تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1314 از 1319 اولاول ... 314814121412641304131013111312131313141315131613171318 ... آخرآخر
نمايش نتايج 13,131 به 13,140 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

داره خودمونی میشه NinjaLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

تا الان نه تماسی گرفتم و نه شکایتی ثبت کردم اتفاقا این اینترنت لعنتی همراه رو واسه همیشه کنار میزارم

اون دیوایس و مشکلی که داشت کلا بحثش چیز دیگه ای بود و اصلا واسه من نبود و من فقط پیگیر مشکل کسی بودم !!! خودم که کلا علاقه به اینترنت ماهواره ای نداشتم و ندارم! میدونی چرا؟ اون هم ظعفهای امنیتی بدی دارد.

خودم سالهای زیادی از adsl استفاده کردم حتی آن موقع که دیال آپ هنوز روی اوج بود و کارتهای اینترنت خرید و فروش میشد!

اون امنیتی که سرویس adsl دارد همین اینترنت همراه ندارد
    Last edited by NinjaLord; 15-08-2023 at 15:18.

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

جواب دروغی که گوگل در مقابل یک سوال اطلاع رسانی میکند

?Is Fiber Optics safer than 5g

As Fiber internet is a wired connection, it does not rely on radio waves, making data less encrypted and less secure. Therefore, both of these connectivity services offer user data security, but a 5G connection is more secure as it is reliable on radio waves and not wired transmission.

امنیتی که سرویسهای مخابراتی ثابت بشما میدهند هرگز این سرویسهای فعلی رادیویی بشما نمیدهند حتی باوجود استفاده از انواع vpn و.... مگر اینکه روزی بیاید که دست از اینکارهایشان برای جاسوسی و ردگیری راحت و سریع را کنار بگزارند

Last edited by NinjaLord; 14-08-2023 at 12:39.

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

همراه اول خیلی روی ورزشکاران و تیمهای باشگاهی هزینه کرد و تبلیغ خیلی خوبی داشته و دارد فقط امیدوارم سرمایه زیادی جذب کند و مثل ایرانسل پهنای باندی عالی خریداری کند مخصوصا برای سرویس 5G خود و حتی بسمت ارائه فیبر نوری هم برود چون مخابرات بشدت اوضاع بد و ظعیفی برای ارئه فیبر دارد و حتی خیلی از پرسنل شعبه های مخابراتی هم کلا منفی و پوتاتو تشریف دارند...

پروفشنال tranceyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان یه سوال من الان 15 روزه که بسته شبانه 1 تا 11 ظهر رو خریدم همون که 20 تومنه
    و تا الان دیگه حجم مجاز رو رد کردم و سرعت اومده پایین ، آیا الان دوباره خرید بزنم میتونم با
    سرعت بالاتر دانلود کنم یا باید صبر کنم تا یک ماهه این تموم بشه و خرید کنم؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوستان یه سوال من الان 15 روزه که بسته شبانه 1 تا 11 ظهر رو خریدم همون که 20 تومنه
    و تا الان دیگه حجم مجاز رو رد کردم و سرعت اومده پایین ، آیا الان دوباره خرید بزنم میتونم با
    سرعت بالاتر دانلود کنم یا باید صبر کنم تا یک ماهه این تموم بشه و خرید کنم؟!
    باید صبر کنی

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام
    همراه اول چرا بسته یک ماهه رو حذف کرده؟؟؟!
    Last edited by shabnam1986; 13-09-2023 at 21:06.

پروفشنال tranceyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان ی سوال فنی دارم ، اینکه من یه مودم جیبی 4g lte دارم که وقتی از سیم کارت همراه
    استفاده میکنم پینگ یه دست نمیده یعنی خیلی تایم اوت داره ، سوال من اینجاس که آیـــا من
    مودم خود تو سایت همراه رو بخرم این مشکل حل میشه؟ چون برای گیم میخوام با این مــــودم
    خیلی نوسان دارم و نمیشه بازی کرد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام خدمت دوستان گرامی . اخیرا همراه اول یه طرحی گذاشته که مثل مبین نت ، مودم و سیم کارت با هم میفروشه و میگه که بسته های خاصی رو برای اون سیم کارتی که مخصوص مودم هست طراحی کرده ولی فقط بعد از خرید مودم میشه اون بسته ها رو دید!! چقدر همراه اول مشتری مدار هست که باید اول حدود سه میلیون پول مودم و بسته اولیه و سیم کارتش رو بدیم و تازه بعدش به ما نشون میده که بسته هاش چجوریه! خواستم ببینم اینجا کسی این طرح رو استفاده کرده و میدونه قیمت بسته های اختصاصی مودمش چقدر هست ؟

9. این کاربر از Mohammad Aghaee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دو روزه نامحدود همراه اول حتی در سایتای داخل هم سرعتش محدود شده به 100 کیلوبایت بر ثانیه! واسه شمام هم همینه؟ (بعد از مصرف 100 گیگ)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دو روزه نامحدود همراه اول حتی در سایتای داخل هم سرعتش محدود شده به 100 کیلوبایت بر ثانیه! واسه شمام هم همینه؟ (بعد از مصرف 100 گیگ)
    خوش شانس بودی که بعد 100 گیگ محدود شدی اکثرا بعد 50 گیگ محدود میشن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •