تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1312 از 1319 اولاول ... 312812121212621302130813091310131113121313131413151316 ... آخرآخر
نمايش نتايج 13,111 به 13,120 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

درود
    چند صفحه قبل هم نوشتم ولی فکر نکنم کسی خونده باشه
    من سرویس ۲۰ تومنی تا ۱۱ صبح رو با سیمکارتی که چندماه خاموش
    بود گرفتم ... بعد از ۵۰ گیگ محدود شد تازه از سایتهای داخلی هم دانلود کرده
    بودم ... و الان چه داخلی چه خارجی سرعتم محدود شد روی ۸۰ تا ۱۲۰ کیلوبایت
    پشتیبانی گفت محدودیت ۱۰۰ گیگ الکی هست و زودتر محدود میشید
    در صورتیکه راحت تا ۱۰ مگابایت میگرفتم قبلش
    پشتیبانی همراه اول چی گفت ؟

پشتیبانی خودش به کاربر میگه برو کشکت رو بساب اینجا ایرانه ولی یه اسکول داریم با پرچم اوکراین ، به همه میگه زنگ بزن 195 شکایت کن !

طرف شهریار نشسته گویی سوئد نروژ فنلاند زندگی میکنه ! جوونی و جاهلی

نوشته ی شمارو خونده بودم ، همینه که هست . دفعه بعد بسته گرفتم تجربم را اینجا مینویسم

2. این کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

توضیحاتت کاملا غلطه
    همونطور که اشاره شد ، بچه سالی یه چیزی شنیدی
    اسمش روشه ، مک سکیور قابل هک کردن نیست ! چه ربطی به وی پی ان داره شاسکول ؟ چه ربطی به فرکانس مخفی داره کودن ؟!
    حیوان هم فهمید اختلالات عمدی اینترنت در این مملکت را نمیشه با 195 حل کرد ، اما ابلهی چون تو نخواهد فهمید !
    یه سری فرمایشات خودت را مرور کن ، گفتن ؟ میخریدن ؟ یه چیزی شنیدی ، تجربه شخصی نداری دلبندم
    رنج آیپی مک سکیور با چه اعدادی شروع میشه ؟ جواب دادی تاج استادی میزارم سر اونی که واست اسکای نت نصب کرد فایل سوخته بگیری !
    فایل سوخته با سگمنت قابل تعمیر بود ، اونزمانی که تو فهمیدی آفلاین چیه دیگه دورش تموم شده بود ! آفلاین زدن هم بلد نبودی گل پسر
    ممنون که هستی و 195 را به ما یاد میدی ! هر وقت شهریار شهرشد ، تو هم استاد میشی میفهمی کجا زندگی میکنی ! حالا بدو تا برسی
    قصد کل کل ندارم. سنم هم کم نیست (به سال عضویت یه نگاه میتونی بندازی)
    درک میکنم منظورت چیه. که نباید کلا خیلی دنبال کمک گرفتن از کسی/جایی باشیم که زیرمجموعه مشکل اصلی مون هست.
    ولی شرایط ما اینه الان. شاید همین دست به شورت شدن! ما به امثال 195 یه جورایی در نهایت استفاده تبلیغاتی و... داشته باشه براشون و به ضرر مردم باشه. شاید هم خیلی تاثیر منفی نداشته باشه و کمی کمک کنه به شرایط (شرایط کسی که دنبال حل مشکلش هست در کوتاه مدت)
    به هر حال کسی که میاد اینجا دنبال راه حل کوتاه مدته. مساله هم انقدر ساده نیست که مثلا شما فکر کنی «همین شماهایی که میرید از قاضی کمک میگیرید در راستای شکایت از قاضی، درمان رو به تاخیر میندازید». حداقل خاصیتی که داره اینه که طرف نت ش بهتر میشه، میتونه راحت تر در جریان مطالب قرار بگیره و به روز شه.
    انقدر هم لطفا قدمت خودمون رو به رخ ملت نکشیم! جان خودم افتخار نداره. این مطالب که اسمش رو میذاری هک، زمان اینترنت دایال آپ هم آموزش صفر تا صد اون موضوع تو نت بود. قصد تمسخر ندارم ولی واقعا افتخار نداره. کسی ممکنه صرفا اطلاعات قدیمیش بیشتر از شخص دیگه باشه و بیاد همونو بکنه تو چشم طرف مقابل. مثلا بگه زمان ما که با بیسیک تحت ام اس داس کد میزدیم شما کجا بودی! بعد همین شخص اطلاعاتش به روز نباشه
    تاپیک رو منحرف نکنیم خلاصه. من هی میومدم ببینم کسی جواب سوال منو داده یا نه. به جاش این پست ها رو باید میخوندم

4. 6 کاربر از Mohsen_mzh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

قصد کل کل ندارم. سنم هم کم نیست (به سال عضویت یه نگاه میتونی بندازی)
    درک میکنم منظورت چیه. که نباید کلا خیلی دنبال کمک گرفتن از کسی/جایی باشیم که زیرمجموعه مشکل اصلی مون هست.
    ولی شرایط ما اینه الان. شاید همین دست به شورت شدن! ما به امثال 195 یه جورایی در نهایت استفاده تبلیغاتی و... داشته باشه براشون و به ضرر مردم باشه. شاید هم خیلی تاثیر منفی نداشته باشه و کمی کمک کنه به شرایط (شرایط کسی که دنبال حل مشکلش هست در کوتاه مدت)
    به هر حال کسی که میاد اینجا دنبال راه حل کوتاه مدته. مساله هم انقدر ساده نیست که مثلا شما فکر کنی «همین شماهایی که میرید از قاضی کمک میگیرید در راستای شکایت از قاضی، درمان رو به تاخیر میندازید». حداقل خاصیتی که داره اینه که طرف نت ش بهتر میشه، میتونه راحت تر در جریان مطالب قرار بگیره و به روز شه.
    انقدر هم لطفا قدمت خودمون رو به رخ ملت نکشیم! جان خودم افتخار نداره. این مطالب که اسمش رو میذاری هک، زمان اینترنت دایال آپ هم آموزش صفر تا صد اون موضوع تو نت بود. قصد تمسخر ندارم ولی واقعا افتخار نداره. کسی ممکنه صرفا اطلاعات قدیمیش بیشتر از شخص دیگه باشه و بیاد همونو بکنه تو چشم طرف مقابل. مثلا بگه زمان ما که با بیسیک تحت ام اس داس کد میزدیم شما کجا بودی! بعد همین شخص اطلاعاتش به روز نباشه
    تاپیک رو منحرف نکنیم خلاصه. من هی میومدم ببینم کسی جواب سوال منو داده یا نه. به جاش این پست ها رو باید میخوندم
    درود بر شما
    شخصا مشکلی با این کاربر ندارم ، قبلا نوشتم شکایت از قاضی را نزد قاضی نمیبرن ، خوشبختانه متوجه کلیت صحبتم هستید
    تماس با 195 جز مشروعیت دادن به سیستم فاسد و اتلاف وقت هیچ نتیجه ای نخواهد داشت ، باور کنید ما هم تجربه ی امروز را نداشتیم و این راه ها را امتحان کردیم
    اگر دقت کنیدهستنند کسانیکه در برابر حرف حق آشفته میشن ، در همین تاپیک کاربرهای این مدلی زیاد داشتیم که خوشبختانه اینقدر یاوه گویی کردند که دمشون چیده شد
    کسی که 26 سال سن داره مسلما تجربه ی فردی با 40 سال سن را نداره ، این به رخ کشیدن و افتخار کردن نیست دوست خوبم ، این یک واقعیت هست
    مثل اینه که من بیام از تجربه ی کنکور دو میلیون و 100 هزار داوطلبی خودم برای دهه هشتادی تعریف کنم ! چیزی که ماها با پوست و استخوان حس کردیم نوشتی نیست
    این مدل حرف ها و امیدهای واهی دادن به مسائلی که قبلا تجربه کردیم و نتیجه اش را دیدیم شبیه عوام فریبی های جواد و ممد و دار دسته ی ... بله !
    عزیز بنده خودم گروه داشتم سال 85 ، بعد از شکل گیری ایلست خدابیامرز ! چیزی که شما میگی در نت نبود و نیست ، یه سری آموزش های کلی و ناقص الماس هاستینگ بود که برای خریدارن سرور میکروتیک ارائه میکرد ، سال 85 که بنده گروه داشتم این دوست بچه سالمون 7 سالش بوده ! بعدها ست ست ( عصرجوان ) و پرشین باکس و نت آفلاین و تک آفلاین و ... زائیده شدن !
    به قول شما افتخار نیست ، بنده هم افتخار نمیکنم ولی تجربه ای هست که فقط با زحمت کشیدن و سپیدی مو به دست میاد نه حرف های بیهوده و پوچ و آمال اسهال طلبی !
    اینترنت از شهریور 1401 نابود شد ، با سرمه کشیدن به چشمش نه خوب میشه نه خوشگل ! ممنونم از نظرتون
    نکته آخر ، جواب یاوه گو و نادان را ندی فکر میکنه حرف های خوب و درستی زده ! وگرنه این کوچولو در حد بحث کردن نیست ، هنوز به ریش حسن آویزونن این جماعت !
    Last edited by mehr1362; 31-07-2023 at 21:36.

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

عزیز بنده خودم گروه داشتم سال 85 ، بعد از شکل گیری ایلست خدابیامرز ! چیزی که شما میگی در نت نبود و نیست ، یه سری آموزش های کلی و ناقص الماس هاستینگ بود که برای خریدارن سرور میکروتیک ارائه میکرد ، سال 85 که بنده گروه داشتم این دوست بچه سالمون 7 سالش بوده ! بعدها ست ست ( عصرجوان ) و پرشین باکس و نت آفلاین و تک آفلاین و ... زائیده شدن !
    با عرض معذرت از دوستان پیگیر این تاپیک بدلیل پست نامربوط بنده ولی چون شما دوست عزیز کاسب مون مثل اینکه از تاریخچه دانلود افلاین خبر دارین بفرمایید اصلا این کار رو (دانلود افلاین) اولین بار کی یا چه کسانی وارد ایران کردن و به شما اموزش دادن؟ خیلی علاقمندم بیشتر در این زمینه بدونم.
    ممنون

- - - Upda
    Last edited by dvb55; 31-07-2023 at 22:28.

7. این کاربر از dvb55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت ESPSV's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

پشتیبانی همراه اول چی گفت ؟

پشتیبانی خودش به کاربر میگه برو کشکت رو بساب اینجا ایرانه ولی یه اسکول داریم با پرچم اوکراین ، به همه میگه زنگ بزن 195 شکایت کن !

طرف شهریار نشسته گویی سوئد نروژ فنلاند زندگی میکنه ! جوونی و جاهلی

نوشته ی شمارو خونده بودم ، همینه که هست . دفعه بعد بسته گرفتم تجربم را اینجا مینویسم

درود
    چون حجم دانلود شده را نمیشه متوجه شد از اپ همراه من
    تماس گرفتم .. گفت 50 گیگ دانلود کردی برای همین سرعت محدود شده
    گفتم که نوشته بعد از 100 گیگ محدود میشه .. گفت خیر ... این محدودیت
    زودتر و بعد از 50 گیگ اعمال میشه !!! گفتم 2 هفته دیگه سرویس من باقی مانده
    باید با سرعت حدود 100 کیلو کار کنم .. گفت محدودیت هست و نمیشه کاری کرد
    وجالب اینکه فقط از سایتهای داخلی و با ترافیک تخفیف دار هم استفاده کرده بودم
    ولی بازم با 20 تومن 50 گیگ دانلود با سرعت 10 مگابایت میارزه به نظرم

حداقل از صداقتش خوشم اومد نگفت مودمت خرابه یا سیستمت ویروس داره و
    ما محدودیتی نذاشتیم
    Last edited by ESPSV; 01-08-2023 at 09:13.

9. این کاربر از ESPSV بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

درود
    چون حجم دانلود شده را نمیشه متوجه شد از اپ همراه من
    تماس گرفتم .. گفت 50 گیگ دانلود کردی برای همین سرعت محدود شده
    گفتم که نوشته بعد از 100 گیگ محدود میشه .. گفت خیر ... این محدودیت
    زودتر و بعد از 50 گیگ اعمال میشه !!! گفتم 2 هفته دیگه سرویس من باقی مانده
    باید با سرعت حدود 100 کیلو کار کنم .. گفت محدودیت هست و نمیشه کاری کرد
    وجالب اینکه فقط از سایتهای داخلی و با ترافیک تخفیف دار هم استفاده کرده بودم
    ولی بازم با 20 تومن 50 گیگ دانلود با سرعت 10 مگابایت میارزه به نظرم

حداقل از صداقتش خوشم اومد نگفت مودمت خرابه یا سیستمت ویروس داره و
    ما محدودیتی نذاشتیم
    درود ، ممنونم
    قبلا بعد از 100 گیگ میشد از سایت هایی که ترافیک داخلی دارن بدون محدودیت سرعت دانلود زد ، سایت های خوب فیلم و سریال و گیم هم هستن یه تعدادی
    دیگه بسته ی جایگزینی نیست ، فقط 30 گیگ دو تا هفت صبح ایرانسل 9 تومن ، سرعت 250 کیلوبایت حداقل برای وبگردی های ساده کافی بود اگر اینهمه فیلترینگ و اختلالات اینترنت نداشتیم
    اگر 50 گیگ 20 تومن را با قیمت پفک نمکی مقایسه کنیم می ارزه ، ولی در کل ملتی هستیم که همیشه به کم عادتمون دادن
    همین تاپیک خاطرم هست ، بعد از اینکه همراه اول محدودیت 100 گیگ را گذاشت یه عده داخل همین تاپیک رقص و شادمانی میکردن ! با همچین موجودات مازوخیسمی شدیم ایران
    با خط آخرتون موافقم ،صداقت گوهریست کمیاب
    Last edited by mehr1362; 02-08-2023 at 00:22.

11. این کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

با عرض معذرت از دوستان پیگیر این تاپیک بدلیل پست نامربوط بنده ولی چون شما دوست عزیز کاسب مون مثل اینکه از تاریخچه دانلود افلاین خبر دارین بفرمایید اصلا این کار رو (دانلود افلاین) اولین بار کی یا چه کسانی وارد ایران کردن و به شما اموزش دادن؟ خیلی علاقمندم بیشتر در این زمینه بدونم.
    ممنون

- - - Upda
    درود
    کاسب نیستم ولی کاسب ها را دوست دارم
    دوست عزیزم ، اگر حمل بر خودستایی نشود ...بنده تاریخچه ی دانلود آفلاین هستم و قدیمی تر از خودم سراغ ندارم
    آفلاین کالا نبود که بگیم چه زمانی وارد شد یا چه کسانی وارد کردند ، اما اگر منظورتون این باشه که آفلاین از کجا اومد و ایرانی ها از کجا یاد گرفتند نیاز هست به ذکر توضیحات مفصل و تاریخچه ی آن
    آفلاین زمانی حیات داره که آنلاینی وجود داشته باشه ، بنابراین آفلاین زمانی زائیده شد که برنامه های شکار توسط روس ها و روس زبان ها و مردمان شوروی سابق نوشته شد
    به عبارت دیگر ، حیات آفلاین وابسته هست به وجود آنلاین و اینکه دانلودر با چه روشی به مک متصل باشد !
    برمیگردیم به برنامه های شکار ( به قول روس ها ، ماهیگیری ) و هر برنامه ی مرتبط با دی وی بی ، تمام این برنامه ها از شروعشون اسکای گرابر ( که برای آفلاین بود ) تا برنامه های مکمل مثل کریزی اسکن و برنامه های مرتبط با هک مثل bdadatax نوشته ی روس ها یا روس زبان ها ( مثل استاد ارجمند کریزی کت ، اهل خارکیف اوکراین ) هست و ما هر چه در این زمینه داریم به همت روس زبان هاست .
    بنده آفلاین را سال 1382 از فروم های روس زبان آموختم ، البته با صرف وقت بسیار و آزمون و خطاهای بسیار ... به دو دلیل ساده : اول زبان روسی ، دوم عدم وجود هیچ آموزشی به زبان فارسی
    در نتیجه ، آفلاین و تکمیل آن ( پیشرفت برنامه ها در دریافت فایل ها از پروتوکول های مختلف ) صفر تا صد به تلاش روس ها و روس زبان هاست !
    اولین گروه آفلاین در ایران ایلست نام داشت ( سال 1384 ) ، بنابر این هیچ فارسی زبانی به بنده آموزش نداده و هر آموزشی که طی این دوران دیده اید کپی از آموزش روس هاست
    حتی تصحیح باگ های درایورهای کارت های مختلف دی وی بی از گذشته تا امروز ، نتیجه ی همت و تلاش یک اوکراینی به نام کریزی کت است و ایرانی ها و ملیتهای مختلف بسیار به این شخص مدیون هستد
    استاد ارجمند کریزی کت با آواتار گربه را میتونید در فروم های آمریکایی و روس زبان و فروم تی بی اس پیدا کنید ! نیاز به تاریخچه داشتید باید به این مطالب جزئیاتی اضافه کنم
    Last edited by mehr1362; 02-08-2023 at 00:02.

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

استاد ارجمند کریزی کت با آواتار گربه را میتونید در فروم های آمریکایی و روس زبان و فروم تی بی اس پیدا کنید ! نیاز به تاریخچه داشتید باید به این مطالب جزئیاتی اضافه کنم
    تا اینجا مشخص شد که برنامه نویس نرم افزار جناب گریزی کت بودن. اما خود روش دانلود افلاین به این صورت که فایل سفارش بدی به دانلودر پابلیک نبوده. گروه خارجی در زمینه دانلود فایل به این روش اون موقع وجود داشته که فعال بوده باشه؟ اگر جزییات رو اضافه کنید که عالی می شه.
    پ.ن: از سال 82 تا 84 قبل از اینکه اولین فروم بیاد شما جایی اموزش یا مطلبی ننوشتین.
    Last edited by dvb55; 02-08-2023 at 21:37.

14. این کاربر از dvb55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

تا اینجا مشخص شد که برنامه نویس نرم افزار جناب گریزی کت بودن. اما خود روش دانلود افلاین به این صورت که فایل سفارش بدی به دانلودر پابلیک نبوده. گروه خارجی در زمینه دانلود فایل به این روش اون موقع وجود داشته که فعال بوده باشه؟ اگر جزییات رو اضافه کنید که عالی می شه.
    پ.ن: از سال 82 تا 84 قبل از اینکه اولین فروم بیاد شما جایی اموزش یا مطلبی ننوشتین.

درود
    اشتباه متوجه شدین عزیز ، کریزی کت برنامه نویس برنامه های دانلود آفلاین نبوده ، ایشون یه اوکراینی هست که سال هاست در زمینه ی کارت های دی وی بی فعاله و برنامه های بسیار مهمی در این زمینه نوشته و باگ های درایورهای دی وی بی های مختلف را تصحیح کرده ، بخوام در یک جمله بنویسم حیات دی وی بی به حیات ایشون بسیار وابسته بوده !
    برنامه هایی که نوشته در زمینه آنالیز سیگنال ، بلایند اسکن ، برنامه های مرتبط با هک ، استریم ریدرها ، درایورها ، پلاگین ها و ...

شروع آفلاین زمانی بوده که اولین برنامه برای دانلود آفلاین نوشته شده ، قبلا نوشتم که حیات آفلاین وابسته هست به وجود آنلاین . به عبارت ساده تر ، شرط اولیه ی دریافت فایلی توسط برنامه های آفلاین اینه که یک فرد مکی را در یک فرکانس دیتا به صورت قانونی ( اجاره ) و یا غیر قانونی ( هک مک ) در اختیار بگیره و اون فایل خاص را دانلود بزنه تا دیگران بتونن به صورت آفلاین بگیرن
    در سال های اول هکری نبوده و مک ها اجاره ای بودند ، بنابراین آفلاین برنامه ریزی شده ( مثل برنامه هفتگی آفلاین که ایرانی ها و البته خارجی ها داشتند ) وجود نداشته ، در سال های ابتدایی دانلودرها اکثرا روس و یا روس زبان ( کشورهای تجزیه شده شوروی سابق ) و یا عرب بودند ، فایل های دریافتی در اون سال ها ملیت دانلودرها را مشخص میکرد .
    باید برگردم به تاریخچه و از اول با جزئیات بنویسم :
    اولین گروه ایرانی آفلاین ایلست بود سال 1384 ، ولی آفلاین قبل از این زمان هم بوده ولی در ایران برای عموم ناشناخته بوده ، سال 85 گروه های دیگری شکل گرفتند که برنامه هفتگی داشتند و برنامه های هفتگی هم معمولا با نظرات کاربران برنامه ریزی میشد .
    گروه های پرشین باکس - فری آفلاین - بیا تو آفلاین -پارس آفلاین -انجمن ها - ست ست 3 -دانلود آفلاین - آفلاین فور یو - عصرجوان ... همگی دریک مقطع ( 1385 ) شکل گرفتند و تنور آفلاین داغ بود .
    برنامه هفتگی داشتند و در جدول روزها کاربر میدونست مثلا روز شنبه چه فایل هایی قراره دانلود بشه و ساعت دانلود از چه ساعتی تا چه ساعتی خواهد بود .
    فایل های دریافتی : فیلم و سریال ، مستند ، کشتی کج ، مراسمها جشن ها کنسرت ها ، نرم افزارها و آموزشی ، گیم
    ( من الان میتونم با دقت 100 درصد برنامه هفتگی این گروه ها را در سال 85 به شما بگم ، چون همه ی اینارو به عنوان خاطرات و یادگاری نگهداری کردم ! )
    بعد از اینها گروه های دیگری هم اومدند و زیاد هم بودند ، مثل آفلاین روی خط و ...
    اما عمومی شدن آفلاین در ایران بر میگرده به سال 88 ، با اومدن گروه هایی مثل تک آفلاین ، نت آفلاین ، آفلاین فا و گروه های قدیمی دیگری که با تغییر نام فروم برمیگشتن
    از سال 88 به بعد ، تنش و دعوا و درگیری ها و یارکشی ها بین این گروه ها شروع شد ، مک ها دیگه اجاره ای نبودند و این گروه ها با مک هک شده خدمات آفلاین ارائه میکردند ، فایل ها کد میشدند و فقط کسانی میتونستند از فایل ها استفاده کنند که حق عضویت پرداخت کرده بودند ، چون مک ها هکی بودند گروه ها به مک های گروه دیگر حمله و در روند دانلود اختلال ایجاد میکردند .
    این داستانها ادامه داشت تا اینکه در سال 90 یک گروه حرفه ای روسی با یک مک پرسرعت قانونی 24 ساعته 7 روز هفته 30 روز ماه و 365 روز سال بدون وقفه به روس ها و هر ملیتی که در بیم ماهواره بود آفلاین میداد ، این گروه تا سال 92 قعال بود و باعث شدگروه های ایرانی از صحنه ی روزگار محو شوند !
    مک این گروه با نام مک FB بین ایرانی ها شناخته میشد ( دو کاراکتر آخر مک FB بود ، هر مک 10 کاراکتر دارد ) ، سایت این گروه با نام zone214 جز خاطرات فراموش نشدنی ملت آفلاین باز ایران است .
    ادمین روسی این گروه با نام BAT مورد توجه ایرانی ها بود ، فایل ها در ابتدا رایگان بودند ولی به دلیل کرم ریختن های ایرانی ها ، با ایرانی ها لج شد !
    مدیران گروه های ایرانی که کاسبی خود را با مک های هکی در خطر می دیدند به مک این گروه حمله کردند که البته جز روسیاهی به نتیجه ای نرسیدند ، BAT تمام کاربران ایرانی را شناسایی و از فروم اخراج میکرد به طوری که عضو شدن در فروم zone214 برای ایرانی های آفلاین باز به آرزو بدل شد ، تمام فایل ها پسورد گذاری شدند و پسوردها بعد از یکی دو ماه عمومی میشدند ، رقابت ایرانیها برای بدست آوردن پسورد فایل ها دیدنی بود !
    این گروه حرفه ای ترین گروه آفلاین بود ، روند دانلود شدن فایل ها و دانلودهای در صف به صورت گرافیکی برای عموم قابل مشاهده بود ، گروه های ایرانی یک نفر را با عنوان گزارشگر لحظه به لحظه مامور میکردند که براساس برنامه ی دانلود خودش درصددانلود و تکمیل فایل را گزارش کند . این شخص باید شب تا صبح بیدار میموند برای انجام این مسئولیت !
    فایل های دانلود شده بسیار حجیم و با کیفیت بودند ، تصورکنید سال 91 فیلمی گرفتند باحجم 34 گیگابایت !
    تا اینکه به مسیر 90 شرقی کوچ کرد و ایرانی ها در اواخر روزگار آفلاین ، محروم ماندند
    بعد از این گروه روسی ، آخرین گروه ایرانی به نام آفلاین فا در اواخر91 و اوایل 92 در مسیر 12.5 غربی فعال بود و با مک های هکی عضوگیری کرد ، مک ها به دلیل دانلود بی رویه تخلیه شدند و دوران گروه های دانلود آفلاین ایرانی به سراومد ( آفلاین الان هم وجود داره ولی چیز خاصی شکارنمیشه )
    به غیر از این گروه روسی فقط یک گروه سوریه ای داشتیم که مدتی آفلاین رایگان میداد ( چند سال قبل از این گروه روسی)

برنامه های آفلاین در روندی که بیش ازیک دهه به طول انجامید پیشرفت کردند ، از اسکای گرابر شروع شد ، اسکای نت و مانا ، اسکای نت لینوکسی ، فیش ست و در نهایت تست اسکای .
    برنامه نویسان برنامه های آفلاین یک نفر نبودند ، تیمی نوشته شدند و روند تکمیلشون سال ها طول کشید ، مثل برنامه نویسان pcsx2 ( شبیه ساز پلی استیشن دو )
    چواب آخرین سوالتون ، مطلبی ننوشتم چون باید برای جه کسی مینوشتم؟! فقط 3 ماه خودم در شهر میگشتم تا بتونم اسکای استار 2.6 آلمانی پیدا کنم !
    گستردگی اینترنت و تعداد کاربران در اون زمان یک صد هزارم زمان حال نبود ! خود اینترنت ناشناخته بود چه برسه به دی وی بی و آفلاین
    Last edited by mehr1362; 04-08-2023 at 05:11.

16. 2 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

درود
    اشتباه متوجه شدین عزیز ، کریزی کت برنامه نویس برنامه های دانلود آفلاین نبوده ، ایشون یه اوکراینی هست که سال هاست در زمینه ی کارت های دی وی بی فعاله و برنامه های بسیار مهمی در این زمینه نوشته و باگ های درایورهای دی وی بی های مختلف را تصحیح کرده ، بخوام در یک جمله بنویسم حیات دی وی بی به حیات ایشون بسیار وابسته بوده !
    برنامه هایی که نوشته در زمینه آنالیز سیگنال ، بلایند اسکن ، برنامه های مرتبط با هک ، استریم ریدرها ، درایورها ، پلاگین ها و ...

شروع آفلاین زمانی بوده که اولین برنامه برای دانلود آفلاین نوشته شده ، قبلا نوشتم که حیات آفلاین وابسته هست به وجود آنلاین . به عبارت ساده تر ، شرط اولیه ی دریافت فایلی توسط برنامه های آفلاین اینه که یک فرد مکی را در یک فرکانس دیتا به صورت قانونی ( اجاره ) و یا غیر قانونی ( هک مک ) در اختیار بگیره و اون فایل خاص را دانلود بزنه تا دیگران بتونن به صورت آفلاین بگیرن
    در سال های اول هکری نبوده و مک ها اجاره ای بودند ، بنابراین آفلاین برنامه ریزی شده ( مثل برنامه هفتگی آفلاین که ایرانی ها و البته خارجی ها داشتند ) وجود نداشته ، در سال های ابتدایی دانلودرها اکثرا روس و یا روس زبان ( کشورهای تجزیه شده شوروی سابق ) و یا عرب بودند ، فایل های دریافتی در اون سال ها ملیت دانلودرها را مشخص میکرد .
    باید برگردم به تاریخچه و از اول با جزئیات بنویسم :
    اولین گروه ایرانی آفلاین ایلست بود سال 1384 ، ولی آفلاین قبل از این زمان هم بوده ولی در ایران برای عموم ناشناخته بوده ، سال 85 گروه های دیگری شکل گرفتند که برنامه هفتگی داشتند و برنامه های هفتگی هم معمولا با نظرات کاربران برنامه ریزی میشد .
    گروه های پرشین باکس - فری آفلاین - بیا تو آفلاین -پارس آفلاین -انجمن ها - ست ست 3 -دانلود آفلاین - آفلاین فور یو - عصرجوان ... همگی دریک مقطع ( 1385 ) شکل گرفتند و تنور آفلاین داغ بود .
    برنامه هفتگی داشتند و در جدول روزها کاربر میدونست مثلا روز شنبه چه فایل هایی قراره دانلود بشه و ساعت دانلود از چه ساعتی تا چه ساعتی خواهد بود .
    فایل های دریافتی : فیلم و سریال ، مستند ، کشتی کج ، مراسمها جشن ها کنسرت ها ، نرم افزارها و آموزشی ، گیم
    ( من الان میتونم با دقت 100 درصد برنامه هفتگی این گروه ها را در سال 85 به شما بگم ، چون همه ی اینارو به عنوان خاطرات و یادگاری نگهداری کردم ! )
    بعد از اینها گروه های دیگری هم اومدند و زیاد هم بودند ، مثل آفلاین روی خط و ...
    اما عمومی شدن آفلاین در ایران بر میگرده به سال 88 ، با اومدن گروه هایی مثل تک آفلاین ، نت آفلاین ، آفلاین فا و گروه های قدیمی دیگری که با تغییر نام فروم برمیگشتن
    از سال 88 به بعد ، تنش و دعوا و درگیری ها و یارکشی ها بین این گروه ها شروع شد ، مک ها دیگه اجاره ای نبودند و این گروه ها با مک هک شده خدمات آفلاین ارائه میکردند ، فایل ها کد میشدند و فقط کسانی میتونستند از فایل ها استفاده کنند که حق عضویت پرداخت کرده بودند ، چون مک ها هکی بودند گروه ها به مک های گروه دیگر حمله و در روند دانلود اختلال ایجاد میکردند .
    این داستانها ادامه داشت تا اینکه در سال 90 یک گروه حرفه ای روسی با یک مک پرسرعت قانونی 24 ساعته 7 روز هفته 30 روز ماه و 365 روز سال بدون وقفه به روس ها و هر ملیتی که در بیم ماهواره بود آفلاین میداد ، این گروه تا سال 92 قعال بود و باعث شدگروه های ایرانی از صحنه ی روزگار محو شوند !
    مک این گروه با نام مک FB بین ایرانی ها شناخته میشد ( دو کاراکتر آخر مک FB بود ، هر مک 10 کاراکتر دارد ) ، سایت این گروه با نام zone214 جز خاطرات فراموش نشدنی ملت آفلاین باز ایران است .
    ادمین روسی این گروه با نام BAT مورد توجه ایرانی ها بود ، فایل ها در ابتدا رایگان بودند ولی به دلیل کرم ریختن های ایرانی ها ، با ایرانی ها لج شد !
    مدیران گروه های ایرانی که کاسبی خود را با مک های هکی در خطر می دیدند به مک این گروه حمله کردند که البته جز روسیاهی به نتیجه ای نرسیدند ، BAT تمام کاربران ایرانی را شناسایی و از فروم اخراج میکرد به طوری که عضو شدن در فروم zone214 برای ایرانی های آفلاین باز به آرزو بدل شد ، تمام فایل ها پسورد گذاری شدند و پسوردها بعد از یکی دو ماه عمومی میشدند ، رقابت ایرانیها برای بدست آوردن پسورد فایل ها دیدنی بود !
    این گروه حرفه ای ترین گروه آفلاین بود ، روند دانلود شدن فایل ها و دانلودهای در صف به صورت گرافیکی برای عموم قابل مشاهده بود ، گروه های ایرانی یک نفر را با عنوان گزارشگر لحظه به لحظه مامور میکردند که براساس برنامه ی دانلود خودش درصددانلود و تکمیل فایل را گزارش کند . این شخص باید شب تا صبح بیدار میموند برای انجام این مسئولیت !
    فایل های دانلود شده بسیار حجیم و با کیفیت بودند ، تصورکنید سال 91 فیلمی گرفتند باحجم 34 گیگابایت !
    تا اینکه به مسیر 90 شرقی کوچ کرد و ایرانی ها در اواخر روزگار آفلاین ، محروم ماندند
    بعد از این گروه روسی ، آخرین گروه ایرانی به نام آفلاین فا در اواخر91 و اوایل 92 در مسیر 12.5 غربی فعال بود و با مک های هکی عضوگیری کرد ، مک ها به دلیل دانلود بی رویه تخلیه شدند و دوران گروه های دانلود آفلاین ایرانی به سراومد ( آفلاین الان هم وجود داره ولی چیز خاصی شکارنمیشه )
    به غیر از این گروه روسی فقط یک گروه سوریه ای داشتیم که مدتی آفلاین رایگان میداد ( چند سال قبل از این گروه روسی)

برنامه های آفلاین در روندی که بیش ازیک دهه به طول انجامید پیشرفت کردند ، از اسکای گرابر شروع شد ، اسکای نت و مانا ، اسکای نت لینوکسی ، فیش ست و در نهایت تست اسکای .
    برنامه نویسان برنامه های آفلاین یک نفر نبودند ، تیمی نوشته شدند و روند تکمیلشون سال ها طول کشید ، مثل برنامه نویسان pcsx2 ( شبیه ساز پلی استیشن دو )
    چواب آخرین سوالتون ، مطلبی ننوشتم چون باید برای جه کسی مینوشتم؟! فقط 3 ماه خودم در شهر میگشتم تا بتونم اسکای استار 2.6 آلمانی پیدا کنم !
    گستردگی اینترنت و تعداد کاربران در اون زمان یک صد هزارم زمان حال نبود ! خود اینترنت ناشناخته بود چه برسه به دی وی بی و آفلاین

با تشکر از شما بابت به اشتراک گذاشتن تجربتون در این زمینه . دو تا مطلب هست که من به تجربیات دوستمون می تونم اضافه کنم. این مطلب رو که می گم تاریخش قبل مطالب شماست.
    اولین گروه دانلود افلاین برنامه ریزی شده خصوصی درتاریخ دانلود افلاین گروهی بود به نام گروه بالکان با محوریت دوستانی از یوگوسلاوی که اتفاقا عضو ایرانی هم داشت به عنوان کاربر نه مبحث مدیریتی.

همین موضوع باعث شد ایده مطلب دوم اتفاق بیافته.
    اما مطلب دوم اینکه اون موقع دیال اپ اولین اموزش فارسی برای دانلود افلاین بخصوص برنامه ریزی شده توسط دو نفربا هزینه شخصی اجاره مک و صرف ساعتها وقت به صورت رایگان و پابلیک قبل از ایجاد این گروههایی که نام بردین در فروم pcseven و isforum گذاشته شد با جزییات کامل و توضیح رفع مشکلات، ترمیم فایلها و ....
    طبق معمول این مواقع هستند عزیزانی که شروع می کنن به پول دراوردن از اون و این شد که سروکله فروم های دانلود افلاین برنامه ریزی شده (ایلست و ....) پیدا شد و باقی ماجرا که فرمودین
    من فکر می کردم شما یکی از اون دو نفر باشین برای همین صبر کردم ببینم تا کجا شما وارد این مطلب شدین. عزیزانی که قدیمی هستن و در فروم معین و وحید بودن یادشون هست و اون دو تا ای دی ها رو می شناسن.
    این مطالب رو به عنوان تارخچه دانلود افلاین با ایجاد تاپیک مستقل به یادگار تو همین فروم در جای مناسب خواهم گذاشت.
    Last edited by dvb55; 04-08-2023 at 14:34.

18. 2 کاربر از dvb55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •