تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1310 از 1319 اولاول ... 310810121012601300130613071308130913101311131213131314 ... آخرآخر
نمايش نتايج 13,091 به 13,100 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

داره خودمونی میشه NinjaLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

شما از کجا دارید میبنید ک 15 کیلومتر اونور تر از دکل همراه هستید؟ و اینکه 1800 قدیمی داغان نی ربطی نداره فقط دستگاهای قدیمی از این باند به خوبی پشتیبانی میکنن و زیادتر رو این فرکانس دیوایس هست و 1800 فقط فرکانسه و اتفاقا از باند های 7 اینا بهتره هرچی فرکانس پاین تر نفوذ و پوشش بیشتره فرقی بین 2600 با 1800 از لحاظ سرعتی نیست چون یه محدوده یا تکیه 20 مگاهرتزی همشون پهنا دارن
    بنظر اگر 15 کیلومتر اونور تر از دکل باشید اصلا اپلود درست حسابی نباید داشته باشید در نتیجه تایم اوت های وحشتناک کلا قطعی دارید

اگر 15 کیلومتر شما اونور تر متصل بشید مطمعنا به باند 7 متصل نمیشید در نیجه خبری از 4.5 جی نباید باشه شاید هم من اشتباه میکنم دوتا باند 1800 با 2100 متصل میشن
    شما باید این رو بفهمید دکل های اطراف وضعیتشون چطوره
    اون سایت و دکل مشکل لینک یا پهنا باند داره یا نه
    2600

شما باور میکنید همون پشتیبانی مثلا مهندس نتورک که گفتم تفاوت مگابیت و مگابایت رو نمیدانست گیر داده که ما اصلا فرکانس نداریم فرکانس 1800 چیه ما روی دکلها از تکنولوژی خاصی استفاده میکنیم که اصلا تک باند نیست یعنی همشون از باند 2100 و باند 1800 و باند 2600 همزمان پشتیبانی میکنند بعد گفت به فلان دکل در فلان منطقه متصل هستی متوجه شدم دکلهای اطراف که نهایتا 1 کیلومتر فاصله دارند قدیمی هستند...

اگر در هر سه باند شما SINR بالای 15 داشته باشی و تست سرعت هم بالای 100 باشد در طول روز خود بخود و بدون دستکاری آنتن یا جا به جایی روتر میبینید که اقت سیگنال اتفاق میافتد که خود شما گفتی بخاطر افزایش مصرف پهنای باند و بعد نویز است

اگر بنظر شما با ثبت شکایت در سایت تنظیم مقررات و ارتباطات رادیو میشود این مشکل انتن دهی را برطرف کرد پس بهرشکلی که شما بگویید من شکایت جدید ثبت میکنم ������

و ممنون که اجازه نمیدین که این تاپیک به بیراهه برود چون هربحث و حرفی باید در تاپیک خودش انجام بشود تا نظم به هم نخورد
    Last edited by NinjaLord; 24-07-2023 at 12:52.

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

عزیز من چرا پور ن هاب بازی در میاری

حجاب اختیاری و گو ز و چ ربطی به عنو پشکل میدی اصلا یک درصد ربطی داشت به بحث ایشون ؟

ایشون هم مثل خیلیای دیگ ک اوضاع نتش بیریخته راه حل باید گذاشت جلوش (تو راه حل بهتری داری بذار جلوش مشتی مام خوشحال شیم ک ببینم هموطنمون داره به داد هموطنمون میرسه ) ب هرحال ایشون داره پول میده و حقش این نیستی و اینجام تویتر نیست و بحث سیاسی شه و تاپیکم ربطی نداره
    شما خواهشا نمیخاد برنامه omid am رو اجرا کنی تومار بنویسی دنده بدی ما هممون میدونیم اب از کجا گل آلوده

و اینک در مورد بیداری هم بنظرم شما بیدار نیستید فقط گشنه شدید صداتون در اومده ک انشالله ابی جون با دو تا دود ساز دستی وضعمونو بهتر هم میکنه به امید خداوند متعال و الحمدلله و ازین دسته جملات ...

دوست عزیزم تو این شکی نی ک زیرساخت ترکیده تو این شکی نی ک همراه اول شبکه داغونی داره ن فقط همراه از ایران خودروش گرفته تا هرچی شرکت خصوصی و دولتی تو ایرانه ترکیده
    تو این شکی نی ک این حکومت هیچی برامون نذاشته ولی لطفا رو موضوع خودتون فوکوس داشته باشید بهم بگید ک

شما از کجا دارید میبنید ک 15 کیلومتر اونور تر از دکل همراه هستید؟ و اینکه 1800 قدیمی داغان نی ربطی نداره فقط دستگاهای قدیمی از این باند به خوبی پشتیبانی میکنن و زیادتر رو این فرکانس دیوایس هست و 1800 فقط فرکانسه و اتفاقا از باند های 7 اینا بهتره هرچی فرکانس پاین تر نفوذ و پوشش بیشتره فرقی بین 2600 با 1800 از لحاظ سرعتی نیست چون یه محدوده یا تکیه 20 مگاهرتزی همشون پهنا دارن
    بنظر اگر 15 کیلومتر اونور تر از دکل باشید اصلا اپلود درست حسابی نباید داشته باشید در نتیجه تایم اوت های وحشتناک کلا قطعی دارید

اگر 15 کیلومتر شما اونور تر متصل بشید مطمعنا به باند 7 متصل نمیشید در نیجه خبری از 4.5 جی نباید باشه شاید هم من اشتباه میکنم دوتا باند 1800 با 2100 متصل میشن
    شما باید این رو بفهمید دکل های اطراف وضعیتشون چطوره
    اون سایت و دکل مشکل لینک یا پهنا باند داره یا نه
    2600
    تا امثال جنابعالی بیدار بشن و بفهمن در این مملکت همه چیز به هم ربط داره ، بیدارها هفت کفن پوسوندن عزیزم
    راه حل ؟ چند سال قبل راه حلش ارائه شد ! کجا بودی اونزمان ؟! همینه که هست ، خوشتون نمیاد جمع کنید برید
    هنوز اینقدر نفهمیدی که الویت حفظ و بقا هست و دغدغه مسئولین زحمت کش حجاب است نه اینترنت
    ایشالا به برکت این شب های عزیز و درایت مسئولان مشکل این دوستمون هم حل میشه
    اینکه مشکلات را به ابی تقلیل میدی و راه حلت تماس با 195 هست ، نشون میده هنوز بیدار نشدی و به ریسمان پوسیده تمسک میجویی
    صرفا جهت اطلاع ، در توئیتر فعال نیستم و اکانتی هم ندارم ، امید و این حمارهایی که میگی را هم نمیشناسم
    از کی تا حالا شهریار شهر شد که گشنه ها را سیر و بیدار حساب کنیم ، بهتره کمی عاقل باشی عزیزم !
    600 نفر دیگه را هم بکشن و کور کنن ، امثال شماها بیدار نخواهید شد ! چه ربطی به هم داره ؟! ربط داره دیگه عزیزم ربط داره !
    نمیتونم امید واهی بدم به دوستی که خودش تا حدودی فهمیده کجا داره زندگی میکنه !

حالا بیا به همه بگو زنگ بزنن 195 ! این شد راه حل ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

شما باور میکنید همون پشتیبانی مثلا مهندس نتورک که گفتم تفاوت مگابیت و مگابایت رو نمیدانست گیر داده که ما اصلا فرکانس نداریم فرکانس 1800 چیه ما روی دکلها از تکنولوژی خاصی استفاده میکنیم که اصلا تک باند نیست یعنی همشون از باند 2100 و باند 1800 و باند 2600 همزمان پشتیبانی میکنند بعد گفت به فلان دکل در فلان منطقه متصل هستی متوجه شدم دکلهای اطراف که نهایتا 1 کیلومتر فاصله دارند قدیمی هستند...

اگر در هر سه باند شما SINR بالای 15 داشته باشی و تست سرعت هم بالای 100 باشد در طول روز خود بخود و بدون دستکاری آنتن یا جا به جایی روتر میبینید که اقت سیگنال اتفاق میافتد که خود شما گفتی بخاطر افزایش مصرف پهنای باند و بعد نویز است

اگر بنظر شما با ثبت شکایت در سایت تنظیم مقررات و ارتباطات رادیو میشود این مشکل انتن دهی را برطرف کرد پس بهرشکلی که شما بگویید من شکایت جدید ثبت میکنم ������

و ممنون که اجازه نمیدین که این تاپیک به بیراهه برود چون هربحث و حرفی باید در تاپیک خودش انجام بشود تا نظم به هم نخورد
    عزیزم با شکایت کردن ره به جایی نخواهید برد ، قبلا در این تاپیک خاطرات قدیمی تماس با 195 را نوشتم و ظاهرا باید تکرار کنم !
    یه زمانی بنده و خیلی های دیگه در این فروم اینترنت مبین نت داشتیم ، مبین نت بدون اطلاع قبلی و درحالی که اکثرا بسته های طولانی مدت داشتیم شبانه رایگان را حذف کرد !
    بیشتر از 200 نفر در تاپیک مبین نت ( همین فروم ) با هم هماهنگ شدیم و شکایت ثبت کردیم ، نتیجه ؟
    خانمی با ما تماس گرفت و مجدد مشکل را توضیح دادیم ، تموم شد رفت . نه شبانه برگشت و نه خسارت ما جبران شد !
    تماس با 195 جز اینکه خودت را کوچیک و سبک کنی هیچ منفعتی واست نداره ، ما تجربه کردیم و تجربمون را رایگان در اختیار شما گذاشتیم !
    به قول خودتون اینجا یه تیمارستان پیشرفته هست به نام ایران ، موفق باشید

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

تا امثال جنابعالی بیدار بشن و بفهمن در این مملکت همه چیز به هم ربط داره ، بیدارها هفت کفن پوسوندن عزیزم
    راه حل ؟ چند سال قبل راه حلش ارائه شد ! کجا بودی اونزمان ؟! همینه که هست ، خوشتون نمیاد جمع کنید برید
    هنوز اینقدر نفهمیدی که الویت حفظ و بقا هست و دغدغه مسئولین زحمت کش حجاب است نه اینترنت
    ایشالا به برکت این شب های عزیز و درایت مسئولان مشکل این دوستمون هم حل میشه
    اینکه مشکلات را به ابی تقلیل میدی و راه حلت تماس با 195 هست ، نشون میده هنوز بیدار نشدی و به ریسمان پوسیده تمسک میجویی
    صرفا جهت اطلاع ، در توئیتر فعال نیستم و اکانتی هم ندارم ، امید و این حمارهایی که میگی را هم نمیشناسم
    از کی تا حالا شهریار شهر شد که گشنه ها را سیر و بیدار حساب کنیم ، بهتره کمی عاقل باشی عزیزم !
    600 نفر دیگه را هم بکشن و کور کنن ، امثال شماها بیدار نخواهید شد ! چه ربطی به هم داره ؟! ربط داره دیگه عزیزم ربط داره !
    نمیتونم امید واهی بدم به دوستی که خودش تا حدودی فهمیده کجا داره زندگی میکنه !

حالا بیا به همه بگو زنگ بزنن 195 ! این شد راه حل ؟
    عزیز من بیداریو ک خیلی قوی اومدی بی ادبی من رو هم ببخشید هرچند به یورمم نی و بی ادب نیستم ولی باید با گاو هایی مثل خودت با زبون خودت صحبت کرد میدونم ک سنت از من بیشتره ولی رک رو راست بات میحرفم . برای ی جوون متولد 78 ای ک در عین حال ک همه چیو تجربه کرده هیچی الان نداره این حرفای تو جک و شوخیه و فقط خنده ای میاره رو لبای من و من به دلقک بودنت بیشتر میخندم

دی سال 96 ک با کلی باتوم تو کله من سر فراخوان روح الله منو سر چهار راه ولیعصر کردن تو گونی شما نبودید بچه های قدیمی و از همین پی سی ورد گروه شاتلند یادشونه اون موقع اونایم ک کف خیابون بودن میدیدم ک دستبند زدن بهم با کاپشن رو سرم بیسیم زدن ک کفتر بیاد (موتور برای بردن تو کوچه های همون اطراف برای سوار کردن تو ون ) و نظاره گر بودن همون موقع امار کار رو گرفتم

امثال شما فقط ادم های قر قروعین و دنده بده همین تا حقوق بیمه بیکاریتون رو نریختن صدات در اومده میدونی ... راست میگی بلندشو برو همین الان میدون انقلاب همون چیزی رو ک خودت میدونی داد بزن

پاشو داشته باشو بذار اندازه خودت لب و دهن انگشت تایپی نباش عین این پرمردا پای ماهواره شبکه چصنشنال نباش

وقت عمل ک برسه دوتا بمب صوتی بترکه عین حیون 4 تادست و پا در میاری از دیوار راستم بالا میری
    به شخص دیدم ک یارو بمب ترکید تو خیابون این پاش به اون پاش میگفت زکی خورد زمین و خود زنی کرد

ادم 30 و چند ساله رو دیدم مثل شما ک تخ م اش چسبیده بود تو ون گریه میکرد ک توروخدا ولم کنید من زن و بچه دارم و اونام ولش کردن در کمال تعجب مارو ک نمالیدم بردن
    با 17 سال سن با چش بند تو جنوب تهران نا کجا اباد داشتم سگ لرزه میزدم لخت میزدنمون ی برگ کارتکس دستم حتی هنوزم ک هنوزه نفهمیدم کدوم ارگان گرفته بود مارو

تاحالا شماره افتاده رو گوشیت بدونی Unkown caller ID چیه بگن پاشو بیا شعبه 6 شهید قدوسی ؟ تاحالا شده گوشیت رو بگیرن از کل کانتکت های گوشیت شات بگیرن تا سولاخ اونجات امارتو دارن؟ ن
    اشکال نداره اینجا محیط سایبریه و کی ر گوزایی مثل شما زیاد

و اینک من هیچ فشاری نمیخورم سر محلم و واقعا از ته قلب افتخارمه ک بچه پایین شهرم (اتفاقا از من به تو نصحبت گنج تو همین خرابه هاست) از جایی میام تو پی سی ورد ک کلا مهد هرچی خلاف و اسباب بازی و کثافت کاریو و مواد مخدر مفت ارزون توش و افغانی هایی مثل تورو اعدام میکردن و در بچه هاشون میذارن

عزیز برای بار هزارم اینجا تویتر نیست برو ی اکانت توش بساز دوستای بهتری پیدا میکنی
    و ی نگاه به نوشته تب مرورگرت هم بکنی بد نیست بحث بررسی 3G 4G همراه نوشته کور اقا
    همینطور توصیه ام اینه کاسبت رو عوض کنی ک بت آیس یا اودی بدی انداخته کلا سوزنت رو بیداری گیر کرده فریک زدی
    Last edited by MMDFullHD; 25-07-2023 at 12:23.

5. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

عزیز شکایت ثبت کرده بودم در اخر براحتی گفتند حداقل سرعت اینترنت در قوانین وزارت تخیلی ارتباطات و زیرساخت داغان ایران 256کیلوبایت است و...

چندبار در ساعات مختلفت با انواع پرسنل پشتیبانیشون صحبت کرده بودم که یکی از اینها واقعیت رو گفت اینکه باید سایتهای منطقه شما برروزرسانی بشوند و من مشکل رو ثبت میکنم تا پیگیری کنند...
    منتتها 1سال گذشت و ا

اسمش ایرانه ! همگی کلا در تیمارستانیوت مگابیت و مگابایت را هم نمیداند(پست بالا اولی مثلا زدم)

شما شکایت میکنید اصلا بگو سرعت 265 کیلوبایت هم نی تایم اوت داریم قطعه اینترنت نذار اونا جواب بدن ک اوکیه چون راه حل دیگه ای نی واقعا باید از همین روش پیگیرش باشی
    من چند سال پیش همین داستان بود برام تا شکایت زدم چند ماه بعد براش فیبرکشیدن همراه جهت سکتورش رو تغیر دادن طرف با دستگاه اومد نقشه برداری کرد با گوشیش و دستگاش هرچند خراب کردن دیگه اون سایت و دکل رو البته چن سال قبل بود شاید ب قول رفیقمون اینام گشاد کردن به تخمشونه
    شما رو همون نت همراه وقتی داره 900 کیلوبایت دانلود میکنه بزن دانلود ی جا دیگه سوسکی و از اسپید تست خود همراه ی تست بگیر ک داره زجه میزنه بگو شبا داغونه و قطعی ارتباط داری کلا تایم اوته
    ی دوتا اسکرین هم ضممیه اش کن کار از محکم کاری عیب نکنه
    مطمعنا اون کارشناس سایت یابی رو صبح حتما میفرسته که تست کنه تو گردن نگیر بگو شبا من نت میخوام استفاده کنم داغونه
    حتی اگ دیدید صبح نت خوبه چون فک کنم تا قبل از ساعت 11 ظهر ک ب بخاد شلوغ شه نت خوب شه
    ی گوشی دیگه سوسکی با خط همراه بندازید تو گوشیتون با برنامه ADM بزن از ی سرور نیم بها دانلود از اون سایت سکتورش به شدت سرعتش افت میکنه
    و میتونی به کارشناس بفهمونی ک اوضاع خیته فقط باید زرنگ و پیله اشون بشی همین
    اینجا ایرانه با ی تیکت باز کردن کار پیش جلو نمیره فقط تو مخی و پیله اشون باید بشی

حتما اون کارشناس میزنه ک یا ارتقا بدن سایت و سکتورهاشو مثلا اگ 8T8R هست یا 4 بیان بکننش 16 یا 32 همینطور سایت نود جدید راه بندازن برای افزایش ظرفیت بزنن

وقتی شما تعداد کریر هاتون بالاتر میره 4CA یا 3CA
    توی SINR خیلی تاثیر گذار تر میشه تعداد بالاتر کریر

همچنین استفاده گوشیتون از مدلاسیون 256QAM به شدت دراپ میشه SINR حتی شاید در حد 5 6 اگ حتی مستقیم رو به دکل هم باشید بگیرید

سعی کن تو کل روز تست سرعت رو تو ذهنتون داشته باشید همینطور سیگنال

اگه شبها به قول خودتون 200 مگ میگیرید و این سرعت بالاتر هم امکان داره بره مشکلی از لینک اون دکل نیست مشکل بر میگرده به ظرفیت اون سکتور از سایت جهت تابش خونتون

و اینک اپلودتون هم در حد چن کیلوبیته یا اینکه نه اپلود قوی تر از دانلوده ؟
    Last edited by MMDFullHD; 25-07-2023 at 13:16.

7. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه NinjaLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

و اینک اپلودتون هم در حد چن کیلوبیته یا اینکه نه اپلود قوی تر از دانلوده ؟

خوب نکته ای اشاره کردی دقیقا هرموقع تست میگیرم این اپلود همیشه سرعتش چند برابر دانلود هست

اگر این شکایت هم بیفایده باشد احتمالا از مخابرات سرویس VDSL بگیرم. سرویس FTTH هم سوال کردم که گفتن فعلا نمیدیم چون تا امروز درخاست خیلی کم بوده

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

عزیز من بیداریو ک خیلی قوی اومدی بی ادبی من رو هم ببخشید هرچند به یورمم نی و بی ادب نیستم ولی باید با گاو هایی مثل خودت با زبون خودت صحبت کرد میدونم ک سنت از من بیشتره ولی رک رو راست بات میحرفم . برای ی جوون متولد 78 ای ک در عین حال ک همه چیو تجربه کرده هیچی الان نداره این حرفای تو جک و شوخیه و فقط خنده ای میاره رو لبای من و من به دلقک بودنت بیشتر میخندم

دی سال 96 ک با کلی باتوم تو کله من سر فراخوان روح الله منو سر چهار راه ولیعصر کردن تو گونی شما نبودید بچه های قدیمی و از همین پی سی ورد گروه شاتلند یادشونه اون موقع اونایم ک کف خیابون بودن میدیدم ک دستبند زدن بهم با کاپشن رو سرم بیسیم زدن ک کفتر بیاد (موتور برای بردن تو کوچه های همون اطراف برای سوار کردن تو ون ) و نظاره گر بودن همون موقع امار کار رو گرفتم

امثال شما فقط ادم های قر قروعین و دنده بده همین تا حقوق بیمه بیکاریتون رو نریختن صدات در اومده میدونی ... راست میگی بلندشو برو همین الان میدون انقلاب همون چیزی رو ک خودت میدونی داد بزن

پاشو داشته باشو بذار اندازه خودت لب و دهن انگشت تایپی نباش عین این پرمردا پای ماهواره شبکه چصنشنال نباش

وقت عمل ک برسه دوتا بمب صوتی بترکه عین حیون 4 تادست و پا در میاری از دیوار راستم بالا میری
    به شخص دیدم ک یارو بمب ترکید تو خیابون این پاش به اون پاش میگفت زکی خورد زمین و خود زنی کرد

ادم 30 و چند ساله رو دیدم مثل شما ک تخ م اش چسبیده بود تو ون گریه میکرد ک توروخدا ولم کنید من زن و بچه دارم و اونام ولش کردن در کمال تعجب مارو ک نمالیدم بردن
    با 17 سال سن با چش بند تو جنوب تهران نا کجا اباد داشتم سگ لرزه میزدم لخت میزدنمون ی برگ کارتکس دستم حتی هنوزم ک هنوزه نفهمیدم کدوم ارگان گرفته بود مارو

تاحالا شماره افتاده رو گوشیت بدونی Unkown caller ID چیه بگن پاشو بیا شعبه 6 شهید قدوسی ؟ تاحالا شده گوشیت رو بگیرن از کل کانتکت های گوشیت شات بگیرن تا سولاخ اونجات امارتو دارن؟ ن
    اشکال نداره اینجا محیط سایبریه و کی ر گوزایی مثل شما زیاد

و اینک من هیچ فشاری نمیخورم سر محلم و واقعا از ته قلب افتخارمه ک بچه پایین شهرم (اتفاقا از من به تو نصحبت گنج تو همین خرابه هاست) از جایی میام تو پی سی ورد ک کلا مهد هرچی خلاف و اسباب بازی و کثافت کاریو و مواد مخدر مفت ارزون توش و افغانی هایی مثل تورو اعدام میکردن و در بچه هاشون میذارن

عزیز برای بار هزارم اینجا تویتر نیست برو ی اکانت توش بساز دوستای بهتری پیدا میکنی
    و ی نگاه به نوشته تب مرورگرت هم بکنی بد نیست بحث بررسی 3G 4G همراه نوشته کور اقا
    همینطور توصیه ام اینه کاسبت رو عوض کنی ک بت آیس یا اودی بدی انداخته کلا سوزنت رو بیداری گیر کرده فریک زدی
    کاملا مشخص بود بچه سالی و تجربه ای نداری و با اومدن 4G کاربر اینترنت شدی متولد 78 ! بدو تا برسی
    اختلالات عمدی اینترنت و دوری از دکل را با کد دستوری و شکایت بردن به 195 نمیشه حل کرد احمق جان بهت نمیگم گاو که توهین به حیوان زبان بسته است
    بین سال های 88 تا 95 که کودکی بیش نبودی با یه میکروتیک و هک مک فرکانس های دیتا ، اینترنت ماهواره ای داشتم . حالا ببین چقدر بی تجربه و خامی
    از بزرگترهات بپرس چطور شد که تلگرام فیلتر شد ، بچه جان با 26 سال سن مشخصه تجربه ی من را نداری ، هنوز خیلی بچه ای تو
    کله پوک کودن ، اینترنت از شهریور 1401 نابود شد ! حالا میخوای زنگ بزنی 195 واست درستش کنن ؟!
    این قصه هایی که گفتی را کی واست تعریف کرده ؟ بگو 88 را هم واست تعریف کنه ! 88 چند سالت بود ؟! 10 سال ؟ 12 سال ؟ آخی حییونی !
    برو بشین قیمه ات رو بخور که شفا بگیری ، خیلی بچه سالی دهنت بوی شیر میده دلبندم
    شهریار ، گریه نداشت که گریه میکنی برو بشین مشقت را بنویس بابا جون

چونکه با کودت سر و کارت فتاد - پس زبان کودکی باید گشاد

فکر میکردم بزرگتری میگفتم بیدار شو ! نصف کله ی خالیت هنوز از تخم در نیومده
    کودکی بیش نیستی ، بزرگ میشی درست میشه

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

خوب نکته ای اشاره کردی دقیقا هرموقع تست میگیرم این اپلود همیشه سرعتش چند برابر دانلود هست

اگر این شکایت هم بیفایده باشد احتمالا از مخابرات سرویس VDSL بگیرم. سرویس FTTH هم سوال کردم که گفتن فعلا نمیدیم چون تا امروز درخاست خیلی کم بوده
    اینترنت از شهریور 1401 نابود شد . اختلالات عمدی اینترنت ، دوری از دکل و سرعت پایین فلان اپراتور در فلان شهر و منطقه با شکایت کردن حل نمیشه
    وقتی میبینی همراه اول در منطقه تون وضعیت خوبی نداره باید بری سراغ اپراتور دیگری یا نوع دیگری از اینترنت
    با کد دستوری زدن و فلان ترفند و تماس با 195 ره به جایی نخواهی برد
    اینترنت باید داغون و فیلتر باشه که تند تند بسته بخری عزیزم ! پس فردا میخوان به یه جماعت گشنه ی کباب نخورده را شام و نهار بدن ، فکر کردی پولش از کجا میاد ؟
    کسی بیکار ننشسته که بیاد اینترنتت را درست کنه ، باید هزینه کنی و اینترنت های مختلف را تست بزنی تا بلکه یکیشون بهتر از بقیه واست جواب بده !
    میدونی چند میلیون کاربر اینترنت در ایران داریم ؟ یک دهم درصدشون هم بخوان شکایت کنن ببین چه تعداد میشه
    باید تحقیق کنی و ببینی در منطقه ای که هستی کدوم اپراتور یا کدوم نوع از اینترنت بهتر جواب میده
    همه کم و بیش با اینترنت مشکل دارن و این مشکلات را هم اکثرا تجربه کردیم ، فقط خودت میتونی حلش کنی ! گاهی با صبر ایوب و گاهی با خرج کردن !

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

کاملا مشخص بود بچه سالی و تجربه ای نداری و با اومدن 4G کاربر اینترنت شدی متولد 78 ! بدو تا برسی
    اختلالات عمدی اینترنت و دوری از دکل را با کد دستوری و شکایت بردن به 195 نمیشه حل کرد احمق جان بهت نمیگم گاو که توهین به حیوان زبان بسته است
    بین سال های 88 تا 95 که کودکی بیش نبودی با یه میکروتیک و هک مک فرکانس های دیتا ، اینترنت ماهواره ای داشتم . حالا ببین چقدر بی تجربه و خامی
    از بزرگترهات بپرس چطور شد که تلگرام فیلتر شد ، بچه جان با 26 سال سن مشخصه تجربه ی من را نداری ، هنوز خیلی بچه ای تو
    کله پوک کودن ، اینترنت از شهریور 1401 نابود شد ! حالا میخوای زنگ بزنی 195 واست درستش کنن ؟!
    این قصه هایی که گفتی را کی واست تعریف کرده ؟ بگو 88 را هم واست تعریف کنه ! 88 چند سالت بود ؟! 10 سال ؟ 12 سال ؟ آخی حییونی !
    برو بشین قیمه ات رو بخور که شفا بگیری ، خیلی بچه سالی دهنت بوی شیر میده دلبندم
    شهریار ، گریه نداشت که گریه میکنی برو بشین مشقت را بنویس بابا جون

چونکه با کودت سر و کارت فتاد - پس زبان کودکی باید گشاد

فکر میکردم بزرگتری میگفتم بیدار شو ! نصف کله ی خالیت هنوز از تخم در نیومده
    کودکی بیش نیستی ، بزرگ میشی درست میشه
    باشه زورو تو خوبی

در مورد اینترنت ماهواره ایت اون زمان من 10 سالگی بقول خودت این حرکتارو من اون موقع عنشو در اوردم با همین سن کم
    ولی میدونی منتهی فرق منوتو چیه اون زمان تو چیه سسشعر میگی هک فرکانسو اینارو من که میدونم تو اون تایما تو داشتی افلاین داشتی رو w3 پو ر ن هایی ک بقیه میزدن دان رو دان میکردی میدیدی و همچنان موفقیتت هفته ای 25 بار زدنه
    چاقال تو ی پول نت خوب برا الان نداری چ برسه اون تایم ک نون نداشتید بخورید

واسه من سسشعر میکروتیک اینارو نیا باو شیشه ای
    Last edited by MMDFullHD; 27-07-2023 at 23:06.

12. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

باشه زورو تو خوبی

در مورد اینترنت ماهواره ایت اون زمان من 10 سالگی بقول خودت این حرکتارو من اون موقع عنشو در اوردم با همین سن کم
    ولی میدونی منتهی فرق منوتو چیه اون زمان تو چیه سسشعر میگی هک فرکانسو اینارو من که میدونم تو اون تایما تو داشتی افلاین داشتی رو w3 پو ر ن هایی ک بقیه میزدن دان رو دان میکردی میدیدی و همچنان موفقیتت هفته ای 25 بار زدنه
    چاقال تو ی پول نت خوب برا الان نداری چ برسه اون تایم ک نون نداشتید بخورید

واسه من سسشعر میکروتیک اینارو نیا باو شیشه ای

در اینکه من خوبم شکی نیست ، آفرین که فهمیدی ، دو امتیاز
    نمیدونم چرا قیمه هارو خوردی ولی شفا نگرفتی ! دیدی اینستا شربت میخورن شفا میگیرن ؟ حتما امتحان کن
    مثل همیشه یه چیزی شنیدی مثل طوطی تکرار میکنی ! بهت گفتن دبلیو تری دانلود آفلاین میزدن ؟
    فرق مک سکیور با مک غیر سکیور چیه ؟ همین را جواب بدی تاج استادی میزارم سر اونی که بهت گفته دبلیو تری آفلاین میزده !

مشکل شخصی ندارم ، بعدا متوجه شدم چرا اینقدر ساده ای !
    ممنون که قصد کمک به کاربران را داری ، موفق باشی عزیزم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •