تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1313 از 1319 اولاول ... 313813121312631303130913101311131213131314131513161317 ... آخرآخر
نمايش نتايج 13,121 به 13,130 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

با تشکر از شما بابت به اشتراک گذاشتن تجربتون در این زمینه . دو تا مطلب هست که من به تجربیات دوستمون می تونم اضافه کنم. این مطلب رو که می گم تاریخش قبل مطالب شماست.
    اولین گروه دانلود افلاین برنامه ریزی شده خصوصی درتاریخ دانلود افلاین گروهی بود به نام گروه بالکان با محوریت دوستانی از یوگوسلاوی که اتفاقا عضو ایرانی هم داشت به عنوان کاربر نه مبحث مدیریتی.

همین موضوع باعث شد ایده مطلب دوم اتفاق بیافته.
    اما مطلب دوم اینکه اون موقع دیال اپ اولین اموزش فارسی برای دانلود افلاین بخصوص برنامه ریزی شده توسط دو نفربا هزینه شخصی اجاره مک و صرف ساعتها وقت به صورت رایگان و پابلیک قبل از ایجاد این گروههایی که نام بردین در فروم pcseven و isforum گذاشته شد با جزییات کامل و توضیح رفع مشکلات، ترمیم فایلها و ....
    طبق معمول این مواقع هستند عزیزانی که شروع می کنن به پول دراوردن از اون و این شد که سروکله فروم های دانلود افلاین برنامه ریزی شده (ایلست و ....) پیدا شد و باقی ماجرا که فرمودین
    من فکر می کردم شما یکی از اون دو نفر باشین برای همین صبر کردم ببینم تا کجا شما وارد این مطلب شدین. عزیزانی که قدیمی هستن و در فروم معین و وحید بودن یادشون هست و اون دو تا ای دی ها رو می شناسن.
    این مطالب رو به عنوان تارخچه دانلود افلاین با ایجاد تاپیک مستقل به یادگار تو همین فروم در جای مناسب خواهم گذاشت.

درود
    وجود گروه بالکان را تائید میکنم ولی اینکه اولین بوده یا نه را تائید یا تکذیب نمیکنم ، چون فعالیت چشمگیری نداشته و فروم متروکه ای بود ، تا جایی که خاطرم هست در بیمی نبود که برای ایرانی ها مفید باشه !
    مثلا فروم سوریه ای که اشاره کردم حتی در زمان خودش ناشناخته بود ، گروه های ایرانی در حال فعالیت بودند در نتیجه اون گروه در حاشیه بود
    در توضیحات اسم خیلی از گروه ها ذکر نشده که اگر بخوام کاملترش کنم باید در دست نوشته ها و فایل های قدیمی آرشیوم جستجو کنم ، خیلی از گروه ها مدت کمی فعالیت داشتند یا به حدی کوچک بودند که در حاشیه قرار داشتند ، افرادی هم بودند بدون فروم ( صاحب وبلاگ ) که شخصی دانلود میزدند ولی ساعت دانلود را برای آفلاین بازها اعلام میکردند ( این اشخاص و اسم وبلاگ شون ، گمنام هستند )
    دو گروهی که اشاره کردید را هم تائید یا تکذیب نمیکنم ، ولی اینکه میفرمائید آموزش ترمیم فایل ها را داشتند نشون میده در دوران اسکای نت بوده ، اولین برنامه آفلاین اسکای گرابر بود
    در مورد آموزش ، مسلما افراد زیادی بودند که در وبلاگ های خودشون آموزش میگذاشتند ولی گمنام هستند ، چون خیلی از این افراد را که بنده میشناسم یا سرباز شدند و یا ازدواج کردند و کلا غیب شدند !
    نیازی نیست به اسم افراد تمرکز کنیم چون بحث امروز و دیروز نیست ، مثلا ادمین پرشین آفلاین فردی به نام وحید بود ، آفلاین فا ( بهنام ) ، تک آفلاین یا نت آفلاین ( سعید ) و ...
    به هر حال کلیت داستان همین هاست و نمیشه تاریخچه ی صد درصد کاملی نوشت ، ولی میشه به این نام ها مواردی را اضافه کرد که صد درصد در خاطرم نیست و باید برم سراغ آرشیوم !
    مثلا در مطلب قبلی نوشتم که آخرین گروه آفلاین گروهی بود به نام آفلاین فا ، ولی همزمان با اون گروه کوچکی وجود داشت ( اکسپرس 53 شرقی ) که اسمش خاطرم نیست ولی اسم ادمینش حسین بود و دو سال قبل اتفاقی دیدمش ( شمارش را دارم و اگر بخوام اسم گروهش را در بیارم باید برم از خودش بپرسم ! ) ، اما در اینکه آخرین گروه در سال 92 بود هیچ تردیدی نیست .
    کسانی که در اون سال ها وبلاگ فعال داشتند ، مجاهدت کردند چون واقعا اینترنتی نبود ، تصور کن با سرعت 15 کیلوبایت Dialup بخوای هر روز مطلب بنویسی و فایل ضمیمه کنی !
    تعداد وبلاگ های آفلاین ده ها برابر فروم های آفلاین بود ، اونزمان هر کسی یه وبلاگ شخصی داشت ، یادش به خیر
    اگر قصد نوشتن تاریخچه داشتید ، از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید ، فرصت کنم آرشیوم را بررسی میکنم

از سایر دوستانی که به این مطالب علاقه ای نداشتند ، صمیمانه عذرخواهی میکنم
    به قول حضرت مولانا :
    گفت معشوقم تو بودستی نه آن - لیک کار از کار خیزد در جهان ( دنبال کار دیگه ای بودیم ولی یه کار دیگه پیدا شد
    )
    Last edited by mehr1362; 05-08-2023 at 18:24.

2. 2 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

العان این کارت --- که میفروشی استارلینک را هک میکنه ؟
    ای ول ماشالله داری

- - - Updated - - -

العان این کارت --- که میفروشی استارلینک را هک میکنه ؟
    ای ول ماشالله داری

داره خودمونی میشه NinjaLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

یه هکر اومده یه کدی نوشته واسه اسنیف فرکانسهای ماهواره و هک و نفوذ به تاسیسات و هیجک و ...بعد یک عده الاف و بیکار از این فایل برای دانلود افلاین و هک اکانتهای اینترنت ماهواره استفاده کردند
    البته در ایران فقط در حد ابتدایی همین دیوایسهای --- معمول که همه میشسناسید رایج و در دسترس بوده وگرنه از همان ابتدا دیوایسهای دستساز فوقالعاده ای همزمان برای تست و شنود و نفوذ انواع باندهای مخبراتی و ن ظ ا م ی که برخی ماهواره استفاده میکنند در دسترس بوده
    البته ممکنه در ایران هم یکعده تهیه و استفاده کردند کسی چه میداند و خبر دارد

Last edited by NinjaLord; 07-08-2023 at 06:12.

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

اوضاع نت ایران و این همراه اول با همه کشورها بد نشده مثلا با سرورهای المانی سرعت و کیفیت بالاست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سرورهای امریکایی بشدت اختلال و افت سرعت در برخی ساعات روز وجود دارد

برای همین ممکنه موقع استفاده از سایتها و سرورهایی که ip امریکا دارند به مشکل کندی و اختلال برخورد کنید
    Last edited by NinjaLord; 07-08-2023 at 06:45.

پروفشنال Iman799's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

Carrier aggregate TD + FD برای اولین بار در ایران

7. این کاربر از Iman799 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

مدتیه وضعیت بهتر شده ولی توصیه میکنم هرچقدر هم کیفیت و سرعت اینترنت همراه عالی بشود بخاطر ضعفهای امنیتی بدی که این شبکه دارد کمتر استفاده کنید یا اصلا استفاده نکنید و بسمت اینترنت vdsl و ftth بروید

ضعفهای بسیار بدی مثل تشخیص راحت شماره تلفن سیمکارت و موقعیت دقیق شما توسط بیشتر وبسایتهایی که بازدید میکنید یا شبکه اجتماعی که استفاده میکنید! حتی با استفاده از روتر و قابلیت بریدج و...

مگر اینکه همیشه از vpn خصوصی استفاده کنید

البته خیلی از مردم واقعا اطلاع ندارند. وعجیبه با اینکه قیمت و کیفیت و حجم بسته های اینترنت ثابت سرویسهای vdsl و ftth بسیار بهتر و ارزانتر هم تمام میشود باز بسمت اینترنت همراه میروند
    Last edited by NinjaLord; 08-08-2023 at 12:17.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

Carrier aggregate TD + FD برای اولین بار در ایران
    سلام آقا ایمان باند 40 ک تجمیع شده مال کدوم شهره؟!
    عکس دکلشم دارید؟!
    و ایرانسل هم شما این مورد رو مشاهده کردید یا خیر

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

یه هکر اومده یه کدی نوشته واسه اسنیف فرکانسهای ماهواره و هک و نفوذ به تاسیسات و هیجک و ...بعد یک عده الاف و بیکار از این فایل برای دانلود افلاین و هک اکانتهای اینترنت ماهواره استفاده کردند
    البته در ایران فقط در حد ابتدایی همین دیوایسهای --- معمول که همه میشسناسید رایج و در دسترس بوده وگرنه از همان ابتدا دیوایسهای دستساز فوقالعاده ای همزمان برای تست و شنود و نفوذ انواع باندهای مخبراتی و ن ظ ا م ی که برخی ماهواره استفاده میکنند در دسترس بوده
    البته ممکنه در ایران هم یکعده تهیه و استفاده کردند کسی چه میداند و خبر دارد

یه خری که خودش صاحب اپراتورها و کاسب در آمد حاصل از اینترنت هست اومده اختلالات عمدی اینترنت را به وجود داره ، بعد یه عده الاف و بیکار متوهم زنگ میزنن 195 از همون صاحب اپراتور و کاسب اینترنت شکایت کنند !
    دلبندم ، زمانی که اینترنت Dialup با سرعت نهایت 15 کیلوبایت داشتیم ، کاربر با یک نرم افزار شب تا صبح حداقل 20 گیگابایت فایل مفید رایگان دانلود میکرد و هکر با سرعت 1 مگابایت در حال دانلود زدن بود
    کسی که خودش بلد نیست درایور تی بی اس 8920 نصب کنه و با توجه به همین موضوع تخصص و درک و تجربه ای از آفلاین و آنلاین نداره ، بهتره ... پیش غازی و معلق بازی ؟

قبلا با دو سه نفر دیگه سینه چاک شش کلاسی بودید ، ببین آش چقدر شور شده که منتقد شدید و چقدر میترسید که حالا نامرئی مینویسید
    هر وقت یاد گرفتی درایور کارت تولید 2009 را نصب کنی ، بیا ببینم دیگه چی بلدی
    Last edited by mehr1362; 12-08-2023 at 05:21.

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

اوضاع نت ایران و این همراه اول با همه کشورها بد نشده مثلا با سرورهای المانی سرعت و کیفیت بالاست

با سرورهای امریکایی بشدت اختلال و افت سرعت در برخی ساعات روز وجود دارد

برای همین ممکنه موقع استفاده از سایتها و سرورهایی که ip امریکا دارند به مشکل کندی و اختلال برخورد کنید
    وضعیت اینترنت در یک اپراتور خاص ( مثلا همراه اول ) ، شهر به شهر ... محله به محله ... متفاوت هست
    اینهمه زنگ زدی 195 متوجه نشدی ؟!

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

مدتیه وضعیت بهتر شده ولی توصیه میکنم هرچقدر هم کیفیت و سرعت اینترنت همراه عالی بشود بخاطر ضعفهای امنیتی بدی که این شبکه دارد کمتر استفاده کنید یا اصلا استفاده نکنید و بسمت اینترنت vdsl و ftth بروید

ضعفهای بسیار بدی مثل تشخیص راحت شماره تلفن سیمکارت و موقعیت دقیق شما توسط بیشتر وبسایتهایی که بازدید میکنید یا شبکه اجتماعی که استفاده میکنید! حتی با استفاده از روتر و قابلیت بریدج و...

مگر اینکه همیشه از vpn خصوصی استفاده کنید

البته خیلی از مردم واقعا اطلاع ندارند. وعجیبه با اینکه قیمت و کیفیت و حجم بسته های اینترنت ثابت سرویسهای vdsl و ftth بسیار بهتر و ارزانتر هم تمام میشود باز بسمت اینترنت همراه میروند
    شما که اینقدر خوب بیل میزنی ، چرا نمیرفتی باغچه خودت را بیل بزنی ؟!
    اینهمه وقت ملت را هدر دادید که اینترنت همراه اولم فلان و بهمان است ! اینجا نوشتیم عزیزم برو سمت اپراتور دیگری یا نوع دیگری از اینترنت !
    خوب که زنگاتو به 195 زدی حالا تازه فهمیدی چکار کنی ؟! خیلی از مردمی که میگی یکیش خودتی دیگه !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •