی خودش رو داره و همه مردم شهر هم مثل هم نیستن نمیشه گفت مردم این شهر خوبن یا بدن . ممکنه اکثریت تحت تاثیر یه فرهنگ خاص قرار گرفته باشن که مورد قبول ما نباشه و ازین جهت به نظرمون اون مردم بد بیان به اضافه اینکه تو شهرهایی که مقصد مهاجرت هستن معمولا فرهنگ مردم متفاوت هست و نمیشه یه برخورد بد یا خوب که تو یه قسمتی از شهر دیده شده رو به اکثریت نسبت داد

من فکر میکنم اولویت مهاجرت از شهرهای بزرگ بیشتر آلودگی هوا و ازدحام جمعیت باشه اگر بر این اساس باشه معمولا شهرهایی که کم جمعیت هستن و آب و هوای تمیز دارن برای مهاجرت انتخاب میشن. بعد از این معیار ، امکانات و فرهنگ مردم اولویت های بعدی انتخاب شهر هستن.

شخصا حاضرم جایی برم که امکاناتی در حد پایتخت نداشته باشه ولی فرهنگ و رفتار مردم استانداردهای اجتماعی رو داشته باشه.. به نظرم تو این تاپیک میشه هر کسی بدی ها و خوبی های اصلی و بارزی که تو شهر خودش دیده رو بدون هیچ موضع گیری بد یا خوب توضیح بده که بتونه به انتخاب بقیه کمک کنه ..

6. 2 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دور شهر اصفهان را خط بکش!

هوای شهر اصفهان از تهران هم آلوده‌تر شده! از وقتی زاینده رود را بستند دیگه اصفهان، اصفهان سابق نیست!

به نظرم کسی اگر میخواد جا به جا بشه بهتره بره یک جای خوش اب و هوا حومه شهرهای بزرگ! نه هیچکدام از شهرهای بزرگ!

8. 2 کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام

شهرهایی مثل اصفهان ، شیراز ، اهواز و تمام شهر های شمالی رو هم رفتم . شمال ایران بر خلاف چیزایی که اینجا گفته شده فوق العاده شهروندان غریب کشی داره شما این بار که برای سفر به شمال میرید (علی الخصوص گیلان) دقت کنید تو خیابان یا پارک ها مردم بومی خودشون رو مالک شهر میدونن و رفتار جالبی با مسافر ندارن . از نظر گرانی هم توصیه میکنم توی تابستون یه سری به شهر های شمال ایران بزنید اگه این شرایط تو مشهد بود که دیگه واویلا چه حرفهایی بر ضد مردم مشهد نمیزدن یه عده ای!
    دوست گرامی توجه کنید در مورد محل زندگی داره صحبت میشه و نه محل مسافرت!
    من بعید میدونم جایی در ایران باشه که از لحاظ گردشگری در فصل سفر شاهد ارزون فروشی باشیم! بعضی ها منبع کسب درآمدشون فصلی و همین وقته سفر مسافرین محترم هست نباید انتظار داشته باشید که مراعات حال مسافر رو بکنن! ما هم خدا روشکر هم مشهد رفتیم مسافرت!! هم شهرهای دیگه و در بازارها برخوردها داشتیم!
    منظورم اینه مطلبی که گفتید عمومیت داره و خاص شهرهای شمالی نیست
    در مورد دید بد مردم که فرمودید باید بگم که بله به مسافرینی که بجای هتل و مسافرخونه فضاهای سبز و زیبای شهرمون رو به اسم مسافرت و خوش گذرانی نابود میکنن باید هم برخورد خوبی نداشت!
    مخصوصا تابستونها دوسه تا پارک هست انصافا خیلی بی ملاحظه هم جلوه ی شهر رو بهم میریزن هم با ریختن زباله و رعایت نکردن یکسری مسائل((چادر زدن در پیاده رو ها)) واقعا....بعد نباید انتظار برخورد خوب داشته باشید !

در نهایت مسافرت با سکونت قضیش متفاوته و معیار شما برای قضاوت درست نیست

10. 4 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوست گرامی توجه کنید در مورد محل زندگی داره صحبت میشه و نه محل مسافرت!
    من بعید میدونم جایی در ایران باشه که از لحاظ گردشگری در فصل سفر شاهد ارزون فروشی باشیم! بعضی ها منبع کسب درآمدشون فصلی و همین وقته سفر مسافرین محترم هست نباید انتظار داشته باشید که مراعات حال مسافر رو بکنن! ما هم خدا روشکر هم مشهد رفتیم مسافرت!! هم شهرهای دیگه و در بازارها برخوردها داشتیم!
    منظورم اینه مطلبی که گفتید عمومیت داره و خاص شهرهای شمالی نیست
    در مورد دید بد مردم که فرمودید باید بگم که بله به مسافرینی که بجای هتل و مسافرخونه فضاهای سبز و زیبای شهرمون رو به اسم مسافرت و خوش گذرانی نابود میکنن باید هم برخورد خوبی نداشت!
    مخصوصا تابستونها دوسه تا پارک هست انصافا خیلی بی ملاحظه هم جلوه ی شهر رو بهم میریزن هم با ریختن زباله و رعایت نکردن یکسری مسائل((چادر زدن در پیاده رو ها)) واقعا....بعد نباید انتظار برخورد خوب داشته باشید !

در نهایت مسافرت با سکونت قضیش متفاوته و معیار شما برای قضاوت درست نیست
    دوست عزیز بقیه افرادی که در مورد شهر های دیگه تو این تاپیک اظهار نظر کردن همه تجربه سکونت تو اون شهر رو داشتن؟ من بحثم برخورد بد برخی شهروندان شمالی با مسافرین هست قطعا باید مسافر باشم که این موضوع رو درک کرده باشم دیگه اگه ساکن باشم که خودمم شهروند اون شهر میشم !
    در مورد گرون فروشی خدمتت عرض کنم این موضوع که شما گفتین هیچ دلیلی برای گرون فروشی نیست دلیلش فقط و فقط نظارت کم و ناکافی از سوی مسئولین شما هست
    همه این ها به کنار من کی به شما گفتم که تو شمال و کلا مسافرت تو پارک و فضای سبز خوابیدم؟ شما وقتی میرید پارک حتما تو پارک میخوابید؟ در ضمن از کجا معلوم شهروندان شما و مخصوصا خودتون تو شهرهای دیگه مراعات فضای سبز و نظافت رو میکنید؟
    کلا این مشکلاتی که شما گفتید همش بر میگرده به سوء مدیریت نه هیچ چیز دیگه.

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

دوست عزیز بقیه افرادی که در مورد شهر های دیگه تو این تاپیک اظهار نظر کردن همه تجربه سکونت تو اون شهر رو داشتن؟ من بحثم برخورد بد برخی شهروندان شمالی با مسافرین هست قطعا باید مسافر باشم که این موضوع رو درک کرده باشم دیگه اگه ساکن باشم که خودمم شهروند اون شهر میشم !
    در مورد گرون فروشی خدمتت عرض کنم این موضوع که شما گفتین هیچ دلیلی برای گرون فروشی نیست دلیلش فقط و فقط نظارت کم و ناکافی از سوی مسئولین شما هست
    همه این ها به کنار من کی به شما گفتم که تو شمال و کلا مسافرت تو پارک و فضای سبز خوابیدم؟ شما وقتی میرید پارک حتما تو پارک میخوابید؟ در ضمن از کجا معلوم شهروندان شما و مخصوصا خودتون تو شهرهای دیگه مراعات فضای سبز و نظافت رو میکنید؟
    کلا این مشکلاتی که شما گفتید همش بر میگرده به سوء مدیریت نه هیچ چیز دیگه.
    بله بعضا سکونت در شهرها داشتند که نظر دادند!(از جمله خوده من)
    اون که صدالبته کسی که شهروند جایی باشه در موردش جستجو نمیکنه! شما متوجه منظوره من نشدید
    منظور من این بود به قصد اقامت اومدن با سفر اومدن بحثش جداست! نمیشه در مورد کسی که قصد سفر داره با کسی که قصد اقامت داره یکسان تصمیم گرفت!

من هم گفتم گرون فروشی مختص شهرهای شمالی نیست توی خوده مشهد هم بعضی از مراکز خریدش کافیه بفهمن مسافری در همون یک مرکز خرید اختلاف قیمت فاحشی بین یک جنس مشابه به راحتی دیده میشه!

من در حرفام منظورم شخص شما نبود در مورد حرفی که زدید نظر دادم! شما میگید برخوردشون در پارکها با مسافرین خوب نیست منم توضیج دادم به چه علت

مراعات کردن این مورد برمیگرده به شخصیت افراد و در این مورد لطفا در مورد من اظهار نظر نکنید وقتی اطلاعی ندارید همونطوری که من هم در مورد شخص شما نظر ندادم و تمام صحبتهام در مورد یک عده از مسافرین بود!

هر شهری خوبی ها و بدی های خاص خودش رو داره...
    سو مدیریت هم همه جا دیده میشه و این بخشش به شهروندان ارتباطی نداره

کاربر فعال انجمن موسیقی
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Dark Paradise

پيش فرض

سلام
    خب اول از همه در مورد مشهد میخوام صحبت کنم .
      محتوای مخفی: ادامه 
    عزیزانی که میگن مشهد شهر خوبی نیست و مردم بدی داره کاملا مشخصه دلیلشون چیه. ما تو ایران به خاطر یه شرایط و فرهنگی که دارن به خوردمون میدن مذهب ستیز شدیم الانم اگه مشهد تو این ده سال چندین برابر پیشرفت کرده بعضی ها میگن بودجه کشور اومده تو مشهد و دارن میخورن !! کلا این حرفهایی که بعضی از کاربران زدن نمونه کامل نژاد پرستی هست. چیزی که من تو این تاپیک خوندم این بود :" مشهدی ها همه انسان های بسیار بد و بی رحم و بی فرهنگی هستن که حتی به همسایه خودشون هم رحم نمیکنن البته استثناهایی هم وجود داره ولی به ندرت !!"
    این حرفها مشخصه از کجا در میاد نمیدونم چرا یه فرهنگ بد اگه تو تهران جا افتاده باشه اسمش مدرنیته و ترقی هست ولی تو مشهد یا شهرای دیگه اسمش بی فرهنگی ! من خودم تهران زیاد میرم اگه حواست نباشه کلاهی سرت میره که تا زانوهات میاد !
    اهواز و شیراز مردم خوب و خون گرمی داره نسبتا من خودم اهواز رو خیلی دوست دارم ولی توی پاییز.
    اصفهان رو هم بنا به دلایلی اصلا و اصلا برای زندگی انتخاب نمیکنم.
    شهر مشهد دو ساله که اط نظر شهر سازی و زیبا سازی شهری داره رتبه های جهانی میاره و اگه نمودار رشد شهری و عمرانی مشهد رو طی ده سال گذشته ببینید متحیر میشید . بیشترین پیشرفت رو تو ایران داشته و بعد از تهران عظیم ترین پروژه های عمرانی تو مشهد کلنگ میخوره
    تو مشهد کم پیش میاد خانواده ای رو پیدا کنید که اصلیت مشهدی داشته باشن و بیشتر از شهرهای دیگه مهاجرت کردن که این خودش نشون میده مشهد در حال رشد و انفجار پیشرفتی هست.
    در مورد عزیزانی که میگن مشهد غیر از امام رضا چیزی نداره عرض میکنم :
    اول اینکه امام رضا یعنی دنیا یعنی تمام عالم هستی یعنی عشق
    دوما قبل از هجرت و شهادت امام رضا هم شهر مهم و استراتژیکی تو شرق ایران بود به نام توس و بعد ها هم نیشابور . پس خواهش میکنم کمی مطالعه داشته باشید
    من مشهدی هستم و با اینکه مسافرت زیاد میرم حتی یک بار هم نشده حسرت زندگی تو یه شهر دیگه رو داشته باشم
    من عاشق مشهد هستم
    راستی یکی از عزیزان گفته بود امام جمعه مشهد (آقای علم الهدی) کنسرت رو ممنوع کرده . خب عزیزم بیشتر خواننده ها شهر های اطراف مشهد رو برای کنسرت انتخاب میکنن مثلا چناران (40 کیلومتری مشهد) . خب میتونید اگه خیلی علاقه به موسیقی دارید برید اونجا و تو کنسرت شرکت کنید
    .
    دوست و هم شهری عزیز .
    ببین اون که پاکه چه منتش به خاک ـه . این از این .

بعد اینکه شما مثل اینکه ندیدی دور اطراف حرم روضوی اون مغازه دارها چطور سر زوار رو با پنبه میبرن ! ( کنایه از دزدی و گرگی و گرون فروشی )
    دوست عزیز تا حالا شده سوار اون اطراف سوار تاکسی بشی و بعد از پیاده شدن راننده یه مبلغ زیاد رو ازت بخواد ! چون فکر میکنه زوار هستی و بی اطلاع . در اون لحظه سریع میگی نه من زوار نیستم و... خلاصه مبلغ کرایه نصفه میشه .

در کل همه جا خوب و بعد هستش و برای اینکه بحث شما رو کامل کنم اینکه این شهر کلا مهاجری هستش. جمعیت بسیاز زیاد از کشور همسایه که قربونش برم انگار خونه خودشون هستش : دی
    اینا همه باعث میشه که دلشون واسه زوار توریست و یا حالا مسافر نسوزه . وگرنه مشهد شهری بزرگ و تاریخی و دارای مناطق تفریحی زیادی و تکی داره . یعنی این حرم رضوی هم نمی بود بازم چیزی از ارزش هاش کم نمیشد.
    منتها به نظر من مشهدی جماعت رو نباید با اونایی که در اطراف حرم کار میکنند سنجید . به ندرت پیدا میشه که یه آدم خوب اونجا پیدا بشه .
    ----- عذر میخوام اگر مطلب نا به جایی بود --------

نکنه ایی هم که به عنوان پیشنهاد مطرح میشه اینه که مشهد فوق العاده ترافیک بسیار بالایی داره . اصلا واسه خود ساکنین این شهر هم شده دردسر . ساعت های طولانی باید یه مسیر کوتاه رو توی جاده باشند .
    ولی خوب از نظر فراوانی میشه گفت هیچ چیزی کم نداره . همانطوریکه اکثر کارخانه های مواد غذایی شعبه اصلی شون اینجاست .
    قیمت ها هم خدایشش نسبت به باقی شهرها کمتره ( خورد و خوراک و پوشاک )
    Last edited by OMiD.1080p; 18-01-2014 at 02:00.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

من که بشخصه خیلی ناراضی ام از سکونت در مشهد...
    آب و هواش اصلا خوب نیست... امسال که تو این 5 6 ماه فصل سرما نه بارونی نه برفی نیومد... حالا امیدمون اینه که مثل سالهای پیش توی بهار سال بعد جبران بشه... (پارسال ماههای 1،2،3 مشهد شمال شده بود)
    هواش هم که دیگه خیلی کثیف شده... مخصوصا برخی نقاط پرتعدد شهری مث احمدآباد یا شهدا.... بجز برخی نواحی شهر که تر و تمیز و کوهستانی مانند هستند (یکی سمت دندان پزشکان و فارغ التحصیلان یا بعبارتی آخر وکیل آباد و یکی محدوده رضاشهر... من اون سمتا رو برای زندگی ترجیح میدم... یه منطقه دیگه رو هم جدیدا کشف کردم... انتهای هاشمیه ... ارتفاعش هم خیلی بالایه... آب و هواش هم سرد و خوبه... یه جا دیدم کوه رو شکافته بودند توی کوه کوچه و خونه ساخته بودند ... )
    ترافیک هم که دیگه خیلی وضعش خراب شده مخصوصا همون سمت احمدآباد و تقی آباد...
    بعد یک مساله دیگه قیمت املاک در مشهد هست که خیلی گرون تره نسبت ب سایر شهرها ... چه اجاره و رهن و چه خرید و فروش...
    آقا قبول دارم میگید همه جای دنیا آدم خوب و بد وجود داره ولی وقتی این همه آدم از هرجایی و حتی خود مشهدی ها میگن مشهدیا آدمای خوبی نیستند پس یه واقعیتی وجود داره دیگه...

آهان یه مساله دیگه ... پروژه های شهری ای که اطراف حرم داره ساخته میشه خیانتیست در حق ما و نسلهای آینده ... چون دیگه اونجا نمیشه نفس کشید ... یعنی چی اصلا ؟ چرا این همه حرم رو بزرگ کردند تو این سی سال ؟ حالا اون همه هتل و بازار و ... که بماند .... اصلا وقتی یه شهری مث مشهد یک جایی مث حرم داره که افراد و مردم زیادی در رفت وآمد اون مسیرند نباید مجتمع تجاری و ... رو هم همونجا بسازند تا ترافیک و آلودگی هوا و ازدحام و ... رو بیشتر کنه ... باید جاها دیگه شهر بازار بسازند ... (مث پروما یا کیان سنتر یا مجتمعهایی که توی قاسم آباد دارند میسازند...)... من از یک مهندس شهرساز شنیده بودم میگفت در کشورهای پیشرفته شهرهایی مث مشهد برخی یا همه ارگانهای اداری ، نظامی و ... ــش رو به شهر دیگری در نزدیکش منتقل میکنند... و مساله دیگه ای که در مشهد هم مث سایر شهرهای ایران رعابت نشده اینکه برجها و آپارتمانهای مسکونی ای که ساخته میشند باید در یک منطقه با هم همگون و هماهنگ ساخته بشند ... نه اینکه تو یک کوچه راه میری میبینی یکی در میون خونه ویلاییه و اون یکی آپارتمانی ... تازه هرکدوم از آپارتماناش تعداد طبقه هاش هم فرق داره یکی 3 طبقه یکی 4 یکی 5 و... و نیز رنگ و نوع مصالح (نما) به کار رفته و...

یه سوال از بکس مشهدی : میگن یک دریاچه مصنوعی هم داخل شهر قراره ساخته بشه ؟ راسته؟ عجب...
    یه سوال تخصصی هم اگه اطلاع داشتید لطفا ج بدید : در مورد سرمایه گذاری بر روی آپارتمانهای سمت الهیه و مشتقاتش (اون طرفا خیابونای زیادی ساخته شده مث اینکه ... مجیدیه ، امیریه ، محمدیه و...) نظرتون چیه ؟ آیا ممکنه در سالهای آینده اون منطقه ترقی داشته باشه ؟ الان که برهوته .... (یه زمانی 10 15 سال پیش بلوار پیروزی و اطراف برهوت بود اما الان یکی از بهترین مناطق مشهد شده... کسایی که اون اوایل اونجا رفتند یه زمینی ملکی خونه ای ... خریدند آقایی میکنند حالا... )
    ولی در کل با اینکه از مشهد خوشم نمیاد دوسش دارم : دی !
    ضمنا اسم اصلی و پرشینش سناباد هست نه مشهد ...

پ ن : شرمنده اسم بعضی خیابونا و ... آورده شد ممکنه سایر دوستان غیر مشهدی آشنا نباشند ... دیدم اینجا مشهدی زیاده و بیشتر از اینکه در مورد موضوع حرف زده بشه در مورد مشهد بحث شده
    Last edited by banii; 18-01-2014 at 02:57.

کاربر فعال انجمن موسیقی
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Dark Paradise

پيش فرض

آقا قبول دارم میگید همه جای دنیا آدم خوب و بد وجود داره ولی وقتی این همه آدم از هرجایی و حتی خود مشهدی ها میگن مشهدیا آدمای خوبی نیستند پس یه واقعیتی وجود داره دیگه...
    نه دیگه . نکته حرف منو در بالا نگرفتی دوست عزیز.
    من به حقیقت رو گفتم در بالا و بعدشم گفتم این حقیقت در رابطه با چه کسانی هستش . پ ن : همه اونجوری نیستند .
    وگرنه مطمئن باش این خدماتی که توی مشهد به مردم ارائه میشه هیج جای ایران نمونه اش نیست . همه نوع امکانات رفاهی و وسایل حمل و نقل هست و کلی چیزهای دیگه .
    هر چی شهر بزرگتر میشه خوب مسلما ناخالصیش هم زیاد تر میشه .

16. این کاربر از OMiD.1080p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •